• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
CO se tu zas kupuje? lauš takže clona je prdu? vyrobeno mejd in šikmočajna jo?
Puzzi jo to je HOnzík zlatej, po ránu obzvlášť. teď jsem ho tak popusinkovala jak se probral, protivný bývá většinou od té 16 hod. dle toho kdy se vzbudí odpoledne. To pak musím zabavovat aj já. Teď si hraje v postýlce, něco tam povídá :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pro dnešek a asi i další dny zavírám PC, babička dnes ráno zemřela, je mi zle, slabo a smutno.
Pa pa.
24. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se dostala konečně k tomu románu pro ženy od talls :grinning: Puzzi vidíš to jak ti fušuje do řemesla jo? Ty se dáš? :grinning:
kukám, že spokojenost s kočárem, to je dobře, moc dobře. Však to taky byla po dvou měsících ta nejlepší volba, žejo! hmm dobrá, žes ten kočár sama vytáhla do busu.. bych tě chtěla vidět, ty čachry macrhy :grinning: jenže co zbývá, když nikde nikdo co :confounded:
podle rehabačky je teda náš HOnzík pozadu, nicméně jo je to indivinduální, ale proč teda někde píšou to a ono? Si má pak člověk vybrat.. Máme krásné a zdravé prcky, některý umí to a některý ono. Tož držím palušky ať už nemusíte cvičit chvilejc.

Achjooo Peti. To je smutné :frowning2: :frowning2: upřímnou soustrast, to mě mrzí
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis úprimnú sústrasť. :frowning2:
Pospi to je blbé, že astma a to máš ako izolovať Janku? :confused:
Megn, horím nedočkavosťou. :grinning:
24. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petis, upřímnou soustrast :frowning2: Je mi to moc líto :frowning2:
Magdi, clona je od Teutonia.... rupla mi ta sponka, za kterou se to přichycuje...
24. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky

Petis uprimnou soustrast :frowning2:

rano jsem se rozhodla,ze teda vstavame a ono bylo uz 9h :confused: :sweat_smile: ...Domi vedle me uz dlouho kecal, obcas fnukal,ale dam mu bud kozu nebo hracky a on si tam hudruje a ja jest ejakoby pospavam, ale fakt jsem cumela, ze uz je 9h...pak se valel na dece...klasika...nocnik nic a za chvili hovnajzi vsude :rolling_eyes:

no a v 9.45 telefon, ze za 45min mam byt v pneuservisu na vymenu zimnich za letni gumy (auto bylo od brezna v servisu po te nehode s kapotou, tak prezouvam az ted). Ups...takze rychle sebe nachystat, maleho, nakojit a sup do auta. byli jsme se v tom desti projit...z amou manikerkou, co mi delala umele nehty,ale ted uz rok jsme u ni nebyla. A pa k zept pro faro, dom, nakup a dom. Uz e klid, konecne asi Domi usnul, bo od rana dal tak 15minut, nebylo na cetse kde v klidu.
Musim jit varit, MM dojede, tak at mame pohodu... :wink:
24. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis uprimnou soustrast, to je mi lito :cry:

Majdiiiiiiiiiiiii tak co uz? uz jsi testovala? cely kun je v ocekavani :grinning:
Samii to jsem zvedava jaky bude TM po navratu, snad to bude ok.
:wink:
Pospi ach jo... ty mas porad starosti. Snad bude Riska v poradku a kdy mate jit na kontrolu? a na alergologii vas neposlala? :unamused:
Laus ten casual vintage ma prehazovaci rukojet je fajn, ale ta cena taky :wink:
24. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami a nechala sis dělat nehtíky?
Magdi, fakt s tím testem pohni :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi je tady na tebe tlakk :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš, nee, nehtíky mám jako fakt docela luxus svoje po porodu, takže šetřím a utrácím za jiné kojotiny, např. kočáry, zhe :grinning: , ale dělala tam paní nehtíky i na tlapkách a ty teda suprové, kurec, 220.- za ně chtěla a vydrží to podle mě i ní dlouho, bo na nožkách odrústají pomaleji, dělala francii, hm, paráda...do střevíčků na léto...
uvidíme, jestli léto bude, že? kdyžtak bych možná do těch na nohách šla :wink:

pospi to je fakt hruza s temi nemocemi u vas achjo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chija...pisu prispevek a na plotne se mi pali cibulka do játry....no neva, bud eto na krasu
24. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažila jsem se dočíst, ale je toho moc.

Puzzi: To video s tím chrastítkem je boží :dizzy_face: :grinning:

Jinak Honzíkům vše nej k svátku :wink:
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdec...
Tak jsme se v poledne vypravili do deště...chtěla jsem na krátkou prochajdu a na poštu pro deku do postýlky....no, nic moc teda, ale snad poslouží...čekala jsem něco trošku lepšího, ale za 279 Kč jsem asi nemohla čekat nic extra, že...no nic, pak jsem se stavila v obchodě pro šťávy a ještě jsem okukovala akční zboží v jednoum obcho s dětským...5 ks za 1000 Kč (soupravy a tak...)ale bohužel bych nedala 5 ks ve vel 74 do kupy...tak jsem se na to vyprdla....zato jsem si koupila džíny...sice drahota 1480 Kč, ale měli mega dlouhý a jsou s elastanem, tak pohodlný, tak jsem se vzala...i když bych je možná někde sehnala i levnější, nevím...jsou to Freeway od William A Delvin...Tchýňka, co tu byla odpo mi je schválila, že mi jdou...ale chce to shodit minimálně 2 kg, jsou mi tak jako knop...kurňa, už fakt musím (to radši nepřiznám 3 kousky mramorovýho koláče... :sweat_smile: ) a několik (mnoho) kusů včerejšího slanýho závinu silně plněnýho (padlo asi půl kila různých salámů, sýrů na 2 záviny...sežrali jsme je s MM skoro oba...zbylo mu ještě dnes na večeři, já si dám pohov...)
Tobi mi předvedl mega hysterii, tak jsem se jako bála, co mu je a on to byl hlad... :sweat_smile: Sežral celou Frutapuru a ještě asi 150 ml mlíka...no, dávala jsem mu od oběda (cca ve 14 hod cca 160 ml zeleniny) dávat napít čaje, ale nechtěl a teď vyváděl takhle po 3 hodinách...s z něj picnu, z Otesánka...jen tak pro srandu jsem ho zvážila a sranda mne hned přešla...oblečenej a v plíně měl 9,2 kg....jako nemáme ročního chlapečka, ale půlročního....se poseru snad, bude vážit v roce 15 kg a můj mega drahý kočár se rozpadne jak v tý reklamě na spoření, nebo co to bylo....

Megn, tak co??? Těho nebo netěho...nenapínej nás...!!!!
Sami, ty jsi teda taky pěkná ....ani nám odkaz nehodíš na ten kočárek...
Petis, jejda, to je smutný s babi, co na to říct...drž se holka :pensive:
Hpaja, když jsem včera MM říkala o golfkách, že je asi koupím, ta se moc netvářil...prej...dyť máš novej kočár, ne??? :sweat_smile: ....a to nemůžu přiznat, že to Janečko by bylo možná lepší.... :sweat_smile: , by byl na koni, pže ho chtěl víc než tento...
Tobi se plazí po zemi a prdí...idylka :grinning: :grinning: :grinning:
Sami, tmavá cibulka, dobrá cibulka :slight_smile:
Pospii, jejda, ten Riška má trápení...třeba se to srovná, ten krček se zklidní a už nebude tak kašlat...chudíček :frowning2:
Objednala jsem si tchýňku na pondělí, že bude vozit prcka a já budu mýt okna...no, ne že bych se těšila, ale teším se, že to konečně budu mít udělaný a budu na to mít klid....pže s Tobim to nezvládám....tak snad to klapne....
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nejdřív napíšu, dočtu později ..... jsme měly pestrý den. Byla jsem domluvená s mamkou, že dnes dojedu. Vyjela jsem v 9,15 z domu, na Tyršovce (vedlejší ulice)začlo lejt - já s golfákem a bez deštníku (špatně se to řídí s deštníkem, tak jsem ho nebrala), hodila jsem na sebe kapuci. ... na nádr jsem dojela uplně promočená, tak jsem tam malou 10 minut zabavovala, zpocená, zmoklá - děsný. Vylezla jsem ve Zvonovicích a pršet přestalo a celý den krásně, mě málem odvezli. U mamky ok, byla tam i švagrová s dětma. ... jela jsem v 17 hodin domů, ale to jsme už nezmokly. ... malá je vykoupaná, tak jí dám kaši a mažem spinkat. ... kouknu na vás pozděj. ...
24. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda....2 hodiny mezi mnou a Marti nikdo, jo??? :grinning:
Marti, jojo, Murphyho zákon...vylezu, zmoknu...a pak je krásně :wink: ...
Jako my ráno...koukám z balkonu, pohoda, vylezu...leje...dojedu k poště...už zas OK...

Tobi byl zas "vosina v zadku", ale ted mega...nespal od 16.30...já se z něj picnu...kde je to dítě, co spalo min 2 hodiny odpoledne...teď hodí půl hoďky a nazdar...uf. No, tak už jsem vzdala i večerní cvičení, protože by to nemělo smysl...trošku jsme poplavali ve vaně, ale i tam řval, já už nevím, co ho bere....no, snažila jsem se ho ještě tak v 18.30 uspat na půl hoďky , ale nezájem...tak jsem mu dala v 19.30 kaši...sezobl jí , chtěla jsem mu dát ještě mlíko, ale už nechtěl, usínal...nakonec mi vytuhl ještě na ruce, až měl zpocený vlasy...radši jsem ho měřila v podpaždí a neměl nic...tak nechápu, co ho tak zpotilo...jestli ta kaše...zas tak teplá nebyla...no nic...Tak trochu klídku, ale vytáhnu svou "kámošku" žehličku....si pokecáme....MM je na pivu :confounded:

Upíjím tu Hello - Expreso tea - rumový čaj (NEALKO!), fakt je to dobrý....je to sirup....se naleju jak žok :grinning:
24. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecer, tak dneska jsem hltave docital, hlavne me zajimala megn a test a nic :frowning2: no tak snad probehne testovani zitra...

Jinak taky preji vsem honzikum k svatku... :slight_smile:

Jinak Petis uprimnou soustras, drz se...

Taky jsem si cetla o Riskovi... a nepomohlo by treba zmenit prostredi? nekam na chvilu vyjet?

Sami si myslim, ze ta cena neni spatna. Taky premyslim, ze bych zasla na pedikuru.
:slight_smile:

Talls teda vosina? ja dneska mela strasne hodnou holcicku. Aspon teda dopo a odpo. k veceru uz byla utahana, tak toho mela chuderka dost a byla uplakana..

Marti, to je zakon schvalosti.. taky znam :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli tu kvečeru naši, tak jsem oslavili Honzíka. měl dneska výbornou náladu, hrál si tu na zemi na zádech, na břiše, před našima se choval fakt jak nikdy :grinning: Máma mu koupila houpačku, takovou tu dovnitř na skoby do dveří, bude to super, až to přiděláme.
Petis, upřímnou soustrast :frowning2:
Talls, gratulace k džínům :slight_smile: Jé, Tobi má 9 kg, Honzík má konkurenta :grinning:
Honzík dneska uspávání skoro na půl hodiny, pastva a spol., vtipálek :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, kolik má Honzík???
Já byla z těch 9 kg docela zděšená....se bojím, že bude fakt valibuk...i když to se nedá od mimča poznat...já chci malé drobné miminko!!! Snad to trošku vysportuje, až bude lézt...

Niku, gratulace k hodné holčičce...já měla hodného chlapečka, když jsem ho ládovala přesnídávkou a kaší :grinning: :grinning: :grinning: ....dnes se mohl po přesnídávce utlouct, ještě nikdy mu tak nechutnala....vždy dostal tak třetinu frutapury...dnes si vyřval celou :wink: ...zítra zkusím banánu trochu...jen se bojím zas těch černých nitek, co měl minule po 2 lžičkách v hovňajzu.... :unamused:

Tak jsem šla do sebe a k večeři jsem měla jen jednu housku se šunkou a jogurt....a litr rumovýho čaje :grinning: :grinning: :grinning: ....(ale 100 ml sirupu má 850 Kj, to je míň než jakákoliv jiná šťáva, tak to není tak děsný...dávám si jen trochu....)...holt chci ty 2 kg dolů do těch džín :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, v půl roce měl 9,45, teď v 7M asi 9,8. Neboj, to vyběhaj, Honzík po půl roce začal míň jíst, pije teď jen 150 mlíka přes den a stačí. A už ani nemá ty strašný hlady po 2 hod. apod. Jí furt hodně dost,to jo, ale míň než dřív.
Proč se bojíš černých nitek v hovňajzu, po banánu je to fakt normoš, ne?
Celá frutapura je jen 100, tak to je slabota, Honzík sní celou přesnídávku 200, ale pak mlíko až dýl, třeba za 2 hod. mu dám, páč pak jde spát, jinak by vydržel asi i trochu dýl, nevim.
24. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty ses proste labuznik, to je masakeeerr :slight_smile: :slight_smile:

ja dnes Domiho dala do vany, bylo vody tak na utopeni,kdyby si lehl :slight_smile: a dala jsem mu pod zada to penovy prkynko na plavani,co prodavali v Lidku, ten byl stastnej, kopal, plaval, no unavil se a je klid :slight_smile:

ja dnes fotila hromady svych starych ader, musim to naladovat na MMA od koruny nebo co ,uz se toho chchi zbavit!

MM by mel kazdou chvili dorazit, jsme zvedava na dopiso-zmenu :slight_smile:

dodatecne Honzickum pusinku posilam

jo, dest a kocar, zakony funguji, me dnes taky prselo,kdyz jsem mela v pneuservisu 1h casu a nemela jsem,co delat. NA golfky furt jsem nenasla tu plastneku :angry: taxem hodila plastenku na vajco na podvozku a jelo se...nic moc pohodli,ale Domi stejne nespal

jo kocar...no taxem se totalne zblaznila a bez velkych cavyku se rozhodla, ze straaaasne nutne potrebuji Bugaboo Bee...ale jako nutne :grinning: , aniz bych ho videla nekdy nazivo...no a to stoji 14,5tacu...pche :grinning: . A predtim jsem starsne uvazovala o Concordu jako ma Talls. No taxem uz jedne babe odpovedela, co ho prodava za 12,9tis vc fusaku (stpji pres3tacy), ze jako prisi tyden v Praze...ted zas uvazuju, nevim...no mam dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no ale hlavne jsem ted na MMb radila a objednala zimni kombosku, chi chi,ale kraasnou, ja ji chtela v malym vydani, tak bude ve velkym a aspon dyl vydrzi a jeste ten medvidkovy komplet, co mel Domi jako malej, nasla jsme velkej...ale kuwa drahota no...neva...sere pes :sunglasses:
24. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdo chce kuk na kocar, tak www bugaboo com a pak Products a Bugaboo bee a vpravo je takovy instruktazni filmek DEMO

komboska here: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24129867

medvedi komplet here :http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24181662
(kdyztak ma baba jeste jeden :grinning: )
24. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tak Megn, tu nebola. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam mohla by si dať link na ten kočiar my sme zvedavé. :grinning:
Zuzka bola dnes nervous, tuším jej idú ďalšie zuby. :confounded:
24. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukuca z tydlifounu, odpoledne tu byla navsteva, nebyl cas.
Jsem netestila, ale uz je mi ouplne dobre.. Toz to jsem mela asi jen zarazene prdy :grinning:
Honzik uspavani dnes asi 45 min x-p :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty kočáry vypadá dost vymakaně. Já se stejně směju, jak jste některý maniačky na to nakupování :grinning:
Ta komboška je super!
megn, Honzíci si chtli užít ten svátek i večer v postýlce, co? Náš Honzík zas předváděl, jaký všechny polohy umí v postýlce zaujmout :grinning:
24. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vam ukazu kombinejzu zitra asi az, jsem se nepochlubil :slight_smile: teda pokud na MMB bude jeste obrazek.
Juu Puzzi takze vydarene odpoledne to je moc prima!
24. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bugaboo.com/cz/en/bee_/
tady konkretni link na to video kocaru- vpravo klik na DEMO
24. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo chce videt jen obrazky, tak zde: http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee
24. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kocar a spol juknu az se dostanu k pece, teda to su zvedaf na tu karu!
24. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, budeš čuprózní matka s nejvymakanějším kočárem v celým Brně :wink:
24. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nesmějte mýmu apetitu teda jako :grinning: :grinning: :grinning:
Sami, teda ta komboška super kup, ten medvěd za 650 mi už přijde teda dooost drahota... :wink:
A bugaboo....chtěla ho ta sousedka, co má teď concorda...má všechno mega a jako fakt nešetří...a pak si ho rozmyslela, že je v něm pro mimi fakt málinko místa, tak vzala concorda, že je jako fakt prostornej...a mne teda ani ten concord nepřijde mega prostornej, nomad je teda větší, hlavně širší....takže nechci ti moc kazit tvou radost, ale radši pořádně omrkni, než koupíš. :wink: ..jedeš do Prg...se zcuknem, ne??? :slight_smile:
Ale je teda crazy, good look :slight_smile: ...do jaký bys šla varianty???

Mne začal u Concorda vrzat jeden ten kloub, jak se polohuje rukojeť....to teda brzo :angry: ...že by tím deštěm??? Stříknu to silikonem a jestli to nepřestane, tak ho hodím ze skály :grinning:

Žehličku jsem stále nevytáhla...ale jdu...
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek