• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
talls ty vogo ty mi děláš chutě, tvůj popis jídla, no prostě nezklameš.. a největší pecka je pohár v salónu :grinning:
hele ty jsi kost s novým střihem a barvičkou jo? Jo však je třeba se nechat trošku opečovávat a dopřát si :slight_smile:

sedačka je super, my ji měli vyhlídnutou už v lednu, páč jsem jí vybírala s rodiči a Honzík ji jakože dostal k Vítání občánků co bylo v únoru, jen opožděně, páč by nám překážela.. sice měla být žlutá, ale když jsem ji rozbalila, zprvu jsem se zděsila, ale kočky a myši jsou hezké že sami :slight_smile:
kočár neřeš, dobřes vybrala :wink: co ta korba už došla, či dojde brzy?

pospi co máte probůh za net, že to musíš tak chytat? :angry: třeba vyměnit :wink: mamka si poradila jo? No šikula, však tys po ní

sami jen koj.. ale láká tě to co? Myslím ty příkrmy :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme vykoupani, ted Maty papa. od 12 nespinkal. ve 2 jsme jeli plavat a od te doby je porad akcni a spokojeny, ja to nechapu, snad brzy usne mysacek muj milovany. v plavani se mu libilo, priste jdeme pod vodu. Je sileny, naucili jsme ho ve vanicce kopy kopy a čachy čachy a delali jsme v plavani kolo kolo mlynsky a nas maty proste se rozhodl ze bude delat cachy cachy tak holcicka velde nas plakala pac na ni Maty cachal...je silene hyper i intruktorka rikala ze je strasne zivy, porad kope nozkama, ale celou pul hodinu :slight_smile:

majdi tak zidlicka sice jina, ale pekna, to je dobre, hlavne ze v ni pojedou Honzikovi prikrmy :slight_smile:
Sami nemas to jednoduche s tim TM, ale dnad po dopisu to zabere a bude lepe. :wink:
Hoky diky za odkazy na sedatka, taky objednam, nebo koupim v sam baby u nas jestli budou.

Uz nekdo dalsi kupujete sedacku auto?
Holkyyyyyyy pridali sestram...... ja chci do prace :grinning:
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn jaja, zacalo me to malililinkato lakat, od te doby, co mam židlu a tak jako nejaka novinka, videt prcka, jak otvira papulu a mlaska :dizzy_face: ,ale vydrzim, jen ted vim, ze kdybych mu chtela dat neco jen na spicku jazyka zkusit- nejakou zele a spol, tak muzu a nic se nestane. Co me laka, bude uprava kakancu-mame kazdou plinu a kdyz ho dam rano na podlozku, za 5min se vali ve vajecine a po umyti znova...nad nocnikem bojkot, sem tam čůr,ale kakance furt v pline (9 z 10ti plin!) a pod sebou ...no ale netesim se na ten kakancovy smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

weli-jj, ja chchi taky do zdravotnictvi,ale jeste si rada pockam...pak se vratime do prace a budem milionari :grinning:

Domi byl trochu protivny-dost- od cca 18h, tak uz asi 15min spi, usnul hned u koja, takze se moc nenajedl a budu kojit brzo,ale to neva. Vcerejsi hodinove uspavani byla lahudka, tak dnes to beru tak rychle. MM je uz v Prg, pak pujdu psat dopis, jeste poklidim nejake bebechy
22. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami :grinning: keeeeeeeeeez by. :wink:
Maty uz spinka :wink:
22. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma, dostala jsem se sem v pohodě, možná to už půjde. :dizzy_face:

Taky mě láká dát Jance do pusky už i něco jinčího než furt kozu. U mamky se mi natahovala po ruce s řízkem a koukala, co to baštím. :sweat_smile: Ale na masíčko má čas. Už leží okupkaná v postýlce, teď tam ještě dostat pana vrchního Kecala :rolling_eyes: Nesl ráno do školky bombony, bo měl nározky, dostal hobla a malou hračku, plyšový přívěsek kačku, která po zmáčknutí říka Ilove you :dizzy_face: Riška tomu rozumí jinak a komolí si to po svém, je to psina :grinning: No, jsem zvědavá, jestli to bude psina i na ZŠ, až bude komolit cizí jazyk :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry:
22. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, byla jsme s kamoskou, ta ma skoro rocniho kluka a mel uuuuzasne capacky, kožené. prekrasne. Hodim odkaz, jsou teda ku.ewsky drahe...ale nadherne. jeji chlapecek mel "piraty" sssuper. Jako holcicich designu je asi zas 100x vic hezcich, no ale pirati fakt nemeli chybu.
Mozna pak jedny koupim nebo na Brane srovnam s temi novymi,co tam maji, v cem se lisi a treba koupim ty novinkove,co tam maji. Uvidim.
odkaz zde:

http://www.weestep.cz/kozene-capacky

dole klik na zobrazit vsechny designy
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, zas celý odpoledne na dočítání, to jsou ty absence...
Výlet do Plzně se sousedkou a Hpajou se vydařil, nepršelo, děti byly ok, což u Ríši a souseda se čekalo, ale i Honzík vydržel 2 hod. v kočáru, to je co říct. Nejdřív vsedě očumoval co kde, pak spal, ale debilní trolejbusy a náklaďáky ho vzbudily za 25 minut. ještě že mlíko, chvíli v parku a pak ještě chvíli kočár.
Vícero z vás dnes nadávalo na rušící okolí, Dedulka myslim např., já mám občas úplně kopřivku, jen vidim náklaďák, jak se blíží, pohledem bych ho vyhodila do vzduchu :grinning:
Dedul, u toho nadavování mě napadá konzistence, zkus udělat zítra tu mrkev řidší, rozmixuj, aby to mělo konzistenci cca jako ta přesnídávka. A jestli to nepomůže, tak mě nemlať :grinning:
Megn, tak na mýho Honzíka praní nezabírá, kdybych ho nutila, tak hodí hysterák a je po srandě :sweat_smile:
Miruss, Zuzka dnes dala teda slušnou spací obědovou směnu!
Lao, držím palce na broko, Honzík jí má ze všeho nejradši, mám ten pocit. Z ovoce jasně vede banán.
Sami, TM umí hezky "dolejzat" a uznat chyby, ale k čemu ti to zas příště bude, viď? ne, aspoň že tak. jsem zvědavá co on na dopis.
Chardonnay pošli :wink:
Marti, krásný, jak sedí Markétka v tý židličce a jak popisuješ, že si hraje v kočárku, to je miláček :wink:
Dedul, kurev sedm :grinning: :grinning: :grinning: Příkrm u Honzíka nejlíp dávat, když ještě není úplně hladovej. Teda teď už jí v pohodě a je to celkem fuk, ale na začátku, když byl hladovej, tak na to spěchal a vzteknul se.
Marti, půl banánu :sweat_smile: Honzík měl dopo k sváče dva banány, ale byly celkem malý :sweat_smile:
Pospi, doufám, že tu večer budeš a net půjde!
Talls, takže fešanda, užívala sis na svatbě, hm, to jsou mi provokace :sweat_smile: by mě zajímalo, co znamená vosinovat jak hrom :sweat_smile: Těstoviny asi od toho 9. měsíce.
Weli, Honzík taky furt kope, v kočáru jede každou chvíli :sweat_smile: jen ať kopou a unaví se. Super zážitky máš z plavča :wink:
Pospi, jak to komolí? Napiš doslovný překlad :grinning:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, doufám, že dopis TM otevře oči :slight_smile:

Weli, chudák sousedka holčička, takového plavčíka kačera vedle sebe :grinning:

Majdi, i ty lichomejtnice :sweat_smile:

Simi, panečku též bych si zašla někam do salonu :pensive: Stačilo by se domluvit s kámoškou a s mamkou kvůli hlídání, a též bych byla s novým melírkem, ale jsem neschopná :unamused:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talss teda ty sis uzivala opecovavani, ja chci takyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
Popsi jj Maty se s nikym nestve, jsem mu rikala, jak bude takovy akcnak, ze si s nim zadne deti nebudou chtit hrat :grinning:
Puzzi super ze se vylet vydarit, to je dobre, mam readost za tebe,
Jj Maty ma taky nejradeji brokolici a banan miluje.
Talls ty frutapury jsou kyselejsi ale matymu chutnaji.

My jime ve 4 mliko, v 8 mliko, v 10 presnidavku torsku, ve 12 zeleninu, ve 4 mliko a v pul 8 kase :wink:

Sami capacky nadherne, a cena je kde?
22. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jo, tak vylet vysel, super...hm, hluk ve meste...jaxem rano byla venku a Dpmi spal, tak jely asi 4x sanitky...to je humus a pak u baraku nekdo jel se sbijeckou, pak hafani štekaji, proste des...ale jakz takz to filtruje. nejradsi mam, kdyz se spicim dojedu s nim nakupovat nekam a napr v albertu hlasi takovy ty trapny reklamy na alberta v rozhlase a rve to, toho vzbudi :confounded:

weli, cena je v detailu :grinning: , klikni na typ, co se ti libi a padnes :sunglasses:
22. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a dneska mi prisel balicek od te zenske, oc jsme s ni menia 1 šaty za 5 veci, samy nextik a jsem nadsena, nadherne oblecky, temer vse ruzove, samozrejme a super stav, to byl zase dobry kšeft :sunglasses: . Babě šaty taky sedly, tak je happy, teda obe jsme
22. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi a pro Chardonnay se stav k MM ve frme, odvezl tam asi 7 flasek, co ja s tim tady...sousedka jednu vyfasla na vecer tak ja si pak taky dam...nebo mozna hned :grinning:
22. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Sami, dík :slight_smile:
Weli, ve 12 zele a pak vydrží Maty do 4? Dobrej, nojo, co se divim, každej není žrout :grinning: Ale Honzík už taky žroutí trochu míň :sweat_smile:
Sami, hm, nečekaná změna zvuků, např. v obchodě ty reklamy, jj, to je na prd. Proto já z auta nevolám a neesemeskuju, když honzík spí, páč mám hansfree a jak začnu něco na mobilu, tak ztichne rádio a začne to tam tůtat a vzbuzení Honzíka skoro 100%.
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami a co ty s těma růžovkama od ženský? To jsou věci pro tebe?
22. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, zejtra jedu do Prahy na Barrandov ke kámošce, nemohl by TM odvézt jedno šardonéčko až takhle na barandov? :grinning:
22. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi to jsou růžovky velikost 38, pro mě :grinning:
hele, klidne ti vínko domluvim,ale s dovozem to neklapne, ma moc prace...taxe zastav na Francouzske na Vinohradech :grinning:
22. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ne, dík, si dělám srandu, už se vidim, jak lezu někam do firmy "Brýden, si jdu pro Chardonnay k panu Samičákovi". A řvoucí Honzík v náručí :grinning:
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to do zitra uz bude kysle :grinning:
Jj vydrzi do 4 v pohode, sni teda na obed asi 160ml zeleniny a mliko uz mu za to nedavam. :wink:
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes nic moc den, malá spala dopo jen asi půl hodinky a pak už nic, oběd spapala pěkně, cca půl té skleničky, pak jsme jeli podívat se do CA a pak k našim. Tam jsem musela malou uvozit venku i v dešti, aby spinkala. Už jsme se chytli tam s manželem, protože on namítal, že je to zbytečné, že ji uspí doma, ale samo že neuspal, jsem to věděla hned. Akorát že malá zdřímla asi ani ne hodinku a pak jak přijeli strejdové, tak nebyla vůbec vysmátá, jak to bývá u ní zvykem, ale plačkala. Ach jo.
Pak jsme jeli dom, já jsem ji ani nekoupala, jen obetřela, ptž jsem sama, manžel má nějakou domluvu ohledně hraní, tak jsem byla na něj nasraná jak jetel a stále jsem. že jel pryč, že jsem zase musela mýt, krmit a uspávat sama. Vím, že je to malichernost vůči vám, co máte partnery pryč celý týden, ale mě to i tak občas naštve a jsem odulená a nic se mnou není.Ono to není všechno, o víkendu měl dát do pucu kočár, že ho promaže a pozdotahuje a nic, taky nám dřou dveře v obýváku, je třeba dotáhnout banty a nic, furt o tom jen mluví a toť vše. Dík, že jsem se vám mohla vylít.

Vy jste toho teda napovídaly, jdu nakouknout co...

Andy,
to je pech s vodou a tak celkově se vším, u rodičů bude dobře, odpočineš si, odreaguješ a přijdeš na jiné myšlenky.
Hpaji Pavli
vše neeeeeeeeeeeej k svátečku !!!
Lao,
s tou kolegyní teda pěkný mazec, snad z ní ty peníze nějak dostaneš. Super fotky Vítečka a mrkvičky !!! Jinak krmíme stejně, malá bude mít zítra taky brokolici:wink:
Majdi,
mi je 27.
A teď jsem se ztratila, co ještě kdo psal .... tak jen Talls, super, že jsi spokojená s novou hlavou a dej do alba fotečku Tobiho v kočárku, ju? Sami, super kup !!! A držím palce, ať dopis zabere. Fakt toho stíháš strašně moc a TM by si měl uvědomit, co vše pro rodinu děláš! Pospi, ať už vám fachčí ten Net!!
No a už nevím nic.
Tak si jdu dát černocha,, dnes jsem toho moc nevypila, tak ať je mlíko!
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis. no koukam, ze to je fakt vsude stejne. Chlapi furt v lufte a doma maji jen spoustu reci, co a jak kdy udelaji, nebo ze "pak" a prd...nakonec vezmes sama sprej a futra promazes a kocar taky...to znam---- :rolling_eyes:

je to s nima fakt kriz...
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis KAjka je fakt nadherna panenka , super. Ma bozi nausnice, takove dospelacke, jako spravna samice :grinning: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Honzík je borec na jídlo , já jí dávala banán poprvé, tak jsem nevěděla, jaká bude reakce ... a dobrý !

Holky, ale po banánu byla nějaká najedená, cestou z města teda spala chvíli v kočárku, uplynuly 2 hodiny a říkala jsem si, že už by měla pomalu jíst, a nechtěla. Nechtěla nic, usnout nemohla, evidentně byla unavená, tak jsem se tady s ní pleskala a bylo jasný, že bude problém. Dojel MM, tak jsem ji vzala vykoupat, a to bylo hrozný, uplně řičela, ve vaně, venku, hrozný, nevěděla jsem, co se děje. vzala jsem ji hned do postele, nechtěla se vůbec chytit (odpo mi nechtěla nic ani z flašky), už jsem si říkala, jestli ji něco nebolí nebo tak , nakonec se chytila a začla pít, a usnula u toho, mrtvolka. ... to bylo 18,45. Jsem si říkala, že na jídlo jí to nebude stačit. Spala do 19,45 a probudila se - nálada do růžova, nejkrásnější holčička ... teď máme spapaný něco kaše a hraje si s taťkou na sedačce, tak ještě chvíli počkám a půjde do hajan .... ale to jsou šoky na mě!

Od zítřka budu na 3 dny slaměná, v tomhle nečasu, to bude masakr, se nebudou dát vytáhnout paty, má být CHCANEC
22. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami,
jj, MM už je doma a prý že sekne s hraním, abychom se nemuseli furt hádat, že je to jen kvůli toho. Já nechci, aby s tím skončil, ale chci, aby dělal i něco jiného a ne jen mluvil.
Jo a jako bonus mi řekl, že ať si taky najdu nějakého koníčka a budu pak míň zapšklá, tak zase mé nasrání prvního stupně, páč jako kdy bych měla toho koníčka provozovat, když máme dítě, bydlíme na baráku a máme zahradu, kde je furt kupa práce. Možná je to z mého pohledu jen výmluva, ale já to tak momentálně vidím, že mi na nic jiného čas nezbývá.
Samici Káji pochavlu vyřídím !! Taky se mi ty náušničky moc líbily, mám ráda tenhle styl a máme s Kájou vlastně stejné, z bílého zlata a se zirkonkama.
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, ono totiž když chlap není týden doma, tak je jasný, že to bude všechno ženská dělat sama, ale když to dělá sama, když je chlap doma, tak to je něco jinýho ... to doma být ani nemusí, když s ničím nepomůže
22. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se koukala na novou fotku Markétky do alba, je to velká kóča a suprově se směje a jak krásně sedí. Fakt šikulka. Kája sedět vůbec nechce, bulá se do stran a nebo hned zvedá prdelku a staví se na patičky.
22. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, celkem blbej den, fakt to spaní je někdy zásadní. Mě by někdy zajímalo, co dítě cítí, když nemůže zabrat. Jestli mu taky ubíhaj myšlenky na blbosti nebo nechápou, že jsou unavený a že mají spát?
Naštvání na TM chápu, MM koupe každý den, ale někdy taky jede někam po svým a mě to taky vždycky docela štve, jakože já nemůžu, i když jindy třeba můžu...
Marti, to je zvláštní, někdy Markétka vytuhne v 6 a do rána a někdy se vzbudí a pohoda, nevíš, co čekat, viď?
Petis, Kája je super ve stoličce a tobě to taky moc sluší, vypadáš mladě a Kája je ti podobná, viď?
Jinak to s tím hraním a koníčkem tvým atd., typická situace, všude stejný...
22. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi vy jste fakt vtipalci, superrr, vyhrajete si s videem. Ja natacim dost,ale jeste nebyl cas (a bodejt, ze jo!),abych si stahla do PC program ke kamere a nastudovala,jak videa nastrihat a slepit a vlozit hudbu a titulky...no taxnad se k tomu nekdy dostanu,pac kdyby mel dokumentovat MM, tak mame porod a 1. narozeniny :slight_smile:
zpocatku jsem si myslela, ze Honzik place :slight_smile:...jak nevim, jaky ma zvuky, ale dobry, zachvat smichu jako blazen

holky, jsme asi uchyl, uvazuji o kocaru :grinning: MM me zabije...ale co...proc by, vsak si ho koupim za svoje, ze?ostatne jako vsechny propriety, co kupuji,takze uvidim,jak to dopadne...no, cekam na odpovedi od pani.Zatim nic neprozrazuji, az jak se mi to v hlave ulezi :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my máme úplně stejnou židlu, jen s jiným motivem :wink: Ale někdo jí musí smontnout, že? A já to asi nebudu :angry:
U nás je to asi jako všude. Příklad: co jsme se nastěhovali, dokola jsem připomínala, že chci blbou kličku na okno do koupelny, že se tam musí větrat. Žádný problém, to nic není, jjjj, to udělám příští týden atd, atd, atd. Nakonec jsem tu udělala rošambo úplně kvůli jiné věci, už ani nevím, kvůli čemu, R. zašel do garáže a klička byla na světě, po cca4 měsících urgování :rolling_eyes:

Janka furt ječí ze spaní, nevím, co jí je, aha už to slyším, angličan z Vysočan tluče do zdi v pokojíku a ten sousedí s ložnicí a tím jí budí, jako mě asi mory vezmou, vrrrrrrrrrrrrrr :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, dík, záchvat smíchu takhle dnes poprvý, tu hračku jsem mu dnes koupila a ani jsem netušila, jakej bude mít úspěch. I když kdoví jestli se jí bude řechtat i zítra. Znáte to, jednou se můžou něčemu usmát a druhej den nezájem. Ale dnes to bylo super boží, skoro se dusil, jak se smál :grinning:
Pospi, domluv už tomu svýmu angličanovi, že jsou mu 4, je velkej kluk´a velký kluci po večerníčku spí :grinning:
22. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek