• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobre ranko,

my noc hrozna. Mala se budila placem a nesla utisit jinak nez u prsa. Kojila jsem ani nevim kolikrat. Pamatuji si podruhe v 1:30. No takze to vypada, ze se snad chystaji horni zuby.
Holky reknu vam, ze kdyz me teda zkousne pri kojeni, tak bych vyletela z kuze. Fakt hrozna bolest. Uz ji ani nemuzu dat prst do pusy. Jsem zkousela ostrost svych zubu a teda je videt, ze se casem zbrousi, protoze kousnuti od jejich boli podstatne vic nez od mych...

Sami snad dopis pomuze... Ja teda musim rict, ze mam chlapa uplne zlatyho a musim si toho fakt vazit. Treba ja vcera vecer delala do prace a on delal podlahu a dal vyprat a pak jsme sli spat a on, ze to musi jeste povesit. Tak jsem rikala, ze to udelam rano a on ze ne a sel to povesit.

Jinak teda na uklid nejsme ani jeden, takze delame velike tydeni uklidy a behem toho tydne fakt jen to nadobi a tak. Takze ke konci tydne uz nemam rada neocekavane navstevy. :slight_smile:
22. čer 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se z toho poseru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ráno nás v půl 6 budí tukáním maminka majitele, co bydlí vedle nás, že z bojleru kape, voda, kočár celej mokrej,úplně durch, stál pod ním :unamused: teče to, když se pustí teplá voda, takže nepouštět teplou, ty voe tady v tom bytě je furt něco a Honzíček odjel na celý den do ....víte kam, a že teda majiteli zavolá a pak mi zavolá, já mu říkám, zavolej mu hned a on, že pospíchá, no jistě, 3 minuty by ho zabily, sakra, mám toho bytu tady po krk a vůbec, kočár mokrej, chodba mokrá, já tady jen zase práci navíc, mastnou hlavu si umýt nemůžu....

a ted klady máli spala v noci až do půl 4 :slight_smile:

nikule ten tvuj chlap je zázrak :dizzy_face: a zuby teda blbý :pensive:
petis mrkvový fotky super :slight_smile:
sami ten tvuj chlap je teda taky někdy na nákop do prdele :angry: :angry: :angry: a nemaj mozku půl, jsou to bezzmozci
:rolling_eyes:
puzzi jsem si na tebe vzpomněla, že jak vám honzík při usínání pase,tak máli to dělá taky, ,usíme ji tak desetkrát převracet, jako náladu má dobrou, směje se, ale má spát že :sweat_smile:
sami dopis zkus :wink:
nikule máli ted :wink: ělá něco meti plazením a lezením, občas zaleze, pak plazí pídalku.
hpáji tak co bylo něco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jsem se rozhodla, jedu k našim, mám toho tu až po krk Jendy nevyjímaje
22. čer 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, my noc nic moc, malá jedla 0,30 - 3,30 - 5,30 - 7,30 (pravidelný intervaly) ale jsem z toho celá pitomá ... snad už se ty noci zlepší ..... vždycky teď to jedno denní spaní nějak nevyjde jak má, pak usne večer brzo (to je sice fajn, ale pak v noci často jí) ..... to počasí mě štve, přes týden má být prý pořád hnusně, tak uvidíme. ... zatím hezký den!
Andy, asi uděláš dobře, když odjedeš, voda blbý, taky si aspoň od sebe s mužikem odpočinete, když je to pořád takový dusný .... já pojedu k mamce ve středu, Luboš jede na 3 dny do světa, tak si udělám výlet ..... jinak MM mě taky někdy štve, ale teda pomůže, udělá, nemůžu říct, že by seděl, když já mám práci , ono je všude něco :angry:
22. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady začíná pršet, tak to je na pytel pane stavitel .... :angry:
22. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole Andy, ty si teda taky uzivas.. :frowning2:

jen si u vasich pekne odpocin :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, noc celkem dobrá, ve 2,20 začalo nahazování nebo spíč obracení z břicha na záda a mezi 3 a 3,30 jsem tam byla snad co pět minut, přišlo mi, že Honzík nechce bejt na zádech, ale na břiše vždy 10 sekund hlava dole a zvednout a hekat, hrozný! V půl čtvrtý jsem ohřála mlíko, že se mu s plným břichem třeba bude hůř otáčet. A zabralo to, pak spal bez nahození do 6:40, což se k ránu už x tejdnů nestalo. Každá noc je jiná, nechápu. A projevovat hlad přetáčením se na břicho? Já fakt nevim, jak na něj :sweat_smile:
Koukám, že vícero dětí před spaním blbne s obracením a pastvou. Jj, Andy, přijdu, Honzík pase, vidí mě a hihi, jako dobrý, ale má spát :sweat_smile:
Andy, tak to je hustý s kočárem a vodou a jenda v tahu. Chtěla jsem se zeptat, jaks tenkrát napsala ten dopis, je vidět nějaký dlouhodobější zlepšení nebo je to zas tam, kde bylo?
MM mi teda doma moc bordel nepřidělává, je docela naučenej nádobí dávat do myčky a prádlo do koše a bordel si dělá ve svý pracovně.
Miruss, myslim, že sedátko pro Zuzanku bude super, budou s Kubkem spokojený, společná koupačka :slight_smile:
Dedul, Petruš, to jsou hezký příspěvky za sebou. Dedul slaví až v pět a Petronuska se bojí, že bude Jaydi vstávat třeba v půl sedmý, což je hrozně brzo :sweat_smile:
Nikule, u Nikči to budou stopro zuby, tak snad to přejde.
22. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
Dedul, jj, šla :slight_smile: Kde ses zasejc flákala? :grinning: Dík za pochvalu fotek :dizzy_face:
Andy, to mě mrzí s bojlerem i s Jendou :frowning2: Jj, určitě jeď k vašim, pročistí to vzduch a pak vám bude po sobě smutno :dizzy_face:
Holky, já jsem od včerejška nasraná jak sviňa!!!! :angry: Po 23. hodině jsem vlezla ještě do mailu a ejhle, helemese, vykouknul tam na mě mail od mojí kolegyně. Hned vás zasvětím: Loni jsme měli jet s MM a ještě s dalšíma šesti lidma na dovolenou do Švýcarska. Zajišťovala jsem to já, takže jsem složila veškerou zálohu. No a nám se jako zázrakem podařila IUI, takže mi přišlo riskantní se někam vypravovat... No a kámošce, která tam jela taky, se podařilo sehnat za mě a MM náhradníka, tak jsem byla ráda, že jsem nevyhodila 5,5 tisíce z okna :slight_smile: No ale výše jmenovaná kolegyně, jak se dozvěděla, že já a MM nepojedeme, tak se šprajcla, že ona taky nepojede a do toho se ještě připletly nějaké problémy u jejího manžela. Ještě se mi podařilo jedno místo obsadit, ale jedno bohužel zůstalo neobsazené. Tak jsem jí už LONI v létě řekla částku, kterou mi má zaplatit-protože storno tak pozdě fakt udělat nešlo. Ona že jó, jó, jó... Rok se nic nedělo, tak jsem se jí teď mailem připomněla a včera na mě v mailu vyblila, že ona nic platit nebude, že se to mělo rozpočítat mezi ostatní a že nikomu nebude sponzorovat dovolenou a tak.... :angry: Tak mi řekněte, co si o tom myslíte.... Já jsem teda už poučená, že příště budu chtít prachy předem-pokud se vůbec budu do něčeho angažovat :angry:
Takže noc na půču, rozbolela mě hlava, nemohla jsem hodinu usnout (malý byl teda v pohodě), zdály se mi děsné sny, no a hlava mě bolí ještě teď.... Omlouvám se za fňukošpříspěvek, ale musela jsem si ulevit...
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: já šla k mámě na návčevu... :grinning:
hele, my dvě by jsme se ale už fakt měly stydět...bože...bydlíme od sebe 5 min. a ještě jsme se nescukly :angry: :grinning:

jako a už jsem byla s malým venku i v kočáře, ale dal si jen půl hoďky hajdalák jeden a vyspaný...no to jsem zvědavá, jak vydrží být hodný 3 hoďky do dalšího drandění v kočáře...mám takový pocit, že dnes půjdeme ven ještě tak 2x, aby se pořádně vyspal! :rolling_eyes:
ale zatím je hodný, je vprostřed naší velké postele a otáčí se na břicho, pak zpět, cucá hračky, kecá si tam...mohlo by mu to klidně i hoďku vydržet! :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: tjo - za dobrotu na žebrotu...zabít málo takové lidi, fakt! :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, tak ta kolegyně je fakt chytračka. myslíš, že se jí to v hlavě pomotalo a vytvořila si vlastní teorii o spiknutí vás všech proti ní nebo je sama vyčůraná? Sakra, to naštve, takže 3 tácy v čudu? Já si o tom myslim, že buď je blbá nebo vyčůraná nebo obojí. Máš odvahu a chu´t jí ještě něco vysvětlovat a chtít to po ní?
22. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, vychcaná jak mraky a pro korunu by si nechala koleno vrtat-to já teď (pro prachy od ní) teda taky... Z principu. Ještě jsem jí psala mail, jestli si to jako představuje tak, že kdyby nejeli i ostatní, že to budu platit i za ně, či co?! :angry: Pokud nedostane rozum, tak na ni ještě vletí MM. Kurec škoda, že jí to nemůžou strhnout z platu-tak jak alimenty :grinning:
Dedul, no fááákt, ostudy jsme :angry: :grinning: No jo, když ty ožíváš v pět ráno.... :grinning:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prší, nefunguje od rána net, musela jsem vynést book na půdu, tady to trochu jde, uvidím přes den, tak a teď jsem zvědavá, jestli to odešlu :confused:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi :grinning: Půdní pařan :grinning:
22. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, mám podobnou zkušenost, už ani za nej... kamarády bych neplatila nic dopředu, to je na ho..., akorát jsme se taky rozhádali, si mysleli, že na to zapomenem a vyšumí to...vyčůránci... KONEC

Pospi, to jsou boje viď :grinning:
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u tchánovců to šlo, i když si tam připadám jak cizinec. Pořád poslouchám, že mám Kubíka obléct, páč je mu zima (babičce je zima), a dejte Aničce boty ................................ a vyměňte Kubíkovi bryndák (nemůžu za to, že po jednom jídle, dík dědovi, vypadal jak po týdnu), .......... Ale zas Aničku chválili, páč si začala sama říkat, že chce na záchod (jen to prostě člověk hned nepochopí), a umí plivat pecky od třešní :grinning: a sama si nadná boty a umí sama jíst i polívku .............. No je to prostě šikula. Jinak to proběhlo v pohodě, i když tam byla divná atmosféra, což je pokaždý, když je tam Járova sestra. jo a máme košík hub, sbírala i Anička :dizzy_face: a strašně jí to bavilo a byla celá od borůvek :grinning:
Holky dočítat ani nebudu, páč bych nic neudělala :sweat_smile: , musím jít něco provést s těma houbama a borůvkama a Jahodama :grinning:
22. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mou, tak aspoň ty lesní plody.... :grinning:
Marti, jj, je to hnusárna :angry:
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola: jo jo a těch je :grinning:
22. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Ja som si dlho čítala. Zaspala som ž o pol druhej. Vstávala som o 07:30. Kubko spal do ôsmej, s prestávkou n mlieko o piatej a Zuzka spala do 08:15.
:slight_smile:
Kubka sme včera otrihali, neskôr dodám foto. :slight_smile: Strihanie sa mu páčilo.
:slight_smile:
Andy by ma trafilo, dobre i urobila, že ideš k vašim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lao to je dobrá krava, dúfam, že z nej tie prachy vytiahnete. :angry:
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miruss a co čteš pěkného?
22. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od Džerengovej, slovenská autorka, kniha sa volá Pozri sa na seba. O žene čo ju muž týral, nie je to veľmi pekné, ale som zvedavá ako sa to skončí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teda nevím, jestli mám Hpaji vinšovat ke svátku, nebo si to mám nechat až na Pavlínu... :grinning: Ale pro jistotu: hodně zdraví, štěstí, hodného Rišulku i Jardu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miruss, tak to musí být zajímavé. Ještě potom můžeš usnout? :wink:
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás noc nic moc, ostatně jako všechny v poslední době... dneska koupím kaši, protože tak už to dál nejde...
Jdu dočíst :wink:
Jsem si teď všimla příspěvku od Lao - tak vinšování přijímám dnes, díky :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss: Takže knížka tak trochu ze života? Já bych ale nemohla usnout :pensive:

Hpaja: Vše nej k svátku :wink:
22. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, všechno nej k svátku (mojí Pavle jsem už popřála !)... si to jídlo s Markétkou musím taky pořádně ohlídat, protože takle se fakt spát nedá, to je hrozný, asi totéž jako u vás
Miruš, to jsou hrozný temata, co? Ale jak člověk začne číst, tak nejde přestat ....
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, copak, zase vstával Riška brzo? :frowning2:
Já mám koupenou jakousi hotovou kaši-je to v takové krabičce jak Fruiko a furt váhám, jestli mu to na noc dávat nebo ne... Je fakt, že po uložení si mě min. jednou vyžádá a chce jíst....
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, u nás je to jistota, že prostě když pije ode mě, tak má pak hlad, celou noc rozhodně nevydrží, ani že by jedla až nad ránem, kolem půlnoci jí a pak už každý 2-3 hodiny. ... dneska bude mít malá buď zeleninový rizoto, včera jí moc šmakovalo ... a nebo jsem si říkala, že jí udělám bramborovou kaši, to by jí mohlo chutnat. Koupila jsem i máslo, tak uvidíme
22. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a to jí šoupneš večer?
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj ženy jdu hodit na vás voko hele jako.
Akurát teda nevím zda stihnu vůbec něco napsat, bo Jenda zdenda je od pátku strašně protivný, teď jsem ho dala spát a naříká, běduje, prská na všechny strany, tak jdu na něj teda.. kůň musí počkat zhe...
22. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, tu bramborovou kaši, nebo rizoto jsem chtěla na oběd ... my jsme to jídlo včera při té celoodpolední návštěvě tak nějak liskaly, tak si myslím, že pořádně vyhládla a pak i když jedla večer 2x a myslím, že i dost, tak už jí to nestačilo, aby se zajedla. ... večer jí dávám tu obilnou hruškovou kaši, nebo nějakou rýžovou, to je celkem jedno. Ale řekla bych, že ta obilná ji zasytila nejlíp
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek