• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
puzzi diiiik, jen opravim ze hruska toka s barnovkou :slight_smile:
ale teda byvalej od vrchni je slizoun, blee

prave jsem sezrala misku jahod a boruvek s plnotucnym mlikem, smetanou a cukem, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
energie dobita :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, Barnovka, to byl test, jestli si všimneš, jestli čteš pečlivě :grinning:
Mňam, jahody a borůvky jsou top mňamka!
Miruss, snad budou zuby brzo, jsme zvědavý na zítřejší míry...
Dobrou, holky, dnes mám službu :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavec babinec
jdu očíhnout fotečky.
, pěkný večer všem :wink: . Jsem po dnešku kantáre a asi toho ani moc nenamluvím :sunglasses:
25. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tarova neser a laskave vykolp vysledek chandeni na test!!!
:slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, to je super, že jste si srazík s Magdi a klukama užili :dizzy_face:
Já jsem dneska byla nucena jít do obchodu zrovna v době, když začala bouřka... Malej byl nevrlouš a chtělo se mu spát, tak jsem ho nasáčkovala do kočáru a jelo se... Aspoň jsem měla možnost podruhé vytáhnout gumcle :grinning:
Jo a jinak jsem se definitivně nasrala a rozhodla jsem se, že koupíme myčku. U nás to teda bude muset být něco menšího, ale takhle se to už fakt dál nedá... Jo, holky znalé, jak mám chápat ten počet sad, co se do myčky dávají? To je jako 6ks nebo 12, či jak to teda jeee? Díky :grinning:
Sami, Ordinačku si pusť zítra na netu :wink: Kurňa já se teď dodívala na Ulici, nejnapínavějších 15 minut jsem si nahrála, tak jsem to i pěkně ořvala :zipper_mouth: :grinning: A teď ještě zvládnout celé prázdniny bez Ulice :rolling_eyes: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, Peti, taky chválím videa, Jaydenek je sladkej a moc šikovnej :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami ništa pišta, papjur bílý jako lilie :slight_smile: načež jsem teda ráda. Jsem asi měla ovulaci :slight_smile:

Ulici jsem neviděla ani nepamatuji. Co se tam stalo, žes ji lao ořvala?

petruuuš Jaydinek je teda neskutečný!! A v tom skákadle je boží hop hopi hop a on skáče jak utržený z řetězu :grinning: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti videa super, jsem se chlamala u toho skakala, hopy hop:slight_smile:))) to bylo srandovni
koukam, e JD ma spoooustu krasnych hracek a tak, to tam mate jak nekde v profi detskem koutku :slight_smile:

laus cauky, je, ja uz si to nepamatuju ty sady, jak to tam pisou presne? ale to jako neres ty sady, poridte tu mycku sirky 45cm, ta bude stacit, aspon ji rychleji zaplnis a bude plne vyuzita
25. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hura, tu vsichni byli napnuti jak guma u trencli :slight_smile:tak at to vyjde priste, az budes uz chtit :slight_smile:)
joj hopi hopi, to bylo fakt supr
25. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami tak tak hlavně to bude chtít nějaký dobrý test :grinning: , néé nějaký Axiom, tu v lékárně neměli nic kloudného žádný Mamatest aj.
kukala jsem na kočár, teda jen povrchově, ještě néé na parametry, ale teda extravagance! Bude ti slušet!
25. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, gratuluju k liliím :grinning: Jo, v Ulici měla jít mladá Pumrová na potrat a nakonec nešla :dizzy_face: :dizzy_face:Juchů :dizzy_face:
Jo a ještě jsem teď našla novou úchylku a koukám odpo na Muže na stromech (jak to šlo poprvé, tak jsem to nezvládala sledovat, tak teď snad konečně :grinning:)
Sami, my budeme muset pořídit jen na 6 sad, aby se mi to do té kuchyně vešlo. No ale aspoň nebude problém s naplněním :grinning: Přesně jak říkáš :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, takze jeste tu mensi, jo, to bude stacit, hlavne se to vyuzije na max, uklidis po obede a hned zapnes a bude porondek
holky, ja su taaaak hotova, jako bych lopatou slozila nakladak uhli,
asi pujdu spat, fakt KO
tak dobrou
25. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš jsem tam asi neměla nikdá v myčce celou sadu. My máme taky menší a umývám jak kdy, podle toho jak vařím. Někdy i obden. Máme Boschku podstavnou tuším 45 cm.
Mno ono upřímně já furt nevím na 100 % na čem jsem, páč ten test je pěkný šmejd :angry: ale tak z těch 95 % nejsem :grinning:
25. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a magdi, dik, ja uz se na kocar docela tesim...sice jsem do toho spadla tak jako uplne nahodou,ale jsem se rozhodla, ze si budu materstvi uzivat, no ni?
a klidne vystridam 20 kocaru :slight_smile:
prave jsem prodala nase vibracni lehatko FP...jupiiii, bueeee:slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn :slight_smile:
sakrja...no tak prkup jiny test a rovnou par do zasby budou se pak hodit :slight_smile:

ja, kdyz jsem sama doma, tak davam na kazde kafe jiny hrnek, novou lzicku, proste fakt jako plytvam nadobi,abych mola mycku zapnout :slight_smile:, kdyz uz tak uz, rucne nemyju fakt nic
a uz tu nejsem paaaaaaaa
25. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami brou nocku a hezké sny :slight_smile: jo mateřství si užívej to je třeba!

mno jsem chtěla ještě něco písnout a očíhnout talls fotky, jaksi v postýlce někdo naříká, ale nechce se mi k němu, třeba to přejde achjoo...

Leni Matýsek je hyper, travička mu chutnala to jooo. Honzík je pěkná placka a jak plakal, když Maty vydával ten kuckavý zvuk :grinning: :sunglasses:
25. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téma: moje oblíbená myčka, též jsem si na ní až moc zvykla a nádobí ručně nemyju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska mám nějakou smutnou náladu, kukala jsem se na zprávy na povodně a je mi z toho ouvej. V Bartoškách se vylil potok, známí mají vytopenou garáž a sklepy, tak mi ta nálada hodně připoměla r. 97 :frowning2:

WEli, Magdi, to je dobře, že se vám vydařilo setkání :dizzy_face: I počasí bylo dneska celkem fajn, až na to dusno.

Magdi, takže lilie? :confused: A tomu jsi ráda, nebo ne?

Miruss, zapomněla jsem pogratulovat k 1. zákaznici :dizzy_face:

Puzzi, přeju klidnou a prospanou noc. :wink:

Janka se mi už 2x probudila s ječákem. Nevím, co se to ta babizna naučila :angry: Jo, a na srazu odkoukala od Matyho přetáčení si ouška, od té doby to taky dělá a ve velkém. Podle toho poznám, že se jí chce spinkat.
25. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ty fotky jsou vynikající :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, i mě dnes mrzelo, že to končí, ale už jsem s tou druhou maminkou domluvená, že od září zkusíme ten pokračovací kurz ve velkým bazénu
25. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi jsem ráda, myslím že fakt mám čas do ledna, února :slight_smile: ale musím si koupit Mamatest aspoň, to co jsem tady splašila je nějaké čudné.. a i tak do zásoby se budou hodit žejo :-¨
Jak přetáčení si ouška ? to nevím.. Honzík když chce spát tak dává na stranu hlavičku, dneska to byl teda výkon než usnul potvur jeden malý.
S tou převrácenou Janičkou mě to mrzí, chudáček :frowning2:

Lauš Muži na stromech jsou fajn! Jednu dobu jsem koukala, ale pak už v těhu jsem to nedávala jak to bylo pozdě, to jsem chodila brzo únavou spát. Nejlepší jsou ovšem Zoufalé Manželky!
Ty brďo takže mladá z Ulice měla jít na potrat? :confused:

Marti fajn fotky obhlídla jsem všechno, ale teda ty Pamely, to člověk neví na co se má dřív dívat! Pavka má pěkné dolíčky a SImča je štramanda tam v té sukýnce, je to vyžle tak co má?! :confused: :sunglasses:

Talss andílek krásný a seklo vám to s TM! Ještě jdu hledat nějakého RUdu, ale teda nevím jakého :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi vydařené odpoledne jo? to jsem za tebe ráda, když to nemáš s Honzíčkem jednoduché.. Měj pěkný víkend, užij si návštěvy a hlavně se brzy vrať bo tady budeš chybět :wink:

Jsem byla kojit prcíka a snad klid aspoň do dvou prosíííím. Už týden zas spí na pendrek, budí se, ale néé co dvě hodiny, tak aspoňže tak.

Paní mi dnes psala že příjde komboška, tož jsem nestačila ani ukázat jakou, no neva
25. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes byla poslední Ulice, to už nebudu mít v té telce fakt na co koukat ...
25. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, mixér mám na poště (ráno byl u nás pošťák a Pavla byla v patře, tam není slyšet zvonek), tak hurá, už budu moc klohnit sama !!!!
25. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi nende rozjet ten blog na i-dnes talls :frowning2:
25. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tož super, bylo na čase! Už víš co uklohníš?
25. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, mě taky ne, chtěla jsem Simčiný fotky ukázat MM (než usnul), třeba jim to jede jen v pracovní době?!? Odpoledne mi to šlo ...
Ještě nevím, co budu dělat, prohlídnu, co mají v zelenině zajímavýho a nakoupím na víkend
25. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mno tak uvidíme co zítra. Valím do pedřin, brou všem
25. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu do hajan ... dobrou
25. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám ještě na album ededíků a maj první zoubek jůů :dizzy_face:
jsem si dnes ošahala zoubek Matyáška a teda ostrej byl jako břitva!
25. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek