• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Marti, si ho ohřej :wink: :grinning:
Já teda chlastám jen vodu a koj. čaj
22. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisu dopis, mam v sobe uz decku chardonnay.je cim dal lepsi:slight_smile:
dopis mi docela jde, myslim, ze by mohl zabrat....

laus, cos kupoaval,jsme mooc zvedavaaaa
22. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji to sedátko mám vyhlídnuté od puzzi, u něj jsme ho objevila na fotkách, tož ho musím mít no ni? :grinning:
lauš taky máš pohyby jo? :grinning: :grinning: čekáš hovno, v jakým tt jsi? :grinning:
22. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami písni pak cos napsala jů?
22. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lao, teď jsem tady jako ochlasta, ... MM by řekl, jó dcera alkoholika to má v genech , .... ohřívat už nebudu, nechám si ho na zítra.
Majdo, dostane nějaký ká, jako vždycky, nějaká odměna musí být, ještě jsem to u nás ve škole postrčila, tak se na 3.pokus dostala na ten obor, na který chtěla. Martin se učí taky dobře (po kom ty děti jen jsou?!), je ve 2.ročníku na Zdravotnickým lyceu - to je odborné gymnázium, jsem ráda, že jim to jde oběma. ... Martin by chtěl na medicínu, tak uvidíme, je to dost velká zodpovědnost, jestli si na to troufne, ale přála bych mu, to je jasný
Sami, já když jsem takle psala dopis, tak má člověk aspoň čas, si to sesumírovat v hlavě, a to je právě potřeba, tak hodně štěstí
22. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
že z vysavače vám mrňata natahují? uíí, tak to u nás ne, ale jak jsem psala, jen na takový pazvuk od MM jo.
Paji to byl první příkrm Riškovi, zatím nic jiného nezkoušel? Možná mu nejela ta Beba.. uvidíš co dál, napoprvé toho moc nesní asi, páč neumí s lžičkou. Já dávám kaši po koupání, kolem 19 hod
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg, bobe , to bych dala celemu narodu a Konovi detaily naseho souziti....ale v bodech pak hodim, jak jsme na to sla... :wink:
22. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurwa, Magdi, teď jsem se málem utopila!!! Jsem zrovna pila, když jsem četla o hnijícím nádobí v té skříni-myčce :grinning: :grinning:
Magdi, pokud čekám hovno, tak jsem tak 1.den :grinning:
Sami, zdobičky a nějaké pidi půčoviny do gelu
22. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami jasně, ikdyž jaképak copak, detaily tu o sobě víme skoro všechny :grinning: teda některá míň, některá více ventiluje soukromí, ale kdo kdy s kým atak víme.. třeba pají měla včera keksík :grinning:
body stačí :wink: už jsi vláčná jo? tak to raděj pošli až zítra :grinning:
22. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao :grinning:
:grinning:
22. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
se smeju, zase perly...hellou kitty a laus a jeji reakce...super
u nas se taky pere nadobi :slight_smile: a tak
MM taky neuvazuje, kdyz jde pro nejake nadobi v kuchyni, proste otvira nahodne skrinky az najde, co hleda...se musim vzdy chlamat...mazec
22. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, vlacna nejsem a kojo bylo hned, jaxem napsala 1. vetu dopisu :slight_smile:)) bobek se chtel dopit,kdyz mi u koja v 19h total odpadl
uz mam tak 1,5 stany A4...jdu pokracovat, fajne jsem se rozptylila
22. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami 1,5 strany? džůva to bude román, tož hodně štěstí.. všecililičko bude do podrobna a precizně vypsané já vím :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan ... majte sa, .... déšť ludra mi buší do oken, to snad nikdy nepřestane. ... dobrou
22. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dobrou. Máš šikovného kluka, medicína je určitě dobrý obor, jojo se kluk neztratí. hezké sny a hlavně poklidnou noc :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím co Markétka na to ... už tady nejsem
22. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý jo, Sami, to bude román!!! Ale jo, jenom mu to všechno pěkně napiš! :wink: :dizzy_face:
Valím se ospršit, ať můžeme s MM dělat och och :grinning:
22. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych se mohla na nějaké och och akurát tak víte co vaše velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: na také půčoviny nejní chuť a hlavně elán takhle pozdě. MM spokojeně chrápe, tak mu ani nechybím, och och jupí :slight_smile: lauš tož nevím jak to zvládneš s tím bazénem v břušku a s těmi pohyby :grinning:
tak zdar šmajchlkabinetu a nezbuďte Vítečka jo? :wink:

si du dočíst
22. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, roman pro muze...a manual na ženu, to bude :slight_smile:...strany pribyvaji, ja jsme detailista, kdyzuz tak uz
Domi ze spani zaplakal...ouje...chudatko, kdo vi,co se tem nasim dupkam honi v hlave v noci,co? zatitky ze dne...ve dne obcas se smeji ze spani...no, sla jsem ho probudit, mluvila jsem na nej, uz asi zase spi...uf¨
to vajno je luxusni...asi budu dnes na srot :slight_smile:

laus kocar takovy fajny...nevidela jsem nazivo,ale vychytany,...ten muj quinny bych chtela stejne koncem prazdnin strelit no a taky az nam nebude mala autosedajda, toz pak po prazdninach budu mit kocaru malo :sunglasses:
22. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konecne docetla :slight_smile:

My sedatko do vany mame, podedene. Ale jeste jsme nepouzili. Jaydi je porad ve vanicce a az pujde do vany, tak uz asi i bez sedatka. Tak nevim, co s nim udelam..
Talls v salonu jsi si uzila. A teda pohar tam jsem jeste neslysela :grinning: A hezky, ze jste si dobre svatbu uzili a toho jidla! To bylo tvoje, co? :wink: :grinning:
JO, testoviny pro deti prodavaji tady od 7 mesicu. Tak mozna pristi mesic zkusim, at uz ma i neco jineho
Pospi to je des s nete, to znam. My budeme mit zitra novej, tak se tesim. Konecne by mel jit rychle a normalne. Takhle se mi stranky otviraji hodiny a kolikrat vecer ani nejde :angry: Kazdopadne maji prijit zitra mezi 1 a 6 :grinning: magori, a to ma byt zitra nadherne. Tak budu cumakovat doma :angry:
Puzzi Honzik snedl 2 banany? :astonished: A video uplne bozi, jsme se u toho s R chlamali. A jak Honzik tleska ruckama To nas to nedela.
Sami s tim dopisem to snad dobre dopadne a padne na urodnou pudu :wink: Ale aby to zase nebylo pro TM moc dlouhe, ze stranky nakonec preskoci :unamused: A aby si to vubec pamatoval, az dojde nakonec!
Megn Jaydiho rozbreci, kdyz si R holi strojkem hlavu. A v posledni dobe i fen a vysavac :astonished:
To cekani hovna a v kterem tydnu nemelo chybu :grinning: :grinning: :grinning:
Marti tu knizku neznam, ale zni zajimave a teda hodne smutne :frowning2: Ale precetla bych si ji. Zkusim rict mamce, jestli by mi ji nesehnala a nedovezla sem za 3 tydny.
22. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute dorotky! Sami este si tu,ci venujes sa rozpisovaniu?
Zase perlite na plne huby :grinning: My stale niesme doma, dnes bol akcny den. Zasa sme boli na pohotov. Spodnymi zubkami si rozhryzol uzdicku medzi hornou perou a dasnom. Vyzeral jak drakula :grinning: aj som ho chcela cvaknut ale pripadalmn mi to morbidne :sweat_smile:
V stredu budem uz doma, tak dobehnem na dlhsie...snad :sweat_smile: Slavko sa tu naucil liezt rychlostou svetla, doma nemal miesto, toz neviem ci vas budem stihat.

Dobrú noc a veľa moc :wink:
22. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj novi, jsme tu, uz mam dopsano
ani si to uz nebudu cist a jdu to poslat, dalo to 5stran psanych ve Wordu :grinning: :grinning: :grinning:
Myslim, ze jsem to sepsala dobre, tak,jak to citim. par veci omilam furt dokola i bezne, tak jsem je tam prihodila. Zacala jsem tim, ze prste bych ho nevymenila, ze ho miluju a jsem stastna atd atd tad ...a pak se postupne dostala k mimcu, ze nechci, aby byl matkou,ale aby si na nas vyclenil vic casu a lepe s nim zachazel, vice si vsimla detailu a malicsti, ze proste kdyz furt prudim s nejakou veci, ze to neni jen tak,ale ze kdyz to po sobe neudela sam, ze to musim denne udelat 2x ja a za tyden to je 14x a tak..rozebrala jsme par takovych krizovych situaci co me stvou-hlavne teda to vypravovani se na navstevy :rolling_eyes: a nejake veci doma a pak nakonec jsme teda vypichla takove zamysleni a ty body shrnula a nakonec ze teda ikdyz se nic nestane, ze ho miluju a ze to zkusim casem znova :grinning:
23. čer 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz jsme ko, tak mazu spat, dobrou s kobrou
23. čer 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
dočtu vás až za chvíli...

malý usnul po 20 hod, vzbudil se tradičně ve 4 hod, ale naštěstí ještě vytuhnul u koja, takže jsme chrupkali do 5:45 hod! :wink:
23. čer 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi: já taky párkrát namočila tu mrkev v přesnídávce :grinning:, ale on to potvora poznal a začal se u toho zase dávit.
Ale včera jsem do něj tak 5 lžiček vpohodě vecpala, takže dobrý...sice zamaštěný byl celý...ale zblajznul to - to, že to za půl hoďky celé vyblil je věc druhá :grinning:
talls: tý jo, ty sis užívala...první kadeřnictví, pak svatbičkááá, taky cuuu! :dizzy_face:
weli: super, že se v plavču Matymu líbí! :dizzy_face:
sami: capáčky suprové...jen teda ta cena, to je nářez! :confused:
puzzi: jj, dnes to zkusím udělat ještě řidší... :wink: to víš, že se jen tak nevzdám! a super, že Honzík srazík tak hezky vydržel v kočárku! :wink:
petronus: právě že jsem koupila jakýsi špenát s bramborem, tak to zkusím a uvidím :wink:
lao: včera odpo jsem asi viděla tvého muže - byl před barákem a akorát zacházel domů! :grinning:
23. čer 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: to video je supr.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
Sami, tak vidím, že se dopis povedl :wink: Držím pěsti, ať padne na úrodnou půdu :dizzy_face:
No když půjde Quinny z domu, tak máš zákonitě právo na nový kočár :wink: :dizzy_face: :grinning:
U nás v noci spousta kojení, ale vždycky hned usnul, takže pohoda :dizzy_face:
Dedul, to je spaní..... :unamused: :confounded: :frowning2: Jelas kolem našeho, jo? :confused: :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: náhodou, dneska docela dobrý spaní... :grinning:
no, jela jsem kolem Olšavy, tak jsem kukla k vašemu, jestli tě tam neuvidím a viděla jsem TM! :wink:
23. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul, já byla včera zalezlá jak krysa :grinning: No ale dneska mě hyper nemine... :angry: Jééé, prý dobrý spaní :grinning:
23. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: já byla v hyper včéra, takže dneska to jistí jen "olšava" :wink:
tch. jsem právě vyprovodila s malým, takže odpo to čeká mě! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek