• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Voňavka přidala Káju papající mrkévku do alba :wink:
Oni hrávají tak po hospůdkách, když si je pozvou, spíš pro zábavu za jídlo a pití, taky někdy na festivalech, nebo občas i na nějaké té oslavě nebo svatbě jako takovou kult.vložku :wink:
21. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cau, jsme nejaka vystavena a mam naladu pod psa...zas je u nas husta atmoska :frowning2: chjo...si jako fakt nemuzu nic dovolit rict, strasne se ho to vzdy dotkne...jako fakt neuzna, ze mam pravde..štve mě to
přijdu si tu jak nejaka Lída, která jen chodí a uklizi, co komu odpadne od pr... :confounded:
jako taaak uklizeno jsme tu mela a sotva dojede, tak pres kufr nevybaleny skacu 2 dny, vsude se povaluji veci a jako by se neuklizelo 100let...nic si po sobe neuklidi...
no a ze uvaril, to je super, ale ja navareno mela, jen ho zas chytl rapl a navaril dalsi 3 jina jidla a neni to kam dat, nenapadne ho to uklidit do lednice, takze by to klidne zkyslo, bo to je na sporaku az do noci, nez to uklidim ja...
kdyz nekam jdem, klasika, vse chystam, po prichodu pvse uklizim...taham se tu s autosedackou pres cely byt i s podvozkem...kdyz se ho zeptam, jestli vykoupe, tak reaguje, ze ne...ale jako jde.Ale to zas mu nachystam vse a po 3minutovem šplouchani v kyblu si maleho vemu a jdu se o nej zase starat ja...a pak uz mi fakt vytecou nervy, kdyz za tu 1,5h co jsme dosli domu, akorat sedi iu notaku a nic ho nenapadne, ani ta nejvetsi blbost (aby schovat tu sedacku nebo neco), zas musim ja, jak mi padne s malym, tak jit a vsechno jako Lída uklidit na misto a pokracovat v noční šichte- vyklidit mycku, naplnit mycku, prekydat žrádlo do misek, ulidit...atd tad...uz jako faakt nedavam tohle a jsem si dovolila neco precedit pres zuby a kdyz jakp "co je? co jsi nervozni zase?" tak uz jsem to ze sebe zas vysypala, ze jako sorry,ale kdyz je doma, ze mam 2x vic prace a to jako fakt! :pensive:
radsi jdu do dža, zas bych tu ladila negativne vsechny
Domi dnes jako uspavacka hodinu...to nepamatuju, neznam, nechapu...asi fakt zuby, zda se mi snad ta dolni dasen zdurelejsi...mazala jsem Calgelem, musela uspavat na x-krat..uz spi
21. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a pry" co je? vzdyt jsi chtela nekam jit, taxem kyvnul, at jdes, ze se postaram a ze ti to preju"...to je vyborny, ja za pul roku si poprve chchi vyrazit, obstaram vse titalne, jen ma hlidat spici chuvu a jako splnil ukol jako spasitel nebo co...to je fakt drsny, oni maji asi jen půlmozku, ti chlapi :grinning:
21. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, hm, seš nakrklá rozhodně oprávněně, TM je fakt někdy trochu ignorant, prostě chlap a zřejmě mu vůbec nedochází, co všechno doma děláš atd. Možná má pcoit, že na MD pohoda a on musí makat a ty po něm ještě jdeš, sakra, ty chlapi!
21. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ríšulka dneska usnul úplně sám, asi 5 min. si tam žbrblal a najednou ticho... :dizzy_face: vždycky tam musíme min. 3x jít než usne... no ale zase už bylo první kojo :astonished: to bude noc... ale nebudu se negativně filtrovat, že :grinning:
Teprve teď jdeme večeřet, pak ještě nakouknu :wink:
21. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis krasne fotecky :dizzy_face:
Sami to je mi lito u vas doma zase dusno....ale je fakt, ze takove banalni veci by aspon mohl udelat, jako je uklidit veci apod. :frowning2:

Prdola v postylce zase vyvadi, to je des :angry: Jdu tam....
21. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, jděte brzo spát, já se chci donutit každou chvíli, nechce se mi, ale musim...
Petruš, hehe, to je fakt síla, jak se otáčej a blbnou místo aby spali :sweat_smile:
Sami, uklidit po sobě částečně by fakt měl a hlavně mi přijde blbý, že na koupání se ošívá a tak, sakra, je to i jeho syn, to přece není žádná práce koupat, to by měl mít jako zábavu, ne?
21. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, je skvelej, ale v posledni dobe, kdyz se doma otoci na 2 dny, tak je to tu pak jakopo vybuchu... :confounded: a ja mam jen praci navic
ja fakt budu muset napsat ten dopis, nevim, jestli, kdyz uz prijde prestrelka, jestli to rikam hnusne nebo co,ale asi budu fak psat, to si budu mit cas rozmyslet a formulovat
me nevadi, ze se o maleho staram jen ja,ale to, ze je liny udelat par kroku sem a tam,aby neco nekam dal...furt me ukoluje, prose potrebuje na vsechno asistenta, jako fakt nekdy nechapacka
vcera:jeli jsme z plavca a navrhla jsem, zejt umyt auto, uz po tom dloouho volalo.Jo,super napad. zastavime v mycce, Mm mel jit myt (WAPka) a da mi penize,at mu jdu rozmenit...jako ja s malym plavala, ja nas oba chystala tam i zpet a ted mam zase vstat a jit z auta rozmenit penize,aby on mohl myt auto, ikdyz o pujde z auta ven? to je fakt logika...no nastesti podle meho ksichtu uznal a sel si to rozmenit sam...
nic, uz koncim, nebudu ho tady jako pomlouvat, jen proste zas nechapu, ze k tomuhle muselo dojit (kdyz vcera prijel a rekl, ze tu je kranse uklizeno, dodala jsem, ze ych si prala, aby to tady vydzelo a aby si vse uklizel, ze minule me nastval, ze odjel a ja musela mu uklizet veci...), no a zas jsme tam kde predtim, no
achjooooooooo :angry:
21. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji to je super, ze vam Riska sam usnul :slight_smile:
Ja byla na chvili nahore s prdolou (on v postylce), protoze uz me fakt nebavio kazdych 5 sekund behat po schodech nahoru. Tak jsem ho hlidala, aby se nepretacel :grinning: No a usnul asi za 15min :slight_smile:

Sami, zkus napsat ten dopis, treba mu to vic vleze do hlavy :wink: A at ho ma vystaveny potom nekde na ocich :wink:
21. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak autosedacku uz nemusime dlouho. PRoto s ni mam obavu dlouho nekam jezdit. No a jako dat ji potom jeste na podvozek a jit nakupovat, tak nas vyrve. Doufam, ze se to zlepsi s tou 9-18 az uvidi ven.

Pospi no dneska jsme doma a obcas sem zajdu a konecne mam aspon chvilku cist si konika. :slight_smile: Jo a z kuninskeho zamku jsem toho moc nevidela. Jenom obradni sin :slight_smile:

Andy tak Mali uz leze? to je maso.. a leze nebo se plazi?

Sami, sla bych do dopisu. On uz je mozna taky v obrane poze a pak na tvoje vytky jenom hleda argumenty, vymluvy, misto aby se zamyslel, jestli to treba neni pravda a co s tim (aspon u nas to tak bylo, kdyz jsme meli krizi)
21. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mm před chvílí zavolal soused, že máme přijít na chvíli na pivko... no moc nadšená nejsem, zase tam zkejsnem do 11 a už vidim, jak pak budu fresh na nějakou postelovou akci, kterou má v plánu :rolling_eyes:
Sami, s TM je to na pytel, taky bych nebyla nadšená, kdyby ten můj dojel na otočku, nechal po sobě brajgl a ještě ho kde co "obtěžovalo" ... :unamused:
Zbytek dočtu zítra ráno, teď se loučím a přeju klidnou a dobrou noc :wink:
21. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se jdu za váma taky mrknout :dizzy_face:
Paji, neboj, noc bude určitě dobrá :wink: Taky už máme za sebou jedno kojo... No nevím, nevím, jak dlouho vydrží spát-cumel tahal jak divej-asi už mám prd mlíko... Odpoledne jsem zase byla nucena dát sunar... No uvidíme, hlavně že vůbec vezme flašku do pusy :slight_smile:
Sami, to mě mrzí, že je to u vás tak na houby... :frowning2: To je docela fajn, že ti TM "dovolil" se jít bavit :angry: Doma dřeš do zblbnutí a pak ti pomalu ještě vyčte to, že jednou Domču pohlídá-si musí uvědomit, že je to i jeho dítě... Ale neboj, ono se mu to rozleží a uvědomí si to :dizzy_face:
Jinak s bordelem je to tak i u nás... Když je MM pryč, uklidím, jakmile překročí práh, hotovo, bordel... No ale musím uznat, že včera povysával :dizzy_face: Ale i tak je to tu jak po výbuchu, nic nemá své místo a já mám malýho furt jen na rukách nebo klíně, takže udělám la hovno...
Petis, super fotky :dizzy_face: Taky musím dodat...
21. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak píše Miruš, ráno se zelenina sbírat nemá, je v ní nejvíc dusičnanů, tak jsem to aspoň slyšela.
21. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, shrnu nějaký postřehy:
- zuby nemáme a ani to na ně nevypadá
- Markétka u jídla taky pusu pořád neotevírá, někdy lžičku skousne dásněmi a obsah vycucne, tak prostě jak kdy
- s autosedačkou je už nějakou dobu problém, postřehla jsem to už cestou na sraz. Z cesty 1,5 spala jen 30 minut, zbytek bylo trápení, zpívání, mluvení atd.
21. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji takze v planu je seksik? No ja jak zacala jeste makat, tak uz nejak neni na takove akce moc energie. Takze jsme jako duchodci.. :frowning2:

Lao a davas na noc kasi? Ja davam tak 70ml kase pred koupanim a pak dokrmuju svojim mlickem po koupani. Vcera to bylo bez kase a i kdyz se fakt nacpala mlikem, tak uz to nestaci, tak jsme vstavaly na jidlo 2x misto 1x. Ja myslim, ze mliko je stejny, ale uz to nejsou zadni mimisci malicti..
21. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fotky jsou v albu :wink:
Nikul, zatím nee, začali jsme s příkrmy teprve včera, tak nevím, jestli na to tak kvaltovat....
21. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidis podle potreby. Me uz mliko vecer moc nestacilo, takze ja byla nucena. :unamused:
21. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to je martýrium s chlapem! Tady ty domácí crckačky jim připadají banální, ale dají nejvíc práce a přitom nikdy nekončí ... a je to největší babračka a aby člověk byl pořád ve střehu, to je na nervy. ... když je chlap doma, tak je bohužel, opravdu víc práce, než když jsme doma sami, ale to je docela logický, víc lidí udělá větší čurbes a jaksi je víc vidět, když se ten jeden nezúčasňuje ... Sami, to jsem MM taky jednou řekla, že na všechno potřebuje šest asistentů (jsem to použila na srazu), tak vidím, že to takle funguje všude ... on to od té doby občas připomene, prý potřebuje asistenta a těch 5 nemá čas :grinning: Sami a neva, že to tady píšeš, my to pochopíme, jsou to erupce, a tyse aspoň vykecáš, to taky pomůže, upustíš páru!
Sami, Nikul má pravdu. U Andy dopis zabral, já ho už jednou psala taky, když byla krize. Ono když si to pak chlap čte a je u toho sám, a jsou tam v klidu napsaný názory, tak si to uplně jinak přebere, než když po něm člověk něco "plivne" ve vzteku. Oni tyhle štěky neberou moc vážně.
Lao, já už mám pomalu v sobě druhé balení "komunistů" opravdu se to musí brát nějakou dobu a nemusím se ani tolik nalívat. Zítra jdu objednat další, za těch pár korun ten klid stojí. S mlíkem teď není problém.

Tak dnes holky - v poledne se malá probudila - spala 1,5 hodiny. Snědla svou dávku zeleninky, bez problémů. Na oběd jsme jeli ke tchýni, byl docela fofr, pak nabrat ve Vyškově Pavlu a odjezd na fotbal. Tam jsem dala malou do golfáku a jela k bráchovi (bydlí v té vesnici, kde se fotbal hrál), byla tam i moje mamka, tak super. Akorát malá už byla načasovaná na spaní, tak najednou moc lidí (brácha,jeho děti,švagrová,mamka)tak byla moc lítostivá. Ale dostala se z toho. Než jsme šli ven, tak jsem ji nakojila a dobrý, v golfáku usnula (jinak švagrová má taky novej golfák a teda má lepší než já, složí ho jediným sklapnutím a nedrnčí tak, ten náš se skládá i tak, že jdou rukojeti k sobě, tak než ho sklapnu, tak odmašlím madlo a boudu a pak ho teprve sklapnu, ale co už teď že jo... švagrová byla rovnou v obchodě, já nakupovala jen z netu ... ale neva, službu udělá i tak), ale spala jen asi 15 minut, pak chvílema pobrekávala, na kolotoče jsem ji nesla, byla jsem ráda, že jsme pak jeli k mamce a pak domů(cestou usnula na 30 minut a doma měla hlad jako vlk), prostě takový zmatený den. Ale jsem ráda, že jsem tu moji rodinku viděla. ... Markétka usnula ve 21,15 chvíli předtím ze spaní hroznej brek, asi nějaká vzpomínka ze dne, snad to bude zítra lepší
21. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus fotky super :slight_smile: jak se -vitulka u toho xichti :grinning:
21. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, my začli přikmovat hned po srazu, není teď na mě takový ten tlak kvůli mlíku a krmení je víc v klidu, ale chce to fakt trpělivost a pomalu na ně, aby to mělo efekt. Však uvidíš, jak vám to půjde.
21. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, my dáváme na večeři kaši a pak před spaním kojíme, naprosto stejně, .. a jak byla dnes Markétka už moc hladová, tak byla nervozni, když jsem ji davala kasi, davala jsem moc pomalu a ona byla unavena jak se na to nedokazala soustredit, tak jsme toho po pár lžičkách nechaly, nakojila jsem ji, a za hodinu než usnula jsem ji nakojila ještě jednou ... bylo to dneska dohoukaný, tak uvidím, jak bude spinkat. Zítra ji musím hodit zas do klidu.
21. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, díky :dizzy_face:
Marti, já mám komunistu nakoupenýho, ale jsem shnilá ho žrat... :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty vojcle, se tu klidně ventiluj, ať nebouchneš. Nemůže tu být furt jen chlama, no ne? A ona beztak je, aji s pomlouváním chlapů :wink: TM písni, za to nic nedáš. Třeba dopis opravdu pomůže :slight_smile:

Lauš, mrkfičková pusina je úžasná :sweat_smile:

no, u nás asi měla taky proběhnout nějaká noční akce pod peřinou, ale R. už řeže, z toho nic nebude, maximálně kopa dřeva :wink:

puzzi, no b, jsem si to představila a teď se :grinning:

Posílám hubánky na dobrou nočku :astonished:
21. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je to ten komunista? :confused:

Marti tak den dobrej a noc snad bude taky :wink:
21. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díík, je to fajn se tu trochu vykecat, máme tichou domácnost :slight_smile:
jako dopis 100% napisu...hm, ty plany chlapu na akce, to me taky bavi...jako bychom po celem dni nepadaly na hubu,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...no, u nas taky bylo neco v planu,ale vcera jsme mela kocovinku a dnes, kdyz dopoledne sel D. spinkat, schvalne jsem nic nepripomenula a cekala jsem, kdy se odlepi od notebooku a mezitim jsem pouklizela drobnosti, preprala v ruce par plinek, dala jsem si sprchu, namalovala jsem se a v momente, kdy MM zmercil, ze jako vlastne aha- je klid...tak chuva zabrecela...(v duchu jsem si rikala, dobre ti tak :sweat_smile: ) a on: jee, sakra, zrovna ted...no jako bez komentare...je to s nima kriz, no.

petrus komunisti jsou homeopatika na podporu laktace_ Communis ricinus a holky tomu rikaji komunisti :grinning:
21. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, komunista=ricinus communis-homeopatika na zvýšení laktace :grinning:
21. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Práve som objednala Zuzke sedátko do vane. Budú sa môcť s Kubkom spolu kúpať, lebo Zuzka a už do vaničky nezmestí. :slight_smile:
Ďakujem za typy na Lamaze hračky. Mne sa asi najviac páčia svetluška, lev a tá bábika. Nejaké dve jej vyberiem. :slight_smile:
Nikule ja som to o tých dusičnanoch počula, odôvodniť to neviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam to je blbé, že TM je tak nechápavý. :rolling_eyes: Skús ten dopis, možno pomôže. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy u Vás dopis zabral, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petis super fotky. :slight_smile:
Už musím aj ja nejaké pridať. :slight_smile:
Dobrú noc. Pa zajtra. :slight_smile:
21. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :wink: to potrebovat zatim nebudu. Mozna priste :grinning:

No ja jdu uz taky do postele. Na chvili si budu cist a chci usnout driv, nez v 1, jak minule noci. Jestli prdola bude rano vstavat zase brzy, tak jsem na to sama.... :rolling_eyes:

Takze hezkou a klidnou noc :wink:
Sami at se to mezi vami zase upravi treba v noci :wink:

py py
21. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus dík, ale jdu spat první, tak to nehro... Zítra odpol uz jede zas do Prahy... Je to naprd, dopis prostě bude!!!
jsem ko, jdu spat, mam tlaky jako nMS, snad neprijde ještě, pptvora
ráno v 10 mam sraz s nejakou tehuli v parku, nesu ji ruzovky na prodej, snad koupi hodně:slight_smile:
pypy
dobrou brouci
21. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, u nás dnes noc čupr - malý usnul o půl osmé, vzbudil se až v pět! paráda!
:dizzy_face:
sami: vidím, že ti naši chlapi jsou fakt někdy na odstřel - naprosto tě v tomto chápu....mám to někdy podobné! :rolling_eyes:
a Nikovi se to snad brzy prořeže a bude líp :wink:
lao: supééér fotky! :grinning: . Nešla jsi včera odpo náhodou do hypky - jsem viděla v dálce někoho se zeleným kočárem.... :wink:
22. čer 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek