• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky,
tak u nás bouří, lije jak z konve a co chvíli vypadne signál jak satelitu, tak i netu, tak už mě to neba psát příspěvek na desetkrát :angry: :angry:
Tak kdyby už to zase nešlo, tak pa pa a dobrou nocku !!
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sunar rádio neznáme :confused: :frowning2: Pouštíme si písničky z večerníčků :grinning:

Puzzi,
Kája jí příkrmy teprve 4.den, dnes měla poprvé brokoličku, tak proto jdu na ni opatrně :wink:
S čajem jsme dnes měli úspěch poprvé, vypila za celý den cca 100ml, ale musí ho mít krapet vlažný, když je jen pokojové teploty, tak ho nechce.
23. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji,
my máme flašku Tommee Tippee a jsem s ní maximálně spokojená. Teď mám objednaný i netekoucí hrníček na čajík a už se na něj těším :wink: Já mám sluneční clonu na kočár Emitex, na hluboký mi jde dát v poho, ale na sporťák to moc nepasuje :unamused:
Majdi,
kdy bude dítětestování ? ? ?
Už jsi přišla na to, odkud mě znáš? Kam jsi třeba chodila na školu?
Weli,
o cucacím váčku taky slyším prvně.
Petruš,
gratulka k k prvním kolenokrůčkům!!
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tak to jsem taky přemýšlela, co bych do toho sáčku dávala .... :wink:
Nikul, jo máme dámskou jízdu a ta nejmenší dáma už asi spinká, tak si jdu dát černý pivko ... ať podpořím laktaci ... mám dojem, že teď když už má kojení ubývat, tak chce malá pít čímdál víc ode mě, a docela je pravidlo, že mi u prsa usíná ... jakoby si to chtěla ještě užít ... :grinning: ... Pavla si právě bělí zuby, nechtěla věřit, že je to humáč, tak tady teď "trpí" :grinning:
Nikul, hopsadlo a podobný blbiny jsou na chvíli, pak to děti už nebaví a jak moc to není zdraví prospěšné to teda nevím,, ale chodítko tentokrát používat nebudeme. Starší děti v něm sice byly, ale to starší chodítko bylo nějaký vyšší, to co mám od švagrové je nějaký nízký, Jakub je velký kluk a měla jsem dojem, že v tom sedí a kmitá nožkama, že to prostě není chůze. Sice jsem si ho od nich půjčila, ale vím, že zůstane schovaný a pak ho vrátíme.
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já tě teda určitě neodsoudím, starší děti, jak jsem psala v chodítku byly dost. Zvlášť Martin byl hyperaktivní, byl v chodítku už v 5,5 měsících - mám fotku u vánočního stromečku (syn je 7.7.), dost se v tom zabavil a chodil v 8,5 měsících. Pavla stejně. Markétka je pomalejší, tak zatím mě nic nenutí, chodítko vytáhnout. A hopsadlo měl brácha a Jakuba to dost bavilo, dost to využili.
23. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak u vás bouří jo? ... MM volal, je u Želivky, tam v 19 hod lilo jako prase. Mám jet zítra k mojí mamce, tak snad se dostanu na nádraží bez úhony ... ach jo, dneska hezky, že jsem nejela raděj dnes... ale kdo to má čuchat to počasí kruci!
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, užij si Pavku, myslim, že jste docela kámošky, viď?
Já neodsuzuju taky nic, sama asi chodítko nechci, kazí to držení těla a nějak nebudu pátrat, kde se prodávaj a tak. Ale kdyby nám ho někdo dal a vyzkoušela bych a úspěch, taky bych vyměkla. Nebo to posazování, co dělám, taky jsem ráda, že jste mě neodsoudily. Jsem k těmto věcem tolerantní.
23. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :slight_smile:
Puzzi s tema testovinama nevim, jestli neco spesl. Jen mi je ukazovala kamoska, co ma skoro 1leteho kluka, ze mu je davala, ze jsou od 7 mesicu. Jsou to nejake detske, myslim hvezdicky nebo co. Priste v obchode nastuduju a dam vedet. :wink:
Marti uzij si vecer s Pavlou :wink:

Maly uz je asi 45min nahore a furt bordel a rev. Ted je tam s nim Ray, ale asi pujdu stridat :angry: :grinning: Potfurka jedna. A to nespi uz asi od pul 4 :angry:
23. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaše se dneska fakt vydařila, položila jsem ho do lehátka, nejdřív jakoby cucal a ke konci už otevíral pusinku a baštil :slight_smile: Už se těším na zítra, až to zase zkusíme :sweat_smile:
Cucací váček jsem taky slyšela poprvý...
Petruš, ty jo, Jaydi je šikovnej, ten bude za chvíli chodit :slight_smile: Jak dopadlo dnešní usínání? S chodítkem tě neodsoudím...
Nikul, já hopsadlo ani chodítko pořizovat nebudu, až potom takový to "přidržovátko" nebo jak bych to nazvala co tlačí mimča před sebou, když už bude chodit s pomocí :slight_smile:
Puzzi, super, že se výlet povedl, tedy až na kočárkovej řev, viď...
Petis, tak snad vám net neklekne... Avenťáckou flašku ještě jednou zkusím a když jí chtít nebude, tak pořídím taky tu Tommee Tippee :wink: Tu clonu máš tuhle? http://www.eshopbaby.cz/katalog/slunecni-striska-emitex-p4747/
Marti, užijte si dámskou jízdu :wink: Přežila Pavla to bělení bez úhony?
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala mi pospichalka mamka, ze se omluvuje za nepritomnost pac od rana plni manzelske povinnosti :grinning:, nee nende jim net. Asi se pospi malo snazi s tim chytanim site po baraku :grinning:
toz ji omluvte decka
23. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, Pospi a maželské povinnosti od rána, ta tě zbije :grinning:
Hpaji, super, Ríša bude příkrmový žravec, to vidim dopředu :wink:
Petruš, tak jak, už spí? tyjo, od půl čtvrtý do půl desátý a řádí, ten jaydi se pěkně vybarvil :grinning:
23. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti, já taky právě nechci tahat velkou tašku co mám k hlubokáči... na golfky je moc robustní a navíc se mi taky nebude hodit barevně... ale asi pořídím tenhle vak... http://www.eshopbaby.cz/katalog/uni-vak-na-kocarek-emitex-p4751/
Peti, aha, tak JD zatím nespí... :unamused: my jsme dneska uspávali asi 35 minut, 25 minut se řehtal jak jojo, když jsme tam přišli a pak už byl hodně unavenej, tak kňoural pže nemohl usnout... nakonec ho stačilo otočit na bok a dát mu ruku před oči a chvilku hladit po hlavičce a během minutky spinkal... takhle s tou rukou před oči se mi to už několikrát osvědčilo :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
docitam na mobilu, jeste nejsu u konce
koukam, ze jsem tu Radio Sunar slusne zavedla ale sama ho nepoustim :slight_smile:, zatim nebylo potreba-zblbnout nechchi :grinning:
souhlasim s holkama, ze by dedulka mela Maxikovi prestat davat presnidavky...je na ne cas a po sladkem pak nechteji bez chuti zeleninu-rikali nam na kurzech
tady se fakt uz fest prikrmuje a jsou tu doopravdy vyborni jedlici-vede Honzikk puzzi :slight_smile:, marketka, maty a Jaydi

cucaci vacek jsme videla jeste o d jine firmy-myslim Baby moov? ale neni tak vymakany jako ma weli

jinak dopis si MM asi cetl-prislo mi jest ev noci potvrzeni o precteni mailu a dnes probihala trochu konverzace p sms, jjako jak se mame, milacci a tak...no a zminila jsem se o novem planu (kocar), tak nevedel, co jako chystam, poslal jsme mu odkaz na web a tak jako v poho, jestli prodam nejaky, co uz nam nebude...no vsak jo. Takze ais do nej pujdu :wink: s pani jsme uz predbezne domluvena na pristi tyden v Praze, takze asi pojedem na vylet :sunglasses:
23. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, Pavku si užívám, bělení přežila ... teď dělá sklapovačky (zírám jak si od dob co zanechala gymnastiky udržuje postavu ... to bych potřebovala, ty sklapovačky, ale teda se mi nechce ... se mi tady směje :grinning: že mám pneumatiku)
Puzzi, já malou taky sem tam posazovala, ne teda samotnou, ale sobě na klín atd. A teď už vydrží sedět, ale nenechávám ji dlouho, jen chvíli, ať není moc unavená, a nechci to přehánět.
Holky, mě to teda dneska s malou klaplo .... sice spala 30 min, 45 min a 1 hodinu, ale jedla celkem v poho, ale furt dokojuju, s Pavlou jsme si udělaly na večeři špagety (to je dieta!) ,ale aspoń nějaký teplý jídlo, jsem měla na oběd zase vlašák , vůbec nestihám nic vařit ... s malou je to teď náročný ... večer jsem ji nakrmila kaší, snědla tak polovinu, pak už byla unavená, tak jsme hned šly do ložnice, dokojila jsem ji, ona se u toho dobře uklidní, pak jsem ji dala do postýlky, vždycky pohladíme medvěda na dobrou noc a pak Markétku, a smála se, když jsem jí mávala, že odcházím, to už je dobrý znamení ... v tichosti usnula .. tak dobrý
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To koukam jak se Jaydinek vybarvil :confused: snad uz spinuska. Bude brzy chodit je to sikulak.
U nas dnes vecer taky hodinove uspavani, uii, vygradovalo to tak ze rval pres cely barak :grinning: jsem za nim utikala a on lezi na miste polstare ruce a nohy trci ze sprusli.
Paji super s kasi, at chutna i zeleninka tak!
Puzzi az na ten rev fajn den ju? Honzik byl pretazen, nebo proste jen se mu neco nepozdavalo a tak nevrlost? Za jak dlouho se uklidnil?
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se omluvuji, ze jsem nikuli napsala, ze hopsadlo nee...no ale me by tchyne zabila skrz tu jeji profesi na fyzioterapii a rehabilitaci...furt rika, nesedat atd...a kdyz švagri ze Zelandu poslou fotky, jak Sam sedi (ne sam,ale je posazenej na gauci atd), tak ji omyvaji :grinning:
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hohino za nehtem superb..taky se mi stalo, ze jsem mela superžlutý hořčicový nehet a pod ním :grinning:
fuj, na hohino smrad se teda netesim ...buee
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ta taška je super, já mám golfky černo-černý, to je přesný, to asi pořídím, jezdím jak pako fakt, už mě to štve, a to můžu být ráda, že tam ta taška z hlubokáče jde připevnit!!!
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, u těch živějších dětí je to těžký, člověk použije kdeco, aby je zabavil, třeba i hopsadlo nebo chodítko :grinning: mám tohle za sebou
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz konecne usnul. Tedka tu bude 9 hodin, Puzzi :wink: No ale hodku a pul to trvalo, des :angry: Nevim, co s nim. Se chce porad prevracet na to bricho, zacne lezt a po chvili zacne rvat. Kdyz ho dam zpatky na zada, tak jeci. Nadhera :angry:

Jdu docist, co jste tu napisali
23. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš u nás je to samé s tím, že ječí jak ho vrátím zpátky na záda, když se na břiše vzteká.. ale furt se otáčí :angry:
máš fráj, hoď nohy na stůl a dej si pivo :wink: nazdraví a na lepší noci!
Peti už to mám, někoho mi připomínáš koho znám :wink: ale tebe jsem třeba potkala v Těšíně :slight_smile:
sami nedělej fóry a uka kočár! TM je milý? No super, myslíš že bude taky dopis? :grinning:
23. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji my mame decku na spani, se kterou se normalne mazli a dava si na oci. Ale tentokrat ji odhazoval, zurivec. A hladit jsem zkousela, ale nedal se :grinning:
Sami tak zatim pozitivni odezvy na dalku. Jeste se uvidi, jak prijede domu :wink:
Marti tak hezkej vecer :wink: Ja bych taky potrebovala delat sklapovacky a tak....ale nejak nejni nalada porad :grinning:
23. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si musela zapnout PC abych něco napsala, jinak na tom telefonu je to o nervy. Jak se vám líbila Morávková v Ordinaci, nějaká moc hodná né??
Paji ke golfkám, třeba k těm CHicco nejní žádná taška? A cos hezkého objednala?
Peti test mno až se dostanu do lékárny, dneska mám nějaké tlaky tak se chci ujistit, že nejsu těhu :grinning:
Marti dámská jízda jéé to je fajn a ještě jak to popisuješ, nechte si chutnat, ikdyž už jste asi po jídle. :slight_smile:
Petruš s chodítkem tě taky neodsoudím, ani s hopsadlem, každý ať dělá podle svého žejo?!
23. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, Pavla šla zalehnout a ještě kouká u sebe na telku (na JOJ je Svatba mého nejlepšího přítele). A já bojuju sama se sebou, abych tu tašku na golfky neobjednala IHNED ! ... jsem si teď ještě dala štrůdl ... v lednici mám ještě jednoho černýho kozla, tak nevím, jestli ho nechat na zítra bo co...
Morávková, drží dekorum, asi tam bude za hodnou ... ale pro mě další paruka, hned po Barnové .. děsný vlasy
23. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já jsem hledala hezčí tašku, ale nechci za ní dát zas majlant, takže půjdu do téhle... vezmu asi šedou a šedej slunečník, pže u té sluneční clony je doba dodání 10-12 týdnů!!! - bych chtěla vidět, kdo by na to tak dlouho čekal :confused: golfky chci chicco multiway topazio, tam je taky šedá, tak snad to pak bude ladit...
Holky, s tím přetáčením to máte blbý... Ríša se sice začal taky otáčet, ale zatím jen sem-tam, do akčňáka má zatím hodně daleko... :sweat_smile:
Petrus, Ríša se nejdřív taky nechce nechat, to až v závěru, když už je fakt "načatej" :slight_smile:

Pro dnešek se loučím, jdu se ocachtat a do hajan, abych byla zase vyspaná... sem zjistila, že to je pak to ráno hned hezčí, když nejsem nervouš :sweat_smile: :slight_smile: Brou brou :wink:
23. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslíš že má paruku nebo jak to myslíš? MM hned ten její ohoz zkritizoval, že vypadá divně, ale mi se líbila a myslím že to měla svoje, jen krapet dostala kopanec elektrický že to tak měla naježené :grinning:
pivko si dej, však si zítra přikůpíš do zásoby :grinning:
23. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji hlavně tu brou! Kojo ještě nebylo? :confused: Buď v klidu HOnzík taky nejní žádný akčňák, ale dneska se mu podařilo 3x i vrátit na ty neslavné zádička!
23. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dekuji za nazory na hopsadlo a priznam se, ze jsem to poridila. Zkusila jsem to mimiaukci a ono to vyslo.http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=3017 mam toto, ale teda za 550, coz je teda good price a pak snad za stejno poslu dal..

Tak jsem si to zduvodnila, ze ji tam budu davat na chvilku, kdyz uz ji nic nebude bavit. Stejne tak mam vychytanou hrazdickou, drahou, co jsme dostali a tu jsem mela presne na tyto pripady. Jenze ted jak uz nechce byt na brise, tak uz to zacina byt min ucine...

Majdi to by byl masakr, kdybys byla tehule :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, nevím, jestli má paruku, ale prostě to tak vypadá, u obou !!! Jak umělý, hrozný,... se mi to prostě jeví škrobeně.... ale ta póza, jak to hraje se mi dost líbila, jí to sedne takle. ....
Pavli, já půjdu do té červené, chtěla jsem se podívat po něčem hezčím, ale tahle není drahá, tak nakonec asi skončím u ní ... teda si mě tak navnadila .... ...
... Jdu pro to pivko ....
23. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul to by teda byl, jako joo chci, ale né letos! :grinning:
super kup se ti vydařil! Nové to stojí 2,6? :confused: Napomáhá v učení chodit, tak to budete mezi prvníma :slight_smile:
však střelit to můžeš vždycky žejo?
23. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek