• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
23. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul :grinning: :grinning:
Sami, dík, budu zkoušet :relaxed::hearts::diamonds::clubs::spades:•◘○◙:male_sign::female_sign:♪♫☼►◄:bangbang:¶§▬↨↑↓→←∟:left_right_arrow:▲tak jsem došla až k číslu 30
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
23. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti co to je za azbuku hele jako? :sweat_smile: :sweat_smile: Co tu děláš za bordel? :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul skakadlo pekne a cena super :slight_smile: Urcite se bude Nikulce libit. Da se na tom nastavovat vyska?
Ja mam skakadlo v albu nekde. Uz jsme museli zvysit o jednu pricku. Deti nemaj mit ty nohy uplne na zemi.

Megn zase hazela perly :grinning: :grinning: :grinning: a srdicka chci taky vedet!
23. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ huž idu tak pipi
23. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se tedka bude psat morzeovkou, jo? :grinning:
23. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zkoušela Alt 1 - 30, a tohle máte jako přehled, co mi to píše .... ty si zase zpíváš tak je to fifty fifty
23. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:relaxed::hearts::diamonds::clubs::spades:•◘○ :grinning:
23. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nova zabava :grinning:
23. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá křičí ze spaní, tak tam mažu ... hezké sny ... brou deštivou
23. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je slejvak, jdu se hodit na ucho
brou noc
23. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vsechny mizite? J ajsem jeste koukala na nejake diskuze a jdu si zalehnout s knizkou.
Tak dobrou noc a spave deti :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, jsem se tu vlezla :confused: Ale včera ráno nám net taky šel, a od dopo vůbec :frowning2:
Paní Tárová, díky za omluvenku, dneska po těch včerejších povinnostech od rána ani nemůžu chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co jsem to tu četla o testíkování, to si ještě pohledám, no neke :grinning: :wink:

Jsem dneska totálně nevyspaná. S Jankou noc úplně vzorná, ale Riška celou noc chodil a fňukal, hraje mu na průduškách, snaží se kašlat, ale už ho všechno bolí, tak je mrzout. Jsme vzhůru od 5,30. R.usnul dole u TV, tak jsem celou noc chodila do pokojíku já, teď jsem K.O.kino :frowning2:

Zahlídla jsem příspěvek od Sami o posazování, tak na nás musím prásknout, že Janka se přitahuje do sedu a strašně ráda sedí, ale teda ničím ju nepodpírám, chvilku ju držím, ať si kouká a pak položím. V pondělí pololežela na mamce a jak má mamka velká prsa, tak se od nich odrazila a sedla si sama a vydržela sedět bez drzžení, nešlo jí položit :sweat_smile: . Ale třeba na gauči jí musím fakt držet, tak to jí moc nenechávám,
Přetočila se úplně sama asi jen 3x. Má nějaké lenošivé období, jen leží a hraje si a jen jí položím do postýlky, chvilku si hraje s cumlem a spí. Včera v kočárku vůbec nebyla a prospala skoro celý den. Možná je to tím počasím.
24. čer 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak jsem vás dočetla, ale omluvuju se, nechce se mi reagovat! :sweat_smile:
pospi: já jsem vzhůru od 5:45 hod - héééč, jsem spala déle! No nic, nebudu si dělat srandu..,jak se člověk blbě vyspí, tak je den na prd, chudáček Riška, snad to bude brzy lepší! :dizzy_face:

Maxouš se ve dvě vzbudil na kojo a usnul až po hodině a půl :rolling_eyes: - dvakrát jsem ho neúspěšně dala do postýlky a hned se vzbudil, tak se povedlo až na potřetí. :wink:
Už jsem mu musela roztáhnout deku na zem, protože na posteli už ho nešlo udržet...
Sami: jasný jasný, nebudu dávat přesnídávky...dnes mu udělám zas domácí mrkvičku a navečer zas mrkvičku, ať si pořádně zvyká aspoň na jeden druh! :wink:
nikule: já myslím, že když bude malá na hopsadle chvíli ,tak se nic neděje! :wink:
pospi: já Maxe sice neposazuju, ale když potřebuju něco naglvat na netu, tak si ho dám na sebe a stejně jakoby taky sedí...ale ta chvíle mu snad neublíží! :wink:
a co tady zkoušíte s těma klikyhákama jako?! :grinning:
24. čer 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Honzíkům vše nééééééééééj! :dizzy_face:
24. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dnes jsem měla službu, obešlo se to bez breku a mlíka, ale nahazovat jsem běhala furt a furt :sweat_smile:
Dnes mají Honzíci svátek, tak přeju vše nej Megninýmu a Korculinýmu. My dnes odpo uděláme malou oslavičku i s našima.
Sami, sháníš sporťák nebo golfáče? Super že TM včera milej a tak :slight_smile:
Megn, nohy ze šprušlí dobrý:slight_smile: Honzík byl dnes v půl páté ráno otočen o 90 stupňů a nožky má nahoře slepička na mantinelu. :sweat_smile:
Honzík a řev v kočáru nepřetažen, nic zvláštního, to je normoš, když se vzbudí trochu násilím (asi ho něco vyrušilo) a už neusne a za chvíli nuda. To je prostě u nás normoš, kdybych jezdila na delší procházky, tak je to denně :frowning2:
Sami, Marti má pravdu s tím, že u živějších dětí se snadno sklouzne k posazování a chodítkům, člověk už neví co s nima.
Petruš, takhle to bylo u nás o půlnoci včera, furt se točil na břicho, to se mu nelíbilo, šup na záda a řev. U Megn to samý, pěkné období, co holky? Snad je to přejde.
Honzík si hraje na zemi, točí se dokola a mrská hračkama, ale vždycky je rukama odhodí nebo odstrčí mimo dosah a smůla, sakra, abych furt nahazovala zpět :sweat_smile:
Miruss, nojo, Zuzanka se přidává k Honzíkovi se 7 měsíci, gratulace :wink:
Sami, 3x denně v hovňousech? Jsem zvědavá, kdy ti dojde trpělivost jako mně a bude mít po větrání :grinning:
Pospi, já myslim, že takhle posazuje hodně z nás :wink: včera jsem byla u kámošky v Pze a ty chodí na rehábku a dodržují fakt hodně, co se nemá. takže malá je v lehátku, začne se přitahovat a kámoška jí vezme ven, že přitahovat se nesmí, tak budou dělat něco jinýho. Tak to bych já nedokázala, já upřednostňuji zabavení :sweat_smile:
24. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ALT s klávesou nepíše nic, ani zavináč ne. Tohle je book na vyhození, fakt. A když si stěžuju, že chci nový, to je keců....... :angry:

Janku pokládám jen v dětském na koberec, takže ručky mívá čisté a neumývám.
Včera jsem si musela odskočit na WC, Janka s Riškou leželi vedle sebe v ložnici a najednou řev jak sviňa, Richard se se stráááášným řehotem zdejchl do pokojíku a Jana řvala. Na čele a na spánku měla červený flek. Tak jsem šla za R. po dobrém, ať mi řekne, co jí udělal, nakonec z něho vylezlo, že jí bouchl po hlavě kousátkem. :rolling_eyes: Borazko holčička moje malá. Brácha jí dává sodu už od mimina. :frowning2:

Jdu zkusit něco dočíst, ale musím rychle, a musíme se chystat, jdu s Riškou k doktorce, ať si ho poslechne a poradí. Snad to nebude na ATB :frowning2:
Kdybych tu přes den kvůli nefunkčnosti netu nebyla, tak se omluvuju dopředu, ať zasejc večer neobtěžuju Majdalenku od manželských povinností :grinning: :wink:
24. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHa, dneska mají svátek Janové, takže všem 3 Honzíkům přejeme s Janulkou vše nejlepší :dizzy_face:

puzzi, fakt teda ani ji nenechat se přitáhnout, ty vojcle, tak teď budu mít černé svědomí :unamused:
Jsem zvědavá na usínání, až se bude Janula překulovat :grinning: Riška se nepřekuloval, on se naučil až přímo vstanout, pak mu trvalo usínání cca 2 hodiny :rolling_eyes: Usnul až když únavou odpadl. Ale to už jsem tu psala. :wink:
24. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
všem našim Honzíčkům přeju všechno nejlepší k svátku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera jsem se sem už nedostala, měli jsme dýchánek u tchánů, takže jsem došla až kolem půlnoci a valila hned spát... Jinak jsem teda zkoušela Vítkovi dát tu kaši-je řídká. No a úspěch byl ten, že do 1 hodiny neproběhlo žádné kojo, pak už klasika...
Pokusím se dočíst
24. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, Magdi, budeš testovat, jo? :confused: :grinning: To jsem zvědavá :wink:
Paji, já jsem si pořizovala tašku z MMB, měla jsem ji na srazu, nevím, jestli sis všimla. Je dost prostorná a kapesnatá:slight_smile: Pokusím se hodit odkaz, ale nějak mi MMB hapruje :angry:
Zbytek dočtu za chvilku
24. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,

HONZÍKŮM přejeme všechno nejlepší k svátečku !! Hlavně hodnou mamku a taťku :wink:
A Kájule posílá sladkého hubana :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dali Káji včera kaši před koupáním, jedla ji krásně a celou ji zblajzla lžičkou, pak bylo koupando, pak se ještě dopapala mlíčkem a první kojo bylo kolem 2:30, pak v 5:30 a spaní ještě do 7.
Tak je tak dál :wink:

Hpaji,
jj, přesně tuhle clonu mám.

Holky, vy už dáváte všechny vaše mimča do sporťáku? My ještě jezdíme v hloubce, ale jak je pěkně a malá nespí, tak se jí tam fakt nelíbí a chce vidět, tak ji musím dávat na bříško, tak už taky uvažuju nad sporťákem.

Já taky Káju neposazuju pořád, ale jak už nevím, jak ji zabavit, tak děláme paci paci a to mi sedí na klíně nebo prostě občas sedí, i když naštěstí ona moc nechce.
24. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko bambini a maminy,
idem este docitat vecer, ale neda mi hned nezareagovat na Megn - testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , teda ja sa tesim, ked sem supnes vysledok, to je napinave :grinning:
a tiez sa pridavam a prajem vsetkym Jankom, Janickom, Honzickom, aj Hanyskom vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku :dizzy_face: ( aj Jenda je Jan ?)
inak vcera som kupila Nestle kasu ryzovo-hruskovu, Lukymu tiez chutila, ale teda neviem, ci som ju divne vymiesala, ale boli tam hrudky a nevedela som ich rozslahat. Malemu to sice nevadilo, ale mne hej, tak otestujem este dnes a skusim vmiesat inaksie, mozno sa to lepsie rozpusti. Spal po nej 5 hodin, potom este do rana 3x kojo, takze da sa.
Inak vidim, ze na nieco je to cucanie palca dobre - Luky s nim zaspi v akejkolvek polohe, co sa s dudlom neda a to prevracanie vam teda nezavidim, drobci mali akcni :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky díky všem dozadu i dopředu za Honzíka :slight_smile: Jsem si říkala, že nejlepší dárek pro nějak bude extra zabavení navíc, ale nic mě nenapadá, teď prdí pusou v lehátku a myslim, že tlačí.
Pospi, drsoň Riška a ještě se tomu smál, cos dělala? Dáš mu v tý situaci na zadek nebo to necháš? On to nemyslí špatně, ale musí vědět, že fakt nesmí, to jsou teda situace.
Lao, tak aspoň večer lepší do tý jedný, jsem zvědavá na dlouhodobé úspěchy.
Petis, taky dobrej úspěch s kaší!
Lobi, to jo, v noci by byl palec lepší než dudlík.
Teď by se mi hodila ta reklama na toaleťák: Smrdí, smrdí, smrdí :grinning: Jdu ho přebalit :grinning:
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn 5minutovka bola skvela :grinning: :grinning: :grinning: , takze tehotna urco nebudes, kedze detektiv Oriesok vydedukoval, TM to mal za 5 min za sebou = sex ako dochodci = mala pravdepodobnost .......alebo sakra taka dobra kobra :grinning:
Pospi, ajaj, Riska a priedusky, drzim palce, aby to bolo bez ATB a aby Janka neochorela.....inak riadny sinter s tym kusatkom :unamused:
Petis, Lukasko uz musi byt pripasany v sportaku, lebo v hlbokej korbe sa mi v mziku sekundy otoci na brucho, da sa na styri, prichytava sa okraja a vyklana sa von, takze u nas uz hlbokacu odzvonilo z bezpecnostnych dovodov.
24. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko slunicka,
mam docteno :wink:
Majdi juuuuuuuuuuuu budes testovat...abych to test nekoupila a nedovezla jak jsem zvedava :grinning:
Sami ta k dopis mozna zabral? a jaky budes kupovat kocarek?
Petis my mame taky jeste korbu, ale tak do 14 dnu asi budu davat sportak, neda se svitit :wink:
Lobi to je fajn ze Luky vydrzel aspon trosku dele, snad to bude cim dal tim lepsi. :wink:
Dedul nechces zkusit treba mrkev s brambore? at to ma ozivenejsi? :wink:
Nikul jeeeeeeeee takove super hopsadlo, vypada bajecne :dizzy_face:
ja teda posAZUJU NA sebe skoro porad Maty uz chce videt :wink: snad to neva :wink:

vsem Honzickum prejeme vse nej, velke pokroky a hodne rodice ^^^^^^
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo alt + 3 takze = srdicka :grinning:
Maty se chysta spinkat, od rana od 7 nespinkal a ted si hral na puzzlich, zlaticko moje :slight_smile:

Majdi ja bych rada prijela za tebou, ale to pocasi je na p..u :slight_smile: tak nevim nevim
24. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem malou šoupla do postýlky, ale asi se nebude konat včerejší zázrak=usnutí v cuku letu, ptž už jsem u ní 3x byla a teda na spaní to vůbec nevypadá. Ale pozor, z vysílačky se ozývá mručení, že by se uspávala?
Juchů, tak honem jdu cosi začít vařit.
To počasí je fakt na pytel, teď jsem dala vyprat aspoň věci malé a zase to bude doma schnout dlouho, to nemám ráda :angry:
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek