• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Marti, fotky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Jak je tam Markétka úplně v pohodě :dizzy_face: No a ty Pamely!!!! :confused: :grinning: snad začnu závidět :wink:
25. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hojky, tak jsem byla s kamoskou na skypu skoro dve hodky. Ma holcicku presne o mesic starsi jak Jaydi, tak jsme si mely o cem povidat :grinning:

No a nez kdesi cosi je zase 11hod. Prdolka v pokojicku zatim dobry. Samozrejme spinka zase na brichu. Jsem zvedava, kdy se prvne vzbudi a jestli bude rev, jako kde ze to vubec je :sweat_smile:

Jinak teda diky za pochvaly. U toho skakadla se taky kolikrat zasmejeme, jak Jaydi skace a co dela :grinning:
Megn, tak test nic...nevadi, bude priste :wink: :grinning:
Sami gratulka k dalsimu uspesnemu prodeji :slight_smile: ¨
Marti fotky z plavca uzasne. Marketka je vylozene spokojena potapecka. Fakt moc hezke :dizzy_face:

Tak jdu taky na kute. Jeste prectu par stranek v knizce a pudu spat.

Dobrou noc :slight_smile:
26. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky akorat davaj na bbc news, ze zemrel Michael Jackson :frowning2:
26. čer 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš - taky jsem si to akorát přečetla...chjo - měla jsem moc ráda jeho písničky :cry: - teda pořád mám :dizzy_face:
26. čer 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

taxem se snazila od 6.30 jeste nejak Domcu v posteli uspat,ale neslo to, v postylce si chvili hral, spustil alarm chuvy, vyletim a on drzim chuvu v ruce, vyndanej drat, rozsvicene svetylko, vysmaty :grinning:
pak zacal fnukat a povidal tohle: MMMMM MA MMMA MMMMAAAA MMMMA MAMI :grinning: :dizzy_face: tak to jsem teda vstala a vzala si ho jeste do postele :dizzy_face: (i MM, kterej furt predstiral, ze spi, na to MAMI reagoval :sweat_smile: )

no a ted jsem ho dala na pastvu :slight_smile: a do 2min zas v hovnousech :angry: ...je to hovnival kral

jdu si udelat kafco a docist
jo jinak uz taky v Ostrave rikal BBBBA BBBA BBBBABABA,a dalsi slabiky TA DA LA ale jen obcas
hm...takze dalsi varka...fuuuj, hoven kral :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ve dvě a v pět mlíko :unamused: A to už byl takovou dobu bez mlíka, se to fakt zas naučil, achjo, ale snad je mlíkovejch nočních dětí ještě dost, nojono. Ale jinak nahazování śkoro ne, po mlíku spí pár hodin v pohodě. A ráno vůbec nevim, kdy vstával, mě bolí dneska hlava a vůbec se mi nechtělo, Honzík si v chůvě povídal tu a tam ticho, já akorát vim, že v sedm jsem si říkala, že už fakt jdu, odložila jsem si peřinu a najednou ticho a povídání, nebrečel, tak jsem se zas přikryla a šla jsem pro něj v 7:37! Tak možná byl vzhůru hodinu, si to nepamatuju.
Sami, teda Domi se takhle rozkecal, no to je úžasný! Honzík mluví jedině s prstama v puse a to se dá dělat max. "wawawawawa". Anebo někdy dělá něco jako "ebe". A já na něj furt mamamamamama, to kouká a mlčí a neřekne to :sweat_smile:
Hoven král :grinning: To jsou vždycky pocity, co? Honzík včera taky s holým zadkem a posral puzzle, já vždycky nevim co dřív, jestli jeho utírat a mejt nebo tu spoušť, ještě když je na břiše, tak mu nemůžu ani nohy nadzvednout...
26. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
tak dnes ze mne spisovatel nebude, bo jsem přečetla vše včera večer, ale mám vyvajnošenou hlavu, takže totál nepamatovák...tak jen krátce...
Megn, jeje, tak my mysleli, že se dáš do klubu ke Korčule a ty ne??? Ale jsi docela ráda, ne??? :wink:
Marti, ty jo, jste kočky obě ve vodě...a těma Pamelama neprovokuj :grinning: ...obzvlášť přede mnou, když tam mám lupou co pohledat :grinning: . Super, že půjdete na další kurz...já bych taky chtěla od září do bazénu...ale tady jsou to mega ceny, jedna lekce víc než 500!!!! Ještě podražili, hajzlíci....Fakt 500 za půl hodiny nedám....ale je tu ještě jinej bazén, je to v gymplu, prej je tam voda čistá, no ale nevím...

Petronuska, teda jsem nechápala z Jaydíka...ten je nějak mega dopředu, ne??? Tohle dělají děti tak kolem 3/4 roku!!! Jak vstává a tak...uf....to bude za měsíc chodit, jak tak na to koukám...

A Jackson...??? Ty jo, asi to zdraví po těch všech plastikách nic moc...je mi ho líto, taky jsem ho měla ráda, i když teda poslední dobou jsem od něj neslyšela nic...takovej fenomen to byl :frowning2:

Sami, tak už MAMI, jo??? Šikulka Domík....u nás zatím nic moc se slabikama....

Včera jsem se smála...dala jsem prcka do postylky, že jako má spát...po chvíli ticho, tak tam jdu a Tobi na břiše a hraje si s medvědem, tak na něj zavolám, otočí se a začne se děsně řehtat a má výraz přesně typu....Matko, nepruď se spaním, mám tu jinou zábavu"...fakt čurina ze mne veliká...no , musela jsem se smát taky :slight_smile:

Jinak Ruda Havlík není ten střelec, jak se někdo ptal, ale vyprávěl tam, jak obchoduje s Čínou...takovej dlouhovlasej drobnej kluk kolem 30 let...

Děkujeme za pochvaly fotek a kočárku :slight_smile: ...docela mi ho včera chválila i ségra a to je vyznavačka Jane Slalom...jsem se teda divila a chválila i štokrdli Pollynu :slight_smile: Ta je teda fakt skvělá, díky Weli za mánii :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jdu vás jen pozdravit, abyste věděly, že na vás nezapomínám :slight_smile: Dočíst teď nestíhám, dítě mě nenechá, snad se mi povede přelouskat aspoň pát stránek večer, dnes budu sama, tak se musím zaměstnat !!
Díky za podporu.
Jinak včera jsme měli premiéru ve sporťáku, Kája koukala jak vyjevená, že vidí ve, že i zapomněla spinkat.
Z papání máme za sebou mrvičku, brokolici a dnes dojedeme mrkev s bramborem.
Pa pa a večer se budu chtít ukázat.
26. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vcera jsem vyjimecne nedavala male na noc kasi a museli jsme kojit 2x misto 1x. Tak je jasne, ze uz mliko nestaci. Musela bych ji nalit kybl toho mlika, aby to zasytilo...

Normalne vite co je divne, ze me nikuse nechce vubec ovocne presnidavky. jsem 2x zkusila a nic..

Sami, hovno kral.. se tes na prikrmy. Me vcera hodila mimi bobek do pliny po 3 tydnech! no a pak jsem ji dala na nocnik a teda mega naloz sla uz tam. Ted je to parada. Kakame tak 2-3 denne.

Petronuska zkoukla jsem videa a teda jaydik je vyvojove hodne dopredu. A jakych mas krasnych hracek :slight_smile:

Majdi tak zatim to vypada, ze tehulka nejsi. Tak to pak vyjde az budete chtit. i kdyz by ses urco nezlobila uz ted, ze jo. :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja musim za chvili docist a budu i reagovat.
Puzzi uz jsem to nainstalovala, jde mi to prehrat, jen jak to spustim tak mi to nejde otocit jako fotka treba doprava nebo doleva a navic tam nemam zvuk tak nevim. :unamused:
26. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, tak ten pořad s Rudou jsem zcela náhodou tenkrát viděla a líbilo se mi to!...
u nás to první plavčo ve vířivce stojí 900 za 8 lekcí, to pokračující je 8 lekcí za 800. Naše pojišťovna hradí 1000 za rok, tak to jde
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Markétka jedla ve 3 a v 6,....hrajem si a čekákm, že půjde brzo spinkat, musím požehlit, prochajda a nákup bude až odpo, sice tam bude už víc lidí, ale dopo už jít nechci, nic pak neudělám
26. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jen jsem chtěla říct, že Maxík včera zbágroval odhadem tak 80 ml mrkvičky, takže jsem happy! :dizzy_face:
ze začátku se tvářil, že mu to nechutná, ale pak se rozjedl a už otvíral pusenku i sám! :wink:
26. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, otočit v přehrávači to nejde, prý bys musela mít nějakej editor a tam to potom jde, např. movie maker, ten je zadarmo. Dá se určitě stáhnout na netu. Zkus se podívat, kdyžtak napiš.
26. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty mi davas zabrat.... ale diky zkusim. ono to vsechno na me mluvi anglicky a ja jim nerozumim :grinning:
26. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi bez sance, nemuzu najit vhodny odkaz. :frowning2:
26. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, objednala jsem nás s Markétkou do solné jeskyně, jdeme v pondělí na 14 hodin , chodila jsem tam i těhotná. Od dubna mají cenu za 45 min jen 80,- a malá neplatí. Tak vyrazíme bojovat s tou naší rýmou. Už jsem testovala dveře, kočárkem projedu dovnitř, tak je to dobrý
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá spinká, tak mažu žehlit, se znám , jak se tady rozsedím, tak je to v pytli :grinning:
26. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super, snad ji to pomuze. jsem zvedava :wink:
Majdi jj Maty je oproti Honzickovi hyper jak hrom, budeme mit s nim co delat :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurnik šopa, přetáhla jsem Tobíkův čas na cvičení, když jsem se rozhoupala, tak už byl unavenej a nechtěl nic dělat...tak jsem to zabalila a dala ho spát...ten náš opičák musí mít někoho u sebe, když usíná...dám ho do postýlky, nechám ho tam, ale on kňučí a vyřvává, no, nechám ho tak 5 minut a pak přijdu, dám mu líčko na líčko, nebo pusinkuju čelo, nebo jen chytnu za ručičku a on otočí hlavičku a usne, někdy se teda ještě chvíli chruje,ale tak do 2 minutek usne....ale je to hezký, že se mu hezky usíná, když má u sebe mamku nebo taťku :slight_smile:

Po několikerém prostříknutí madla kočárku už snad nevrže...tak Vyšehrad se odkládá :grinning: :grinning: :grinning:

Marti, to jsou ceny...to bych chodila klidně 5 kurzů.... :slight_smile: , to je stejně mazec, co, ten rozdíl...ale našla jsem tu plaveckou školu Betynka, to stojí asi 150 kč....jen teda nevím...nemám na to ohlasy, a asi i ta voda nebude měněná tak často...plavou s dětma od půl roku, ale co jsem tak koukala, tak by byl tobi nejmladši...to se mi taky moc nechce...asi by to nestíhal, no možná zkusím jednu lekci jen tak na zkoušku a uvidíme...ale bude to až od podźima...
Solná jeskyně je taky fajn, co??? Teda, máte tam všechno v okolí :slight_smile:

Petronusko, závidím vám toho prostoru , co doma máte...my jsme tu tak trochu jak sardinky, Tobík nemá moc velkej "výběh"...no, co se dá dělat, když náš obývák s kuchyní má 25 m....z toho hřiště holt neudělám...

Jdu si nakreslit na ksicht obličej a luxnu...zas všude vidím drobky....pořád dokola...

Jo, včera jsem poprvé v životě pekla sekanou....tak jsem se bála, co z toho vyleze a vylezla....dobrota :slight_smile: A kámoš donesl domácí držtkovou polívku, teda jako klobouk dolů, je to šikovnej chlap....fakt byla vynikající :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi nejde mi to otevrit, nainstalovala jsem to pro wnindows vista ale bez sance a navic mi u toho videa nejde zvuk. ach jo :frowning2:
26. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, MM píše: nevim a jiný zvuky ve win slyší? záleží na formátu toho zvuku, že to ten přehrávač třeba neumí, jakej to je soubor (přípona)?
26. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi typ souboru MOV, jj jine zvuky slysim. nevadi. kasli to nebudu vas otravovat a ono stejne takhle se to tezko vyresi. ani mi to nejde nainstalovat takze to je fuk. diky moc jsi zlata :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dáváte dětem někdy vařený žloutek? Chci ho dneska zkusit...mám vařený brambor,mrkev, květák, je to bez masa, tak místo toho bych mu tam vrazila ten žloutek...mám tam dát celý? Nebo půlku? Myslím, že Miruss dává...poraď :wink:
26. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, na mov ať zkusí http://www.slunecnice.cz/sw/quicktime-7/, na přehrání by měl stačit.
26. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
u nas noc docela ok. Divnej pocit nemit Jaydiho vedle sebe. Taky jsem spala tak napul a poslouchala vsechny zvuky :grinning: A byla jsem na nej v pokojicku asi 2x v noci. Se nejak blbe pretocil a fnukal pak. No a v 5 mliko a zustal s nama v posteli. Vstavali jsme pred 8 a on normalne v 9 zase usnul po mliku. Tak dobry.
Vcera jsem mu sestrihla ty vlasky a vypada krasne. Lepsi, nez to bylo. :slight_smile:

Sami tak Domik uz ti rekl mami....jeeee, ja chci taky. U nas je jen dada, pritom taky porad dokola rikam mama :sweat_smile:

Marti super s tou solnou jeskyni. Taky bych si tam zasla. Tak snad se Marketce ulevi.
Talls ja zloutek jeste nedavala. Tak bych taky chtela vedet, co a jak :wink:
Weli, TM se na to nemuze podivat? Treba by neco nainstajloval :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, já ještě ne, nějak teď stagnuju, musim se někam kouknout, jestli už nemůžu v 7M začít přidávat něco dalšího k zele, ovo, maso.
26. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju holky, taxem rada, pani si pro lehatko hned rano naklusala, tak litr v penezence...:grinning:

rano jsem svlikla povleceni, povysavala v loznici, nez sel Domi spat a MM se nabidl, ze povysava zbytek, taxem za nim hned vytirala, super, povleceni uz lita v susicce, dobry pocit, bude uklizeno zas trochu

weli MM skoci na postu s balickem dnes, hura! :slight_smile:

Domi uz dava skoro 2hodky :confused:
26. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsem dnes hned ráno šla pomáhat MM s balíkama, bylo toho jak když nasere... :confused:
Dneska bych to tu mileráda douklízela, ale nevím, zdalipak mě milostpán nechajů :grinning: Na oběd bude dojídat brokolici s bramborem, což mi připomíná, že bych měla ty erteple dát vařit. My budeme mít smaž. hermelín.
Sami, to je krášný, že Domi tak vykládá :dizzy_face: U nás je zatím slyšet jenom jekot a pištění :grinning:
Puzzi, noc pěkně na houby, co? :unamused: Já jsem v noci kojila-ani nevím kolikrát... Poprvé kolem 23. Včera té kaši moc nedal...
26. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to prubnu, dám půlku ...nebo jen čtvrtku...pro začátek...
26. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek