• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak jsem se konečně zas dostala na net...tak se pokusím něco vám taky napsat :grinning:
Novi...chudítko Slávko, to je teda mamliš, že si takhle ublížil v pusině. Snad se to brzo zhojí, držíme palečky, ať ho to netrápí...

Sami, tak došlo na dopis, jo? Mne se teda líbí ten konec, že i když se nic nestane, že ho miluješ a že to zkusíš za čas znova :slight_smile: ...To je moc hezký...
Já už měla taky našlápnuto na dopis, ale na tý svatbě, jak se MM trošku opil, tak tam všem říkal, jak to mám s ním těžký, že je to rozmazlenej fracek, co musí být vše podle něj a sobec a tak...to je od něj jako vyznání lásky, a že je rád, že mne má :grinning: ...on si to uvědomuje občas, ale jen to nedá znát...no jo, chlapi...

Lobka, mňam si mi udělala chutě s těma farfale s omáčkou smetanovou....mňam :wink:

Hpaja...dělali Riškovi odběr krve na zjištění alergie na BKM?...Tobimu jo a nic mu nenašli, ale Dr taky říkala, že se to nemusí projevit hned v krvi...takže taky jedete na HA mlíku, jo? Kaše mám tu obyč rejžovku...pak s banány a taky broskvovou...vše Hami (nebo Hipp??? Jsem líná se jít podívat), prej jsou taky dobrý Sunarky...Tobi baští i tu obyč rejzovou...nekdy mu do ní míchnu trochu přesnídávky, když mi zbyte třeba od svačiny...

Marti, ty jsi řádná závislačka :slight_smile: ...A Markétka si cucla vanilkáče, jo??? To víš, slaďoučký, dobroučký...a jak baští...teda 2 skleničky dala, jo? Nebo z té druhé jen trošku??? Od 5. měsíce už jsou trošku větší ty skleničky, zkusím zítra nějakou...nebo něco uvařím...uvidím...risknete dát mimčům kuřecí prsa??? Jako že v tom jsou prý hormony a tak...ale co vařit??? Krůtu?

Petis, mne taky sleze Tobi často na zem a ruce mu neotírám...teda jako když vidím, že je má špinavý, že si na ně třeba slintá, tak jo, ale jen když je chvíli na zemi, tak ne...co bychom pak dělali na pískovišti, že???? Určitě potřebují i obrnit...a určo nikdo ,nemáme doma takovej chlív, aby se brodil v nějaký špíně, že jo...

Marti, super, že už bude mixer...jakej budeš mít? Já mám sadu od Bosch...dobrej...i když po tý mrkvi už mi zůstal ten plast úplně dole mírně oranž...no, neva...je to jen mixer, že...

Megn, to jsou zas frky...hovíňo za nehtem...a děckotest....že by už???

Weli, tak jsem nepostřehla sedačku, jaká to nakonec bude...hod mi ještě odkaz...ty jsi fakt už postiženina jako já , vid s těma nákupama... :slight_smile: Já včera poprvé vyjela na delší čas s kočárkem...jako jo, spokojenost, vytasila jsem i pláštěnku, v první chvíli jsem ani nevěděla, jak se tam dává...takový divnotvar...jinak kočár se dá řídit jednou rukou, co jednou rukou, jedním prstem jedné ruky :grinning: , fakt na ovladatelnost dobrej...i jsem ho sama vytahla do busu, i když teda tak tak...přeci jen je to s Tobim 20 kg...uf...ale dobrý, jde to líp než s hlubokáčem, ten bych sama nedala...jen jsem pak táhla nákup v ruce, košík je sice velkej, ale nosnost píšou 2 kg...tak jsem ho nechtěla narvat po střechu...to jsem v hlubokáči neřešila, 10 kg v poho :grinning: ...Jen mi najednou přijde takovej úzkej...asi ve 2 letech ho tam ve fusaku nenatlačím...ale kdo říká, že ve 2 letech bude jezdit v kočárku, že jo...

Hpaji, Emitex dělá takový vak na golfáče, vypadá to docela dobře...nemám odkaz, zkus pohledat...stojí asi 350 kč...a je fajn, že tam jsou ty úchyty, že to na golfky jde...

Niku...já bych hopsadlo ani chodítko nepořizovala...fakt je to blbé pro děti na páteř...já už teda vytáhla ten sporťák, vy ještě jezdíte v hlubokých??? Ptala jsem se na RHB a říkala, že teda jako na tu nejvíc ležící polohu můžu...

Puzzi, jak víš, že je porce pro 7 m 200 g ovoce? Já furt nevím, kolik čeho má sníst...kde to načtu??

Petis, Kajka vypije tolik čajíku??? Ty brďo, to se máš, Tobi když vypije na jeden zátah 10 ml, tak slavím...za celej den někdy vypije třeba jen 20 ml...někdy nic...hrůza...

TEda Marti, to jsou obědy...vlašák :grinning: :grinning: :grinning: ...mívám něco podobnýho :grinning: ...a o pneumatice na tvém břiše...to je jako for, ne? dyť tam žádnou nemáš!!! No jo, ti mladoši vidí i to co není, viď???

Megn, Morávková se mi v ordinaci nelíbí...1) vizáž tohoto typu mi k ní vůbec nejde 2) já myslím, že vytáhne drápky...neboj :wink:

Hpaja, další adept na Multiway Topazhio? Má je Jumík ,možná do nich taky jdu...furt nevímm, jestli chelsea nebo tyto...jsou prostě pěkný, co?

Pospi...ten Rišutka...už takhle zkraje zvyká ségru na gauneřinu bratrskou??? Jojo, to ještě přijde, rány do hlavy a tak...znám od synovců...je sranda, že ten malej si to nechával i líbit, měl z toho srandu...nikdy se nestalo nic vážnýho naštěstí...

Petis, mne už taky začal Tobi v hlubokym řvát, tak taky byl na břiše, to ho docela bavilo...ale zas je to na chvíli, že..tak jsem vytáhla sporťák, zatím byl v poho...koukal, kde se co šustne. Mám ho na tý nejvíc položený poloze, je to tak 155 stupnů, není to 180 - úplný leh...ale je tam v takovým polstrování, myslím, že v poho...i krásně chrupkal.

Honzulkám pěkný svátkování... :slight_smile:

Tož k reakcím....

No a jinak my včera byli na RHB a rehabačka byla zas docela spokojená, sice jako už by měl být Tobi na všech 4, ale to ještě není, péruje na kolínkách a zvedá zadek, ale zatím se neudrží na ručkách, ale nohy má prý silný, pěkně s nima dělá vše, co má...ty ručky trošku horší, musíme trénovat, aby se na nich udržel...ale jako dobrý, líbilo se jí, jak zvedá už nohy, a už má tendence si strkat palec do pusy, taky krásně se už otočí kolem své osy a tak...no, takže uvidíme, říkala že 22.7 . jede na dovolenou, tak doufá, že si taky budeme moc už udělat dovolenou od cvičení, že jí bude stačit, když se dostane na ty 4...30.6, přesně na výročí svatby s MM - 3 roky - jdem k Dr na kontrolu, tak jestli řekne, že už nemusíme cvičit, tak to bude nejkrásnější dárek :slight_smile: ...Jinak Tobi začíná pěkně vosinovat...včera byl fakt prudič až do večera , pak brečel ze spaní, nevím, co ho bralo...možná trošku bříško, protože nekajdil...no, snad to bude ok dnes...ted jsem ho dala spinkat, je vzhůru od 7...a chtěla jsem zacvičit, ale byl už přetáhlej, takdy tím mým psaním...jsem to nějak nestihla dřív :sweat_smile: ...no, tak až se vzbudí...
Jinak tady u nás mají akci na značkové hadýrky pro prcky - Dirkje - holandský...a 5 kusů za 1000 kč...ale kus je braná např celá souprava (tričko, tepláčky , mikinka)....takže jako velmi slušný (normoš ta souprava stojí tak 500 )....ale bohužel jsem tam včera nenašla velikosti...prý ale mají zboží hodně, že budou doplňovat, tak asi zkusím znova...i když...až tak moooooc nepotřebujeme kupovat, ale když ono je to tak pěkný.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...Ale např. letní tepláčky moc nemám, vlastně nevím o žádných, už z nich vyrůstáme a mám mraky letních kompletů, ale bůh ví, s tímhle počasím, jestli unosíme...
Tož tak... :wink:
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: brambor s mrkví jsem už zkoušela a to mu nejelo vůbec...jakš takš ještě baští tu samotnou mrvičku! tak chci párkrát zkoušet jen tu mrkev a pak zkusím ještě ten brambor! :wink:
cože - majdi jde testovat??? to jsem nějako přehlédla...tédaaaa :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22948456&tab=1
No tak s tou Morávkovou to vidím stejně jak Pája-i to hrnutí kalhot u pipky :grinning: to zaregistroval i MM-čumíme na to spolu :grinning: No a teda nevím, jestli se nějak razantně změnila móda, ale za mých mladých let se říkalo o takové délce kalhot, že čeká na velkou vodu... :sweat_smile:
Opožděně přeju Zuzance vsjo nejlepší!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls to je zase prispevek tedy ale super.
ja jsem matymu davala uz kureci maso, bude to jist cely zivot, a chutnalo mu :wink:
sedacka je tato http://www.spuntik.cz/bebe-confort-axiss-9-18kg-2009-autosedacka/ ta seda a nebo uvazuju porad o te cerne :grinning:
a kocarek teda fajn jo? to jsem rada, nehledej na nem chyby :slight_smile:

Holky mi se strasne libi golfky casual vintage nevim proc, ale ja jeste golfky kupovat nebudu :wink:

Dedul aha to jsem nejak nepostrehla tak snad polevi a bude papat :wink:
24. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám, že Talls bude za chvilku potřebovat jednu stránku jen na svůj příspěvek :grinning:
24. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul a brkaši jsi nezkoušela? To by mu mohlo jet :wink:
24. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, to je teda sranda s Lukym v kočáru, bych se smála, jak se otočí a šup na 4, zvědavec jeden, se vybarvil kliďásek :grinning:
Weli, já taky posazuju na sebe pořád, njn :sweat_smile:
Petis, tak ať ti spí dlouho!
Talls, teda to je příspěvek, Jirásku :slight_smile: Hezký vyznání od TM, teda spíš uznání, to chápu že odpuštěno.
200 gramů ovoce nevim, že je porce, ale Honzík to sní :grinning: Porce je možná míň. Čaj Honzík jako Tobi, nic moc.
Talls, už by měl být Tobi na 4? Není to brzo? Vždyť tady výjimky jsou na 4, myslela jsem, že to až tak v 8mi měsících průměr. Honzík ani nepéruje.
Ordinaci mám na videu, zkouknu, na Morávkovou jsem zvědaf.
24. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi....prej Jirásek...no, když si otevřu druhý okno, jsem Jirásek střihlej Němcovou :grinning:
No, to na 4 nevím...není to z mý hlavy, ale od rehabilitační...že by to měly umět děti kolem toho 6. měsíce...ale taky je to indi vindi....prý pak už bysme přestali cvičit, abychom ho zas moc nepředehnali, aby třeba nezačal chodit v 10 měsících... :slight_smile:
Weli, teda sedajda vypadá moc dobře a všechny ty barvy jsou krásný...líbí se mi i ta zelinkavo-hnědá a tmavě modrá....fakt neuděláš chybu...i ta choco mint je pěkná, ale ty na tu hnědou moc nejsi, viď :grinning:

tobi je zas mírně uřvanej, už od včera...myslela jsem, že bobkem se to zlepší, že ho třeba bolí břuch, ale hovňajz v plíně a tobi stále mrčí....uf...
24. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi libTall jj ta hnedi moc, ale hneda je hneda a ja moc ji nemusim. ja bych sla do cerne, ale na ni bude vse videt, jsem jak ty a je blbe ze jsem je nevidela na zivo, ty barvy u nas nikde nejsou a do prahy nebo brna nepojedu :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Talls to bol príspevok. :slight_smile: Držím palce, aby ste už nemuseli cvičiť. :slight_smile:
Megn tu ešte nebola, som zvedavá. :grinning:
24. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko panicky, jsem docetla jen jednu stranku, tak radeji tedka neco napisu, dokud prdolka spinka. Nevim, kdy se vzbudi a pak uz asi nebude moc casu.
Po tom nasem slavnem uspavani noc gud :slight_smile: . Vstavali jsme v pul 8. Treba se to uz zase pomalu prodluzuje? :grinning: Do 9 jsme si hrali, castecne na posteli a pak jsem ho musela dat na deku na zem, protoze porad se sapal prese me a chtel na zem...po hlave dolu! To bylo rozcilovani, kdyz jsem ho nechtela nechat :angry: No v 9 potom teda usnul po flasce, tak dobry. Tak mam klidecek trochu po ranu :wink:
Po obede jdeme s kamoskama peso do shop centra, je to asi hodka a mozna neco pesky. Ale je nadherne, tak se u toho aspon opalime :slight_smile:

Vsem Honzickum vsechno nej nej k svatku :hearts::hearts::hearts: :wink:
Pospi at u dr dopadnete dobre a snad to Riska nebude mit spatne a brzo ho to prejde :slight_smile:
Lobka u nas ve sportaku mame podobne s Jaydim. Musim privazat. Jinak se pretaci na bricho a pomalu sleze az na zem na nohy a opira se o kocar :sweat_smile: Takze neriskuju a pripoutavam i doma :sunglasses:

Jdu docist zbytek. Jeste je klid :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten náš net, to je boj. R.už je úplně na nervy, má to jako práci, nakupuje auta na on-line aukcích, zadává inzeráty, atd. a je bez netu vyřízený.
A já taky, bo jsem dneska přišla od dr. se špatnýma zprávama, a potřebuju se ventilovat. Riška má astmatický kašel, ale ne astma. Prostě má nějaký infekt z virozy, mám izolovat Janu :unamused: , a ten kašel už měl tolikrát, že se z něho může vyvinout i astma. R.dostal záchvat přímo v ordinaci a poblil se tam, tak mu dr.dala dýchat ventolín na uvolnění průdušek, a dostali jsme domů čípky, kdyby to zase propuklo až tak moc, a ATB a 2 další sirupy. No, jsem z toho přepadlá. Navíc si vyčítám, že minule, je to cca měsíc nazpět, měl kašel přes víkend, v pondělí už byl dobrý a já jsem s ním k dr. nešla, jestli jsem neudělala nějakou zásadní chybu. :frowning2: Je tak z té noci a z kašle vysílený, že usnul sám u TV a už asi 1,5 hod.spí. Janka mě volá....

pokud půjde net, tak budu později číst a reagovat, teď nemůžu a sorry, že jsem se přišla jen vyklábosit. :pensive:
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls to je prispevek :wink: :grinning:
Dedul me napadlo, jestli nechces zkusit ten sladkej brambor treba? :slight_smile:
Pospi to je mi lito s Riskou. Snad to v tom astma neprejde :frowning2: To je pech. A nedavej si nic za vinu. Vetsina mamin by k dr nesla po tom vikendu, kdyz by to preslo :wink:
24. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetkým Honzíkom všetko najlepšie prajem. :slight_smile:
Pospi dúfam, že Riško je ok a nebudú to priedušky. :frowning2:
24. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala před chvílí mrkvičku a zblajznul ji téměř celou...ze začátku mu to moc nešlo, ale pak už i otvíral pusinku! :wink:
lao: no zkoušela jsem brambůrek a dodala trochu mateř. mléčka a taky nic moc, ale zítra to zkusím znovu :wink:
petronus: ty batáty furt zkouším sehnat a ještě jsem je v žádném hypermarketu neviděla... :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, u nás noc celke šla, kojo ze začátku po 1,5h, pak se naštěstí přeorientoval aspoň na 2h interval a před 6 u koja ještě vytuhnul do 7, tak jsem celkem i vyspalá :slight_smile: Teď spí asi 45 minut, tak jsem aspoň dočetla... teda příspěvek od Talls zatím ne, ten je moc dlouhej, ten až pak :wink:

Všem Honzíčkům všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
Majdi, teda 5 min. akce s TM mě pobavila :grinning: napadly mě 3 věci, co jste asi mohli dělat když jsi nestihla ani rozhodit nožky, ale ventilovat to tady radši nebudu :wink: :grinning:
Na čáryfuku jsem objednala hracího klauna a bačkůrky s kravičkou od Fehn, pak aktivní kostku Fisher price a chrastítko :wink: Zatím mi na ten muj dotaz neodpověděli, asi nejsou moc "pružný" :unamused:
To s těma kalhotama bylo v záběru jak šla Morávková domů a u baráku na ní čekala ta mrcha udavačka, pže se bála jít domů :wink: Ale jako nejsem úchylná, že sem se jí tam koukala, jo :sweat_smile: :grinning:
Zuzance dodatečně gratulace k 7M :wink:
Ruce taky nemyju, většinou je jenom na dece :slight_smile:
Srdíčka další symboly :grinning:
Pospi, ať to nemá Ríša na atb... A Riška je teda gauner s tím kousátkem.
Puzzi, užijte si odpol oslavičku :slight_smile: Ta kámoška je teda důsledná... já taky občas na sebe posazuju a občas se přitahuje do sedu - ale to ho nechám jenom chviličku a zase pokládám...
A ven jdeš?
Lao, tak super s kaší... ty jo, do 1 bez koja, to u nás hooodně dlouho nebylo :wink: Tašky jsem si možná všimla, ale teď už nevím :sweat_smile: když najdeš odkaz, tak ho sem hoď :wink:
Petis, vy jste měli teda taky dobrou noc :slight_smile: Do tý clony nakonec nepůjdu, protože mají dodací lhůtu 10-12 týdnů :angry: a to už jí nebudu potřebovat... Ríša je zatím v hlubokym.
Lobka, jé, taky pěknej úspěch s kaší... :slight_smile:
Já jsem jí udělala včera asi trochu řidší, tak dneska zkusím hustější a třeba vydrží taky dýl :slight_smile:
Dedul a ty budeš dávat mrkvu i navečer? Jsem myslela, že nejdřív se dává jenom na oběd? :confused:
Lao, tak jsem ráda, že nejsem sama co čuměla do rozkroku :grinning: Dík za odkaz, taška je fakt pěkná, ale nevím, jestli nebude ke golfkám moc veliká? Se znám, že bych jí narvala k prasknutí a pak by mi ty golfky převažovala :sweat_smile:
Jdu do poslat, aby se mi to nesmázlo... sepisuju to víc jak hodinu, Ríša už se probudil před hodinou, tak to mám na etapy :wink:
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík chrní, už hodinku, paráda, jsem po o a jdu vás dočíst.
Talls, stejně je to super, že vidíš plody toho cvičení, TObi je fakt šikula.
Petruš, pošli trochu toho vašeho počasí :slight_smile:
Pospi, tak to je dost debilní s netem, když to R. potřebuje k práci :-/ S Riškou je to teda blbý to možné astma, snad ne, to bych vám nepřála. A dr. dala naději, že ty ATb a vše pomůže? Budete muset potom dodržovat nějaká preventivní opatření? Třeba neuhnat se dechem a tak? Izolace od Janky, tak hodně štěstí...
Dedul, hurá, to půjde :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, ven nejdu, jedeme do posilovny ve dvě, babi jde ven :slight_smile: Ale zejtra jdu, snad bude lepší počasí.
Si musim pustit tu Ordinaci a omrknu Morávkový rozkrok, když o tom tak píšete :grinning:
24. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul tak super s tou mrkvi, treba uz to tedka pujde lip :wink:
Puzzi uzijte si posilku.
Btw pocasi neposlu, kdo vi, na jak dlouho bude tady hezky :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hellou kitty :slight_smile:
jdu vás zkontrolovat. Jen jsem něco prolítla, tudíž všem děkujeme za přáníčka k svátku :slight_smile: Mimušák včil spí, tož to abych toho využila a něco rychlu uvařila. Tak já teda dojdu pozdejš. Majte sa.

Honzíčkovi Puzzlíkovi posíláme mláááásk k jmeninám a pozdrav od jmenovce :astonished:
24. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul, ještě mu to trochu omasti :grinning: Neboj, on si dá říct :dizzy_face:
Tak já dnes držím basu s Vítkem, taky si dávám k obědu brokolici :grinning: Teda samozřejmě vylepšenou vejcem, smetanou, nivou a tvr. sýrem :grinning: Ještě jsem tam chtěla hodit rajče, ale na to jsem jaksik pozapomněla-no a bylo by to moc zdravé... :grinning:
Pavli a jaké máš/budeš pořizovat golfky?
24. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, jakože vyznání opilýho TM dobrý :slight_smile:
Test z krve na alergii mu zatím nedělali, možná až půjdeme na příští kontrolu do Prahy, že nám dá doporučení na alergologii... poptám se na to, ale jdeme tam až za měsíc...
Ta kaše je Hami :wink: a na HA mlíku zatím nejede, zkoušela jsem ho dát do kaše, ale nechutilo mu, tak holt mu tam budu dávat svoje mlíko a možná postupně zkusím přidávat i UM, aby si zvykl :slight_smile: To se může míchat UM s MM, né?
Ten vak od emitexu jsem našla a zřejmě jsem na něj zlanařila i Marti :slight_smile:
Pro multiway jsem rozhodnutá už víc jak měsíc, vlastně rozhodl MM :sweat_smile: líbí se mu ty kola, že nejsou maličký. A já myslím, že je hodně prostornej, kdyby náhodou byl Ríša valibuk :slight_smile: Osobně se mi chelsea nelíbí, nevim proč, ale ee.
S rehabkou super, teda a že má být na všech 4? Ty jo, Ríša se teprve otáčí na bříško a i na to je lenoch... :confused: ale nebudu srovnávat, že, prostě si dává na čas :slight_smile: Jo a dneska si poprvý cucal palec u nohy :dizzy_face:
Pospi, to je blbý s tím kašlem :unamused: taky přeju, aby se to nevyvinulo v astma.... a s netem to je na hjovno... my jsme si nechali udělat rychleší net a taky to občas blbne :rolling_eyes: předtím jsme ho měli zadáčo, tak mě to štve, že teď platíme a stejně to nejde jak má :angry:
Dedul, to je dobře, že mrkvička šmakovala :slight_smile:
Puzzi, ok, užij si posilku... :wink:
Jdu vařit, ať nejsem o hladu :wink:
24. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, tak co, kdy budeš testit? Snad nás zvědavky nebudeš dlouho dusit...
Lao, chicco multiway :wink: a brou chuť k broko... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teprve je chci objednat... ty golfky...
24. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, počasí si necháš, jo? Ale příště, až u vás bude hnusně a tady ne, tak ti taky nepošlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lao, ty jdeš vítkovi s broko příkladem :wink:
A, už mi MM nese Honzuláka vzbuzenýho, spal skoro 2 hodinky, pěkné.
24. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk jsem tu. :slight_smile:
Paji odpoledne skočím do lékárny, páč mám zas "tlaky" :sunglasses: ale nevím z čeho, možná mě tlačí něco jiného :sweat_smile:
no ne, cítím se divně a břicho mě pobolívá jako když jsem byla těhotná. Odpoledne mi to snad výjde, chci mít jasno a třeba HOnza velkej dostane dárek k svátku :grinning:

tak si jdu v klidu počíst, teda ten román od talls to je masox!
24. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospíííí jejdanánky co to čtuuu? chjochjo, ty máš furt nějaké ty starosti. Riška furt nemocný, to už ani není možné :pensive: z jedné šlamastiky se vylížete a do druhé se dostanete, to je na pendrek. Nemáš to lehké achjo. Přeji ať je brzy lépe Riškovi a nic vážnějšího se z toho nevyklube!

Dedulko super těsně před šestou, ale mohlo by to být lepší :slight_smile:
Jsem se vzbudila v 7, HOnzík vedle mě, ani nevím jak se tam dostal, asi MM mi ho tam dal, akurát teda nevím jestli vedle mě mrňous hudroval tu hodinu co MM odešel do práce. Ani za vlasy mě netahal, což se divím, to je jeho oblíbená činnost. DO 8 jsem ho přemlouvala, pak jsme teda konečně vytuhli ikdyž už jsem to chtěla vzdát, no a v 10 jsme se vykulili definíto. :sunglasses:

Puzzi nohy na mantinelu si dovedu představit, oni jsou všichni jak přes kopírák :grinning: Pěkně oslavte svátek s prďolkou, třeba bude svékožak :slight_smile:

Pospi ajéžiš ty tvoje zprávy dneska, jedna horší než druhá. :confounded: Riška Janičku bouchl schválně, nebo nechtíc? :angry:

Lauš takže noc lepší???

Peti ne nedávám do sporťáku, Honzík leží furt jak placka v korbě :slight_smile:
LObi aj Jenda je Jan :slight_smile: děkujeme za přáníčko i tobě, no říkám všem :slight_smile:
chi a ten tvůj příspevěk ohledně keksu :grinning:

smrdí smrdí smrdí Puzzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mělas chuťovku po ránu jo? A máš za nehtem? :grinning:

Leni počasi je na... na pikaču! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

táák a ještě jedna stránka, ale Honzík se mi vzbudil ouje
24. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, drsoňovi jsem nemohla udělat nic, slíbila jsem mu, že za pravdu nedostane :wink: Ale vynadala jsem mu, to jo a postrašila, že jestli Jance bude ubližovat, že mě zavřou, že neumím mimi ohlídat a jeho zavřou do polepšovny, bo děti se nesmí být. Ale nevím, jestli to padlo, tam kam má. Já ho semtam lepnu po dupě, tak v tom teĎ asi má maglajz :sweat_smile:

Holky, už všechny přikrmujete? Sami ještě vlastně, jen zkoušela. Já mám 100 chutí udělat Jance kaši, ale týden mi spí zase skoro celou noc po MM, tak ještě asi vydržím.

Riška dostal kolem 12 další záchvat, jak kašlal, tak ho nadávovalo a poblil, kde co. Už mám vypranou deku, ještě potřebuju dát do pračky polštářky, ale zatahuje se zase, sakra :unamused:

Aha, neprší a nej jde, ale už začínají bubnovat kapky na střešní okna, rychle odesílám, mám podezření, že ten net nejde v dešti...
24. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, ty voe, já jsem na ten tvůj test zvědavá jak na nic! Dárek k svátku by to byl krásnej.
Ráno u vás úžasný, to nechápu, že ti Honzík leží vedle a v klidu a ty spíš, nechápu ani jedno, Honzíka ani to spaní, mě vzbudí i prd.
za nehtem nemám, ale Honzík to měl v teplákách, sprška proběhla, pračka zapnuta atd. :grinning:
Pospi, to je hrozný, chudák Riška, že z toho až blije :unamused:
24. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý vole, Magdi, to by bylo maso :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavli, golfky vypadají dobře :dizzy_face: Já ještě uvažuju o něčem s přehazovací rukojetí, protože mě štve, že mu tam fouká nebo svítí. Kurňa musím někde splašit tu sponu na upevnění clony-ale nevím kde... :unamused: No ale ono mě to možná z fin. důvodů přejde-ten nový kočár :grinning:
24. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek