• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Morávková je tam fakt za hodňouše, si tipuju, že to dají s Fryntou dohromady :slight_smile: A vlasy nic moc a kalhoty měla teda taky pro mě ne moc fešný... v tom jednom záběru jak se jí to divně hrnulo u pipky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale těším se na ní, jsem jí dřív moc nemusela, ale co sledujeme Hádej kdo jsem se mi líbí, dost jí to pálí :slight_smile:
Majdi, zítra šup pro test :wink:

A už mažu, čaues
23. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, kojo už bylo - ve 21,43 :wink: Tahal jak mašina, za 5 minut bylo po všem :grinning:
23. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, dobrej nákup ... u nás už je hrazdička docela dlouho sbalená ... malá si hraje jen s některýma hračkama, co tam visely ...
Majdo, ono hrozí, že bys mohla být těhule? ... sakra nějak to dočítání asi flákám ....
23. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si dlouho myslela že to nejní Frynta, ale Flinta, tož mu tak říkám. Nicméně jsem alergická na Hrůšu a Barnovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
paji u pipky? ty vojcle, ty máš postřeh! kam to koukáš :grinning: jsem si vůůůbec nevšimla :grinning:
23. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji aspoňže to kojo bylo rychlé.. u nás taky bylo za 5 minut po všem, ale s MM :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to kojení před půlnocí mě vždycky vyděsí, jako že má tak brzo hlad, ... ale už se to dlouho nestalo, když brzo, tak 23,30 ..... tady hčije jako prase, do kelu ...
23. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mno cítím se "divně" tak pro pořádek by to asi chtělo zkontrolovat stav
23. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpjte.
Ešte raz ďakujem za pochvaly fotiek, ste zlaté. :slight_smile:
Zuzka má dne 7 mes., ale to letí. :slight_smile:
Sam, tak dopis asi zabral. :slight_smile:
Megn, tiež som zvedavá na test. :slight_smile:
Nikule ja som hopsadlo nemala ani pri Kubkovi a asi ani terz ho nebudem kupovť. Ale myslím, si že keď tam nebude dlho, tak v pohode. :slight_smile:
Majdo, pětiminutovka jo :grinning: :grinning: :grinning:
tady i bouřilo a prší festovně! Pršet má i další dny :angry: :angry:
23. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jojo, ani jsem nestačila roztáhnout nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, já hlava děravá, tak gratulacééé Zuzance k 7mi měsícům ... šmarjá toto letí, to je hrozný
Majdo, tys vlastně MS ještě neměla, co? ... já měla náznaky před 14 dny, a teď už v tom 3 dny lítám
23. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, se z tebe po... :grinning: a to takle jako jde, jo
23. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss 7 měsíců? no fakt to strašně letí achjo docela mě to mrzí, nechci za chvíli mít doma puboše co mi řekne- Máti jdu ven :confounded:
nicméně posíláme blahopřání krasavici Zuzance k 7 měsíčkům :slight_smile:
Jo a ještě jsem zapomněla - Majdi, k těm golfkám taška není :unamused: ještě jsem neobjednala, teprve nakupuju. Musím si na to nechat čas a pořádně prošmejdit celej eshop, protože jak se znám, tak pak bych něco ještě objevila a už by bylo pozdě...

Tak a už fakt jdu, py py :wink:
paji jaké hračky si na čáryrfuku objednala vůbec?
Marti neměla, poslední 20.2.2008, ale tys je neměla ještě déle že?
23. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, já poslední 17.2.2008, tak to máme skoro stejně
23. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem za Zuzku. :slight_smile:
Ja som mala poslednú 29.2.2008 a minulý piatok som dostala, ale včera sončila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti třeba dostanu mrchu, možná jsem zapomněla příznaky a potvora se hlásí o slovo...? nevím.
Dobrou s kobrou
23. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:hezké sny všem:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
23. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzance krasavici vsechno nej...ty jo..už 7? :rolling_eyes: ja necííí, ja tomu neverim! ja mam totiz male miminko :grinning: :dizzy_face:
jsem povesila plínky, hm, to je vune...palmex, mnam

divala jsem se na 112...kuwa, to abych si dala panaka,aby se mi o tom nezdalo :confounded: :pensive:

megn jsme zvedava na test gravi :grinning:
23. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
juva, jaxe dela serdce? uz jsem na to kdysi prisla ale huz to zas nevim...
23. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzance= uzance :grinning:
23. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss gratulka k 7 mesicum.Leti to fakt hrozne.. :slight_smile: Za chvilku tady mame druhou tehulku :grinning:
Jo Majdi souhlas, poradek a kazen musim byt.. Ono kdyz clovek nema mrchu, tak nevi na cem je, ze.. :slight_smile: Hele testuj uz zitra, jsem DESNE zvedava

Marti no my mame jednu obyc hrazdicku, tak tu ji davam rano na 5 min. jinak ji nebere. Ta druha je ale fakt vymakana. Hraje, blika, dobry hracky, taky jsem ji tam moc nedavala, tak ta ji jeste bere. teda dokud se nepretoci na bricho. :slight_smile:

Holky, ja si ted s tim skakadlem nejsem jista. Me to strasne nadchlo, taky me to prisla super cena, ale moc jsem o tom nepremyslela. No ale ted uz se na nej budu tesit.
23. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, kde bereš ty srdíčka?
23. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, taky jsem koukala na 112, ještě že tady mám to pivo, za oknem leje, a za chvíli zalehnu (sama)a nebudu se bát vlka nic .... kdyžtak si vezmu do postele Markétku :grinning:
Nikul, u nás to už probíhá jinak, ráno přebalím v posteli, pak se přesleču já, sejdem dolů do kuchyně, posadím malou do kočáru, postavím k lince, nachystám snídani, posadím ji do stoličky, dám jí hračky(který může shazovat), já snídám a ona shazuje, ... sedí se mnou u stolu a je hroooozně důležitá
23. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, ty se daji napsat pomoci klavesnice, ale nevim tu kombinaci alt+ nejake cislo,myslim

nikule, no tak uvidis...kdyztak strelis dal...

holky, my so+ne jdeme na vystavu kocek, toz se tu moc nedostanu, to bude zahul, poprve s Domim...wow...stacilo mi to na podzim s pupkem...uf :sunglasses: ...a jeste si mezitim budeme odskakovat na plavani..jezis, uz ted mam stres,aby si Domi dachnul atd...no huvidime
23. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, neblbni, to skákadlo vypadá parádně, .. a cena luxusní
23. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně ho ženy zkopírujte, žádné vzorce nic
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a k podlaze...malej ma furt plny ruce a šulinka :grinning: mých vlasu a kocicihc chlupu,to se neda proste uhlidat, takze obcas s nim jdu pod umyvadlo a umyvam...no a hlavne se mi pri vetrani tak 3x denne vali v hovnousech...ale total...to je des :grinning:
23. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek