• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Megn, dodej, doplním, šup šup :wink:
Tak přeju dobrou noc po kaši, napjatě budu čekat zejtra na zprávy! Teď už Hanýs spí?
4. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi 13.2. Ve ctvrtek 23:20. Staci? :grinning:
Hanysatko spi, jsem zvedava na jak dlouho :slight_smile: u vas se zarezava uz tak hodku co?
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doplněno. Koukněte na řádek Novinka a pak Megn, máte narozeniny den po sobě a děti taky den po sobě, dost dobrá náhoda :wink:
Jj, Honzík spí od sedmi a doufám, že na hooooodně dlouho :grinning: I když vlastně dneska má službu MM, takže vono je to jedno :sweat_smile: Bane, mu vždycky přeju dobrou noc, páč on je pak brzo ráno hotovej.
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky maty uz spinka, jsme ho jeste na vecer vytahli do tesca, je nakupci typ jako Malinka :grinning: fakt, v tescu spokojeny maximalne, doma s nim nebylo k vydrzeni ja nevim co se s nim deje. ach jo.
Tak maty ma 70cm :wink:
jinak Majdi necekej nejake silene uspechy po prvnim dni, nechci ti nic nalhavat, ja jsem uprimne stvoreni :slight_smile:
Andy super ze ssi nakoupila plno vecicek a ze mas radost :slight_smile:
Puzzi mi se tam na tom odkazu tabulka nejak nezobrazuje, ale kouknu do prosincovek diky
4. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já jsem tam doplnila Megn, tak asi jinej odkaz: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2852588&vReferer=
4. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, to víš, doma je nuda, v Tescu je to zábavnější. Tak aspoň víš, že příště až to doma nepůjde, že máš jít nakupovat. My s Honzíkem byli jen párkrát, ale pro velký úspěch radši moc nechodíme. I když většinouok a kouká, ale jen chvíli :sweat_smile:
70 cm doplním, počkám ještě, jestli někdo ještě dnes nenahlásí nějaké narozeniny. Talls a Petronuska chodí večer, tak by mohly.
4. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Máli od půl á zařezává, LAOLO děkuji ti za výhru, kdy bude další nějaká soutěž :sunglasses:

Majdi přeju vám, aby to byla jen kosmetická, vada, ale když toto řekla mudra, je to dobrý, oni doktoři nejsou rádi zbytečně falešně optinističtí :wink:

weli no tak holt pro dobro Matyho budeš muset chodit nakupovat častěji :grinning:
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyhlašuji soutěž o nejvíc kg v půlroce a kdopak nám to vyhrává, že by Honzík a Nikolka? :grinning:
4. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej uzivej pohody a klidu kdyz tornado lu spi. Jo a dik holky, snad se to casem upravi samo, jinak by se ta diletace musela resit operativne. Ale nebudem predhanet.
Jo ta novinka to je vterka, vsude se musi predbihat :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě ta ordinačka už nějak nebere, mi to připadá, nějak jako telenovela už, nebo se moje závislost na koni prohlubuje
4. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi ani me ....... s takovou soutěží, vyhlašuji soutěž o nejmín kg v půl roce, máli dostane dietku a bude :grinning:
4. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy a víš že lidi na dietě bývají nevrlý? No v pohodě, jen do toho Máli, ona je furt tak hodňoučká a klidňoučká, že i dietku ustojí :grinning:
Mě ordinace furt bere, mozek vymaštěnej z MD :sweat_smile:
Megn, náhodou ti dala Novinka 2 roky náskok, tak nekecej :grinning:
4. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jasne, Honzik a Nikolka, na vas nikdo nema! :grinning:
andrej rekla bych, ze zavislost se prohloubila, ono uz jen to ze tady strasis vecer je ukaz :grinning:
4. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, ještě ve 3 měsících byl tvůj Hanýs nad naším Honzíkem, počkej do poradny, co vám naváží teď v 6M, jsem mooooc zvědavá!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kde jsou všichni ostatní?
4. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdi ty jo jako já začínám chodit spát v 11 :confused: :confused: jsem se nakazila od samičky :grinning:
puzzi nech toho ty provokatérko :grinning:
dnes byla zkatá, aneb kombinace Domiho, Zuzanky a chou-chou :grinning:

Holky co ta chicco polly, je to dobrá židlička, co myslíte????
jakou budete kupovat vy?
vím, že chicco polly má talls...myslím.

add pražský sraz....jak to vidíte???My totiž po 15.červnu už budem variabilně na cestě do Chorvatska, takže bud ted nebo až pak červenec....???
4. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuměj na Tárovou a vona je tady ty vole(myslím to zvíře, ne nadávku) mě po....... :sunglasses:
4. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jojo, ale Hany po tech 3M zabrzdil tempo, tedkom bude mit max 8,5 a i to je moc. U Leni jsem ho vazila pred mesicem a mel 8, ale od te doby nic moc nenabral :slight_smile:.
4. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch laolo tvůj slovník fachmana z tématu 1000 ted u nás vede a pořád mluvíme jak neco pojebá-e, s něčím vym.dáme a tak :grinning:
4. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tarova je tehotna, ktera ale? :grinning:
andy ty woe, to je srandy kopec :grinning:
4. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, nojono, kdo brzdí tempo, nic nevyhraje :grinning:
Takže pražský sraz příští tejden? To je možná narychlo. Lepší bude červenec? 13.7. jedeme my do Chorvatska, tak na začátku července?
4. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to je na ostravsku bezna mluva :grinning:
4. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, obě? :grinning:
4. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdo tak jak to je tím těhu???? :grinning:
puzzi no jako na začátku snad už budu zpátky ale spíš ne, se asi mineme :unamused:
my pojedem tak na 3 týdny....

majdo však vy jste staři sprostaci
4. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy joo Chicco Poly je dobra a za tu cenu 3 litry z kramu este lepsi! Ma ji mama, ma ji tata, ma ji baba :grinning:
Lena ji ma, Lao, Talls aj ja.
4. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to neva, já sraz klíďo oželím, stejně bych tam prudila s prudílkem mým nejmilovanějším :grinning:
4. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to ja nevim ktera. Ja asi ne :grinning:
andrej co tam furt hrajes za schovku ty ochechule jedna?
4. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jako to ji máte šecky tož ji musim mít aji já :grinning:
puzzi no Málina se bude přetvařovat a hrát hodnouše, jako dnes v OC.Prodavačky ji tam obdivovaly, že je jak z reklamy,že je krásná, ona házela bezzubé holywoodské úsměvy na všechny strany a já si v duchu říkala, ty malý skřete ty jsi herečka :grinning:
4. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu se kecaaaaaaaaaaaaaa..
koukam na ordiinaci ale nechavam se rusit MK :grinning:
Majdi hlavne at honzik nemusi jit na operaci a at je vse ok :wink:
Puzzi tabulka suoer
Andy zidlicku mam jaaaaaaaaaaaa...jj cena je fajn ale pres net ji myslim talls sehnala za 2700kc ne?
Majdi ty uz mas objednanou? a jakou?
ja zitra zacinam s prikrmama a mam davat i presnidavky uz dopol?
4. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy jj herecka nas maty je doma totalni terorista ... snad bude zitra lepsi den prosiiiiiiiiiiiim, co jsem komu udelala?
kalgel nefunguje, nurofen taky ne ach jo jak mu pomoct?
4. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja cumim na Ordinacku ame to jeste bere. nejvic me ted bavi Valsik :sunglasses:

andy tak dobres nakoupila a uzila si to, se mas

s maovou jsme byla v šoku, moje znama se stejnym TP +-2týdny jako mao dnes byla na potratu kvuli vade srdicka... :confounded: . Snad bude Maty stale silny bojovnicek, moc vsichni drzime palecky!!!!!!!
4. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek