• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami v kliduuuuuuuuuuu neklanej se a az budes mit cas tak posles, ja na to nejak urgentne nespecham :wink:
Jj blba noc Hpaji, dneska nejak u vsech probihala na pytla :unamused:
Ted jsem mluvila s kolegyni co ceka dvojcatka dve holcicky, ma 23kg nahore, vse ji boli, ma uz nejake bolesti a to je 33.tyden,. jeste musi vydrzet. ve stredu za ni jedu. se na ni tesim. pry zitra jdou kupovat 4 postylky, dve dolu a dve nahoru :wink:
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ríša už spí 2 hodiny, nechápuuuu...
Weli, ty jo, 4 postýlky, to je mazec :sweat_smile: a to je už v porodce ta kolegyně nebo doma?
Asi vytáhnu žehlení, mám toho tady zase kopec :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych věděla, že Ríša bude tak dlouho chrupkat, mohla jsem to mít už z krku...
25. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, my máme za sebou poslední plavčo, ... malé se moc líbilo, jen dneska vstávala před sedmou, tak byla na konci už hodně unavená a při oblíkání dost plakala, zatuhla hned v kočárku a zatím spinká (už hodinu), máme dnes už i fotky, jsou moc hezký .Za chvíli mi přijede kamarádka s půlroční holčičkou, tak jí je hned musím ukázat. Zatím se mějte, po polednu vypravím Pavku domů ... prala si tady včera prádlo, tak toho má požehnaně ... zatím ahoj ... dočtu a zareaguju později ...
Pavli, Ríša spinká tak dlouho, dobrý !!!!!
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako-unava, smudla si oci, kojime, usne...rikam si, je tuhon, presunu do postylky...okamzite ozil a uz 20min kope do mantinelu...nakouknu, on je hlavou vzhuru dolu :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...to je sranda...ale halvne z je klid a vyhraje si, on casem vytuhne, jen nesmim tam chodit, to by zacal fnukat
musim zacit nec delat
25. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaji kasli na zehleni-neutece, aspon mas volno a relax:slight_smile:
jo holky mmch, dns rano 1. vysledek dopisu :slight_smile: (uklidil posltare na sedacce a uslal si deku), jupi nemusim to delat ja:slight_smile:,ale odesel do mesta zrovna kdyz jsme my vstali,tame se jeste poradne nevideli
weli wow4 posylky...no, 33.tt je u dvojcat uz docela na spadnuti, drzim ji palce
z tu nejsem
25. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
vidim, ze noci skoro u vsech podobny. U nas dobry, akorat sebou porad vsude mozne otacel, jako kdyby se mu neco zdalo. Tak jsem si ho vzala k nam do postele kolem 4. V pul 6 mliko a v 7 vstaval :angry: Asi se to u nas stane pravidlem to vstavani :frowning2: pak dela blbosti a v 9 zase spinka. No co, si musim zvyknout. Treba toho vic stihnu :grinning:
Jaydi ma novou zabavu. Plazit se prese me tam i zpatky. Vzdycky se chytne, vetsinou kolem koz, az me to stipe, postavi se na kolena, pak na nohy a vyleze na me. Pak se nejak porad krouti a poskakuje, ze me preleze, no a zase zpatky :grinning:

Puzzi ja bych zkusila v noci davat caj. Mne rikala dr, ze v noci mam davat vodu (tady caj neznaj pro deti), ze pak se mi nebude budit v noci vubec. Ze vetsinou hlad nemaji, ale kdyz mu budu davat mliko, tak si na to zvykne. Tak nevim. Za vyzkouseni nic nedas na par noci, ne? :wink:
Sklenicky od 6 mes s kouskama tu nejsou. Jsou az od 7 mes, ale jeste nemam koupene. Ty kousky mi pripadaj docela velky zatim. Takze masove mam jen ty od 4mes. A moc mu chutna hovezi. Kureci nic moc.
Lao kasi davam jak kdy. Ale vetsinou pred tim, nez jde spat. Hned potom dam mliko. Kasi delam jen tak 3 - 4 lzicky kase. Vetsinou nesni cele. Zkousela jsem davat pred koupanim, tak kolem pul 7, ale to nechtel vubec. Kazdopadne poslednich par dni snedl kase tak max 3 lzicky a konec. Uz ji ma asi dost :sweat_smile:

Puzzi vztekani je u nas na dennim poradku. Ze sedu se sice na hracku natahne, nebo prejde na 4 a chce lezt. Jenze jak mu to jeste tak moc nejde, tak se vzteka. Pak se jeste vzteka, kdyz se neceho drzi a nejde mu vstanout :grinning:
25. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Sami, tak super zacatek od TM :slight_smile:
Weli teda 4 postylky kupovat nic moc...
25. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jj je to na spadnuti, ale jeste musi vydrzet. chudina. snad to zvladne. je jeste doma, ale je to vselijake, tak uvidime. :wink:
jdu neco delat, varit atd.
jsem jak prastena dneska, nevyspana, boli me hlava no zadny med :unamused:
25. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem par fotek ze vcerejska. S kamoskama a jejich 5ti M klucikama. A pak z vecera, jak se Jaydimu nechtelo spat.

Pred chvili se mi vzbudil po hodce a pul a tedka si hraje na dece :slight_smile: Snad mu to chvili vydrzi.
25. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky, nazdárek mrňata :slight_smile:
Píšu další pokračovaní černé kroniky, Riška mi včera vyvrátil kočárek i s Jankou :pensive: Udělala tam asi kotrmelec nebo něco velmi podobného, do ničeho se nepraštila, spíš se sesunula a zopákla si polohu v děloze. Ale lekla se pořádně, naštěstí u prsa se uklidnila, furt jí sleduju a pozoruju. Bylo to nedopatřením, moje blbost, chtěla jsem jí vzít domu, nechala jsem stát kočár těsně před dveřmi na schůdku a Richard mě pro cosi poslal, odběhla jsem, ale R.tam stál, a Riška pohotově potřeboval poodjet a kočárek se převážil a pomalu se převrátil. Hned jsme přiskočili a Janku vytáhli, ale ten pohled na ní a ten pocit do smrti nezapomenu.
Mám strach je nechat jen na chvili spolu samotné, nikdy nevím, co toho rošťáka napadne. Od včerejšího odpoledne se cítí mnohem lépe, tak už ho to láká ven. :unamused: Furt něco vymýšlím, nějaké akce, ať se zabaví. A izolace od Janky se mi teda vůbec nedaří :confounded: Takže děj se vůle boží.
Jdu uklidit kuchyni, vařila jsem guláš, pak asi naženu R. do pelechu a zasednu tady, jestli se mi ovšem nevzbudí princezna nahoře.
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, jasně, Honzík teď spí, tak bych šla taky spíš později v půl třetí a tak.
Weli, 33tt s dvojčatama už je určitě záhul. 4 postýlky :sweat_smile: Hlavně aby nedopadli jako my, Honzík v tý dolní postýlce skoro vůbec nebyl :grinning:
Sami, hlavně že je Domi stále dobře vyladěn :wink: Ale to fakt platí, že v postýlce ráno nebo před spaním ok, ale nesmí nás vidět.
Petruš, čaj zkoušel dneska MM o půlnoci, uklidnil tím Honzíka na dvě minuty, už jsme si zalezli do postele, zhasli a začlo to nanovo. Honzík moc čaje nevypije, v noci dal asi 20ml, megaúspěch, ale na spaní pak pomohlo až mlíko bohužel.
Taky jsem dnes koupila na zkoušku skleničku od 4M zelenina bez kousků, něco sa masem, už an nevim, někdy zkusim, až nebudu mít vařeno.
Jaydi a lezení přes tebe super!
Weli, ať tě ta hlava přejde, to je hrozný celej den kmitat a člověk od rána unavenej, ty dny nemam ráda (asi nikdo :sweat_smile:).
Pospi, to by se ve mně krve nedořezal, hlavně že se nic nestalo, takovejch otočení kočáru se asi stane, na to je super zima a fusak. Dobrý, že je Riškovi líp, ale nemáš to teda teď vůbec snadný, izolace těch dvou, zabavování, pozor na janku, co Riška...
25. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, fotečky jsou nádherné, teda Jaydinek je nádherný a úplně pan úžasňak jak už mu to krásně leze a stojí, fakt super :dizzy_face: A ty kámošky jsou češky? Petři, vstávání v 7h není taková hrůza. Zeptej se Dedulky :grinning: :wink:

Sami, čtu o 1. vlaštovce, snad mu to vydrží :sweat_smile: Přeju ti, vlastně vám, aby došlo k obratu k lepšímu a ještě lepšímu :slight_smile:

Weli, ať kolegyni vše dobře dopadne. A 4 postýlky jsou pěkný mazec, ty vojcle :confused:

Jdu na ten úklid, než dorazí táta Richard
25. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, fotky fakt super, hlavně v tý postýlce :grinning: Nedáte už postýlku do nízký polohy? Jaydi už leze, sedí, bych se bála, aby nepřepadl. Moje máma tady včera na nás, ať už taky dáme postýlku do dolní polohy, i když Honzík jen na bok a chytá se šprušlí, podle mě je to ještě ok, ale možná, kdyby náhodou jednou se přitáhl...
25. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, JD j super expert, to je Harapes olympionik :slight_smile:)), parada, co uz umi!wow

pospi, sakra ten Risa, ja bych mu uz asi placla nebo co ...ja vim, ted trochu v tom nevinne,ale ja nevim, bych mu asi jako rekla neco jakoze Janicku odnesou a nebude, kdyz s ni bude delat takove veci...jak jsi psala s tim vezenim a polepsovnou, to bylo dobry...aby sel vic do sebe, to je Janek, achjo.Ale to je asi normos, kdyz jsou starsi sourozenci, vymysli bejkarny a zkousi, kam az muzou zajit :frowning2:. Snad bude Janicka v pohode
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska net frčí, to je úžasné :dizzy_face: Šla jsem zkontrolovat,jestli jsem odeslala příspěvek a je tu :dizzy_face:

puzzi, doufám, že to bylo poprvé a naposledy, už ten strach nechci zažít. Pořád Janu pozoruju, dneska ječela jak Viktorka u splavu, nešlo jí usnout, a já jsem byla strachy bez sebe, že jí něco po včerejšku bolí. Ale to by řvala, ikdyž jsem jí vzala do náruče, ale ona vždy stichla. Takže jen herečka :grinning:

Jana mě též nesmí při usínání vidět, jinak brečí anebo se chechtá. Podle stupně unavenosti. :wink:

Musím jít kouknout na ty povodně, teĎ mi volal R., že Toyota ... aha, nevím jestli ostravská nebo N.Jičínská, ale asi N. Jičínská, je zalitá metr pod vodou. :confused: :confounded: V Bartoškách se též určitě vylila Odra, tam je vždy z koryta venku....
25. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc ok. Zuzka sa zobudila o siedmej. :slight_smile:
Už mám prvú objednávku v e-shope, si vygooglila obchod, lebo do e katalógov, sme ho ešte neregistrovali. :slight_smile:
Puzzi, ja som tiež počula, že deti na UM od 6 mes., nemajú v noci jesť. Má sa im dať prevarená voda. Sestra to pár nocí urobila a malý prestal vstávať v noci na jedlo. Lebo oni si zvyknú v noci jesť a potom začnú cez deň menej, lebo vedia, že v noci dostanú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi ešte že sa Janke nič nestalo. :pensive:

Petruš fotky sú úžasné, Jaydy je šikovný. :slight_smile:
Lao kašu dávam okolo 17:30 - 18:00 a kojo o 19:45. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam, takže dopis funguje? :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to víš, že bylo kázání i strašení, ode mě, od taťky a tak. On chvilu seká latinu a pak zase zapomene. Tak jak s tou izolací. Včera mu o tom říkala i dr. tak to dodržoval, dneska se cítí lépe a nemůžu ho od Jany vyhnat :unamused: Ale jsem furt s nima. Nechci riskovat šrámy :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se teda "vyhrožování nereálným" moc nelíbí, myslim, že malý děti to dokážou vzít fakt vážně a pak mají velkej strach třeba z tý polepšovny nebo já nevim, čím jim člověk může vším vyhrožovat, přijde mi to na dětskou duši moc kruté. Ale nic proti, Pospi, neber si to osobně, já jen tak spekuluju.
Už jsem jednou u známých zažila, když 4letej chlapeček si blbostí zničil punčocháčky (koukala z nich nitka, tak jí chtěl vytáhnout a tahal a díra se zvětšovala), maminka mu vynadala, že to stojí peníze a ona teď bude muset bejt pořád v práci a vůbec nebude s ním, mně ho bylo strašně líto, pže on to bral fakt vážně, že s ním teď už máma nebude. Jsem spíš pro jednu na zadek a zvýšenej hlas a reálně vysvětlit, co by se mohlo opravdu stát, záleží teda, jestli to to dítě pochopí.
Pospi, to bude ok s Jankou, kočár ten pád zbrzdil, asi se hlavně lekla.
Jj, u usínání bu´d brek nebo chechtot, takže přijdem, nahodíme a hned mizíme.
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi teda u vas o zabavu postarano, jak tak vidim. Riska by mel davt na malou pozor, ale jak mu to vysvetlit, co? :frowning2:
Diky za pochvalu fotek. Puzzi dneska budeme menit polohu postylky. Radeji za vcasu, nez pozde :wink:
Zase mi tu malej rve a nevi kde by co by :angry:
Za chvili bude obed a pujdeme ven, tak bude aspon klid.
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, tak gratuluju k první objednávce :slight_smile:
Já vím, že je to blbý v noci mlíko, ale my fakt zkoušeli uklidňovat, čaj, MM to dnes zkousel asi 10-15 minut, ale bylo jen hůř a hůř a já to pak už nedokážu protahovat, udělám cokoli za klid a spánek. Čaj jsme zkoušeli, nepomůže. Ale můžeme to zkoušet vždy nejdřív čaj, to jo, třeba to někdy zabere.
Petruš, tak fajn, bude se sice hůř sklánět k Jaydimu a obracet, ale budete v klidu, je fakt, že už mě taky občas napadne, co kdyby se přitáhl, asi taky už dále polohu dolů.
25. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já jsem si Vítka pěkně rozmazlila :confused: Když ho položím na deku, spustí kravál... Vrátím se, klid a úsměvy...To se opkuje do té doby než vyměknu a vezmu ho na ruce... :angry: :grinning: Takže asi shnijeme ve špíně....
Pospi, teda Riška je expert.... Ale Janka je určitě v pohodě!!!
Miruss, taky gratuluju k 1. objednávce :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, super s prvni objednavkou. At se ti obchod pekne rozbiha :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao a když je na dece a vidí na tebe, tak ok? že bys třeba v kuchyni něco dělala a vítka měla na zemi u sebe? Na honzíka teda tohle nefunguje, resp. jo, ale jen chvilku :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, funguje to jen na chvilku, no a ještě mám v kuchyni málo místa, takže dávám majzla, abych na něj nešlápla a tak...
25. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my ven tedka nejdem. Jsem malemu dala najist - spenat se sladkym bramborem, pak byl rev, tak jsem se sla nahoru prevlict a na wc a on mezitim vytuhnul v posteli. Tak sladce spinka... :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes nějako nestíhačka...
dopo mi nechtěl malý spát, odpo šla sice tch., ale uklízela jsem, teď tady šíleně hřmí, tak jsou zpátky, mládě dospává v garáži, snad ještě bude chvíli chrnět...ať si dám taky oraz! :wink:
25. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, doprovodila jsem Pavlu, projely jsme park a s prvníma kapkama jsem vjížděla do garáže, tak to mi opravdu zas něco vyšlo (bylo opravdu strašný dusno, ze mě leje ještě teď) .... malá spala ráno skoro 2 hodiny v kočárku v garáži, pak proběhla návštěva kamarádky, jsme pokecaly i s Pavkou ... škoda, že ráno nebyla nachystaná, mi nenapadlo jí říct dopředu, mohla jít na plavčo s náma se kouknout .... kamarádka fajn, má moc roztomilou holčičku s moc vlasama, kudrnatýma, paráda ... Markétka ještě spinká v kočárku, tak snad stihnu něco dočíst ... už spí přes hodinu ....
Peti, Puzzi, hrábly jste do živýho ... my jsme na sebe všichni prý strašně podobní, mí bráši jsou od sebe rok a jsou prý jak dvojčata podobný, jejich děti (ty mladší) - ato je ta sranda - je nerozlišují, když dojde Venca, tak Milanova Adrianka natahuje ruce a směje se, jakoby došel taťka, .... a když měl brácha svatbu, tak jsme dělali rodinný foto a v práci mi řekli, že tolik stejných ksichtů už dlouho neviděli :grinning: :grinning: :grinning:
Puzzi, my máme vždycky spurt se zpožděním, tak možná je to ono, malá dneska hryzala i Pavlu do brady, když měla hlad, tak to už bylo co říct ... :grinning:
Puzzi, my dáváme zatím jen kupovaný jídlo, a telecí jsme teda nezkoušeli. Ale kuřecí s jablkama chutnalo i mě, zeleninový rizoto a zahradní zelenina taky ... ono neochucený je to vždycky takový divný ...
Lao, já dám kaši někdy před a někdy po, podle únavy, pak dokojím až těsně před spaním :grinning:

Holky, dneska noc - první jídlo ve 2 a druhý až v 6 ...
Weli, dvojčata, to je náročný, fyzicky i finančně ....
Pospi, uhlídat dvě takový malý děti je náročný, Martin Pavle teda nic nedělal ale ona mu dělal potvorstva a dráždila ho, ale až byla větší samozřejmě....
Miruš, gratulace k první objednávce !!
25. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dodala pár fotek...i s novým kočárkem :slight_smile: ...Dnes jsem zas uklízela, koupelna byla jak dobytek a teď chci spíchnout sekanou, tak nestíhám reagovat, i když jsem poctivě dočítala....
Jinak kdo by chtěl vidět fotky ze svatby, tak jsou na i-dnes v záložce blog pod jménem Štěpán Binko... :wink: (vip bloger). Štěpán je "veřejnej" bloger, tak snad by mu to nevadilo, že to tady prezentuju....Dokonce tam jsem vyfocená s Rudou Havlíkem....byl asi před 14 dny v Mistr GS :slight_smile:, dávali jsme si spolu panáka...fajn kluk :wink:
25. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, v poho. Mě polepšovna a policajti nepřijdou nijak zlé, to je reál, tam se klidně může dostat, pokud nebude respektovat pravidla a tak. On ví, co dělají policajti, za co se chodí doopravdy do polepšovny, Richard mu vykládá poučné pohádky :wink: My ho nestrašíme jako tak, za každou blbost, to nee. Já jsem mu vysvětlovala třeba to, že když by se jemu nebo Jance něco stalo, tak mě můžou zavřít za to, že jsem se o ně pořádně nepostarala a nepohlídala je. A když on by ublížil Jance, tak by mě nebo taťku mohli zavřít a pak by nás neměl doma. Mě přijde pitomé děcka strašit čertama a čarodějnicema, bubákama apod. to se pak opravdu bojí a jsou vystrašené z kdečeho. :wink:

Udělala jsemprávě anketu, jestli se R.bojí policajtů, tak prý bojí, že ho zavřou, když nabourá auto :grinning:

Marti, asi nějaký silný gen :grinning:
25. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek