• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi ta tabulka od zuzafi nej´de nejak doplnit ze? je super velika a barevna, ta nase je krasna ale ja bez bryli ani ranu :wink:
4. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, typrostě kecáš s Málinou, ve skutečnosti je hrozně hodná :grinning:
Weli, přesnídávky až 3 týdny po začátku zeleniny, zatím ne.
Weli, myslíš že zuby? Třeba jen den nespokojenej, bůhví co chce, to nikdy nevíš, co by třeba chtěl podat nebo si hrát, co je štve. Já ani netušim, jestli už v 6ti měsících můžou mít přání po nějaké činnosti?
Ta tabulka od Zuzafi je super, že je hlavní, ale já to neumim, aby byla ta moje jako hlavní. To někdo zkuste. Mrkněte i do IP decembrovek, někdo z březnovek se ptal, jak se dává do alba ta hlavní velká, ale já to nevim.
4. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavřete oči, odcházím, dobrou :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lwni ty nosíš brýle?????jaktože nejsou na žádné fotce ty chameleone????
puzzi jasně že můžou mít přání, plníme jim tak 1 promile :grinning:
4. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak kdo jak komu, třeba Samička plní Domčovi 998 promile, zatímco já Honzíkovi ty zbylý dvě :grinning:
4. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, mas otazky jak v AZ kvizu:slight_smile: furt dokola, napis si ty odpovedi na prikrmy nekam :slight_smile:))
az zacnu ja, budu se ptat na to samy :grinning: , neee---delam si srandu
4. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tu je řeč o mě,jo? :sunglasses:
4. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby něco, tak já už tu nejsem.
Sami, jedině v dobrým o tobě :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli brejle právěže moc nenosí, ale měla by, páč bez nich očividně blbě vidí :grinning:
4. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hahaha :grinning: to je fakt, pže dnes ráno si dokonce odpovídala na svý otázky....možná by stálo za to si nechat zrak přeměřit
4. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn v Brane jsem byla pro ovčí rouno=kůži....jsem se po pul roce rozhoupala, ze to prece jen poridim. melo yb to mit super vlastnosti a myslim, ze se na tom musi super spinkat, hajat, je to mekkoucký pelíšek, hmmm. Domi uz testuje. Taky jsem mela scuka s Lus, koukala jsme na BE, co nabizela k prodeji,ale zbyla na mě červená a tu necíí tak nic. Taky jsem koukala, co maji noveho, jestli maji vice designu CT,ale byla tam jen 1 vlnka a zbytek je uz asi rozprodan. No a porad okukuji pletaci vlny a prize...na zimu neco zas ustrykuju :wink:

paxem byla se znovunalezenou kamoskou posedet, zvala jsme ji, pac ona dela v lekarne a uz mi usetrila hodne penez slevama, taxem ji to chtela revanžnout.

už začínám mít depku z té naší stavby, to se snad v životě nerozjede...chjo...před rokem sliby, že za rok v létě možná budem bydlet...a pak že v zimě 2009 a ted to vypadá na nekonečno :confounded: . Dnes měli konečně připojit elektorměr nebo co,aby stavaři se mohli napíchnout na elektriku...no a nezapojili, bo ten cyp elektrikar zas*aný ten kabel absolutne nenachystal podle pokynu, ktere dostal...se fakt po *seru..takze dokud nenachystaji,tak nemuzem domluvit termin pripojeni (maji dost plno) a pak teda stavari nemuzou stavet...kuwakuwakuwa...se nehnem z mista... :angry: :angry: :angry: já už snad te barak ani nechcu :frowning2:
4. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasika...dojdu a mrtvo :grinning:
4. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský dobrou chlap už je v posteli tak valím za ním, ale už skoro spí, takže dneska žádný po.eb :grinning:
sami brou noc
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurňa vy jedete... :confused:
Magdi, tak snad to bude s Honzulkou ok u těch Drů. Jsem zvědavá na popis chytání čůru :grinning:
Dnes mi došel balík z Brány, zítra budu prát :slight_smile: Ty rakety jsou božííí :dizzy_face: Jo a mám Koncept kontinua, ještě budu objednávat RaBR, ať jsem znalá :grinning:
Andy, to jsem moc ráda, že jsi s výhrou spokojená :wink: Podle kondiciogramu by měla být hodná i zítra :grinning:
Sami, to je v prdeli s těma řemeslníkama!! :angry: Kopnout do prdele a najmout jiné...
cafte dievcence. tak som konecne tu. malu asi trapia zubky, je smutna umrncana z aplakana........
ale uz hodinku spi. aspon ze ju to v noci nebudi. vy tu kecate. asi je u vas zle pocasie. tu je teplo jak svina, neviwm kedy mam ist s malou von. dnes vstala po 10.00. pocas obeda nepojdem a bolo fakt horuco az do 18.30. tak vecera a potom sa mi uz nechcelo ved kde ju budem tahat vecer taku uplakanu :unamused: .
konecne sa mi podarilo dosit zaclony :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
maova blahozelam a hlavne vela zdravicka, to ostatne pride samo :dizzy_face: .
sami myslis, ze ta ovcia koza je dobra aj teraz na leto, ake ma vyhody??
megn nech sa Hanisek rychlo vylieci. a aj ja som decembrova aj MM a samo aj sarka :grinning: .
este potrebujem zehlit ale asi to necham nazajtra.
andy parada shopping aj ja by som potrebovala vypadnut sa rozhodit. uz sa tesim na letna vypredaj.
dnes som mala chut na nieco a nevedela som co, tak som zozrala balicek m&m's a som kludna. je mi zle.
idem sa asi natiahnut ku tv. este nemame natiahnuty kabel, mam rozkukany zensky zakon :slight_smile: , skoro ako ordinacka?
megn aj ja sa tesim na popis.
tak bru babenky.
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
add stavba :unamused: je mi to líto, ale je fakt, že si zvykni na to, že když stavíte, tak se vše protahuje, všechny termíny dokončení čehokoliv atd :confounded:
hlavu vzhůru, až budete na zahrádce grilovat,. tak na to budete vzpomínat s úsměvem, neboj, to zvládnete a dopadne to, si na ty fachmany došlápneš, od toho jsi samička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ovčí rouno je dobrej kup :slight_smile:

mmch nákupy s tebou by mě bavily, bysme si sedly ve vkusu, dělaly bysme si vizážistky, by byla pr.el :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao RABR ti změní pohled na svět :grinning: chvíli si budeš připadat, že RABR nejednáš vůbec nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
andrea máte vedro...a co někam k vodě do chládku zajít, nebo jste doma???a máš tam nějaké kámošky na kočárování v okolí???

holky já se dnes neodervu odsud
4. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli ty bryle jsi spatne hledala, na MMB je jich hafo,tady odkaz na nejlevnejsi : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21967654&tab=2
4. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy, já mám právě z toho, co jsem tu četla na diskuzi (jen namátkou), že někdy už to není RaBR, ale skákání po hlavě...
4. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pocit z toho mám... jsem zabudla napsat :grinning:
4. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej jak to myslíš skákání po hlavě???asi už mám mozek off :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, hlavně, že máme kde bydlet, že jo :sweat_smile: ...jsme sami v bytě, horší by to bylo mačkat se ěkde a čekat až bude dům. No ale je to fakt hnus...řekla bych horší než s bubákama v africe...ti taky nejsou schopni nic dodržet a kontinálně navazovat činnosti...ale tady si za to kreténi nechávají platit zlatem a čas tady má mnohem větší cenu než v africe, kde jako zevlují 23,5h ze dne...že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo achjo...hlavně se nefiltrovat negativně :grinning: :grinning:

jen snad ten dům bude dřív, než bude Domi v pubertě....to pak ho už doma ani nepotkám :sunglasses:

andrea: ovčí rouno jako i vše ze 100% vlny/merino má super vlastnosti, v zimě hřeje, v létě reguluje tak, že "chladí", má samočistící schopnost, prostě super věc. radeji kopiruji popis presne z webu:
Beránčí kůže pro miminko, kterou Vám nabízíme, je zdravotně vypracovaná a je pravidelně testována na škodliviny. Tento německý produkt byl doporučen časopisem Ökotest, přesněji jeho zvláštním vydáním zaměřeným na výrobky pro malé děti. Zdravotní nezávadnost je u beránčí kůže pro miminka naprosto základním požadavkem, protože dítě je s kůží v těsném a dlouhodobém kontaktu. Proto si nekupujte ledajakou kůži, ale výrobek testovaný, určený přímo pro miminka.

Co je na beránčí kůži pro miminka tak dobrého?

Má termoregulační schopnost, v létě chladí, v zimě hřeje.

Je antibakteriální.

Podporuje usínání a spánek.

Je přirozená a příjemná pro dětskou pokožku.

Reguluje vlhkost.

Je jednoduchá na údržbu a dá se prát na 30° speciálním pracím prostředkem.

Doprovází dítě všude, do postýlky, kočárku, při přebalování, v autosedačce, prostě kdekoliv.

Jak je tato kůže zpracována?

Tato kůže je zpracována zdravotně (technologie Relugan), což je zpracování optimální z hlediska ekologického i zdravotního. Zaručuje dlouhou trvanlivost, dobrou snášenlivost pro pokožku dítěte a hlavně pratelnost. Zdravotně zpracované kůže mají krásnou medově zlatou barvu. To, že se jedná o přírodní produkt poznáte také podle toho, že každá kůže vypadá trochu jinak. Díky přirozenému zpracování může kůže zpočátku vonět po ovečkách. Tento zápach ale brzy zmizí nahradí ho vůně vašeho miminka a jeho okolí.

Jak se o beránčí kůži starat? Dostatečnou péči zajistí pravidelné vyvětrání. Zdravotně vypracované kůže si zachovávají přirozenou samočistící schopnost, která je pro vlnu typická. Pokud je to nutné, můžete malé nečistoty vykartáčovat. Pokud bude jednou přesto potřeba kůži vyprat, je možné prát kůži v ruce nebo i v pračce do 30° a to jemným pracím prostředkem na vlnu s lanolinem. Perte, prosím, krátce a dobře kůži vyčistěte od pracího prostředku. Kůži byste měli jemně vyždímat v rukou, je možno ji i krátce odstředit v pračce. Kůži nikdy nesušte na přímém slunci ani na topení! Nechte ji schnout zvolna a v průběhu schnutí ji jemně vyrovnávejte do původního tvaru. Budete-li dodržovat tyto zásady, bude Vám tato kvalitní beránčí kůže dlouho a dobře sloužit.

andy: jo, fakt mame stejny vkus, melas super kousky na srazu!

lao: Koncept kontinua jsme rozecetla auz na to 2tydny nehrabla...RABR mam prectenych asi 5 stran, je to se mnou hruza....furt na netu...sakra, pujdu asi do sebe :angry: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tento odkaz jsem Weli dávala, asi přehlídla :wink:
Sami, Domča bude z kožešinky určitě nadšenej :dizzy_face: Taky jsem na ni hodila žgrynd, ale Vitouš už je macek, za chvilku by ji nosil jako bederní pokrývku :grinning: takže na další mimčo ale asi pořídím
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodejď by tu nebylo mrtfo..když člověk dojde a aby půl hodiny dočítal a to ještě dost přeskakuji!

Teda MAO uplně se mi zastavilo srdce! Ale hlavně, že jste konečně překonali tu hranici a Matyášek dýchá a srdíčko bije!!!hurááá to je první veliký krok a věřím, že bude dobře a ten váš bojovníček bude i na dále bojovat a nakonec jednou řádit na nějakém srazu s těma našima na písku :wink:

Holky ty jo tu nějak ten koncept letí! proč jste to neřekli já jeden doma mám už víc než rok a klidně ho ráda pošlu dál..mně teda na zadek neposadil snad jen to že je to první dílo vyznavače lamarcismu které jsem četla ale to vy zase neoceníte :wink: RaBR je rozhodně lepší investice!

Ty brýle jsem zkusila Soňulce nasadit na srazu a moje neplakací mimi začlo strašně plakat a uvedlo to svým specifickým skřekem který používá jen když se úplně k smrti lekne/bojí a nebo ji něco fááákt děsně bolí, takže to není nic pro nás...

Andy - sraz klidně hned...my jedeme na dovču 20-28.6. takže to bych taky nemohla a nebo teda v tom červenci...
4. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi a mylsíš rychlosraz aspon na jednu/dvě noci někde,?????zase v týdnu?

add brýle, myslím, že pro našeho akčnáka to neni, by to nesnesla
4. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ja mela byt dle planu dnes v Praze a mohla jsme byt az do soboty,ale prislo mi to moc complicated s MM a jeho narocnym pracovnim planem, taxem to zrusila a hniju zase doma...no. LAe zas dohanim nejake resty a tak. Toz priste

holky z Prahy, nechystate se nektera na Madonnu? Ja bych tak sla...se odvazat...uvazuji, ze bych jela do PRG s MM,aby pohlidal vecer a sla bych,ale sama ne...
4. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám do tabulky a myslím, že teda Soňule se statečně dere v před na Honzíka s Nikolkou teda nemá ale jinak se držíme slušně! Tak navrhuju aby se jako i zohlednila váha a konstituce matky a mám to v kapse to vítězství neee :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakukuju a hlavne teda preji Matymu strasne hodne sil do zivota. Si ani neumim predstavit jak je malickej. Urcite nas zase informuj a drzime pesti! :slight_smile:

Jinak my dneska mely prvni mrkev. No a presne jak jsem cekala to male strasne chutnalo. Snazila se cpat si sama lzicku do pusy a pak zjistila, ze jako lzicka dobry, ale hlavni zdroj je jinde a sapala se po misce. :slight_smile:

Jinak mam teda taky dotaz k prikrmum. Kolik vam toho tak zbasti. Nemam totiz odhad. Jako ten muj otesanek by jedl a jedl... :slight_smile: jsem si do dala do via poharku abych mela aspon prehled, tak jsme daly 4o mrkve a pak mliko.

Sami s barakem trable? No to ja znam. KOlikrat tu taky nadavam. my ho mame uz rok a pul a kupovali jsme ho s tim, ze se bez problemu muzem nastehovat a pak zacaly rekonstrukce, ktere trvali misto pul roku rok a pak jsme se prestehovali, ale pulka ho byla jako staveniste a ted teda pomalu se to sune k cili.
4. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda bolí mě oči z dočítání, nemám sil reagovat, až zítra dopoledne, jak malá usne. Navečer jsem s malou usnula, pak jsem čekaly na taťku, včera dorazil 21,30 dnes 18,30 - lepší se. Pak jsem ji dávala spát a málem jsem tam usnula znova. K PC jsem se dostala teď . Koukám, že jede živá debata.
... Já televizi ve 20,00 nestihám, tak pro mě je Ordinačka buřt, ale i kdybych stihala, už je to telenovela.
4. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek