• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
megn: a taky se ti u toho hanýsek tak dáví??? mně hlavně u té zeleniny, to ovoce baští ...
22. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Well, ja som objednala toto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3075826
Puzzi Kubko spal do ôsmej až. :confused:
Puzzi uper, že umývačka už funguje a oprava iba 750, to je dobré. :slight_smile:
Hpaja všetko naj k meninám. :slight_smile:
Zuzka spí od 10:45 v kočiari, ale už sa budí, tak jej idem dať papať.
Pa.
22. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko včera u květáku nadavoval, netvářil se zrovna růžově, ale MM se taky nenechal obelstít.. já u toho asistovala, takže jsem říkala nalož atak :slight_smile: snědl docela dost, jak tady kolikrát holky píšou 5, 6 lžiček tak to bylo přes 10 určitě, možná i těch 15-20
22. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
planý poplach, šípková ešte spí. :grinning:
megn tak uper, o chvíľu mu to pôjde úplne super. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, nikam jsem nešla, Pavla volala, že taky nestihá, tak ať tam na ni nečeká....ještě že tak, tak jdu nakoupit .... jak švagrová dá vědět, tak to najdu a dám odkaz na golfák
22. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
plavčo :dizzy_face:
Pospi, neboj, mamka to zvládne :wink: Pak dej vědět, jak se jí ve škole líbilo :slight_smile:
Tak u nás proběhla třetí mrkev-poprvé doma dělaná... No myslela jsem si, že mi dá košem-hrozný ksichty na mě házel, ale po chvilce mu zachutnalo a zdlábil víc jak půlku skleničky... No včera jsem se dočtla, že mají ze začátku sníst tak tři lžičky... :sweat_smile: no ale přece mu to hned nezeberu, že :slight_smile:
Jdu dočíst, co jste nakvákaly od oběda
22. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To moje mrne ešte spí. :sweat_smile: :confused:
22. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul, mně to Vítek z pusinky taky několikrát vytlačí, ale rvu mu to zpátky a vždycky něco sní... To víš, že to sladký mu pojede líp... Asi bych to tak brzo nevzdávala :wink: nejdřív mrkev, kdyby nechtěl fakt vehementně, tak bych ho jen nakojila...
U nás proběhne zítra brokolice :grinning: Tak snad není po tatínkovi a nerazí heslo: když na oběd brokolici, vytahuji brokovnici :grinning:
Jinak s Dedulkou jsme se viděly na vítání, jinak nejsme schopné se domluvit-Dedul vozí ráno, já odpoledne... a to ještě řeším operativně :grinning:
22. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss když máš tak zlaté děti nechceš jít ještě do třetího? Já bych o tom uvažovala :grinning:
Marti díky za odkaz.. dobřes rozhodila stránku :grinning:
Lauš tak super s mrkvičkou jo? No jasneže mu tu mrkvičku nesebereš páč nejsi krkavčí matka, tys jen nakrklá matka po včerejším emilu :grinning:
Mi Honzík napoprvé taky baštil více :slight_smile: mi se dnes nechtělo vařit, tak jsem mu dala banán a teda ani člověk nemusí přemlouvat, žádné HAM, ŇAM! pusu otvírá krásně sám.. zítra bude broko se má chlapec na co těšit :grinning:
22. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, taxem docetla
noc ani moc nevim,ale Domi nejak chtel cucat asi, ja uz nevim, se mi to nejak planta v hlave,ale jako prakrat sosal...MM řezal dřevo :frowning2:...tak se pak jako vzdy sebral a sel do obyvaku dotcene, ja chtela jen,aby se otocil a prestal chrapat...jako, mela jsem 100 chuti ho natocit na vidoekameru,aby se slysel a pak prestal delat ksichty...sakra

rano neutralni, zadna konverzace, sbalila jsme prcka a jela jsem na sraz s zenskou, podarilo se mi udat ji par ruzovek za 700.- :wink: a paxem uz jela domu. Meli jsme pstruhy id thcana (rybar) a daa jsme k tomu opect bramory, MM se stavil domu pro kocky a jel s nima na veterinu (asistovala jsem s nima dolu a pak nahoru). jeste, ze me ma :grinning: :grinning: .

No a smutne pry"bud na me hodna"...jako jsem neustupna, myslim, ze jsem v pravu, rekla jsem, ze naopak ty bud na me hodny, a vaz si toho,co vsechno zvladam...ne, ma svou pravdu...rekla jsem mu, ze budu psat dopis...ale az odjede, chchi na toklid
Domisek hajka, je ospale pocasi, taky bych hned sla...davam si vyborne Chardonnay...kurna, MM dovezl ted asi 8-9flasek a ono zacina kvasit, ssakra, je vyyyborne, sladunke,ale zkazi se...musim to rozdat. kdo chce flasu, prijedte:slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy achjo, bojler na prda...snad kocar bude ok az uschne a to chlapsy"ze ted nemaji cas a ze to udelaji pak" na to uz jsem dost alergicka...nemaji cas na nic, pritom se furt dloubou v nosee...vse se jim musi 5x úriominat a skoro je prosit a nakonec to vse zaridime samy :angry: ..jako koupila jsem takove hezke chranice na rohy, pruhledne, mame v obyvaku nizky skleneny konferak s rohy...je treba to jen nalepit pomoci lepitek, co u toho jsou...rikala jsem si, ze to necham at to udela mm...reakce?to je jeste brzo, vsak jeste neleze...aha, takze to udelam radsi sama, nez se to nekde zašantroci nebo az bude lezt,aby nebylo pozde, ze?....jako skoda mluvit

nikul, Kamil je akt skvely, tolik pece, fakt parada...

lauš. tu blbku si podej a ty prasule z ni vyraz...nejlip s uroky. Co si jako mysli? to nesnasim...

puzzi, hpjai- pekny vylet
hpaji vsechno nej k svatku! :-*

arti, proc Pavku nevyfakujes? :slight_smile: smarja, at posle kamosku koupit ubrousky za 20kc ne?to je logika...nenech se sebe delat poskoka porad...

pospi: chytacka signalu na pude..hehehe

dedul: snad Maxik bude brzo papat hezky a noc do 5h, dobryyy :sunglasses:
22. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak me mlade normalne spi uz 2,5hod. Jako uz jsem tam byla 2x zkontrolovat jestli zije. O pul ctvrte razime na srazik se spoluzackama, tak snad se vyhaja do dobre nalady. Po te noci a dnesku by to bylo zapotrebi... :slight_smile:

Asi se dneska stavim v brane juknout na novou IB. :slight_smile:

Weli, ja se taky uz koukala na sedatka do vany i kdyz nika nesedi. Myslim, ze tam i ta voda nadnasi, tak neni ta pater namahana. Vcera jsem zkoukla MMB a teda ceny me neprijdou o tolik levnejsi nez v obchode, kdyz prictu postovne, tak ten rozdil neni markantni, tak pujdu asi do nove :slight_smile:

Objednala jsem novou starou hracku pro niku, tak mam radost. :slight_smile:

Marti, souhlas se Sami. Trmacet se pres cele mesto kvuli kapesnickum... To bych teda nedala...

Sami, super ze uz mas neco na rohy. Ja zatim delam jenom zaterasy na posteli. Meli jsme jeden ne moc peknej pad. Jsem se ani nepochlubila.. :frowning2: Pak budu muset resit spis zakryti schodu a jednoho topeni..
22. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, Sami,já nikde nebyla, dcéra dostala rozum, navíc se rozpršelo, jsem byla ráda, že jsem zvládla cestu do města nakoupit a zpět, to stačilo .... Jinak Markétka spala dopo v posteli 2,5 hodiny a cestou z města usnula, tak jsem ji nechala na terase, ať si užije vzduchu, a ... právě vstává, no moc tomu nedala, jako jiné dny 30 minut, to zas abych navečer byla ve střehu a neusnula mi dřív, než ji okoupám .....

Jinak Markétka začíná sedět, dneska se hrozně vztekala v kočárku v kuchyni, tak jsem za ni dala deku a hrála si s hračkama a podávala si je sama, dobrý! Tak jsem donesla z půdy židličku na krmení, aspoň to zkusím, jak se jí v tom bude sedět, v tom křesílku se houpe a půlku mi toho vycintá

Paráda ... koukám na ni přes okno, a ona si hraje s dečkou v kočárku a podává si hračky, co má nastrkaný v boudě, tak jdu pro ni, i když je tak hodná ... se fajn probudila ... a bude svačinka ....

Majdo, to já ne, to samo .... ty jo to ale vypadá, ta stránka !
22. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - jak to říká laola?? - kurev sedm!!! tak tak nějak jsem dnes nasraná už...
tak jsem šla před druhou (pršelo jak sfiňa) s tím mým Maxoušem ven, usnul hned, v hypce se mi vzbudil..., pak jsem ho hojdala tak půl hoďky než zabral, spal sotva půl hoďky a pak nějaký debil musí u mého kočárku začít řvát jak na lesy...kua kua kua kua kua kua (je jich sedm, neé šest, takže ještě jednou kua)... :angry:

jj, já vím, že musím vydržať s tím příkrmem, za chvíli mu tu mrkev ještě dám, ať to zkusí sezobat...nakoupila jsem i nějaké kupované - tak zkusím ty, jestli mu třeba nebudou chutnat víc! :wink:
22. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sam ajéje, takže milostpán je dotčen? :angry: No jako fakt to chce dopis, páč mluvené slovo je k ničemu, ať ti si to pořádně přečte 10x tam a zpět! Budeš mu to posílat mejlem, či až přijede domů? Kdy dojede?
Kde se kupujou takové chrániče na nábytek?

Nikuli hezký srazík a dobrý kup na bráně, jo IB to jistí :grinning: mi HOnzík spí teď už skoro dvě hodiny a má na sobě IB ale jen s tím prefoldem, jaksi jsem mu tu vložku k tomu zapomněla dát, ale dobrý.. je ticho, tak má asi dupku v suchu, nebo spí tak tvrdě :slight_smile:
Měli jste nehodu? to je mrzuté, bohužel se semtam někomu stane, tak hlavněže je vše v pořádku!

Dnes budem koupat se sedátkem.. to bude fajn, já ho mám z babyexpertu za nějakých 465,- kč. MM mi ho dovezl před chvílí z práce, ale teda je to kousek plastu.. vydřiduši!!! Poštovné jsem měla zdarma, páč nevím jestli jsem to tady psala, ale doma jsem zjistila při rozbalení z krabice, že mi tu židli CHicco neposlali žlutou, ale s myšema, tak jsem si ji nechala páč je hezká, ale aspoň to poštovné u toho sedátka jsem si vyprosila jako omluvné
22. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko může těch kurew být aj osum, devět, deset, dvacet... sto, ale to by ta stránka vypadala :grinning: :grinning:
držím paluchy se zeleninkou, fakt se nedej! Já jsem neústupná a s Honzíkem jsem hotova raz dva, prostě u nás je po mojem :grinning:
22. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn a holky - a dáváte ty příkrmy prckům, když jsou moc hladní, nebo první mlíčko a pak třeba za hoďku ten příkrm???
já to právě zkoušela dnes, když byl hladový a jak nechtěl tu mrkev, tak začal ječet, že má hlad a tu přesnídu pak zblajznul natotata...chjo - já nefííím, asik budu muset být tvrdší, či co... :sweat_smile:

jo no - těch kurew by dnes bylo i víc, páč malý dnes spí fakt jen po půl hodkách a já jsem z něj už na nervy... :angry: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko Honzíkovi dávám příkrm po dopoledním spaní, takže musí být vyspán do růžova a určitě je hladový.. dokojuji posléze. Mi třeba mrkvičku posledně plival, ale fakt to chce vydržet kdo z koho :wink: mi HOnzík vyplivne, ale já mu to zpátky 3x nandám :grinning: když nechce otevřít pusu, tak na něj dělám cukrbliky on se usměje, otevře pusu a já udělám šup :grinning: u sladkého otevírá pusinku sám, jojo mi někdo podá čokošku nebo papriku taky šáhnu po čokošce, co si budem povídat :sunglasses:
22. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, já s příkrmama postupuju stějně, jen květák neprošel, se tím furt dávila .... a dnes spapala půlku naškrabanýho banánu, a jak otvírala pusu (baštila v židličce ... za chvilku hodím foto
22. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, já nemám mixer, tak zatím jíme zeleninku kupovanou ve skleničkách, malé chutná
22. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jak má Markétka ty tlapky a jak hezky vzpřímeně sedí! Neskandovala ti: my máme hlad, dejte nám žrát? :grinning:
je to fešná holka, moc pěkná :slight_smile: už abys měla ten mixér, ty skleničky jsou zbytečně drahé
22. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi Honzík spí už 2,5 hod. po banánu a koju odpad, raději se teď už ani nehýbu, každá minuta dobrá.. třeba pak i večer usne a nebude protivný, nebude bantovat... nechám se překvapit :grinning:
22. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute ženy a koťátka :slight_smile:
Jsem u mamky, kukuju kolik jste napovídaly. Jak jsem posílala dopo ten 2.příspěvek, odesílala jsem ho nakonec 5x!!! Ani na půdě to dneska nefičelo :angry: Chci jiný net. :unamused:
22. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, malá se fotila před jídlem, tak to sedí! ... s těma skleničkama mě štve spíš ten omezený sortiment
22. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul, zrovna jsem se zastavila očima na tvém příspěvku, jak si popisovala, že Maxik baští jen přesnidávku a vzpomněla jsem si, jak mi kámoška na sraze popisovala, že začala příkrmy přesnídávkou a pak když chtěla do malého nacpat jiné jídlo, tak nabrala třebas mrkfu a namočila jí do přesnídávky, ale to není řešení, že jo. Jen jsem si na to vzpomněla. :wink:

Hanýsek od Majdalenky dneska prudí, achich ouvej, asi mu vadí ten fialový hnus venku :wink:

Dámy, nemůžu klábosit, jdu si ještě povídat s mamuškou. Dovezla jsem jí, přijela ze semináře k nám, tak jsme jí s děckama odvezli. U nás jsme moc kecat nemohly, Rišula nás nenechal. Jo, a test asi dopadl dobře. Ví o 4 chybách, tolerance je 8 chyb, takže snad to bude OK :dizzy_face:

Modlím se, ať už mi jde večír net doma normálně a můžu s vámi kecat. R. jede z Liberce, bude doma kdoví kdy, tak ať ten volný čas doma strávím s vámi.
22. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáááárec!!!
Nebojte se nic, já jsem na vás nezanevřela, jen jsem jaksi nebyla na netu...
V pátek jsem byla u kadeř...jako uživala jsem si luxusní salon, tady otevřeli Loreal, fakt pěkný, se mi tam pěkně věnovali, tak mám nové háro...teda jako přirozenost, podobné, jak jsem měla, jen jiná barva, jiný melír, trochu prostříhané a ofina na patku...s 20% slevou jsem platila 1250 Kč :confounded: ...ale já čekala i víc, bo značková vlasová kosmetika a luxusní salon....to jsou pecky. No, abych se měla jako královna, tak jsem si tam dala ještě pohár, kapúčo a 2 vody a bylo to rovných 1500 :grinning: ...No, chtěla jsem na tu svatbu vypadat trošku k světu...Než jsme se v pátek pobalili (snad 5 tašek...hrůza), tak bylo po 16 hod....a Praha zasraná - jižní spojka prostě parkoviště...do Dětenic jsme jeli 3 hodiny...uf...naštěstí byl Tobi docela OK, 2x zaspal, jednou dostal mlíko, ještě že mne osvítilo a vzala jsem si do auta vodu...
No, v sobotu svatba - měli to moc hezký - obřad v zámeckém parku, pak malé občerstvení (chlebíčky, jednohubky, nealko, šampíko...oni se fotili v interiérech) a cca ve 14.30 obídek...knedlíčková polívka, kachna,zelo,knedlo....všude spousta koláčků, mňáááám, jsem si teda fakt pošmákla...odpo masíčko z prasete a krůty, výýýýýýbornééééé sýry, vínko, pívko...co kdo chtěl....Tobiho hlídala moje mamka, přijela v sobotu do toho našeho ubytka, tak to bylo fajn, jen Tobi trochu zas prudil s jídlem...no, já nakonec šla dom asi ve 23, MM došel asi ve 2 hod...
Dnes jsem uklízela ten šílenej bordel, co tu byl ještě od minulýho týdne, ještě mne čeká umýt koupelna...(dnes jsem zvládla převlíknout postele, vyprat a pověsit 2 pračky, vyluxovat, utřít prach, vytřít ,uvařit polívku a jsem KO)...
Z Tobiho se klube pěknej vejlupek, pěkně začíná lumpačit, vosinovat jak hrom...snad ho to zas přejde...teď naštěstí usnul, jupíííí....dnes jsme zas cvičili, zas řevy jak při vraždě, ach jo, to mne zas čeká veselo...
22. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn...oni ti poslali jinou židlu??? Tak máš tu samou, co Sami? A jak jsi spokojená??? Já na ní nedám dopustit...jen teda musím pod Tobiho dávat plínku,jinak je spocenej jak ďas...ale to polohování, pohodka, co?

Koukám, že dětičky nechtějí moc příkrmy...u nás tak napůl, někdy sežejre vše, někdy trošku boj...už dávám trochu přesnídávky odpo, to mu jede (i když je teda někdy pěkně kyselá....např ta frutapura jablko švestka), a večer kaši, docela dobrý...ty kupovaný mu zeleninky mu jedou...ale baští i domácí výrobu...tu jsem ale ještě nezkoušela s masem...to měl ve skleničce zatím myslím 2x....já akorát nevím, co jako už může a co ne...jako zeleninu a tak...rýži už taky může, co? A kdy můžou např. těstoviny??? Tam je lepek, to až tak v 9 měs, co??? Nemáte nějakou dobrou načtenou stránku???

Dedulko, ajajaj...když ti mrně vzbudili, to bych taky kuwovala....

Jinak my už vytáhli sporťák....jsem s ním spokojená, ale přijde mi docela úzkej najednou...kurnik šopa, jsem měla dát na MM a vzít to Jane asi...máma jak s ním jezdila v sobotu, tak taky naznačila, že je zvyklejší na ten ségry Slalom...no nic, mne se s ním jezdí pěkně, to je hlavní....ale je fakt, že drobet mouchy taky má. Ale to maj asi všechny kočáry...Ale zas vypadá fakt hezky :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti...teda koukám, jak Markétka pěkně sedí...to je ale holka šikovná :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tall zdraec, no teda, 1500 v Lorealu, ses rozsoupla, kralovno :slight_smile:), chchi foto Tobika v kocaru, tak se snaz

megn, ju, tak mas teda fakt stejnou zidlu jak my? ale je hezka, ze jo. ochrany rohu-a to te nepotesim-maj v babyexpertu...prave ti doslo sedatko, skarble, tak tam hold nekdy zajedete osobne, no. Staly 4 takove pruhledne silikonove 109.-, ale mivajii v ikea, chicco, ale to uz jsou patvary, ja chtela neco nenapadneho

mm odjel asi pred 30min, jako probehlo par vet, pusa na cestu,trochu se rozpovidal, ze jo, ze vi, ze nektere veci..ale ze uz ho nezmenim atd...no ale dopis bude. vecer k tomu sednu a bude mailem :wink:

jsem si ted udelala avokado-jen rozmackala a zkusila jsem poprve Domimu dat neco cizho nez moje mliko do pusiny, jen na spicku lzicky a jako tvaril se normos, pozmoulal, snedl a docela spolupracoval (avokado doporucuje Fořt). tak uvidime, jak mu to pujde, ale tchyne vcera souhlasila, ze dokud mliko mam a spi atd. tak at jeste chvili jen plne kojim. je Mudra, tak to mam pozehnane :grinning:
22. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek