• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami, ty jo, mně nespal Ríša v kočárku 2h už ani nepamatuju... teď spí tak max. 45 minut, ale i když je vzhůru, tak je hodnej :slight_smile:
Majdi, přes den si "jede" po 2hodinách.
Jé, ještěže jsi mi Weli připomněla stínítko... chci pořídit stínítko na kočárek místo slunečníku... bych na něj zapomněla :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji jeste ze me mas :slight_smile: ja mam slunecnik a jsem spokojena. uvidime jak to bude u sportaku. Jeste pockam 14 dni a asi budu instalovat sportak, ale branim se tomu co se da :unamused:

Dedulko uvidis, ale myslim ze by to melo zabrat. :wink:
23. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ty 2h v kocaru byly fakt docela vykon,a le byl total odpadly...venku na pul dusno...nevim no, ale ja bych teda taky klidne spala 2h vkuse :grinning: ,takze se jako nedivim :grinning:
dnes jsem konecne prisla v DM na to, co je to ta frutapura, o ktere tu furt pisete :grinning: :grinning: :grinning: jsem brzda
23. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami jj ses mohla zeptat :grinning:
a kdo tady psal o nejakych pytlickach z dm na kmin? :grinning: ja chci takyyyyyyyyyyyyy :grinning: ale nevim jak to vypada a v ktere sekci to najdu :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kdo hledá ten najde :grinning: takže obrázek moje taxi nende vidět na netu?
Frutapuru mám doma, ale ještě na ni nedošlo, tak nevím jestli Honzíkovi pojede. Uf jsem zadýchaná, paříme tady na sunar rádio s prckem, ale někdy mě teda sejří ten jiný text :stuck_out_tongue_closed_eyes:
paji ty dvě hodky přes den taky nic moc.. řekne si a má vždy hlad???
23. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli v DM to jsou sačky na čaj, maji to v sekci jak jsou takove ruzne ty alobaly, pecici papir, filtry na kafe atd...tak 100ks sacku na sypany caj...cca 44kc
23. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jde? ukaz........... aj ho nevidela, jen u kamosky na aute :slight_smile: a libi?
Sami aha a to se da dat proste do brambro a je to latkove jo?
23. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jake je sunar radio???????????? ja ci takyyyyyyyyyyyyy :grinning:
23. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíííš :confused: ...Domi mel rano na levem boku takové docela velké ložisko "jakoby lehke opruzeninky-krupicka" nebo proste tak neco, obcas to ma treba jen par milimetru, kdyz ho tlaci v noci plinecka nebo tak no a ted jsme prisli z venku...mel 2,5h plinu +PULky a koukam...je na zemi a hraje si, ma to teda uplne rudeee a slité...docela velke :confused: :confused: :rolling_eyes: ...sakra, co to jeeeee....mazla jsme to Bepanthene a vetrame, no tak jako doufam, ze to zmizne... :fearful:
23. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to radio se jako jak ovlada? neco mackam nebo co? :grinning:
23. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli to je na sunar.cz a tam haji pisnicky atd...si to pustte s Matym modelakem:slight_smile:
ty pytlicky jsou jakoby filtry, proste tak jak byvaji pytliky s cajem,ale velke, na sypany caj nebo meltu se to da pouzit a nekdo tady planovat na kmin do brambor,aby to asi nemusel pak vybirat po zrnickach
23. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jj ja prave myslela. Myslim ze to psala Jumik, tak se na to pak mrknu az tam zavitam. :slight_smile: diky
Jj modelak ted spinka, ale az se vzbudi pustim mu to. a to nejde nejak at to hraje porad to musim poustet kazdou pisnicku zvlast ? :wink:
23. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde videt ze jsem nebyla kojena, me IQ je na urovni hrkaci kacenky :grinning:
23. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli jo? Jsi spokojená se slunečníkem? Jsem myslela, že je blbej... někdo tady na něj nadával...
Megn, my jsme teď taky pařili na sunar rádiu :grinning: mě už z toho hrabe, si budu večer před spaním zpívat vyletěla holubička... :sweat_smile: :grinning:
Jj, když jsme doma, tak si většinou řekne a když jsme venku, tak to vydrží i dýl :slight_smile: Už jsem si zvykla, prostě s tím nehnu... jako s tím, že prostě chce furt obě dvě kozeny... když mu zkusím tu druhou nedat, tak mě "upozorní" :grinning:
Jdeme na chvilku ven před barák, zatím čusky :wink:
jumi to plánovala na kmínek :wink:
Leňa ty si magooor! :grinning:
Sami jo větrejte, snad ta vyrážka rychle přejde, Bepanthen tomu pomůže.
Jsem si sedla k booku a Honzík ho dědovi začal cumlat fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: tož idem zas pařit :slight_smile:
Sami kdyby to nezmizlo zkus konopnou mast nam zabira fakt na vsechno, je to osvedcena masticka :slight_smile:
Majdi ja a magoooooooor? :grinning: a ukaz ten odkaz bo bude zle :wink:
23. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jeden z mych mnoha debilnich dotazu :grinning: mate nekdo ten cucaci vacek? a jestli jo, davate uz tam neco mimcum a jestli jo tak co? :grinning: diky , jsem jak blb, ale proste vyuzivam toho ze je tady super parta ktera mi vzdy vyborne poradi :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, dá se koupit i taška ke golfkám? Já jezdím jak pako - červený golfák a zelená taška z velkýho kočárku
23. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Weli, co je to cucací váček? přidáváme se s debilním dotazem ....
23. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16428059&tab=2, ja ho koupila, jako ze ja musim mit vsechno :grinning: ale nevim jak ho vyuzit :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, do toho sáčku se něco dá a dítě to cucá, chápu to dobře jo?
23. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, super, kaše měla dneska úspěch, neděla jsem jí teda z Beby, ale odsála jsem 40ml MM (kdyby mu to nejelo, tak abych to zbytečně nevylila) a snědl všechno :dizzy_face: a skoro nic nevybryndal, je to šikuláček muj zlatej :dizzy_face:
Jdeme koupat :wink:
23. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jj chapes to perfektne :slight_smile: akorat nevim co tam dat.
Hpaji super, mam radost za tebe. tak at brzy Risulka usne :wink:
maty se ted vzbudil, tak si hrajeme a hraje nam sunar radio HEC :grinning: a pak pujdeme koupat a snad usne, uvidime kdyz ted spal
23. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli ty a radio :grinning: ale hlavne, ze uz hraje :wink: JA to zkusim pustit az zitra, at vim, vo co go :grinning:
Ten cucaci sacek vypada docela jako dobrej napad. Ja bych tam dala jabko, nebo hrusku, ne?
Hpaji super s kasickou :slight_smile:

Normalne Jaydi uz udelala par "kroku" po 4 :grinning: To bude super, jak prijedou nasi, ti budou cubrnet zase :grinning:
R tedka koupe a ja byla koupit par flasek piv. Je vedro, tak chceme ulozit maleho a dat si mnamku a pivecko na balkone. Krasne nam na tuto stranu sviti slunicko cele odpoledne :slight_smile:
Kazdopadne doufam, ze dneska Jaydi brzy usne a ne po hodine :angry:
23. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky,

teda weli o cucacim vacku slyusim prvne.. :slight_smile: takze netusim co do nej...

Marti, dneska mate damskou jizdu,ze? :slight_smile: tak snad pavla pomuze a pak si muzete udelat fajn vecer...

Majdi, teda pekny veci si schovavas za nehet :slight_smile:

Holky mam dotazek na hopsadla. Neni to nejak spatny? Me to trochu pripomina choditko, ze ditko vlastne odrazi a to vim, ze je spatne, ale uz nevim proc. Vim, ze se z toho uci blbe chodit, ale je to skodlive i na pater?
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nilule zdar, jen rychla reakce. Hopsadlo bych neporizovala, na pater spatny :unamused:
23. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule my hopsadlo mame a Jaydi ho ma hrozne rad. Samozrejme ho v tom nenechavam dlouho, ale par minut mu urcite neublizi a hlavne ho to zabavi. :slight_smile:
No kazdej ma jiny nazory :wink: My ho poridili. A asi budeme i choditko :wink: tak snad me tu za to neodsoudite :confused:

Malej je v postylce, ale spousta zvuku z hora. Je jasny, ze je zase pretoceny a nekam cestuje :angry:
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me se prave libi takove hopsaci centrum ted na mmb. tak nevim. myslim, ze by ji to dost bavilo...
23. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Petrus gratulace k prvnim kruckum po 4. :slight_smile: my zatim zvedame jenom zadek :grinning:
23. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma, výlet ke kámošce ok, sice kočárkový řev a nešení (holky mi nakonec tlačily kočár, páč Honzík už byl úplně hysterickej - pochovat nepomůže, pak je hůř). Achjo, to zas bylo! Ale jinak celkem dobrý, hezkej den.
Nemám dočtený zítřejší pozdní večer a dnešek, tak jdu na to.
Petruš, a ty těstoviny u vás od 7M jsou nějak spešl? Musim vlastně zjistit, jestli nemůže Honzík něco novýho, když už je mu 7. 2 banány fakt sní a nebo většinou dávám jeden a zamíchám s půlkou přesnídávky. Prostě aby toho bylo 200 gramů plus minus. Rukama tleská posledních pár dní, to je novinka a je to super :wink:
Hovno u Lao a tt fakt boží, jsem se pobavila :grinning:
Dedul, 5:45 super, že?
Sami, dopis podle mě dost dobrej, jaks nám to tady naznačila, kéž by to aspoň nějaké zlepšení přineslo!
Pospi, Riška je zas nemocnej?
Marti, jj, flaška uklidní, akorát že Honzík v noci saje jako o život a těch 200 vypije jak nic, že by jen cucnul a vytuhl, to nehro :sweat_smile:
Weli, ta druhá sedačka se mi barevně líbí víc.
Lobi, tak super, kašová akce přinesla úspěch, tak byl Luky asi fakt už hladovej na noc jen mlíko, vždyť je to torpédo, potřebuje energii :wink: Achjo, TM je taky ignorant chlap, tyjo, takžes zkoušela neuklízet a stejně vydržel, jo? Sakra chlapi někdy! Si člověk pak řekne, že se s tim musíme smířit, ale zas jakmile se s tím fakt smíříme, tak bude hůř, takže smiřovat ne, ale trápit a užírat se tím taky ne. Dej kolem Lukyho kojící polštář a hračky, bude padat na něj a nic se mu nestane.
Lobi, já bych Honzíka taky nevracela na záda, jenže on se přetočí a heká a brečí a pase a loví si dudlíka a vyndavá si ho a brečí... :sweat_smile: JJ a sám na záda se taky neotočí jako Jaydi.
Hpaji, s tou kaší se to určitě zlepší do pár dní, to jinak není možný to kojení furt každou chvíli v noci.
:grinning: Prej Ríša spí max. hodinu a o pár řádek níže, že spí hod. a půl!
Miruss, krásný fotky, Kubkovi sestřih sluší a Zuzanka už sedí? :slight_smile:
Dedul, mně kupovaný zeleniny s masem taky smrdí a Honzík to vůbec nechce, domácí jí v pohodě.
Marti, Markétka taky super jí příkrmy :wink: Hehe, vanilkovej cukr věřim, že chutnal-
Petis, jestli už jí Kája příkrmy třeba týden a víc, tak bych jí dala, co sní. 50 ml čaje super, to Honzík nevypije ani náhodou! Ruce z podlahy nemyju.
megn, to je sranda, hanýs sedí na hovínku a jí brokolici, to úplně viidm živě :grinning: hahá, děckotest kup a honem, jsem zvědavec!
Weli, hodně štěstí na druhej zub!
Dedul, nojo, ĺžičkou to taky může být, já mám taky z DM takové ploché, jsou tam v balení tři, modrá, žlutá, růžová.
Petruš, super lezení, to za pár dní půjde a Jaydi se nezastaví. Honzík se ani ještě moc neplazí, jen docela rychle rotuje kolem své osy.
Hpaji, taky TM teda někdy "na zabití" v noci, já nevim, že si myslí, že je uhoupou, děti řvou jak nikdy a oni houpy houpy.
megn, kojení zvyšuje iq? aha, to leccos vysvětluje :sweat_smile: :sweat_smile:
Sami, 2 hod. v kočáru paráda, Honzík 30 minut a čágobelo.
Taky jedu na sunar rádiu!
Hpaji, no bomba s dnešní kaší, tak ať je dobrá noc!
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek