• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petronus, tak to jsi to včerejší volno pěkně zařídila a ještě jsi byla za hospodyňku, viď :slight_smile:
S tou mastí to vidím spíš asi dlouhodobějš než týden, třeba na tu dietu mi ta kožařka řekla, že bych jí měla držet nejmíň měsíc, aby byl vydět nějakej výsledek :confused:
Petis, pěkný fotečky, Kája je šikovná jak pěkně otevírá papulu na mrkev :slight_smile:
Andy, R. zatím v autosedajdě vydrží v pohodě :slight_smile:
Puzzi, tak opravdu spát jsme se dostali zase až po půlnoci :sweat_smile: Ale dneska chci jít fakt dřív, ráno jsem byla nevyspalá a kvůli tomu trochu hnusná na Ríšulku, protože vstával v 5,45 a pak nemohl usnout, i když byl hovson :pensive: usnul pak až v půl 8 a spinkal do 8,45... tak aspoň něco, i když já jsem toho už pak moc nenaspala :unamused:
Petronusko, u nás uspávání trvá taky obvykle 15 minut a když do tý doby neusne, tak pak je to většinou tak na hodinu, to už mám vysledovaný. Ale naštěstí to není často :slight_smile:

Musím jít uspat prďolu, v 1 jedeme do města, tak ať ho pak nemusím budit z poledního spánku :wink:
Zbytek dočtu posléze :wink:
22. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myčka je opravená, byl to jen zanesenej filtr, což je po 6ti letech normoš, zase by to na min. 4 roky mělo šlapat. Za 750,-, super :slight_smile:
Honzíka jsem uspala, jdu si udělat oběd a pak vás dočtu.
Jen abych nezapomněla, Pavle všechno nejlepší k svátku :wink: uvidíme se odpo v Plzni!
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Super, že myčka fachá, a jen 750? :confused: To není moc. No mě mikrovlnka pořád nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ky ky,
tak u nas noc klasika, maty spinkal krasne, ve 4 mlicko a v pul 8 jsme vstavali. ted se snazi usnout ale nevim nevim, ma kruhy pod ocima, a mohl by si jeste nejak dele dachnout, pak jidlo a na 2 jdeme plavat, ale teda se mi vubec nechce v tom pocasi co je venku fuuuuuuuuj
Sami nemas to jednoduche, ti chlapi nekdy fakt asi nepremysli... nekdy? bych rekla ze nikdy :grinning: snad se to dopisem zlepsi.
Pavli vse nej k jmeninam :slight_smile:
Puzzi super ze zase mycka pojede za tebe a ty si nenamocis rucicky :grinning:
Petis krasne fotecky, jak male jede mrkvicka, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplne se oblizuje.
Laus s tema kamaradama je to pech, ja taky bych se rozdala, ale ono se to v mnoha pripadech nevyplaci a dopadne to obdobne tak snad to nejak vyresi pan laola :slight_smile: a pekne fotecky Vitecka :slight_smile:
Andy super ze jedes k vasim, pac ty mas porad neco. snad ti to neznicilo kocarek a podlahu nebo neco :angry:
22. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, to moje dítě mě dnes sejří...
tak jsme byli i na druhé prochajdě v kočáře, usnul opět hned, ale do půl hoďky zase vzhůru...booože...a to mě dnes čeká ještě jedno kočárkování...se pak můžu divit, že mi ti kila jdou samy dolů... :rolling_eyes:
22. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi super s myčkou, teda rychle jste zvládli opravu, jste volali hned ráno co? :grinning:
to je hrůza vy by jste potřebovali nějaké nahazovače a obraceče, co takhle si pořídit brigádníka? Nebo dva, jeden by nahazoval dydynu, druhý by obracel.. :grinning:

Pavli k jmeninám posíláme mlááásik :astonished: a vše nej! Hlavně lepší noci, rána! :wink:
na kaši už máte nárok, máš se trápit. Já už to fakt nedávala proto jsem do ní šla.

Andy ajéé s vodou! S kočátrem! :confounded: S Jendou! bože bože ti chlapi! Měj se dobře u rodičů! :slight_smile:

Sami chjoochjoo božátko, jak dnes? Nedivím se ti, žes byla včera nerv. Mi by stříkly nervy taky. MM mi dost pomáhá, ale taky má období kdy ho nenapadne otevřít ani dveře, pak vřu.. dovedu si představit vše cos vypsala.. piš dopis, to je jasné, ať se TM zamyslí! Kuwa přece se nezblázníš doma!

Momou hezký víkend co? Až na to kybicování :grinning: , si jako mohli odpustit dyť nejsi malá a umíš se postarat né? :angry:

Miruss mi přišlo dnes sedátko do vany. Jen mi ho MM musí dovézt z práce,tak se taky těším. Koupání u vás bude fajn, dvě děti, všude voda, hadr po ruce :grinning:

lauš teda co to jako má být za krawku? se zjančila né? Teda to mi hlavu nebere jak můře být někdo takový tupec! jen do ní, nedej se! Nebo přijedu a vyškrábu ji oči! :grinning:
22. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spánek se nekonná, poslední dobou je uspávání přes den nadlidskej výkon, usne jenom u kozy nebo v kočárku... v náručí se propíná a zaklání, takže uspání nemožný, i když je ospalej, no moje nervy :rolling_eyes:

Jdu si připravit věci, ať na mě pak sousedka nečeká... Puzzi, pojedeš i když bude pršet?
22. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vojcle, hodinu jsem se sem zase dostávala, ale trochu jsem dočetla:

Lao, ta známá je asi na palici a sobka sobecká :angry: No, já vlastně bych ani neměla psát a držet pěsti, moje mamuš teĎ píše ten pitomý test :unamused: :unamused:

Miruss, Kubík je šikula, Riška když byl malý tak držel, pak jsme ho nemohli dostat ke kadeřnici a teĎ už se zase nechá :grinning:

Moni, teda taková úroda :slight_smile: Z Aničky bude houbařka :wink: Děcka jsou v lese úplně supr, teda pokud je to baví, že jo :sweat_smile: :grinning:

Andy, J.zase zlobí :frowning2: Njn, nemůže být každý den posvícení :unamused: Zase bude líp, oni i muži mají své dny. :pensive:

Nikul, za to TM pozlatit, fakt, to bude stejný zlatouš jako R. Petronuščin :slight_smile: No a někdy můžu pozlatit Richarda, ale jen nohy a aby o tom nevěděl, aby mi nespychnul :wink:

Dedul, LAuš, já myslela, že se znáte, že se stýkáte? :confused: A vy na sebe pokukujet z dálky, to já bych už asi mávala a volala, ale vlastně kdoví, jsem stydlín :sweat_smile:

tak a teĎ děj se vůle boží, jestli se mi to neodešle, tak mě je.ne :confounded:
neodeslalo, tak znovu
22. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hodte mi odkaz na sedatko prosim...
Majdi a ty budes davat Honzicka do sedatka ikdyz jeste nesedi? :wink:
22. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš pospi že se vydařilo, když se chce :grinning: hele ty jsi případ, buď chytáš signal na schodech nebo na půdě, ještěže máte noťas a nesmýkáš se s celým kompem a velkou krávou tlevizí. Ty musíš být srandovní jak doma naháníš signál :grinning:

Paji, Puzzi co máte nějaký srazík?

Pospi držím mamce palušky.

Leni počasí je přímo otřesné, na pikaču :angry:

ha, jdu vočíhnout fotky krmící dravě zvěře.
22. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
POpsi co ty vymyslis s tim notasem na te pude ? :grinning:
Miruss Kubko bude urcite frajer, budes od nej holky odhanet co? :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ty nedáváš Matyho na sebe sedět když nesedí? :wink: :grinning:
Uvidíme, vyzkoušíme, on má rád jak může ve vaně ležet a kopkat nohama :slight_smile:
Jak Matyášek a zoubky, už je klidnější?

Zato u nás hrůza a zděs, od pátku i večerní uspávání nadlidský výkon. Včera jsem ho uložila v 19:30 a usnul až ve 21, povídal, plakal, ječel, povídal, pak zas hysterčil, furt dokola. Mno moje nervy včera :angry:

dedulko, lauš vy jste se furt nesčuchly? :confused:
22. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, u tchánojc by mě to teda dlouho nebavilo :wink:
Miruss, děti ti dopřáli ráno, i Kubko do půl osmý?
Marti, ani po kaši nevydrží Markétka dýl? Je ale super, že po kojení vždy hned vythne, že jí máš u sebe, takže pohoda. Ale občas asi přebaluješ, když pije tolikrát, nebo vydrží plenka do rána?
megn, co blbne ten tvůj jeníček? :sweat_smile: že by obligátní výmluva ala zuby?
Hpaji, takhle to má Honzík. že po 2 hod. vzhůru usne na 45 minut, já už ani spát s ním nechodím, trvá mi 10 minut, než usnu a 35 minut spánku je horší než nic.
Momou a mikrovlnku berete do opravny kdy?
My volali dnes ráno do servisu myček a mohli už dnes dopo, takže fakt rychlovka.
Megn, s tím brigádníkem na noc mě to ž napadlo, Honzíkovi je to fakt šumák, kdo ho obrátí a kdo mu nahodí a my bychom se vyspali :sweat_smile:
Tady žádné jiné dítě takhle dudlíka v noci a obracení nevyžaduje nebo jo?
Sakra, Honzík 35 minut spí a brek, tak běžím tryskem do schodů, akorát jsem viděla, jak si nahazuje, tak jsem hned zas odešla, doufám, že ještě půl hodinky třeba... No a kdyby ne, je to jedno, pojedeme do Plzně a třeba bude kočárkovej spánek. haha, půl hodiny :sweat_smile:
Dedul, tak hlavně že usne hned. Já chodím třeba 45 minut, pak 30 spí a pak už radši směr domů. Dneska ti nejde s kočárem tchýně? Takže dobrá nálada doma hodinku nevydržela, jaks psala...
Hpaji a co takhle ho nechat v postýlce trošku brečet, nahazovat, až by usnul? My už vůbec nehoupeme a většinou to trvá tak 10 minut. nejdřív 5 minut obracení a blbosti, pak začne natahovat, přijdu otočím, dudlík, naštve se, brečí, odejdu, přestane, začne, přijdu a tak párkrát dokola a usne.
Jestli bude pršet hodně, tak nejedu, ale snad nebude, když jen tak přeháňka, tak to přežijeme. Nebo myslíš, že bude lejt?
Pospi, odesláno, takže tě ne.eblo :grinning:
22. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se teď dočetla, že od porodu do 4 měsíců by se měla tělesná hmotnost zdvojnásobit (to u nás sedí - porodní váha 3050g a ve 4.měsících 6190g, v 1 roce je to trojnásobek porodní váhy ... to bude Markétka drobinka), nemůžu si vzpomenout, kolik měl Martin s Pavkou v 1 roce, lišili se kilem, tak buď 11 a 10kg (to je dost pravděpodobný), protože 10 a 9kg - Pavla určitě jen 9 kg neměla myslím a při porodu vážila 3100g.
22. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ne, fakt jsme se ještě nesčuchly...když nám ty děti spí úplně každé jinak, tak je to složité...no :grinning:
puzzi: nene, dobrá nálada hoďku nevydržela...on mi Max naštěstí v kočáře vydrží docela dlouho, i když nespí.. a tch. ho dnes nedám... :angry: - nějak o tom nechci mluvit! :wink:
22. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady teda leje a je to hnus řádný :stuck_out_tongue_closed_eyes: na nějaké kočárkování to nejní.
Puzzi co já vím jestli zuby? Kdo to má vědět? :angry: :grinning: Prostě je otravný jak veš, hysteráky si stříhá řádné, je to můj protivínek z Protivínova. I před 40 minutkama to bylo dílo teda.. a už zas slyším jak funí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, ona té kaše včera snědla jen pár lžiček, byla moc unavená, tak se na to nemohla soustředit, tak jsme v podstatě jen kojily, ale 2x - hodinu po sobě (po té hodině už dřímala a asi se jí něco zdálo, protože začla strašně křičet, ale hrozně lítostivě, tak jsem se nad ni naklonila a přitiskla jsem jí tvář na její ... a byl klid, měla celou dobu zavřený oči ... tyhle momenty mě dostávají) ... jinak ty 2 dny předtím kaše taky nebyla, protože usnula už v těch 18 hodin a to bylo po kojení.... poslední týden po kaši vydržela do 2,30 a pak jedla až v 6, což je v pohodě. .... jinak Markétka má jednu plínu na celou noc, v pohodě vydrží, ráno je sice "pětitunka" ale ještě se mi nepročůrala.
22. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstávačká, 45 minut spal, sakra, dneska už druá 45minutovka, to se teda překonal :sweat_smile:
Mraky jdou tmavý, tak nevim jak s výletem.
22. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se omlouvám, že zatím nereaguju, už bych nestíhala...
Majdi, jedeme s Puzzi a sousedkou do Plzně, chci si nechat zapsat Ríšulu do pasu a sousedka si jde vyzvednout hotový pas... pak možná nějaká prochajda ve městě... :wink:
Puzzi, v postýlce jsem ho takhle nechala myslím ve čtvrtek a po 20 minutách co jsem tam furt lezla a on furt brečel jsem ho vzala... nedal se vůbec utišit, chudáček :pensive: nejhorší je, že když vidim, že to nikam nevede, chytám hned nerva :frowning2: no snad si pak zdřímne ve městě, i když nevím nevím, jak není zvyklej :unamused:
Pršet nevím, vypadá to všelijak... jsem si ještě k tomu nechala skládací deštník v autě, tak asi potáhnu neskládací :rolling_eyes:
No nic, musím si přichystat rodnej list atd., pádím, protože jinak nebudu stíhat...
Zatím pa a dočtu odpoledne nebo večer :wink:
22. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem očihla albíčka nových jedlíků a nasmála jsem se. Výraz u mrkvičky má víteček kyselý, jo asi tak jen vypadá, když mu chutnalo, to obočí na křivo.. tak teda nevím jestli mu chutnalo? :grinning: ajoo nová chuť, musel to nejdříve pobrat :slight_smile:

Peti Kájka je fešanda jak má půl ročku a růžovka jéé :dizzy_face: Peti mi někoho připomínáš :slight_smile: kolik máš let?

Petruš Ray je fakt chlap skvělý! Jak si pouklízela "jakože" dům? :grinning:
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě volala Pavla, jde ze školy rovnou s tím svým na trénink, je nějaká pomalovaná nebo co, tak jí mám do školy dovézt vlhčený ubrousky (škola je na druhým konci města), tak ji asi zabiju. Malá ještě spinká (2 hod),asi chudina dospává ten včerejšek a noc, tak se nabaští a pojedeme, počasí na pytel, ale mám deštník, horší aby Markétka vydržela, pokud bude hnusně ... to zas bude běh na dlouhou trať, tu Pavlu odstřelím, takový výmysly. Koupím cestou ten příruční balíček a nechám jí ho, ať ho nosí v tašce, mám lítat přes celý město s miminem v kočáře, mi fakt už tretí ... to jsem chtěla jet nakoupit jen tady do vedlejší ulice, že kdyby začlo pršet, tak ať to nemám daleko ... no tak zase změna ... s Pavlou se člověk nenudí, utaha regiment těma svýma nápadama.
22. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi jj davam :wink:
22. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji tož přeji hezký výlet a halvně nebe bez mráčků!
Puzzi no jo 45 minut aj tak dobrých, ikdyž dvě hodiny by byly lepší já vím.. u nás je ticho, jupíííí to je klid :slight_smile:

Leni
třeba http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13315404&tab=2
22. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: No oni to myslí dobře, ale mě to sere, páč je to furt něco :confounded: Ale jak jim Andulka ukázala, co všechno zas umí, tak jim trochu sebrala vítr z plachet, páč matěj tohle ve 2 letech neuměl :grinning:

Pospi: No já myslím, že kdyby nebylo skoro 12 a nemuseli jsme kvůli Kubíkovi, tak by Andulka klidně v lese ještě zůstala. A zvlášť po tom, co jsem viděli zajíce v poli, tak chtěla další ......... :grinning:

M1rti: no Anička měla v roce 9,1 kg, ale porodní váhu měla 2,7 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to teď si drří 11,5 kg :grinning:

Puzzi: No my tam taky přijeli v sobotu a v neděli dom :wink: A spíš jsme hodně courali. mikrovlnku? No nevím, kdy půjde na procházku k doktorovi. Se tu musíme poradit.
22. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dobré s Pavlou, kurňa si nemůže holka poradit nějak jinak? Velká je na to dost né? Máš o zábavu postaráno :grinning:
Momou Anička je hodně vedená k samostatnosti že? Podle toho co umí, jak je šikovná bych řekla že jo :slight_smile:

K té váze.. si myslím že HOnzík v tom roce bude mít kolem těch 11..? dyť už mi tolik nepřibírá.. porodní 3,65kg
22. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko ajéé takže nějaká nepříjemnost s tchýní, hmm no tak ať je to brzy ok. Vodič se hodí :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Snažím se o to. Fakt je, že když se věnuju Kubovi, tak Anička musí sama. Ale je šikulka. :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem malému udělala mrkev, a totálka bojkot - vůbec to nechce, furt se nadavuje, vystrkuje to jazykem a prstem ven...tak jsem mu dala tu 125g přesnídávku (jablko) a zbaštil ji natotata...sakryš...brambor mu nemrňas, mrkve mu nemrňas, květák jak by smet...jen ty přesnídávky baští...sakryš, co jiného mám zkusit? :confused:
22. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jakej má golfák švagrová??? Hoď tipa na golfy pro Jeníka..
Jinak jak jsi psala s těma asistentama, tak u nás je tohle samé, akorát že já říkám manžovi, že jich potřebuje 10 :grinning:
22. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko malej dedulák je nějaký vybíravý néé? :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba se s ním nefifrat, vydržet a prostě ho to do něj natlačit.. sice u toho ztratíš trojnásobek času, ale trpělivost růže přináší. :slight_smile: mno co ti budu povídat, aj u nás sladké má větší ovace, zelenina je asi jen nutnost, ale vždy se u toho poperem.. páč já se jen tak nedám :grinning:
22. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek