• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky, tak já jsem si akorát pěkně zaku.vovala, páč se mi smazal příspěvek, omylem jsem přeskočila na předchozí stránku a bylo po něm :angry: :frowning2: ach jo....

No chválila jsem vám fotečky jak z OVSR, kterej závidím, bych vás chtěla taky poznat... tak i ve vašich albíčkách, moc pěkný, znovu to ale vypisovat nebudu, doufám, že neva... :fearful:
Budou nějaký fotky z PhSR?

Sami, kocovinku nezávidím, ale super, že jsi si pařbu užila a komplimentů není nikdy dost :wink: Já se chystám na "opiječku" za 3 týdny, brácha se bude ženit :slight_smile:
Puzzi, tchýně je hodná, že vstávala k Honzíkovi... já si nějak nedovedu představit, že by ta moje přijela na 3 dny, nevím, co bych tu s ní dělala :sweat_smile:
Marti, troubící auto fakt potěší :angry: my tady máme jednoho rumunskýho kokota (předáka ze stavby - staví se tady 2. etapa rod. domků) a ten vždycky když jede okolo, tak to "ohulí" a zapráší celou ulici... magor to dělá schválně, dneska mě moc dobře viděl a přes kruháček jel snad přes ručku :angry:
Pospi, Super, že jste si den u milovaný babičky užili :slight_smile: Riškovi všechno nej k narozkám, dortík pěknej a určo i moc dobře chutnal :slight_smile:
Peti, JD tě nějak brzo dneska vyhnal z pelíšku... ale dobře, že jsi to dospala :slight_smile: A je teda mega šikulák jak je na všech čtyřech a dělá kliky :confused: :slight_smile:
Lao, to potápění plačícího chlapečka taky nechápu :unamused: bych jí tam R. taky nenechala...
Dneska byl asi blbej tlak, protože mě taky třeštila hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, četla jsem jaký jsi měla trable min. víkend, ale zvládla jsi to jak nejlíps mohla... :slight_smile: s příkrmama si nedělej hlavu, Máli se určitě rozjí :wink: Jo a píža 18-24M dobrýýý :grinning:
Dedul, docela tě lituju, že ti M. spí jenom venku v kočáře :unamused: snad se časem naučí spinkat i doma... a teda to M. vstávání je mazec, já vstávat okolo 4. hod. ráno, tak přes den nefunguju :sweat_smile:
Weli, fotky moc pěkný, M. je fakt model, v tričku i ve svetříku mu to sekne :wink: a co vlastně ten tvůj malíček, ještě to bolí?
Jak jste tady probíraly kaše a příkrmy, tak já asi v pondělí taky koupím kaši, protože R. se budí co 2 hodiny a tak si říkám, jestli mu mlíko stačí - i když si myslím, že ho mám dost... ale zatím vezmu asi rýžovou nemléčnou bez příchutě.
Jo a přeju dnešním oslavencům Káje a Honzíkovi všechno nejlepší :slight_smile:
Ještě jsem zapomněla na Majdu a její pohyby :grinning:
Tak a už nevim, se omlouvám, jestli jsem na někoho zapomněla...
Je pozdě, tak se jdu ospršit...
Dobrou noc :wink:
20. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlasim se opet po delsi dobe. Opet nestihacka. Ja proste behem tydne se bud venuji diteti nebo makam a o vikendu uklid nebo nekde poletujem. Ted jsme se vratili s druhe svatby. NIka to zvladla opet na jednicku. Vsichni obdivovali jak mame hodne dite. Ona proste tu velkou spolecnost miluje.Trochu me mrzelo, ze jsme tam byli jedini s mimcem, ale jinak o.k. Jen me tam teda nechtela jist vubec prikrmy, totalni bojkot, tak jsem se bala aby ji jenom moje mliko stacilo a o.k. Me proste vic jak 60ml zeleniny nesni a to jenom mrkvev s bramborem a mlikem. Pokud to dam bez mlika, tak jak kdy a takovou brokolici, kvetak s tou me teda zene... takze prikrmy zatim zadna slava. Teda krom kase. Tu rada...

Puzzi gratulka k 7 mesicum :slight_smile: taky me stve sezoni obleceni a koukam po body s dl. rukame a overely na spani a klasicke c&a nic...

Sami super parba a komplimenty od cizich jsou potreba .. j :slight_smile: a se teda bojim si dat vic alkoholu, jsem jako macka... no a na tatarak se uz tesim jako blazen, jen co dokojim. Zatim radeji ne... Tatarak miluji...

Hodim do albicka nejake foto jak jsme byli pred 14 dny na svatbe, at to trochu aktualizuji

:slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, 21.6.se mi ženil brácha i jeho tchýně! Tak to je frekventovaný datum! ... jdu do hajan !
21. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
m1rti: Max usnul až ve 22 hodin! Ale aspoň jsme spali až do půůůůl šestééé! :dizzy_face:
weli: fotky super, hlavně ta, kde je "k sežrání" :dizzy_face:
pospi: stěhovačka snad v září....to už je za rohem! :dizzy_face:
puzzi: Max má většinou spací intervaly po 3 hodinách, ale včera nám v tom kočáře po druhé usnul už po hodině od vzbuzení...a chrněl 2 hodiny - ani se nehnul, takže asi tak! :wink:
lao: já dávala většinou 2 dny stejný druh a teď už prostě na oběd dám třeba dva dny např. mrkfu a večer dám ovoc. přesnídávku! nijak to nehrotím, Max sní stejně do 5ti lžiček, takže tak! :wink:
nikule: hezké fotečky! :dizzy_face:
21. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se taky konečně odhodlala, stáhla fotky z foťáku a přidala do albíčka! :wink:
21. čer 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak vidím, že tady se ještě asi spí, to si asi moc nepokecám...chjo chjo...když mám čas já, tak tu zrovna nikdo není! velebnosti, bych se na to vyprd... :grinning:
21. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak u nás kolem třetí řev, ale podařilo se mi Vítka ukojit :slight_smile:
Nikul, super fotky :dizzy_face: Ta poslední se mi strašně moc líbí :dizzy_face:
Dedul, taky chválím fotky :dizzy_face:
21. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji hezkou neděli :slight_smile:
Rišulovi přáníčka od vás vyřídím :wink:
Nikule, vy jste byli na svatbě v Kuníně, to je úplně malý kousek od Bartošovice, škoda, mohla jsem se tam na vás zajet mrknout, ale zase byli jste na svatbě, to je takové blbé, člověk nestíhá komunikaci s vlastní rodinou, natož tak s cizím. :sweat_smile: Fotečky jsou krásné, jste moc pěkná rodinka :slight_smile:

Dedul, jj, léto rychle uběhne a pak už si budete lebedit :dizzy_face: Dedul, u vás nastala doba zkracování, TM se po tobě s vlasy opičil :grinning: Maximek je fešák chlapeček :dizzy_face: Tak dneska jste se teda vyspali :grinning: :wink:

Lauš, tak ještěže si ho ukojila a pij, pij, pij (s měkkým i :grinning: ) ať nevyschnou studny :wink:

Ještě doháním gratulace půlročním oslavencům Honzíkovi a Karolínce :dizzy_face:

Moji synci šli do lesa na houby, Jaňule po návratu z obchodu spí v kočárku, jdu uklízet. Odpo čekáme tchána s manželkou.
21. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
Dedulko uz jsem ocihla fotecky, moc pekne. Maxik se na mrknvicku tvari vselijak :wink: a TM to moc ostrihanemu slusi :slight_smile:
Popsi mnaaaaaam dort a Riska je sikul, uz proste velky chlap. :slight_smile:
Nikul fotky ze svatby jsem okoukla a Nikolka mi pripada cim dal tim peknejsi, jj ma byt po kom a ona se z toho vytahne :wink:
Hapji jsem rada ze ti vysel cas zavitat a prispevek nastve ach jo :unamused: Jinak malicek je uz lepsi, nekdy zaboli teda hnusne, ale da se, uz to neresim.
Juuuuuu ja si jeste vcera koupilaa plavky ve vypordeji.
Sami mam z Collistaru ten gel :wink: jaky ty?

Jinak my noc jako kazdy den, ve 4 na papani a v 7 vstavani. tak super :slight_smile:
Laus a co Vitka trapilo? ach ty nase deticky :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: tak hlavně, že to Víťula ještě zabalil! :wink:
pospi: aáááno, už se to krátí! No můj se konečně ostříhal - už to měl děsně dlouhé....prý pořád neměl čas! :grinning:
weli: jj, on se všelijak tváří i na brambory...ale taková hruštiˇčka nebo banánek (když jsem mu dala ode mě líznout) - to joooo, to mu šmakovalooo! :grinning:
21. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko
jako noc hrozna, hlava me bolela, nemohla jsme az do h usnout a furt jsem v hlave slysela basnicky, co rikame na plavani...uf, na blazinec. Uz jsem sezobla od vcera paraleny,ale snad uz bude dobre.. :sweat_smile:
Domi prave sel spinkat, tak nakrkuji a jdu neco delat, ve h prijde "syn" a jedem ke tchanum
hezkou nedeli!
weli-ja nemam, jen me to zajimalo.Ale od collistaru jsme mivala řasenky a pak lesk na rty a stíny
21. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami chtela jsem od sisley, ale je tam sileny cenovy rozdil tak jsem si koupila tento a vim ze je super :wink:
Taky hezkou nedeli
21. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 3h jsem nemohla usnout, vypadla mi cislice
nikule hura fotky, krasne

dedul, jeee, TM to slusi s kratkyma vlasama, fakt zmena a fotky krasne

tak mazu
21. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, noc fakt celkem blbá, od 11 do 2 nic, díkybohu, ale pak ve tři ani dudlík nezabral, tak mlíko a pak skoro po hodině dudlík do půl sedmý. Weli, čaj nezkouším, jemu stačí vrátit dudlík a v 90% se oamžitě uklidní a spí dál. Včera večer po 5 min. nevim, co mu bylo, možná blbě ležel, pak to v 11 přešlo. Čaj zkoušet mi přijde blbý, že by se pak kromě dudlíku budil ještě na čaj. Sakra, jak udělat, aby mu nevadilo, že ztratí dudlík?
Sami, tak to je super ale, že i když je Domi furt vzhůru, že je ok, aspoň se unaví a v noci bude dobře spát :slight_smile:
Já polštář taky ještě neplánuju, ale zajímalo by mě kdy, jestli ve dvou letech nebo dřív, později?
tak Riškovi už jsou 4, krásnej autodort :wink:
tady u nás na vsi naštěstí sanitky apod. moc ne, ale jezdí tu často po hlavní velký náklaďáky, to je taky na prd.
Miruss, gratulace k výročí svatby :wink:
Hpaji, by ti tchýně 3 dny občas zabavila Ríšu, šla by s kočárem, já jsem uklízela v kuchyni a dělala si svoje, tak nějak to uteče :wink: Ty máš smůlu na to mazání příspěvků :sweat_smile:
Nikul, Nikolka se teda zklidnila a už je hodná nebo na návštěvách kouká a zabaví se lépe? Super, žes jí zvládla ukojit bez příkrmů! Fotky super, krásný brejličky má Nikolka, sluší vám to!
Dedul, maxík je úžasnej na fotkách a vysmátej jak lečo :grinning: Dnes do půl šestý super!
Lao, takže kromě té třetí noc dobrá?
21. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute hrube zrna, len sa hlasim ze existujem, stale som u nasich a behame po vonku, dnes ideme zas na 3 navstevy, David vcera prisiel za nami, Slavko je uuuuplne v pohode, bavi ho ze sa mu vsetci venuju a ma vela podnetov, je vo svojej koži :grinning: dufam ze sa mavate fajn a ze sa nefiltrujete negativne :wink: naozaj nestiham ani docitavat, snad ked dojdem domov (cca streda - stvrtok?) nieco zbehnem aby som bola v obraze :wink: py py holky a nezabudnite na nas, ja na vas myslim casto :dizzy_face:
21. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak prvni prispevek me smazla nikulina, tak zkousim druhej...

Dekuji za pochvaly fotecek. :slight_smile: Weli ja myslim, ze se vytahne, ja byla takova do roka. No jen me teda trosku trapi, ze je to takovej jedlik, ale ty prikrmy nam nejedou. Vcera jsem zkousela koupit prvni ovecnej prikrm, aby aspon neco dala a toho zkusila jednu lzicku a dal ani boha..

Puzzi tak tchyni 3 dny si taky neumim predstavit. Dva me staci a neni zla, ale jsem rada, kdyz odjede, ze je opet klid. Je fakt, ze nika u rve a tak me s ni moc nepomuze a jeste musim skakat kolem ni. Ona teda pomuze jinak v domacnosti, ale stejne je to narocny...

Jinak Niki je urcite hodnejsi nez byvala. Vic si dokaze hrat sama, ale taky se ji snazim nechavat, aby se zabavila sama. No a ve spolecnosti je z ni andel. Fakt ma rada hodne lidi a kdyz se neco deje. Vcera sla spat az v 10. od 8 byla uz unavena, ale strasne se ji libilo, jak kolem tanci lidi...

Dedulky fotecky taky moc hezky :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caj baj bombaj
jsem nevyspana jako za starych casu :grinning: Honzik vcera usnul az o 21 hod. Od ulozeni rval jak pardal. Po usnuti u prsa jsem ho nechala u nas v posteli, v 10 presun nevydaren, hysterak a do pul 1 si stihl dat jeste 3 :frowning2: to uz MM jaksi nedal a stehoval se do pokojiku :sweat_smile:, s tim ze si mam nechat prcka u sebe aby jsme se vyspali, prece jen doma mame vetsi postel, tady u rodicu se tak nevlezem. Po 4 hod opet rev, tyjo fakt nevim proc! Chvili trvalo nez zabral, pak furt knoural, no hruza.. Pozdeji byl vedle me na storc, pak pasl, ja spala, takze vztek. Co jsem komu udelala, moc stesti najednou tech 5 noci spanku :grinning:
mrknu na vas pozdej a pak pisnu, no jak to stihnu, pac jak se Hanysek vzbudi pojedem zas za MM na firmu.
mejte se a smejte se :dizzy_face:
21. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, noc děsná, když jsme šli o půlnoci spát, tak malá ležela a koukala, byla potichu, probuzená, čekala co bude, tak mi nějakou dobu "cosi" povídala v posteli, jíst nechtěla, ale nějak se zadařilo, že usnula ... v 3,30 se to opakovalo - asi hodinu. Jsem byla ráno hotová. Ale taťka si ji v 7 vzal dolů a nechali mě do 8,30 spát. Tak dobrý. ..... odpo nebudem doma, jedeme kouknout na fotbal, hrají chlapi proti ligovým ženským, tak se koukneme i s malou, stavíme se i u mojí mamky, tak se ozvu až večer ... snad nebude pršet.
Dávám do alba fotku první složené komody, vypadá parádně, tak koukněte, dokud v albu bude (nevím, jestli mi to nesmáznou) .... zatím se mějte
21. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, hlavně si to užij u vašich a hodnýho Slávka, to je super!
Nikule, příkrmy ne? Snad se to rozjede, ty přikrmuješ teprve krátce, viď?
Megn, Marti, taky blbý noci, co se děje?
Marti, ta komoda je hezká, líbí se mi tohle tmavší dřevo.
21. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi erupce na slunku s tím spaním :grinning: Jaňule spala dneska v poho, horší Riška, přišel si pro mě, ať ho jdu zahřát, usnula jsem u něho a probudil mě řev od vedle, tak jsem vyběhla a na chodbě jsem se srazila s Richardem, už mě šel hledat :grinning: Ráno v 5,15 přišel Riška znovu, ať ho jdu zahřát, zrovna jsem kojila, tak jsem za sebe poslala taťku. Synci ještě usnuli a my pak po chvilce nádherného vysmátého povídání taky, až do 7h.
Už jsme po o, měli jsme srandovní slavnostní nedělní oběd, amolety s domácí jahodou marmeládou :sweat_smile: Ale pošmákli jsme si :wink:

Marti, komoda hezká, hlavně ať dlouho slouží :wink:

Puzzi, info o té čerstvé mrkfi si podávala tuším kdysi dávno ty, ne? Že se nemá dávat úplně mladá a teď nevím, jestli to bylo kvůli nadýmání, nebo kvůli čemu? :confused: Nerada bych mrňouskové Janičce uškodila :fearful:

Nikul, holt Nikča bude společenská, žadný introvert :slight_smile: Hodná holčička, pochopila, že maminka potřebuje čas a energii na práci :wink:
21. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, o tý čerstvý mrkvi jsem spala asi to, že jsem to někde slyšela. Asi jako ty teď víš, žes to slyšela ode mě :sweat_smile: Myslim, že někde psali, že v čerstvý je nejvíc dusičnanů, ale je to fakt tak? Já bych jí dala, máte na zahrádce bio, bez chemikálií, to je určitě super!
21. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás noc taky blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 5 vstávačka, to jsem teda odmítala, protože jsem si šla lehnout nakonec až někdy po půlnoci... jsem myslela, že ho ukojim a ani ťuk... :unamused: znovu usnul až v 7,50... fakt ňáký erupce...

Dedul, super, že tě nechal M. vyspat a fotky taky moc hezký... a taťkovi to sekne :wink:
Pospi, tak ať jsou Ríšové uspěšný na houbách... :wink: Já jsem našla 2 hříbky v pátek když jsme šli na prochajdu se sousedkou, ale nebyla jsem si jistá, jestli houby když kojim můžu? Tak jsem dál nehledala a nechala jí je... Ty je jíš?
Weli, to máte super, že je M. nakupovací typ :slight_smile:
Sami, mě už taky občas hrabe... jak jsi tu dávala odkaz na Sunar rádio, tak to občas R. pustím a nějak mi furt nejde z hlavy - Karlíku, Karlíku, dobrá kaše na mlíku... no ma-gooor :grinning: Užijte si odpoledne u tchánů.
Puzzi, tak ale stejně máš dobrý, že občas stačí nahodit dudl a spí se dál... R. když už se vzbudí, tak nahození nepomůže, nejdýl za 2 minuty musím stejně kojit, protože začne vřískat :rolling_eyes: Moje tchýně by na tak dlouho stejně nepřijela, tak se tím naštěstí nemusím zabývat :slight_smile: Ještě mi napadlo, pořád vozí řízky a štrůdl (jestli se nepletu) jak jsi psala v době těhu?
Ahoj Novi, užij si pohodičku u vašich :slight_smile:
Nikul, fotky moc pěkný, slušelo vám to a nejvíc se mi líbí ta jak dělá N. letadlo :slight_smile:
Majdi, tahle noc byla určo vyjímka a příští bude H. určitě zase pěkně spinkat...
Marti, komoda je hezká, TM ji pěkně vybral :wink:
Pospi, když tě nevzbudí Janka, tak Riška to jistí, viď... S omeletama mi nedělej chutě, ty nemůžu :unamused:
MM akorát přijel - byli od čtvrtka se šéfem a kolegyní na Šumavě na kolech, tak jdu postavit na oběd a věnovat se mu :wink:
21. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, aha dusičnany to byly.... ale možná to platí o kupné mrkvi a ne ze zahrádky, mamka to ničím nehnojí. A jen jsem se jí zmínila, že budeme potřebovat mrkfu pro Janulu, tak ještě nasela další záhon, zlatíčko moje :dizzy_face:

Hpaji, donesli 2 modráky a holubinku. Já houby nejím, nechutnají mi, vařím z hub a pak si je vytahuju. :wink:

Dala jsem Rišku spát a slyším z pokojíku formule (má celou sérii závoďáků ze Shellu), tak to neusne, ale aspoň spočnem, oba. Janka spí v ložnici, je dneska paní Ospálková :sweat_smile:

Holky, užívejte hezkou neděli, neprší, aspoň teda tady u nás, ani není horko, čas na prochajdy jak stvořený (můj chlap jde navečer s tchánem na ryby :rolling_eyes: , navečer je u něj v 5h :frowning2: ) Jo, a popřát Riškovi přijede jen tchán bez manželky, ona má starosti se svojí mamkou, no, je to opravdu i levá babička, ta hoďka u nás by jí asi zabila!!! :frowning2:
21. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jj, to jsi vlastně už někdy psala, že houby nejíš...
Levá tchýně a babička, co dodat :rolling_eyes:

Už mám postaveno na oběd, dneska bude rizoto z mletýho masíka... mm jel s Ríšulou ven na prochajdu a já si jdu umejt brolio :wink:
21. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste mely holky noc...

Pospi, prikrmy jedeme uz vic nez 3 tydny a teda mam pocit, ze je to spis horsi nez lepsi... dneska dala treba jenom asi 6 lzicek mrkve. Vic ani mrtka. Mozna zkusim zase do mrkve pridavat mleko.
21. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc ok. Kubko spal do siedmej a ja so Zuzkou do 7,20. :slight_smile:
Tie dusičnany sú aj v neprihnojovanej mrkve. treba mrkvu brať večer, vtedy je v zelenine najmenej dusičnanov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi Riškovi gratulujem k 4. rokom. :slight_smile:
Dnes v noci Vám teda prckovia dali zabrať. :unamused:
Dedul, Nikul super fotky. :slight_smile:
My sme po obede, Kubko je už vypaný. Varil MM. cesnakovú polievku a segedínsky. ja som urobila knedľu, uvarila Zuzke, oprala dve várky a bola s deckami vonku. :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, díkes za info :wink: Mamku poprosím, aby mi jí vytrhávala navečer. :sweat_smile: Janka nemá česnek ráda, nemůžu si dát ani sekanou s česnekem, plive mi pak prs a řve :sweat_smile:

Nikul, neboj, však ona bude baštit, hlad je nejlepší kuchař :wink:
21. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som zvedavá čo na segedínsky povie Zuzka, odkedy sa narodila som kyslú kaputu nejedla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chcem kúpiť Zuzke hračku Lamaze, tie čo ich máte, čo i myslíte, ktorá je najlepšia? Díky. :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss a myslis, ze se jako behem noci v te mrkvy dusicnany sbiraji a behem dne vyplavuji? Nejak me to prijde divne...

Jinak nam asi zacaly horni zuby. Problem je, ze kdyz ji chci tu horni dasen natrit, tak cvakne a jak ma dole uz ty zuby, tak to teda brutalne boli....
21. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrk, jdu vočichnou vaše alba co mi uteklo, konečně jsem na chvili u pc :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek