• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi, teď koukám, že v Plzni bylo Mistrovství světa v hokejbalu a naši to vyhráli, to tam máte teda rušno, takový akce !!
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to jde mimo mě, sport nesledujem vůůůůbec :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem teprve u docitani dopolednich prispevku a zbytek snad doctu pozdeji.
Uz uspavame smudlina pres hodku :angry: Porad se toci a nacvicuje snad na olympiadu :angry: NO des.
JInak pres den ok. Vstavacka OPET v 6 :angry: , pak v pul 9 jeste usnul na pul hodky a pak az v 11 v kocare. NO snad ho tohle prejde.

Hpaji vse nej k svatku :slight_smile:
MIruss takove knizky, jako ctes tedka mam rada. I kdyz je to desne, tak me to cist bavi. Zajimave. I knizky o drogach a z muslimskych zemi a tak :sunglasses:
Puzzi tak jses rada, ze s myckou to bylo docela rychle, co? :slight_smile:
Megn, nakonec jsem vcera povysavala. Byl tu fakt binec :wink:
Dedul a nezkousela jsi dat Maxikovi nejakou sklenicku? Treba by mu to zachutnalo vic :wink:
U nas zatim prikrmy dobry, vsechno mu jede. Hlavne spenat :slight_smile: Dnes mel spenat, sladkej brambor a kvetak a jelo to do nej rychle :wink:

Nahore furt rev a kopani nohama do postylky. Asi nam roste peknej vztekloun :astonished: Tak zatim. Snad za chvili vytuhne :angry:
22. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
sam som zvedavá ako TM zareaguje na dopis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Megn ja mám zlaté detičky, ale s Kubkom som si užila. Takže tretie nie, mne stačia dve. :grinning:
22. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej večír. jen dělák kuk kuk, ale video jsem stačila omrknout a je božííí Puzzi! fajn chlamačka :slight_smile:
tyjo taky budeme muset něco ukázat. Holky rozbrečí něco vaše mimča? Můj chlap umí vydat takový zvláštní pískací zvuk, že to HOnzíka rozbrečí :grinning:
22. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdárek ženy,
tak se na vás jdu konečně mrknout :dizzy_face: Už mi bylo teskno... Prcek usnul asi před půlhodinou:rolling_eyes:
Trošku jsem pomáhala MM, no a odpoledne jsem místo koňování nakupovala na E-bay a držela spící dítě na ruce, takže výkon zase žádnej, jen plno peněž v pjerdeli... :sweat_smile:
Sami, ti chlapi!!! :rolling_eyes: Jako fakt se divím, že TM nejásá blahem, co všechno doma zastaneš!!! :angry: Kdyby byl u nás, to by čuměl :grinning: Dneska sekaná od včera a na nádobí jsem se dnes regulérně vysrala... Pokud mi to nedá, ještě ho opláchnu... Ale asi mi to dá :grinning: :grinning:
Dedul:grinning: Sedm :grinning: No snad to bude s Maxem lepčí!!! Už si taky zasloužíš metál!!!!
Magdi, paprika versus čokoška :grinning: Taky to mám tak :grinning:
Týjo, Talls, tak koukám, že sis užila saloon :grinning: i svajbu :grinning: Kujwa, ale teda číst tvůj gurmánský příspěvek ve večerních hodinách je pro mě Umučení svatého Šebestiána, protože po páté již nežeru.... :angry: :grinning: Kurňa a neříkej, žes s kočárem vybírala, vybírala až jsi přebrala!!!??? :confused: :grinning:
autor
Fuj ještě dvě stránky?! :confused:
Tak ho Ray nakonec uspal. Super :slight_smile: Jdu docist
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lajuš :grinning: a v jakej pjerdeli? Cos te símtě kupjovali hmm? Hmm tak to Víteček skoro ponocoval jo? to je dadebák, ještěže už spí. Mi dnes HOnzík usnul bez cavyků, ale teď se něco mrví v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petruš JD furt blázní? co mu je klukovi... :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, ty jsi prdlá :grinning: Prý přdali sestrám, já chci do práce :grinning: Beztak vám přidali akorát tak práce :grinning:
Já teda do práce nechci, páč bych šla sedět, bo bych tu svoji přiblblou kolegyni mušela zabít.... :angry: :grinning:
Petis, díky za pochvalu fotek :dizzy_face: Taky držím pěsti na zítřejší brokovnici :dizzy_face:
Jéé, Sami, novej kočár, jo? :grinning: :grinning: :grinning: Třeba si TM ani nevšimne :grinning: To jsem zvědavá, jak totok dopadne :grinning: Golfky?
22. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, my máme doma skoro stejnou hračku, Markétka ji dostala od Martina, my máme červenou konstrukci a v ní je zelená myška ... Markétka se umí taky takle smát, to je sranda, když se takle smějí, to ani není možný, neustále mě to udivuje. ....je to paráda!
Pospi, já mám židli od sestry mé švagrové, kupovat jsem ji nechtěla, ona má čtyřletýho kluka, tak mi ji půjčila. Markétce se v ní libilo, hned "úřadovala", tak jsem ji vyfotila, ona je takovej smíšek, mě tím hysterákem vpodvečer tak vyděsila, .. poslední týden je pořád nějaký překvapení ...

Holky, vypadá to, že u mě bude teď dvě noci Pavla, MM jede na montáž, jsem se před ní prokecla a ona projevila přání, tak uvidím, jestli jí to u taťky projde ... nebyla bych tady večerama tak sama
Já teda musím říct, že MM je "montér Tolja" jak já říkám, jak je něco na montování, tak jde na to, jen když je chvíle času, pro něj je to snad výzva nebo co, ale on fakt spraví snad všechno , ještě že tak :grinning:
22. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak poslední strana :slight_smile:
Magdi, nějaké ozdoby na nehty, něco využiju, něco pošlu dál :slight_smile:
Jdu juknout na homevídeo Puzziů :grinning:
22. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Hnáš hOnzík je ve vodě taky živel, taky furt čvachtá.. dneska ve vaně v sedátku bylo super, jak jsem ho vytáhla z vody tak zrudl a spustil :angry: :grinning: takže příště ponor jo? to je fájn, Matýsek to zvládne levou zadní :wink:
sami díky za rohy na nábytek, tak příště, ještě je nepotřebujeme :slight_smile: capáčky jsou moc hezké, ale ta cena ojjoj, omrkni někdy ty na bráně, třeba pak taky ňáké koupím až budou reference od tebe :grinning: jinak jsem vytáhla červené štrample od tebe a MM vždy příjde a řekne Honzíkovi Hellou Kitty :grinning:
Peti aha 27, kde jsem tě viděla.. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, capáčky jsou fakt krásný, ale cena otřesnaja...
22. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš aha, to se ti bude hodit.. s nehtama jsi šikovná! Něco cos měla na OVSR bych si zvládla udělat, ale francii ne. Mno jo zručná babo jsi, možná bys to nádobí dnes i mohla zvládnout :grinning:
Marti proč by neprošlo Pavle být u tebe? Vždyť je to tvoje dcera, přec ti nedělá naschvály...?

jo leňa do práce a její já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning:

sam jaký kočárek??? povídej přeháněj :grinning:
22. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tak sice moc nesportuju, ale sport mě provází celý život, fotbal, hokej, futsal a bývalej sledoval naprosto všechno, ale taky měl přehled, pak když byly nějaký soutěže, tak znal odpověď na všechno. Tak já jsem vycvičená :grinning:
Petři, jak píšeš o těch knížkách, já žeru Erskinovou (tajemný děje, prolínají se většinou dvě časové roviny),mám skoro všechny její knížky. ...nedávno jsem půjčila kamarádce knížku "Klíč k minulosti" - o zatýkání židů ve Francii, nevím jestli to znáš, je to děsivý ale čteš, čteš, nedá se od toho odtrhnout, navíc je to podle skutečné události, děsný (nacisti zatýkali židy, a v jedné rodině malá holčička, aby uchránila malýho brášku, ho zamkla ve skříni - skřín byla ve zdi, tak nebyla vidět, a klíč si dala do kapsy, ... ale oni je odvezli do koncentráku a jí se po 6 týdnech podařilo od tamtud utéct, a vrátit se do jejich bytu ... tam už bydleli uplně jiní lidé a skříň odemkla!!! je jasný, co našla, hrozný, a tohle všechno zjistila novinářka, která objevila ,co se za války ve Francii stalo, moc se o tom nemluvilo ... našli i potomky téhle holčičky, po mnoha letech ... uplně mě to zasáhlo)
Majdo, Markétku rozbrečí vysavač, šlehací metla a všechno co hrčí .... asi mu ten zvuk nějak vadí, nebo neví, kde se bere, tak se bojí :angry:
Talls, Simčo, psát tady o takových dobrotách, když já to čtu takle pozdě, a dnes jsem obědvala vlašák s rohlíkem, to je troufalost, ty voe já bych něco snědla. Si musím zítra něco dobrýho uvařit ...
22. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls to si si užívla, super aspoň si si oddýchla. :slight_smile:
Aj Zuzka sa začala báť vysávača. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš nemáš hlad když po 5té hod nežereš? :grinning: bych padla na gembu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi se dnes udělalo kolem 8 večer tak špatně od žaludku, že nevím jestli z hladu, nebo něčím jiným, ale pohyby už nemám :grinning: dala jsme si do nosu dvě tablety sody a je fajn :sunglasses:
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, bývalej nedělá problémy, ale má dnes noční, tak se ho Pavla zeptá až ráno. Já myslím, že s tím problém nebude, ale posledně jsem se domlouvala rovnou s ní, a asi se ho nějak dotklo, že jemu jsme nic neřekly, tak jsem říkala, ať si to s ním domluví, navíc už jsou známky hotovy (Pavla heroický úspěch - jen 2 dvojky, není možná že se probrala na poslední chvíli - v devítce ), tak by to mělo být ok. Ale potvrdí mi to až zítra ...
22. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, oni teď prý začínají víc vnímat zvuky, a ty co moc neznají, zvlášť to, co hrčí, tak se toho bojí. Já vysávala v ložnici, a hulákala jsem na malou a strašně se smála, jen aby nebrečela, no jak blázen !!!! sice natahovala - ležela na posteli, ale nebrečela.
22. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, super video :grinning: Si dal zase taťka práci s popiskama a jako vždy to nezapomněl "prodat" :grinning: Jako fakt nechápu, co na tom Honzíka tak strašně rozesmívalo :grinning:
Magdi, hellou Kitty :grinning: Ale francii bys taky zvládla, je to všecho o cviku... :wink: Jen je naprd, že toho času není...
Jooo, na nádobí hážu bobek, už je tma, tak to nikdo nevidí :grinning: ¨Kurwa, já chci myšku, teda myčku :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, tak úspěch s vysáváním :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, nádobí počká, neuteče ... já říkám :grinning:
22. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, fotky mrkfe pěkný a Vítkovi určitě šmakovalo :slight_smile:
My jsme dneska zkusili dát kaši - od Hami rýžovou nemléčnou bez příchutě. Neměla jsem odstříkaný mlíko, tak jsem otevřela pixlu s Bebou a poprvý rozdělala UM... no moc mu to nejelo, jestli snědl 4 lžičičky, tak to bylo hodně. Moc nevěděl co s tím, ze začátku vypadal, že hodí šavli a asi už měl hlad, tak ho to rozčilovalo a chtěl spíš cecík :sweat_smile:
Dáváte kaši místo jednoho koja? Nevím, jestli když kojím v 17h a pak v 19h před spaním, jestli mu to mám dávat v těch 17h místo mlíka nebo mezi 17 a 19h?
Nikul, jejda, ty zuby dokážou fakt pozlobit :frowning2: nejhorší je, že jim v tom nemůžeme ulevit... přeju ať se brzy prořežou... teda a TM je formát, že ti takhle pomáhá :wink:
Andy, s tím bojlerem a Jendou :angry: se nedivim, že jsi nasraná... a Máli je šikulka, jak pěkně spinká v noci :slight_smile:
A jj, keks byl :slight_smile:
Lao, ta kolegyně je teda pěkná sv.ně :angry: Tu kaši zkus a když se osvědčí, tak bych jí asi dávala...
Děkuju všem za přáníčka k svátku :dizzy_face:
Holky a to nevadí dávat teď tu obilnou kaši? Sem myslela, že ta by se měla až dýl?
Puzzi, super, že myčka zase fachá :slight_smile:
Dedul, ty se jednou ukočárkuješ...
Pospi, to je skoro týrání, když je blbej signál na netu, viď... nám to občas taky blbne a to bych se z toho zvencla...
Miruss, si pamatuju, že minulý rok byl z toho ostříhání Kubko špatnej, né? Jsem zvědavá na foto :slight_smile:
Majdi, takhle Hany zlobí s usínáním? Přeju ať se to zase zlepší...
My už 2. večer bez uspávání a nahazování cumlu :dizzy_face: Zase chviličku povídal a do 5ti minut klídeček... ale 1. kojo bylo už před půl hoďkou :unamused:
Marti, já myslela, že to zdvojnásobení porodní váhy má být až v půl roce... :confused:
Jé, Majdi, to sedátko je pěkný :slight_smile: asi časem taky pořídíme, jestli bude ekzém lepší... teď by to nemělo smysl, protože je Ríšula ve vodě asi tak max. 1 minutu - máme nakázáno od kožařky, prý se ve vodě ztrácí víc vlhkosti z kůže...
Momou, tchánovci jsou chytrý jak rádio, viď :rolling_eyes:

Tak pro dnešek končím, zbývají mi 3 stránky, zase nějak nestíhám :unamused: Ale slíbila jsem si, že dneska půjdu dřív, abych byla ráno vyspaná...

P.S. narazila jsem na odkaz od Puzzi - to video je božíííííííí, fakt... přesně takhle se totiž směje i Ríšulka :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já bych nevydržela od 5 nejíst. Mě bývá z hladu tak špatně, že bych zvracela, a přitom není co :grinning: a pak v noci chodím na Horalky. .... včera jsem spásla kus táče s třešněma - takle ve 3,30 :grinning:
22. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, hlad je prý převlečená žízeň, takže večer už jen chlastám :grinning:
Vidíš, na ty tvoje pohyby jsem posledně ani nestihla zareagovat :grinning: Čoveče, taky mi někdy připadá, že mi něco jezdí pod tlustokožcem na břiše :grinning: To asi slepý střevo hledá cestu... :grinning:
22. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, o tom dvojnásobku váhy jsem se dočetla u Fořta :wink: Jinak ta kaše nemléčná rýžová, tou jsme začínali, mlíko jsem dodala Nutrilon, a taky to Markétce nejelo, tak dávám mléčný s ovocem a střídám to, a to má úspěch, ale malá toho moc nesní, tak dávám poloviční dávku - a po kaši, když ji dávám spát, tak se malá dopije ode mě, .. večer ode mě pije vždycky, to je takový večerní rituál :grinning:
22. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s tím chechtáním, Markétka když se tak chechtá - někdy stačí i nějaký slovo, co řeknu, tak nakonec dostane šťukavku :grinning:
22. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já večer bez piva nedám ránu. Už mám v sobě jedno, ještě bych dala - na mlíko ( :grinning: ) ale jedno je v lednici, a to na ten můj zahleněnej krk není dobrý, tak to nechám na zítra a koupím si černý - kocour nebude doma ...... :grinning:
22. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aha jsem už myslela že nějaké neshody s TBM, je fakt že domluva musí být. Oni pak chlapi těžce nesou, když se jim dělá něco za zády, ikdyž druhé straně to třeba nepříjde. dvě dvojky super, tož ji pochval holku. :wink: Co dostane za výzo?

Lauš mno Víťa je s fuchsiovou taky Hellou Kitty :grinning: myčka je fakt super věc, máš skoro furt uklizeno.. páč to špinavé nádobí hnije vevntiř v té skříni. :grinning:
U nás je někdy veselo, když se mě MM zeptá kde je třeba jeden určitý nožík, který má rád, tak mu řeknu v pračce, když hledá nějaké jídlo z oběda, tak mu řeknu že je v troubě, samozřejmě v mikrovlnné, nebo naopak.. tak než něco najde musí projet všechny spotřebiče a až to najde tak je nasratý.. ale to nic. Jsem si teď i vzpomněla, jak prej často stěhuji věci z místa na místo, že to ho rozčiluje úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: enemže milej zlatej si spíš nepamatuje kde co je zhe
22. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek