• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nikul svajbička byla vydařená, žádná hádka novomanželů na hostině? :grinning: koukám na tvuj stajling a vlásky máš stejné, nestihlas či necháváš dlouhé? Jste s Nikul kočky! A co rostou zoubky i nahoře? Ajéé, tak ať nedělaj paseku!
Marti komoda fajn, takže TM dobře vybral jo? Markétka má krásný kukuč :slight_smile:
Leni Matýsek fešák, ty štramanda i po ránu jak jinak :dizzy_face:
Pospi Riškovi krásné narozeninky miláčkovi, na fotce už je to velký kluk! Dortík mňami mňam.. byl dobrý? :slight_smile:
dedulkooo dedulák má ohoz dole? :confused: ty vojcle, tak dlouho to pěstuje a pak ze dne na den nakrátko jo? Ale sekne mu to teda parádně! :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi to jsou fotky ze stare svatby, pred 14 dnama.. no ale jako velkej rozdil to neni.. dlouhy nechavam, kratky me neslusi, jen maji snad tvar a ted jsou momentalne tmavsi... :slight_smile:

jJinak zoubky nahore zatim videt nejsou ale saha si tam a vylozene jenom ted na tu horni dasen..
21. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak co to tady čtu, že byla noc na prd u více z vás :confounded: , ach jo.
My spali pěkně, první kojo v 3, pak v 5:30 a vstávačka v 7:30, to by tak mohlo být furt.

Včera jsme tu měli návštěvu, doseděli až do půlnoci, dívali jsme se na DVD na jakousi komedii a bylo fajn.

Dnes jsme byli od rána u našich, ale teď už jsme doma, MM má hraní, tak jsme samotné a musím si jít s prďolou hrát, ptž už jančí.

Nkul, Dedul, Marti, krásné fotky !!!
21. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul jo aha tož tak. Krátké vlásky jsi měla jak si byla těhu né?
Jsem včera koukala jestli Honzíka netrápí zoubky, že je tak protivný a tak nevím, to dásno se mi zezhora zdá takové "širší" tak nevím kdy co a jak můžu čekat :slight_smile: asi byl jen protivín :grinning:

Lauš, peti úspěch s mrkvičkou? to je supr trupr :slight_smile: jen tak dál.
Já dnes Honzíkovi uvařila květák, teda baštit baštil jakž takž, MM krmil a teda ty řeči kolem toho.. prej že je květák dobrý na dietu, 6 lžiček tam, dva litry ven :grinning: pak jsme jen slyšela moje nervy, vzdychání MM.. no jo svatá to trpělivost :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dnes musím objednat kombinéjzu a fakt nevím jestli 6-9 nebo 9-12 M jedem za 14 dní.. ať to nemá malé a nebo zas příliš velké! Honzík nemá ještě 70 čísel.

Musím jít ven, Honzík je prudič :rolling_eyes:
21. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ctu, ze noci vsude podobny. U nas teda dobra v tom, ze spal celou noc, ale zase v pul 7 vzhuru :angry: Nakonec ho Ray vzal dole a ja si pospala do pul 11. Jenze u nas skoro celej den brekot, asi ho trapi zuby, protoze jako by si chtel vyrvat dasna z puse. No tedka nam spinka v loznici, ale nevim, na jak dlouho jeste. Uz slysim pohyby :grinning:
Meli jsme jet k R tatovi, je dneska den otcu tady, ale nakonec, kdyz mu R volal, tak prej je pryc a nevi, kdy bude doma :angry: Nekdy je fakt divnej.... no ale co, aspon prdolka nerve nikde, ale doma :wink:

Pospi Riskovi vse nej nej k narozeninam. Dort ma moc krasnej, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda vypada nejakej velikej na te fotce. :slight_smile:
Puzzi tak Honzicek vam spinkal na brisku? To my to mame skoro porad. Bud je natahlej na brichu a nebo potom jako mravenecek s vystrcenou prdelkou nahore. Ale je nadherne, jak ma ty rucicky slozene pod hlavickou a krasne na nich spinka :dizzy_face: Zrovna vcera vecer jsme se nad nim rozplyvali.
Weli vcera dobry nakupy :wink: a Matysek je koren v obleckach :dizzy_face:
Sami taky hezky darky z Kazachu. Posli nejake tenisky sem, ja jich moc nemam :wink: Velikost 41, ok? :grinning:
NIkule konecne new fotos! :slight_smile: Moc vam to na nich slusi a Nikolka roste do krasy. :dizzy_face:
Dedulka taky new fotky. Maxik je krasnej a jakej velikej :wink: :dizzy_face:
Hpaji a co Riska s tim ekzemem? Uz se to doufam lepsi :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme šli ve dvě s kočárem ven, Honzík seděl a koukal. Pak nás známý pozvali k sobě na kafe, tak jsme byli na zahradě, Honzík už byl docela hotovson, cestou domů jsme se ho snažili uspat, ale řval, tak jsem ho různě vyndavala a zandavala, doma dostal mlíko a od půl čtvrtý spí. Byl totál u mlíka hotovej hako večer, doufám, že nebude spát do rána :sweat_smile:
Hpaji, z Rišky je teda taky ranní ptáče, sakra, v pět ráno je fakt brzo. V těch 7.50 usnul aspoň na delší dobu?
Jj, to je fajn, že Honzíkovi stačí dudlík, ale zas po hodině někdy. Vy kojící nakojíte a máte 3 hodiny spánek anebo taky ne vždy, já vím.
Řízky a štrůdl jojo, tentokrát teda ne, byly jahody a jahodovej koláč :slight_smile:
Pospi, pozdravuj paní Ospálkovou :sweat_smile:
Miruss, Kubko do sedmi ráno je super na ranostaja, že?
Holky, kolik z vašich dětí ještě nemá zuby? Honzík vůbec, tak jestli jsme v menšině, nebo nás je ještě víc. A holky se zubníma zkušenostma, začalo to nějak vlekle třeba horším spaním pár nocí a pak drsný dvě tři noci? Já vim, u každýho asi jinak, tak mi nezbývá než si počkat, co bude u nás. Když má Honzík spodní dáseň krásně světle růžovou, nic nateklého, tak se asi ještě nic nechystá, co?
dedulko, krátký vlasy dedulákovi fakt jdou víc než ty dlouhý, velká změna, viď?
megn a co má teď Honzík za velikost? Jestli 6-9 v pohodě, tak kup 6-9, jestli už jen tak tak, tak bych brala 9-12. haha, krmení hanýska, jj, chce to někdy trpělivost. Nejhoríš je, když krmím a MM je tu někde vedle nebo někdo jinej, Honzík čumí a nejí a já na něj pískám, ťukám mu lžičkou o rty a teče mi trpělivost :sweat_smile:
Petruš, to je druhá noc takhle brzo, viď? Jé, to musí bejt krásný, když spí Jaydi s vystrčenou prdkou :wink:
21. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Funí chůva, tak jsem se o dlouhý spaní bála zbytečně. :sweat_smile:
21. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ne, spí na boku, uf, skoro jsem si ho vzbudila, jak jsem tam šla hned při fouňu :sweat_smile:
21. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi Jaydi zuby nema jeste. Ani nepoznam, jestli se to chysta na tech dasnach. Ale porad neco picha do puse se strasnou silou to kouse a taky si rve rukama ty dasna, tak myslim, ze to zubkama bude :frowning2:
21. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, akorát jsem přiběhla z asi 10 min. procházky, zmoklá jak slepice :sweat_smile: až doma jsem si vzpomněla, že mám dole v kočáru deštník, no nic, stejně by mi asi nepomohl, chčije docela dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miruss, tak já doporučuju od Lamaze lva Ríšu :grinning: ale pěkná je i panenka Amálka a bleška Anežka - ty má sousedka :wink:
Petis, první kojo ve 3 závidím, to u nás je v tu dobu už třetí ne-li čtvrtý :unamused:
Puzzi, Ríša taky zatím nemá zoubky... sousedky holčičce (14měs.) teď rostou asi trojky - už má vyrostlých 8 zubů a dělají jí taky pěknou neplechu - teplota, srajda, dost pláče a chce se hodně mazlíkovat... a jak měla zrovna jeden histerák, tak jsem jí nakoukla do pusiny a měla dásně fest nateklý a i červený, tak už aspoň vim, jak to vypadá...
Majdi, no jestli jí chceš využívat i pak v zimě, tak bych koupila asi 9-12M...?
Puzzi, já jsem vás viděla, jak jste šli okolo nás :slight_smile: U kohopak jste kafíčkovali? Znám? Jsem zvědavka :sweat_smile:
Jinak u nás 3 hoďky spaní v noci nehro :unamused: Jahody a koláč dobrý...
Peti, to je naprd s tím vstáváním, jak neni člověk zvyklej, co. A Rayovi všechno nej ke dni otců :wink: Ekzém sice trošku lepší, ale i tak blbý... dík za optání. Od mudry jsme dostali mastičku smradlavku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta trochu zabírá, ale zatím mažeme krátce - 4 dny, snad se to bude zlepšovat.
21. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, u Kuchyňků :slight_smile: Mají nádhernou zahradu, to bych nevěřila, že to vytvořili za půl roku, nechápu!
Jj, to vím, že Báře rostou zuby, tak musim taky někdy nakouknout, jak to má červený.
Honzík už spí hodinu a půl, myslíte, že ho mám vzbudit? Spí tvrdě, ale co v noci?
21. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus kdo se v tech zubech ma vyznat ze? Asi to Jaydinkovi tlaci nejak zespod. Dasna by mela byt nejak zdurela asi. Myslimze by to od pohledu melo jit poznat, ze tam v te pusce bude neco jinak.
Puzzi jak si psala vcera ze ti Honzicek usnul na brisku, to se tesim az ten nas tak usne. Nikdy tak nespinkal, na brisku se akorat tak vzteka od narozeni, jako ze je vztekloun tak to vim po kom to ma, po mne ne, ale ze nerad na brisku, kdyz ja spim jen na letce... Proste po manzovi na zadech jedine, ruce prekrizit jak v rakvi a vesele chrapat.
Tyjo normalne by to chtelo nejaky nevypadnuvsi cumel, toz by mohl naky inteligent vymyslet, at nemusite furt behat nahazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
paji ahoj :slight_smile: furt dietis? Co Riskuv ekzemek?
21. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: u nás taky zuby ještě niiic! :wink:
a co se týče vlasů, tak on už to nakrátko míval, ale teď ty dva roky prostě nebyl schopný se jít ostříhat, takže já se už na krátké těšila, ty dlouhé už mě s*aly... :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jsem si to myslela :slight_smile: Jj, zahradu mají fakt nádhernou :slight_smile:
Já jsem byla docela překvapená, měla to oteklý fakt hodně :confused:
Honzíka bych nebudila, ještě pak bude nevrlouš...
21. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, hihi, tak to TM spí jako já :grinning:
Jj, dietu furt držím, ale mudra v Praze mě potěšila, že můžu pečivo - rohlíky, chleba a třeba i buchty - ale ne tvarohový a ne z piškotovýho těsta :slight_smile:
Přijela ségra s manžou, tak jim jdu udělat kafčo a pokecat...
21. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nevydržela a vzbudila, byl pokaděnej, dostal trochu nastrouhaný mrkve s přesnídávkou a je vysmátec, tak super :slight_smile: Jsem ho vzbudila něžně a sama se divim, že je vrlouš.
Já přemejšlim, jestli Honzík třeba občas na břiše chvíli nespí, páč často jdeme nahodit a on pase a heká, třeba předtím už chvíli břišil? Jinak je typ jako Hanýs, na břiše spát ho ani nenapadne, proto jsem včera večer nevěřila, že na břiše spí.
Dudlík na magnet, jeden magnet přidělat na pevno do pusy a druhej na ten dudlík, aby to drželo.
21. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak moje mudr ty zuby videla z boku, ze tam uz jsou uplne videt. U nas zuby byly teda na etapy a pak ke konci byla nevrlos vic a dve noci po sobe se casto budila. No a dasne se me zdaly sirsi a druhej den se udelala takova jako jizva nebo propadlinka a dalsi den uz byla videt spicka zubu. U toho druhyho to bylo horsi a to vykoukl ten vrsek zubu naraz a bylo to kolem rudy, krvavy a to jsem teda dala poprve i neco na bolest, myslim panadol.

Jinak ale zuby muzou trapit a videt byt nemusi. Staci jak se derou tou dasni nahoru.

U nas nikca na brisku jeste nespala. Teda kdyz byla mala tak jsem ji obcas pretocila v noci, aby se vyprdela... :slight_smile:

Petrus vyfot jak spi mravenecek :slight_smile:

Majdi ja bych si nechala kombinezu premerit a koupila podle toho. No a pokud jedete za 14dni, tak bych o moc vetsi nekupovala..
21. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mam na chvili volno :grinning: Ray jel sam s malym, mne se nechtelo, sak co tam stejne budu delat, ze :grinning: Tak jsem rekla, kdyby se nekdo ptal, ze doma uklizim :grinning: A Ray na me, to nedelej, dyt odpocivej. A ja ze jsem to ani v umyslu nemela, ale at to jen rekne :grinning:
Nikul zkusim vyfotit dneska, jestli tak bude spat :wink:
Hpaji snad vam ta masticka pomuze. Myslim, ze za tyden pouzivani by to melo byt znat.

Jdu prehrat fotky na picasa web. Vcera jsem tam davala postupne, jak se prdola narodil. Davam tam skoro vsechny, hlavne pro mamku, at se na ne muze divat. Na konovi jich moc nejde dat a prej se na ne divala porad dokola a nemohla se dockat novejch. Tak na picasu jich bude mit hafo :grinning:

Mam napad co s cumlem, aby vydrzel! Lepici pasku :grinning:
21. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, vy jste se rozkecaly, chlapi odjeli na ryby, i Riška, R. nebude chytat, jen tak na čumendu :dizzy_face:

Janka odpo od 3h nespala, brečí, jdu za ní. Chvili si ještě pohrajem a půjdem opucovat dupu :wink:
21. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak nám zase chvilenku, prďola je v postýlce, ale ještě tam vykládá, tak odbíhám dát jí dudu nebo pohalat :wink:
Dnes byl hysterický křik u krmení, nevím, jestli už byla přetažená nebo měla takový hlad, ale řvala, že jsem jí až musela fuknout do obličeje, aby se nadechla. Nechtěla jíst, jak jsem jí zvedla, tak poblila jak sebe (samo že už byla vykoupaná a vyvoňaná) tak i mě (já ještě vyvoňaná nejsem :wink: ). Ale pak se jakž takž uklidnila a cosi pojedla, tak uvidíme, jak dlouho bude spát.

Majdi,
no dnešní mrkev byla OK, zase otvírala papulu a snědla toho dost, na zítra mi tam zbývá cca půl té skleničky, tak uvidíme, jestli ji dojedem.

Jo a až ji teda dojedem, tak mám dát nový druh zeleniny-třeba květák a nebo mám dát mrkev s bramborem a nebo je to jedno?

Puzzi,
my taky ještě zuby nemáme a ani to nemá nateklé, nic. I Dr. říkala, že se tam nic nechystá. Takže když je protivná, tak jsem si jen marně nalhávala, že je to kvůli zubům.
Majdi,
asi bych koupila tu kombinézu větší. Aspoň se ti bude do ní dobře oblíkat. :wink:
21. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
my byly dnes s máli celý den u našich paráda :slight_smile:
koukám, že jste měly hodně holek blbé noci, majdička, marti, puzzinka i hpája :unamused: u nás taky žádná slava :confounded: ,2 krát mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přes den se máli zabaví sama víc a víc...leze si po místnosti, objevuje, nejradši má nehračky,např vařečku a tak :wink:

zkukla jsem fotky dedulky -moc krásný :slight_smile: a nikule, sluší vám to rodinko,tak slušnácký na svatbě :wink:

pospi hezky oslavte riškovo narozky :dizzy_face:
miruus my máme od lamazze světlušku Fredie a tá má hodně "funkcí" je tam kousátko, chrastí, píská, je tam zrcátko, ´takový kroužky pověšený....
petis TM hraje v nějaký skupině???Co hraje?

hlásín se do klubu bezzubých dětí :wink:

add příkrmy já vám závidím, že vám pěkně jedí a ti co nesnědí moc, tak aspon otvíraj pusu....u Máli je problém, že ona tu pusu ani neotevře,,,,jako když už jí tam něco dostanu, tak jí to i chutná, ale celý ten akt považuje asi za otravný a zbytečný, prostě za měsíc nepochopila, že má tu pusu otevřít, snad není retard a nebude mít do 15 flašku :confounded:

to nahazování dudlíka je koukám opruz všude...

jinak jak vám děcka chtěj být v autosedajdě?Máli to poslední dobou teda velice nebaví(slušně řečeno....hrubozrnovky ji to kur.wsky s.re :grinning: )
21. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
skřetula už spinká jupí juchachá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu si dát něco dobrýho a lehnout si s knížkou a ještě k vám zase vlezu :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis snad Kaje asi jen neco nesedlo :frowning2:
Andy tak hezkej den u rodicu, parada. A s krmenim to bude lepsi, jen to chce porad zkouset :wink: V autosedacce je Jaydi moc rad. Asi si to zatim uziva :slight_smile:

Tedka momentalne dela zase kliky :grinning: Ale co se mu dneska povedlo uz nekolikrat. Kdyz je na 4, tak se umi z toho posadit a pak zase zpatky na 4 krasne, bez toho aby spadnul :slight_smile:

My pujdem za chvili koupat a snad Jaydi taky brzy usne. Nesnasim, kdyz se neumi uvelebit a zkousi vsechno mozne :rolling_eyes:
21. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co takhle jim dát na cumel gumku a kolem hlavy? Riškovy tak brylky drží :grinning: :wink:

Andrej, to je supr, že ti Máli lozí, ale už nemáš chvíli klidu, co? Furt musíš být ve střehu :unamused: Nebuj, naučí se baštit, hlad je sviňa :wink: Já jsem na Rišku zkoušela fígle s cumlem, když se stalo, že stávkoval. Nachystala jsem si sousto na lžičku a šla mu k pusině s cumlem a jak otevřel papulu na cumel, vrazila jsem tam lžičku a když už to měl v puse, tak polkl. :slight_smile:

miruss, Jáňa má panenku Emilku, a jsme taky spokojené. Jí nejvíc baví spona a štěrkotka. Ale umí jí ohlodat celou :sweat_smile:

petronus, ty máš fakt pozlaceného chlapa :dizzy_face:

Nikul, dneska máš volno, co? Si tu s pauzama celý den, super :dizzy_face: A jak se vám líbilo na Kunínském zámku? Já jsem uvnitř ještě nebyla...

Dedul, to věřím, že tě dlouhé sraly, určo si je všude uklízela, ne? :sweat_smile:

Majdi, dortík byl dobrotka, dostal ho od babi, nechávala ho udělat v cukrárně v Klimkovicích, (mmch,tj.i odpověď pro Rambo girl :wink: )

puzzi, si ty si taky asi vysmátec vrlouš, kam ty na ty hefty chodíš :grinning:

Petis, to naštve, jak okoupáš, máš voňavku mimčo a ono se zbluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem taky voňavka :grinning:

Miruss,
Kája má od Lamazeho slona Matese, žirafu Aminu a kostku.Jsou to fakt výborné a její nej hračky:slight_smile:
Andy,
MM hraje v takové místní country-bluegrass kapele. Ale chce s nimi skončit a přejít do jiné.
Jinak Kája v autosedačce taky moc dlouho nevydrží, začne se napínat do luku, jakoby se stavěla na paty, tak nevím, jestli chce sedět nebo rovnou stát. Je to jak kdy, někdy v poho, někdy takhle vymýšlí.
21. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík taky od sedmi spí, spal hodinu a půl skoro do půl šestý, ale prostě sedmá je sedmá, usnul celkem rychle, po několika přetočeních na břicho a s naší asistencí zpět. Kéž by byla dnes lepší noc než včera, přeju to i vám všem!
Petruš, Ray je úžasnej, jak vstává, bere jaydiho ven, pomáhá ti, dobře sis vybrala :wink:
Lepící pásku použít nás taky už napadlo :sweat_smile:
Andy, otevírání pusy je fakt základ. Honzík někdy čučí okolo, třeba při jídle přijde MM a Honzík na něm může oči nechat a zapomene otvírat, tak čekám a čekám a když mu to zkusim dát do škvírky, tak to celý skončí na bradě.
Petis, jestli už Kája jedla 3 dny mrkev, tak teď můžeš začít další, třeba zítra samotný květák a pozítří květák s mrkví.
Andy, já se taky těším, až bude Honzík lézt, ale to bude asi ještě trvat. Poslední dny dokonce nějak zlenivěl, dlouho leží na zádech a čeká, jak ho zabavim, nějak se přestal otáčet na břicho. teda vlastně kromě postýlky, když má usnout, tak se otáčí na břicho furt :sweat_smile:
Autosedačka Honzíka baví, rozhodně víc než kočár, kouká ven, teď jak sedí v té 9-18 kg a dobře vidí ven, tak je z toho hotovej a kouká. Doufám, že to nezakřiknu.
Jaydi už se sám posadí, no super, ten je šikovnej :wink:
Pospi, gumka kolem hlavy - to jsme jednou zkoušeli a slejzalo to :sweat_smile:
Ty zrovna máš co říkat s heftama, ty seš paní Vtipálková starší a pozdravuj tu mladší, jo? :grinning:
21. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
dík. Ona bude mít zítra potřetí mrkev, pak mám koupeno mrkev s bramborem a pak samotnou brokolici, tak něco z toho dostane v úterý :wink:
21. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Riška má právě 4 roky a půl hodiny :sweat_smile:
Janka ještě sama nesedí, líbí se jí sedět, hlavně ve vance při koupání. To je štěstím bez sebe :dizzy_face:

puzzi, si dělaš prdel, že jste zkoušeli gumičku :grinning: Vy jste teda éra, to ti musím říct :wink:

nazdárek Voňavko :wink: Máš doma muzikanta, ty brďo. A kde hrajou? Jako myslím, při jakých příležitostech atak... :confused: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, 4 roky a půl hodiny :slight_smile:
Gumičku jsme zkoušeli, no a?
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek