• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
ČAute dámy a prďolky :slight_smile:
Dneska mi netík fičí, mám doma oba R., tak kdoví, kolik budu mít času. Malý je marod a velký maká venku s dělňasem.

Sami, dopis si napsala určo moc hezky, snad bude mít správný efekt. Možná ti TM připomené i tvou obhajobu, když si tak krásně napísla psaní :wink:

Dedul, to je všivák všímák :grinning:

Novi, borazko malé, Sláveček :frowning2:
23. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já tu knížku mám z Knižního klubu
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska noc lepší, malá jedla až ve 3,30 a pak 6,15 a vstávaly jsme tradičně 7,30. Tak to šlo.
23. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavla se zatím neozývá, mám vytažený těsto, udělám štrúdl, venku začíná zase hnus, chtěla jsem jet zítra k mojí mamce, ale v tomhle počasí teda nevím. Chtěla jsem jet golfákem, ale na tohle počasí by byl lepší hlubokej, tak nevím. Máme obě rýmu, nechám to dneska ještě koňovi, mamce se nemůžu dovolat, zavolám jí odpoledne, kdybych nedorazila, tak aby věděla proč ...
23. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Sam dúfam, že dopis bude mať úspech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Novi, chudáčik Slávko. :confounded:
My noc super, Kubko síce vstal o šiestej, ale s ním vstal MM. Ja som vstávala so Zuzkou o pol ôsmej. :slight_smile:
Ináč na bolesť pri prerezávaní zúbkov sú dobre homeopatické čipky Vibrucol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem s drobcami von. :sunglasses:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dnes šou o půlnoci, otočky, pak začal brečet, MM zkoušel asi 10 minut chovat, řev, moje nervy, já nasraná v posteli, proč už ho nepřinese na mlíko, ale jít jsem tam nechtěla, páč bych řekla asi něco hodně hnusnýho a taky jsem byla rozespalá a nemohla jsem vstát :sweat_smile: Nakonec mlíko, ale zase řev, tak jsme ho přebalili, koukal, MM říká, že ten spát nebude, že ho uhoupe. Já že je to kravina, ať ho dá do postýlky a uvidíme. Dal ho do postýlky a do 4 hodin byl absolutní klid bez nahození, takže jako fakt nechápu. Honzík celkem vypadal hladově, když pil, nebo si zase jako už 150x myslíme že zuby, nad ránem nahození po hodine jako obvykle a v půl sedmý vstávačka. MM mi tvrdí, že v noci je mlíko blbost, že to nepotřebuje, že ho trápí něco jinýho, no to vim taky, ale jedině mlíko ho uklidní, já jsem vždycky tak nasraná, jak to furt zkouší ho houpat a nic z toho.
Petruš, teda uspávání nic moc a vstávání v šest na Jaydiho taky změna teda, holky, co nás ještě čeká? Já myslela, že šestinedělí = nejhorší za sebou :grinning: Jo, vždyť jo.
Megn, Honzíka rozbrečí ukázat mu flašku, nedat mu flašku. Zvuk nebo tak nevim. Já na něj hrozně bafám a podobný věci, ale vždycky se lekne a pak se směje.
Marti, to by bylo celkem fajn dva večery s Pavlou, ne? Jinak ani MM sport vůbec nesleduje, takže já občas ani nevim, že je olympiáda apod. :sweat_smile:
Lao, to taky nechápu, co je na té hračce vtipného, dneska to na něj MM ráno zkoušel a už nic :sweat_smile:
Hpaji, zdvojnásobení váhy má být dřív než v půlroce, však vim, co mam doma, ne? :grinning:
Honzík se vzbudil, pak jedeme do Phy, tak čau!
23. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, my ženský prostě víme co zabere a taky líp poznáme, kdy už nemá cenu experimentovat a dát to správný uklidňující .... i doktorka mi říkala, že děti používají prso i na uklidnění, že jen potahají a jsou v pohodě, že to není o jídle ... tak si myslím, že to funguje i u těch nekojených dětí, je to podobný
23. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobre dopoledne,
vy teda jedete, jeste mi chybi 3 strany, ale snad to nejak zvladnu.
Majdi jj ja chci takyyyyyyyyyyyyy :grinning: to je rposte moje ikdyz jde o blbost :slight_smile:
Sami kocar? juuuuuuuuu to pak neotvirej TM at te s nim nevyhodi :grinning:
Laus ty mas perly :grinning:
Puzzi super video, ze vy to vzdy dovedete tak zpracovat i ty poipisky u fotek jsou uzasne :slight_smile:

Vcera jsem vecer jeste delala jidlo matymu, binec v cele kuchyni, ted delam obed, pecu buchtu a slane zaviny, dneska prijde moje kolegyne, kamoska, co vytahla matyaska na svet :slight_smile: a zitra svagrovka tak at mam pohosteni.

Maty je zlaticko ted usnul, jdu na to a pak doctu :slight_smile:

Holky poradte kterou barvu do oktavky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11739735&tab=9 a nebo radeji asi tuto ze? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11739713&tab=9
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, aj ja sa konecne hlasim :slight_smile:
tak u nas konecne po 2 tyzdnoch nocneho kojenia cca 6x :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola dnesna noc s kojom iba 2x huraaaa, aj ked sa musim priznat, ze som nevydrzala a uz 4-ty den davam vecer kasu ryzovo -bananovu Hami. Basti ju jedna radost, vobec nemal problem, ako to posuvat, alebo ze treba otvarat pusinu , zje jej vela az zo 150 ml vody a este sa oblizuje, ze kde je dalsia :slight_smile: . Takze efekt zasytenia sa vcera konecne dostavil, uvidime, ci to vydrzi.
Trosku som docitala, musim pochvalit foto Marketky a Karolinky, su zlatucke :dizzy_face: a Petis, tiez som si vsimla, ze Kajka ma krasne nausnice a tiez mas nadhernu kuchynu :wink: .
Puzzi, to video Honzicka je svetove, krasne sa rehoce, smiala som sa s nim :sweat_smile: a ste profici - super stranky a super videa robite s TM :wink:
Talls, popis svadby super, zavidim :slight_smile: a Tobi bol urco vacsi frajer jak zenich, co? ...a vlasy si si dobre dopriala, treba raz za cas a mas u mna body plus za to kafco s poharom :grinning: ...si sa s tym nekaslala :grinning:
Pospi, vsetko naj Riskovi k narodkam :dizzy_face: , 4 rocky ma?
Sami, capacky su krasne, aj u nas su podobne stranky, urco mu kupim nejake, aj ked uz ma dvoje :slight_smile: .....ja to dost Lukymu cpem na nozky, pride mi to prakticke, ked je chladno, aj pekne :dizzy_face: a TM :angry: - pridavam sa do klubu - tiez mame podobne obdobie, skusala som taktiku " nicnerobenia " ( samozrejme, ze o deti sa starat musim, navarit, oprat, ozehlit musim ), ale neupratovala som - on je velmi cistotny a teda ho to riadne serdi, ale rukou nepohol, taktika nezabrala, valame sda v spine, ktoru od vcera nakoniec likvidujem - tipujem, ze do konca tyzdna mam o program postarane a potom musim nieco vymysliet. Najhorsie je, ze my po tych rokoch mame za sebou uz toho tolko, ze som dost skepticka a mam pocit, ze nic nezabera a presne ako skonstatovat TM - uz ho neprerobim - on ma proste svoje konicky, korym sa maximalne venuje a ked zacne debata na tuto temu, tak ma v zalohe milion argumentov, co on vsetko robi a ja som doma - takze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uz som ten boj akosi vzdala.
No ale, potesilo ma, ze Honzicek Tarovic vraj spinka celu noc a dokonca aj s pokakanou ritkou :confused: ? Aspon niekto ma zmenu k lepsiemu, lebo Luky sa teda zmenil totalne, klido - pido vydrzi cele poobedie, cize asi 7 hodin nespat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a akcny je az hroza, ked je hore, nic nespravim, iba strazim, lebo od vcera uz sedi uplne sam - predtym sa podopieral ruckou a vcera nimi kludne sermoval, drzal si hracky a sedel :dizzy_face: . Len musim byt pri nom, nech sa neprevrati a nebacne si gebazol, lebo to by bolo :sweat_smile:
idem este docitat , kym spi, 2 strany mi chybaju este
23. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: mně se víc líbí ta černá barva, ale ta světlejší zas bude lepší v tom, že se tak nevyšisuje...takže babo raď!:wink:
23. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak my dneska vstavacka v 7, ale lepsi nez v 6, ze? :slight_smile: No ale prdola pred chvilkou zase usnul. Tak aspon mam chvili cas na ranni kavu a konika :grinning:

Tak se jdu podivat, co jste tu psaly :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Puzzi som zabudla, suhlas, ze v noci to uz nie je o hlade ( 2 mesiace uz prespal bez jedla a teraz zase basti), ale je to to jedine, co ho ukludni.
a este s tym prevracanim deti v postielke pred zaspanim - maly sa prevracia uz davno, ale ja ho nechodim otacat ( on je jak blesk, 20 otociek za minutu ), ja ho tam picnem a necham tak, on zaspi, nachadzam ho potom v srandovnych polohach, tak ked je tuhon, nainstalujem ho do spravnej a hotovo :wink:
23. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka to je super, že už je to lepšie v noci a kašu dávaj kľudne, keď to pomáha. :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik Miruss, uz som bola na dne, tak som to riskla - no co, tyzden hore-dole. Inak peniazky dosli v pohode, dik a ako je u vas? Prsi? tu otrasne, vcera som nebola na prechadzke, ani dnes to nevyzera, fuci a zas leje :confounded:
23. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka super, ze se noci zlepsily :slight_smile: A Luky je teda peknej akcnak :wink:
Ja Jaydiho nemuzu chodit nechat jen tak v postylce. On se totiz jeste porad neotoci z bricha na zada (se to povedlo jednou kdysi u nasich a od te doby nic, pokud to teda nebylo omylem). Takze u nas je po nejake dobe vzdycky rev :angry:

Dedul prej dobra noc :grinning:
Weli mne se vic libi taky ta cerna. Ale na druhou stranu mi prijde, ze je to docela jedno. Stejne to bude sedet v aute a nikdy nebude tolik casu se rozplyvat nad barvou sedacky. Proste tam maleho das a jedes. Pak vyndas a zavres dvere :grinning:
Sami teda 5 stran! :slight_smile: Ale preju, aby to vzal dobre a neco se sebou udelal. Aspon mala zmena k lepsimu, ze? :wink:
Pospi, Riska zase nemocnej :frowning2:
23. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem se ráno po dlouhej době probudila celkem vyspaná, i když frekvence kojení hroznááá, Ríša snad spurtuje... v půl 4 byl pročůranej, asi jak víc pije, tak plena nestačí (dávám hnusku na noc) - jsem to nějak zakřikla, když jsem včera Puzzi říkala, že v noci nepřebaluju, asi budu muset začít...
Jinak s tou kaší to budeme muset dneska líp vychytat, dáme mu jí třeba v 18h, kdy ještě nebude mega hladovej a ospalej... jsem jí včera dojedla :sweat_smile: a docela mi chutnala, to HA mlíko není tak moc hořký, jsem čekala, že to bude horší... Jo a blbý je, že neumí pít z flašky :unamused: zbylo mi trochu tý beby rozdělaný, tak jsem mu to zkusila dát a teda Reba nechutnala a z dudlíku Avent se nadavoval... asi zkusím koupit tu flašku Tommee Tippee, když na ní byla samá chvála tady.

Sami, snad dopis TM přinese ovoce :wink:
Jinak jak tu píšete, že vám mrňouskové spí třeba 2,5h přes den, to je pro mě sci-fiiii, já chci taky... Ríša spí max. hodinu.
Marti, Markétce se v tý židličce vyloženě líbí a jak tam pěkně sedí :slight_smile:
Talls, ty jo, tě v salonu zkrášlili a ještě jsi si dala do nosu :slight_smile: A na svatbě taky parádní hostina, mňam... Já jdu ke kadeřnici 10.7., už se taky těším :slight_smile:
Weli, to je pěkný jak si Maty plavčo užívá :slight_smile:
Sami, ty capáčky jsou fakt krásný, budu muset taky ňáký pořídit, taky ještě juknu na bránu :slight_smile:
Ty jo, Puzzi, 2 banány Honzík snědl? Hmm, ten má apetit :grinning:
Ríša už spí 1,5 hodiny :confused: to tu dlouho nebylo, asi dospává včerejšek, to toho moc nenaspal...
Petis, tak reakce TM fakt dobrá :rolling_eyes: se bude divit, až mu Káju šoupneš, aby se staral, že ty se jdeš odreagovat...
Musím omrknout ty naušničky... hmmm, pěknýýý takový se mi taky líbí :slight_smile:
Aha, tak nic, už je vzhůru, jdu na něj... :wink:
23. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se poseru fakt,....příspěvek dlouhej jak kravata a stránka vypršela, já debil si neuložila a mám po ftákách...sorry, ale nemám sílu to psát znova....kurvec hurvec a 7 kur.. k tomu :angry:
23. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, aj tebe som zabudla vsetko naj k vcerajsim Pavlinkovskym meninam :slight_smile: ....a kasu davam tam pol hodku az hodku pred spanim, aby ho co najviac zasytila a po okupani uz len dokojim a je hotovson :wink:
Lao dobry humor vcera - slepe crevo a tak :grinning: ...a Vitecek je rozkosny s tym kyslym mrkvickovym vyrazom :sweat_smile:
Megn stolicku poslali inu???? To su parchanti, ale aspon, ze je pekna, aj mne sa pacila ta, co Sami vybrala :wink:
Miruss, Dzerengovu mam precitanu celu, aj Keleovu -Vasilkovu , to je tiez moja kava :slight_smile:
Petri aha,tak to chapem, musis vlastne prevratit spat, lebo sa rozculuje, to je jasne. A co sa porobilo, ze Jaydi je ranne vtaca? Fakt maju tie mimca v tych 6M take vyrazne zmeny spravania :unamused:
23. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Lobka my sme boli vonku ráno a o desiatej nás zahnal dážď, ale aspoň chvíľu sme boli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera doobeda ešte u nás nepršao, tak sme boli vonku a Zuzka spáva vonku aj tak pod strechou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pridala som fotos aj do Kubkovho, aj do Zuzkinho albumu, ak chcete mrknite. :sunglasses:
23. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, ta spolocna fotka je krasna :dizzy_face: , podobaju sa na seba, aj na teba :slight_smile: a Zuzanka uz tiez krasne sedi, sikulka :wink: ...vidim, ze tiez citas mama a ja a tie dialkove ovladace budu o chvilu ako magnet na Zuzanku :grinning: , ved to poznas :wink:
23. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka ďakujem, oni už aj sú. To ju motivuje ku gúľaniu a lezeniu. :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi teeda, to mi je luto so Slavkom :pensive: , furt nieco, ze? Asi mu nic na pohotovosti s tym nespravili, to sa asi v pusine hoji same, vsak?
Sami, dopis musel byt good, som zvedava na reakciu TM.

idem varit sosovicovu polievku a farfalle so sunkou, hraskom a smotanovou omackou, to bude vecer mnamka :wink:
23. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIruss fotecky pekne. Kubko je sikovnej s pidi vlaskama :wink: a Zuzanka moc pekna :slight_smile: Jsou si podobny :wink:

Normalne prdola spinka uz dve hodiny :astonished: to nemohl rano, nez jsem vstala? :grinning:
23. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronusko, snad si JD nemění režim, jak tu někdo psal, že se v půlroce mění...
Megn, rozbrečet se mi ho poslední dobou ničím nepovedlo, naštěstí :slight_smile:
Lao, copak jsi nakupovala? A po 5tej nejíš? To jsi teda dobrá...
Marti, montér Tolja :grinning: mm se taky snaží smontovat či opravit co může, akorát předem vždycky musí nastudovat jak na to a promyslet si to pořádně :sweat_smile: :grinning: a zpravidla u toho pak dost kuwuje... :rolling_eyes: ale většinou se mu to povede :slight_smile:
Užij si večery s Pavkou :wink:
Áha, tak Lao pořizovala nějaký p.čovinky jak by asi napsal Andyin Jenda :grinning:
Lao, prej tlustý střevo hledá cestu :grinning: Já jsem včera měla taky pohyby, ale jenom chvilku a hned mě přepadla nostalgie... :sweat_smile: Stejně je teď ňák hodně těhulí na ulicích a v obchodech, nezdá se vám?
Marti, aha s tou 2násobnou váhou... tak to je Ríša podmírák, ve 4M měl jenom 6,8 kg a měl by mít 8 kg...
Kaši musím dávat bezmléčnou kvůli tý možný alergii na BKM... mají ale s banánovou příchutí, tak pak zkusím koupit tu, když nebude mít dlouhodobý úspěch ta bez příchutě...

Tak ještě mi zbývají 2 str., ale R. tady křičí, asi už ho to na dece samotnýho neba... pokračování příště
:wink:
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala maxovi tu kupovanou hami - mrkev s kuř. masem a fuj, smrdí to i mě, né tak jemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem do něj natlačila možná těch 5 lžiček, víc ani ťuka...dala jsem mu to zapít šťávičkou od hami - sladká malina se šípkem - to mu chutnalo :grinning:
23. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ta s banánem určitě bude chutnat líp než jen rýžová, uvidíš
Simčo, já na stránce "nevypršávám" jsem připíchnutá nonstop :grinning:
Holky, já se poseru, malá seděla vedle mě na sedačce, a cítím, jak zajíždí mě za záda ... co myslíte, že dělala, nakukovala na televizi .... :grinning: jinak dnes malá baštila zeleninový rizoto a měla málo tak se dorazila zeleninou s kuřecím a jablkem, a chutnalo, tak dobrý ! ...
S tím ponorákem mě už štvou, minulý úterý jsem posílala peníze, a jim to tam pořád nenaskočilo ... jsem nechtěla lítat po městě, tak teď čekám .... a jinak na svačinku jsem malé povařila nastrouhaný jablko a namačkala jsem do toho banán, tak snad to projde ... uvidíme
Miruš, malej je fešák a jak pózuje ... malou hlídá předpisově!
Jak dopeču štrúdl, tak mažem na nákup, snad nezmokneme jako včera :angry: Holky, jak jsem chystala ten štrúdl, tak malá si hrála s tím mega balením vanilkovýho cukru....nedala jsem pozor a procucala se až dovnitř, asi chutnalo, když jsem jí to brala tak hulákala :grinning:
23. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul, dělají kombinaci i s jablkem a ta je lepší
23. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čest modré kobry. Jdu vočichnout co tu drbete :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem z pochvaly. Aj mne sa zdá, že sa čoraz viac podobajú. :slight_smile:
Zuzka dnes mala zemiaky, mrkvu a kaleráb. Chutilo jej. Ale bez mäsa to bolo asi málo sýte, tak ešte kojo. :grinning:
Marti, to je blbé tým mixérom. :unamused:
23. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuratka moje nestiham docitat, Maty ma zase svuj den asi leze ten druhy zub, hysteraky no desive.
Maty mi snedl brambor + mrkev + broko + kureci 160ml na obed a jak mu jelo mnam mlaskal... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek