• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sam, ten medvedí komplet je úžasný. A kočiar vyzerá super. :slight_smile:
Ja som dnes od susedy pokúpila kopa vecí pre Zuzku, veľkosť 86,92 na ďalšiu jar a leto. Nové , značka C&A. Myslela si, že bude mať babu a bude mať chalana. Kus za 2,5 eura, no nekúp to. :grinning:
24. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jj ten oblecek od nextu znam, ale ta cena je teda prehnana, to si rekneme na rovinu :grinning:
A kocarek pekny, ale jak rika talls pripada mi uzoucky, ale super cupr, co ti na nej rekl TM? :slight_smile:

Majdi tak to je oki ze je to dobre, ale presto jsem zvedava jak dopadne zitrejsi testik :slight_smile:
Talls jj apetit mas, ale jen si dej, ja taky zeru jak prajz :grinning:
24. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, tak to je super kup. To ta sousedka nakupovala 86 a 92ky ještě v těhu? Týjo, takhle dopředu :slight_smile: Ale hodí se, máš zdroj :wink:
24. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvedi komplet jsme mela na malyho za cca podobnou cenu a vynosil ho malo, tento vynosi dlouho, jdu do nej, desne mu slusel, byl to nas NEJ (lepsi, drazsi, krasnejsi) komplet, tak co...kdyz koupim tooolik veci levne, dovolime si jeden ulet :wink:

Bugaboo s babou omrknu next week v praglu, jasny, az budu vedet casovani, domluvime si scuka! chtela bych jet 1.7. a zustat aspon 2dny, uvidime! Jinak ona prodava modry, coz je super,ale kdyby mela pink, jdu do nej taky...vsak co, kocarek je doplnek pro mamku, ne?

talls voeee..ry hodim ze skaly, se z tebe fakt picnu, ty blaaho...ty a kupovani....bych te chtela mit doma :grinning:

puzzi diiiiik! :dizzy_face:

mirrus super, zes nakoupila pro zuzanku zlaticko...no jasne, dalsi samicka, co chtela holku a ma kluka...ja uz ty ruzovky prodavam 3/4 roku,ale uz mam na dně...už skoro vse prodany, uf uf :grinning:

musim pustit MM ke komplu, bude tu neco total preinstalovavat, tak kdyztak jen kuknu na mbjulu,papa
dobrou
24. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste rychla reakce: kocik vyzkousim s Domim a uvidim, no...¨
jinak na kocar mi MM rekl jen dle demo videa, ze teda jako jo...jsem si to obhajila, on kupuje furt sbirkove kameny a tak, takze za šutr padne klidne 10tácu a kde nic, tu nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takze tak :grinning:
24. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to víš, že to bylo s nadsázkou, ta skála...kde bych ji tady hledala, ne? Bych musela až na Vyšehrad...a kdo by se pak táhl s 9kg Tobim zpět v náručí, že... :grinning: :grinning: :grinning: ...Bych leda musela ještě koupit Manducu :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, fakt, jsem spokojená, ale každý kočárek má drobné mouchy bych řekla... :sweat_smile:

Bys šla i do růžovky, jo??? Já dnes Tobiho v neutrál kočárku, celej v béžovém, i hadry, jen čepice béžovo červená a prodavajda v krámu...to je ale pěkná holčička :wink:, kolik jí je ...nechápala, když jsem jí řekla , že je MU půl roku....

Fakt už žehlím... :wink:
24. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, klido pink! Je bozi, ale uz jsem koukala na ebay ze prodavaji specialni náhradní boudy, designovky jako prase, tak treba casem ještě poridim vymenovaci :slight_smile:
asi po vikndu začnu sportakovat s Quinnym, abych ho aspon testla, najednou se mi nějak nechce to rozprodat :grinning: ale myslim, ze bude u trochu problem se ho zbavit, MMB je techhle starsich typu prehlcenej... Ups :slight_smile:, no tak zas az tak pod cenou ho dat nechci, taxe budu tvarit předm, ze se nechce prodat, budu jezdit na stridacku s kocarama dle počasí treba a pak ho treba dam za super cenu a pujde :wink:
jako ja fakt všechno desne vychytavam, supervyhodne kde co nakoypim, pak prodam stejně, občas i se ziskem :slight_smile:, občas mírně pod cenou, ale rekla bych, ze su sulnul, tak jako jestli ma byt Domi moje jedina dítě, chci se vyblbnout :slight_smile: asi tak a je treba si delat radost :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, pořád malýmu nezkoumej ty kaďance, chudák se nemůže ani vytento :grinning: a pěkná váha, kus chlapáka!!!
Vše nej ... všem Honzíkům k dnešnímu svátku !!!
Sami, kombinéza je boží, i medvědí obleček ... kočárek mi nejde zobrazit stránka ....
tak pozor, už jsem se posunula, a narazila na správnou stránku ... Sami, to je hračička, vymakaný, zajímavý, zvláštní, velká bouda -super (dnes ji oceňuji, po tom dešti), fakt parádička - super výběr ... závidím :grinning:

Holky, k noci na dnešek ... poprvé Markétka jedla až ve 4 hodiny, pak v 6 a vstávačka v 7,40, tak super ....
přes den se mi dařilo, že pěkně jedla ... mamka dělala bramborovou kaši, tak moc chutnala !!! měla i banán, a klasika "zeleninové rizoto" půl skleničky ... celkem dost pila i ode mě, i když jsme dojely domů, pak ještě kaši, udělala jsem řidší, snědla všechno !!! a ještě pak pila ode mě, ve 20,30 v poho usnula ... moc hodná holčička dneska, za ten přesun v dešti by měla dostat metál, fakt, zvládla to super, jsem z toho měla docel strach ....

Petis, já jezdím taky s hlubokým kočárkem, jen na rychlý přesuny autobusem jezdíme s golfákem, ale to je z čistě praktických důvodů, abych se nestrhala, až ho budu tahat do autobusu. ... Když je hnusně, tak malou v tom hlubokým dobře schovám, a navíc mi jdou polohovat záda, tak jí občas podepřu a vidí ven, ale moc to nepoužíváme, většinou totiž usne, nebo kouká (jezdím pod stromy, kolem domů atd.)
Lobi, malá se taky nepřevrací a v posteli už vůbec ne, ale mě to neva, aspoň ji najdu na svým místě :grinning:
Puzzi, ty mě vždycky pobavíš . ... prdí pusou v lehátku a tlačí :grinning: :grinning: :grinning:
Pospi, tak Riška první atak, jo... nepřjemné, bych výchovný rozhovor?
Simčo ... zpověď TM, to mi někoho vzácně připomíná ... jo chlapi ..... jinak Markétka jedla půlku zeleninovýho rizota a asi čtvrt skleničky zeleniny s kuřecím a jablkem. ... mám pocit, že celou skleničku by nesnědla. .... mixér je Philips, mám s tou značkou dobrou zkušenost, tak snad to bude ok, ale tipuju, že ho pošta dopraví zítra ... ráno jdeme na plavčo, tak si to pak budu muset na poště vyzvednout ....Simčo, já ten vak emitex už objednala, červenej na golfky ... jsem včera po 2 černých pivech vyměkla a i jsem to už zaplatila .... :grinning:
Simčo, s tím vlašákem, já vůbec nějak nestihala, malá je jak z hadích ocásků, tak jak teď není MM doma, tak nestihám vařit, horší je, že necítím hlad, když se nalívám, a pak bude průser a nebude mlíko, to bych nerada, malá teď dopíjí každý jídlo, mám dojem, že kojím víc než dřív, ale hlad má, fakt, večer jedla před kaší i po kaši, z obou prsou a hodně, jedlík, bude jak otesánek ... snědl mámu, snědl tátu... sedláka se senem, ....
Simčo, ty nálady a prudění, to bude asi nějaký vývojový zlom, malá taky už dává najevo, když jí seberu, co jí baví atd. Naprosto znatelně .... to dřív nedělala, přesně od 6ti měsíců je jak vyměněná, ale většinou k lepšímu, je s ní sranda, pořád se směje, na všechno hned reaguje atd. Dobrý .... ale Tobík je šikula, umí toho víc než Markétka.
Pospi, to je mi líto s Riškou, snad to bude dobrý, astma je sviňa, otrava na celý život, moc držím palečky, fakt !!!
Dedulka: to půjde, uvidíš, třeba se na malýho musí pomalej, zůstaň u mrkve, a když už si v tom bude jistej, tak pomalu přidat něco dalšího. Každý dítě je jiný, chce to fakt trpělivost, ale to se nedá nic dělat, držím palce!
Pavli, já tašku včera večer objednala, jsem jak blázen v 23 hodin byla v garáži a měřila, jestli nebude taška velká, nebude!!! je to akorát, maj to vymakaný, asi znají rozměry golfek ... tak ji mám objednanou a i zaplacenou, jsem akční úchylák :grinning:
Pospi, pokud ti malá spinká celou noc, tak jí kaši nedávej, to je zbytečný, ... to bych chtěla někdy zažít, spát celou noc ... ale pomlouvala bych ... jsme dnes vstávaly na jídlo až ve 4
24. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Petis, s babičkou .... to je mi líto, .... upřímnou soustrast :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sami, ty seš akčňák, takle poránu!!!!
Simčo, Tobík je s váhou ok, je to kus chlapa, dnes jsem zkoukla Kubíka od bráchy, ... jednou přihodím foto, jak se zadaří ... má 10 měsíců a má 12,5 kila, je to macík ,ale dobrý, dnes jsem byla u toho, když poprvé uděla pár kroků sám, ... byla to paráda, je šikovnej, ale velikej ... jeho sestra Anetka měla v 10ti měsícím od 7cm míň!!!! a to nebyla žádný drobek...... Tobík se plazí a prdí jo? ... jsem se pobavila ... takle před 23.hodinou :grinning:
Simčo, co silikon ... budeš házet kočár ze skály :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe pos...u :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžismarjááááá, já než dočetla a zareagovala, tak jsem tady sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu. A zase dalsi den za nama, to je des, jak to rychle leti.
Dopoledne byl prdola hroznej, umrncenej, ubrecenej ani jist nechtel, tak vypil jen mleko.
Pak jsme sly s holkama na tu prochajdu, bylo nadherne, ale chvilema teda pekny vedro. V mekaci jsme byly na mcflurry a pak zase zpatky. K veceru jsme pak jeli ke svagrovym a nakonec po 7 doma. Jaydi v pohode cele odpoledne, i kdyz spinkal dohromady asi jen hodku a pul :astonished: . Tak jsem si blahove myslela, ze bude brzy spat. Ha ha. Zase az v 9 usnul. Objevil na postylce kulicky, co tam jsou nad hlavou a u noh, postavil se na kolena a hral si s tim :angry: Uz me fakt stve tohle usinani.... :angry:

Peti uprimnou soustrast :frowning2:

Talls Tobi teda hodne povyrost, co? :wink: Ja vazila v po Jaydiho u kamosky a mel 7,4kg :slight_smile:
Marti az na ten dest rano jste meli hezkej den a Marketku hodnouckou :slight_smile:
Sami kocarek vypada moc dobre :slight_smile: Se mi libi to skladani u toho jednoduche. A uz jsi zaznamenala nejake zmeny od TM po tom dopisu?
Talls ty a nakupovani neceho :grinning:
24. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Marti, jjsem tu taky...nakukuju od žehličky...
ještě jsem silikon nezkusila...trošku bojím, abych si to nezasrala nějak...
hlad byl silnější než já...padl rohlík s krůtí šunkou....ale k dobru je, že nebylo podmazáno maslíčkem :grinning:
Marti, jsi se taky rozjela s prvním příspěvkem...dlouhánem :wink:
A jakou teda tašku jsi objednala? To asi nebude ten vak, ten vypadá docela malej...to bys nemusela poměřovat...maj tam i fotku na golfkách...
Ty žjo...10 měs a 12,5 kg...to jsou numera....holčička mý kámošky měla v roce 8,8...to ji Tobi dohnal skoro v půl roce....holt to má po mne, já byla taky pěně mišelinský mimčo...on má teda fakt kejty....jsem mu dnes dělala masáž a bylo co masírovat :grinning: :grinning: :grinning:
MM stále na pivu...asi dnes nedojde :grinning: ...má na to ještě 55 minut :grinning: :grinning: :grinning: ...kdyžtak si pro něj skočím, je na rohu...cca 200 m od nás :grinning:
24. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, změna zatim zádná, ale uvidime zítra atd
prijel, dovezl asi 4 zvířata ( chameleony nebo co) asi me jjebne... Myslela jsem, ze uz nebude tahat nic noveho dom :frowning2:
pochvalil mi veceri a ja koukala na topstar a on preinstalovava PC

Holky dík moc za chvalu kocaru, to jsem necekala, tesim se ted na nej ještě víc. Paní psala ze je v 100% stavu, tak doufam ze jo, uvidime v praglu, snad planovany výlet klapne!

Petrus me to rozesmiva, jaxi JD hraje před spanim s kulickama na posteli :slight_smile:, ale sranda to není, kdyz ma spinkat, no vsak to prijde az budou stat v posteli a volat na nás.... Neee ja neciiii :slight_smile:
24. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ja na kočár koupila teflonovy spray v obchode s kolama a doma jsem pak jeden nasla :frowning2:((... Tak kdybys vydrzel cca týden, dovezu do Prg, stal 150, nebo víc, tak by byla sleva :wink:
24. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, ten uni vak jsem objednala: http://www.eshopbaby.cz/katalog/uni-vak-na-kocarek-emitex-p4751/ v té červené barvě, když jsem to měřila ,vyjde to přesně mezi rukojeti, jsem ještě koukala na netu, ale nic lepšího a za slušnou cenu jsem nenašla ... už je zaplaceno ... dnes jsem ještě jela se zelenou taškou, ale posloužila ...
24. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přihodila fotečku do alba ... je na ní Markétka, Kubík (vlevo) od bráchy Vaška a Adrianka od bráchy Milana ... Adrianka je o 14 dní starší než Kubík ... Markétka je od nich o 4 měsíce mladší
24. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Simčo, jsem se smála, brácha si píše, kolik Kubajs (jak mu říkají) vypil Nutrilonu, tak teď kupovali 44 krabici !!! Dobrá statistika !!!
24. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan ... ráno v 7 vstávačka na bazoš ... Pavlu jsem na zítra omilostnila ... mají jít do Dinoparku, ale má být hnusně, a musela bych jí dát 150 na vstup + jídlo, tak bude doma ... až dorazím tak mi sjede ke gyndařce pro recept na prášky, .... odpo odkvačí domů, tak si ji užiju na oběd ... pro velký úspěch budou opět špagety .... tak dobrou a čau zítra ... jak bude čas .... :pensive:
24. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami taky jsem se na chvili musela smat, co zase vyvadi a na co vsechno prichazi :wink:
Marti pekna fotka. Adrianka a Vasik vypadaji jak dvojcata :slight_smile:
24. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Honzík jedl o půlnoci a ve čtyři, nejdřív mu MM nechtěl dát, tak nahazoval, uklidňoval, štval mě, páč to podle mě bylo od začátku ztracený, nakonec jsem přesvědčila MM, že dáme mlíko, dostal a pak okamžitě zabral a spal krásně od půlnoci do 4 a pak do 6. Dneska zkusíme večer kaši, páč on má fakt asi v noci hlad. Vypadal o půlnoci i v ty 4, že chce vstávat, oči, poohda, jakmile se napil, tak ho to zklidnilo a v postýlce usnul absolutně ok. Achjo, my prostě buď nahazujeme nebo krmíme, pohodové noci se asi nedočkáme. A doufám, že už to MM pochopí a nebude uspávat, když má službu, akorát má pak ráno kecy, že se nevyspal, ale sám si za to může. zaprvý nahazuje pomalu (já měla službu včera a noc bez mlíka) a za druhý se snaží uspávat, když si to může ulehčit mlíkem. Chlap!
Marti, že by měla Markétka spurtík? Nebo spíš jí chutná a to je fajn :wink: Hlavně ty příkrmy že ti tak super jí! Já Honzíkovi včera zkoušela dát kupovaný telecí se zeleninou (od 6M a jsou tam kousíčky), vůbec mu to nechutnalo, se nedivim, smrdí to. Vy dáváte někdo tyhle kupovaný od 6M, chutnají?
Petruš, pěkné usínání, sakryš, to jsme fakt nečekaly, že až tak ta jejich pohyblivost ovlivní usínání, že?
Marti, fotka dětí super, vy jste si všichni hrozně podobný :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to je mi líto, ty vaše noci...my dnes měli taky akci ve 4,45 se Tobi vzbudil huronským pláčem...jako nechápala jsem, tak jsem ho hladila, nahazovala a nic, musela jsem ho vyndat, chvíli ticho a zas hysterák...tak jsem šla taky dělat mlíko...tak dobrý, pak prděl, tak jestli břicho...no, nakonec znovu usnul a vstávali jsme před chvíli...ale jsem jak přeražená pometlem...
Marti, to je neuvěřitelný ty dětičky, jsou fakt jak dvojčata...a jak píše Puzzi, ta podoba!!! I na Markétku!!! Prostě jedny geny...
25. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
já už jsem včera nějak nezvládla dojít... Zkoušela jsem různe zdobení na nehty a hned bylo půl jedenácté :confused: Noc celkem fajn, kaše včera nezabrala, kojila jsem už ve 23.00. Takže dneska zkusím nějakou tu banánovou kaši v prášku, bude to trochu hustější. Holky, když dáváte prckům tu kaši, dáváte jim to přímo před spaním, nebo dřív?
Sami, věci krásné, kočár taky-ale teda dííííííííííííívočina :dizzy_face: Tý jo, další chamouše, jo? No jo, lepší už to nebude, s tím se musí pičítat :dizzy_face: :grinning:
Puzzi, oni ti chlapi prostě neví, co na prcka zabere nejlíp... Horší ovšem je, když si ani nenechají poradit... :grinning:
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rankoak ja jsem taky dnes pometlem po hlave...Domi v noci 3x plakal...ja nevim, co se deje, bud sny nebo zuby? jeste ze muzu nahodit kozenku, ale zvlastni, u nas taky ve 4h oci jak baterky a koukal, co se kde deje...MM chrapal...tak sel do obyvaku,abychom mohli spat dal
25. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM říkal v půl čtvrtý, když vděl Honzíka, že snad bude vstávat nebo co. Tak já na to, že teda nebude, může si vybrat, buď usne po mlíku potichu anebo si pobrečí, ale spát se bude v půl čtvrtý. Tak si vybral potichu naštěstí :sweat_smile:
Já mám obyč rýžovou kaši od 4M, snad by mohla taky fungovat? I když já ani nevim, jestli je to v noci hlad, když včera vydržel do rána? Ale vždy vysaje těch 200 jako malinu a pak odpadne, MM v těch půl čtvrtý po mlíku povídal: "Von mě fakt asi hlad." Óbjev století, voe :grinning:
Lao, kaši taky nevim, určitě před koupáním, po už je hotovson a dostane mlíko. Ale nevim jak moc před koupáním, asi jak to vyjde.
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak my dneska blba noc, maty se budil snad co 2 hodiny od pulnoci a plakal, mrcel, kroutil se tam... ja nevim co mu bylo asi zuby. :frowning2: Dala jsem mu cajicek a pak usnul, papal az v 6 a to uz vstaval bohuzel :frowning2: at uz ty potvurky vylezou :wink:

Holky ja ci takyyyyyyyyyyyyy novy kocaaaaaaaaaaar ale nejaky extra a nevim jaky :grinning:
25. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je teď na zemi, už se otočil asi 5x kolem vlastní osy a jak u toho nadává, to je nadávač, ještě že neumí mluvit, to by bylo ku.ev sedm :grinning: Ale už se i trochu snaží a sahá do dálky na hračky, ale se.e ho to hrozně, to je fakt vztekloun :grinning: Taky u hraní vaše děti tak nadávaj?
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti- fotka super, fakt podoba! a Maky ma krasny kocici bryndulak

puzzi teda u vas ty noci...to je ale sila, ze tolik Honzik vypije cece, nekdy nic a nekdy plnou lahev, divne, coz?ale dnes bylo dusno jako krava, teplo, snad to bylo tim, nevim,jak u vas
a ty place v noci u vsech- no asi ty sny, oni maji zavrene oci a breci...ja roznu chuvicku a mluvim na nej,aby se probral, kouka pak jak pu,co se deje a pak prso a spime. By me zajimalo,co se jim zdaaa

weli, tak nahod sportovni verzi Jane a hned mas novy kocar :wink: :grinning: -PS bobinku, hacky poslu dnes, se omluvuji prevelice, kaju se a klanim az na zem :sunglasses:
25. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile: U nás kaše včera trochu zabrala, první kojo ve 22,20 (jinak v rozmezí 21,20-21,45). Jelikož mi včera odpo přišlo, že mám vyschlý kozeny, tak jsem neodsříkala a kaši udělala ze 100 ml beby, v mističce zbyla tak 1/3, ale něco vybryndal, protože mu to ze začátku moc nejelo... no snad si zvykne. Pak jel zase po svých 2h intervalech, ve 4,30 kajdošil a pak si povídal, teda spíš hulákal ještě hodinu a čtvrt :confounded: Teď spí, ale za čtvrt hoďky počítám, že se vzbudí...

Včera večer jsem dočítala, ale už si toho moc nepamatuju...

Petis, s babičkou je mi to líto, upřímnou soustrast :frowning2:
Majdi, tak ale i když příznaky jsou pryč, stejně test počůráš, né? :wink:
Sami, ty jo, s těma nehtíkama na nožkách jsi mě navnadila... do toho bych taky šla :slight_smile:
Talls, džíny super, hlavní je, že se v nich cítíš :wink: S kočárama je to tak, na každém se něco najde... když už je doma, tak je lepší se tim už nezabývat :wink:
Marti, s tím počasím je to teď fakt hrozný :angry: já už chci léto...
Ha, chůva hlásí pohyb... no ještě počkám...
Talls, snad se Tobi vosina zklidní a bude zase tvuj hodnej koblih :slight_smile:
Puzzi, super, že jste si oslavičku užili :slight_smile:
Sami, kočárek se mi na první pohled moc nepáčil, ale na druhý už jo, je vychytanej :slight_smile: Fakt budeš samice se super doplňkem, jestli do něj půjdeš... :wink: Komboška pěkná a kompletek taky, i když ta cena by mě asi odradila
:sweat_smile:
Miruss, ať se zoubek rychle prořízne...
Marti, teda Markétka už má pěknou výdrž, když baštila až ve 4 ráno :wink: Ty jo, v 10 měs. 12,5kg... ale to vyběhá... ty jo, ale ta podoba je fakt parádní :slight_smile:
Tašku jsem včera taky objednala a k tomu i slunečník a golfky a pak ještě pop up stan s uv filtrem :slight_smile:
Peti a nemůžou to být fakt ty zoubky, když je JD takovej nekožak? Uspávání mě taky pobavilo, muselo to být úsměvný, ale věřím, že tě to štve.
Puzzi, a není to noční jídlo třeba proto, že přes den jí Honzík míň? Třeba je zvyklej na svůj denní "příděl" a když to do sebe nedostane přes den, tak ho chce v noci? Asi blbost, viď...
Lao, pro mě je první kojo ve 23h dobrý :sweat_smile: Kaši dávám v 18h, v 18,30 koupání a v 19 kojo a spát :wink:
Sami, třeba měl Domi fakt jenom blbej sen... z toho chrápání TM bych byla asi na nervy... MM chrápe většinou po alkáči, občas teda i bez něj, ale celkem to ještě jde.
Weli, taky blbá noc koukám... snad ty zuby brzo vylezou a bude zase klídek...

Tak chůva je zticha, no toto, že by zase dospával včerejšek? Už spí hoďku a 20min :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně ani tak neva mlíko v noci, když ho to uklidní a pak spí, ok. Fakt bych radši dala 2x za noc mlíko než to nahazování a hekání a otáčení, to je nejhorší.
Hpaji, tak večer dobrý, ale to stejně nespíš, ještě ty noci vylepšit. Sakra ranní hodinka nespaní kolem páté je drsný, co? Co blbnou sakra?
Jdeš dneska ven, Paji? Lenka je v Plzni nebo někde, já bych šla odpo na chvíli, jestli nebude pršet.
Noční jídlo, že by přes den míň snědl, asi ne.Včera v noci nejedl, dneska jo, podle mě nemá asi úplně hlad, ale nějak se tím uklidní, já vůbec nevim, já už nic nechápu.
25. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jj, ranní hodinka nespaní je na hjovno :unamused:
Ven půjdem určitě, viděla bych to až tak na 2, půl 3, uvidíme ještě si písnem nebo zavoláme :wink:
Já vůbec nevím, jestli má Ríša v noci hlad nebo se chce jenom uklidnit... ale asi spíš ten hlad...
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek