• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ráda bych poznala maminky z Prahy 4 (Braník)

4. prosince 2012 
Ahoj všem maminkám,

ráda bych touto cestou poznala další maminky, které by rády , stejně jako já, zašly na kávu, do krámu, na drbárnu nebo do fitka......na prvním místě však do lesa na prochajdu :slight_smile: jiné nápady jen vítány....
Bydlíme v Braníku , máme jednoho ročního syna, partner je převážně pracovně vytížený, no a já si ráda povídám a prcek vlastně taky, jen mu nikdo ještě nerozumí.... :sunglasses:
Krásný večer a budeme se těšit

Veronika s Radečkem
25. lis 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nicoss86, jsem také maminka na mateřské, mám 1,5letého syna a 4 letou dceru, bydlíme blízko Thomayerovky a kamarády hledáme neustále. Jestli chodíte rádi do lesa tak to je ideální, bydlíme hned u krčského:slight_smile: jinak jsme pro všechny aktivity. Pokud to pro vás není moc z ruky, budeme rádi když se ozvete :slight_smile:

Mirka
25. lis 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mirko,

no ráda :slight_smile: zrovna dnes jdeme s kamarádkou a jejímy dvojčátky na prochajdu, tak kolem půl druhé, my bydlíme kousek od Plazy na Novodvorské, máme tady bezva les a rybníky,nebo bychom se mohly sejít jinde.....musela bys ale napsat kde přesně :slight_smile: chodíme tak do 16 hod max pak mají děti hlad :wink:
26. lis 2012 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, mám prosbičku - nemáte někdo kontakt na spolehlivou partičku, co by udělala mým dětem Mikuláše? Bydlíme na Praze 6. Mikuláše nám měl dělat kamarád, bohužel momentálně leží v nemocnici...... Moc děkuji a omlouvám se, že jsem vlezla takhle do vaší skupiny :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoss86
Ahojky, tak do Plazy občas chodime, není problém jen to potrebuji vědet dopředu , rybníky ani les tam neznam :slight_smile: my bydlíme vedle Ikemu, do lesa par kroku, klidně se mužem sejít někde na pul cesty, i dopoledne . Dej vědet jak budete mít čas a chuť. Ja jsem na netu vetsinou až večer, těšíme se pa :slight_smile:
26. lis 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink: já taky bydlím kousek od Novodvorské a mám skoro 16ti měs dceru :wink:
27. lis 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mirko,

určo se můžeme dohodnout, většinou ale dopoledne nestíháme :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli by ti vyhovovala ta 13 hod .... :grinning: no ale ráda přijedu ( možná i kamarádka s dvojčátky) projít se k vám do lesa !!!! A kdyby bylo škaredě, což teď už bohužel asi bude , můžem se sejít někde jako je ta Plaza???? Já neznám jiné podobné místo tady v okolí , ale určo se ráda dohodnu !!!
27. lis 2012 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci,

rozhodně nás může jít víc, budu jen ráda,tak až se tady vyvrbí kde a kdy a nebo v té Plaze někdy, teď bych ještě ráda využila krásného podzimního počasí :sunglasses:
27. lis 2012 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicoss a kde u té Plazy vlastně bydlíš?? :slight_smile: já byla včera s kamarádkou v cukrárně Anděl - v KC Novodvorská, je tam takový dětský koutek a nebylo to tam taky špatný :grinning: mě Emmča nechce už být v tom koutku v Plaze jak je u Lindexu :wink: ale ještě jsem říkala že chci zkusit koutek v tom knihkupectví Bux...
27. lis 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mám to všude tam , o čem píšeš, kousíček :grinning: ten koutek v knihkupectví ráda vyzkouším s tebou!!!! Tu cukrárnu znám ale pro našeho nechodícího je tam vždy mírný bordel na zemi a může kdykoliv odejít :( no a je pravda že vedle Lindexu, to bývá dost plné a celkem špinavé.....
27. lis 2012 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nechodí jo?:slight_smile: brzo začne - mě tam odtud taky pořád zdrhala a běhala po celé té cukrárně :grinning: ale furt lepší tam než ji lovit z lindexu nebo datartu nebo co to je v Plaze :grinning:
já bydlím na tu opačnou stranu jež je Plaza - u lesoparku Hodkovičky :wink:
27. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My bydlíme u Billy směrem na Braník , tak co v ten čtvrtek kolem jedné třeba bychom mohly zkusit to knihkupectví, já bych ráda nakoupila i pár knih, mám nějakou slevu , tak kdyby jsi si chtěla něco vzít zároveň , tak není problém :slight_smile:
27. lis 2012 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych mohla až příštý týden ve čtvrtek, nebo tedka v pátek..tenhle čtvrtek už mám v plánu sraz s holkama v butovicích ve Sloníkově :wink:
27. lis 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře, dobře, tak si dáme vědět , tak hezké Sloníkování :grinning:
27. lis 2012 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoss86
Ahoj Veroniko, ja chodím spis dopo, malej chodi spát v pul dvanácté, tak jedine ze by spal venku, to není problém, odpo po třetí vyzvedavam dceru. Možna pátek a nebo příští týden, uvidíme jaky bude pocasi :slight_smile: kdyby se ti chtělo udělat si výlet, (nevím jak si pojizdna, jak hodně chodíte nebo jestli jezdíš Mhd :slight_smile: ) tak samozřejmě budu rada když prijedete, zatím pa
27. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoss86 u billy ve Vavřenově ulici? :slight_smile: jestli tam tak to jsme skoro sousedky :sweat_smile:
28. lis 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten pátek by se nehodil?
28. lis 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mirce :slight_smile:

ráda se přijedu kouknout , tak se domluvíme na příští týden? Můžu autem nebo mhd, když mi prozradíš zastávku, já tady v Praze 4 bydlím druhým rokem a znám pouze nejbližší okolí, vím kde je IKEM, mám celou Prahu lépe zmáknutou autem, práce a GPS :slight_smile: nicméně busem když to nebude dálka snad taky zvládnem cestovat . Tomu dopolku se můžu přizpůsobit , ale bohužel to nebude asi na nějaké pravidelné změny, to bych Radečkovi a vlastně už i sobě, totálně změnila denní rytmus .... :sunglasses:
28. lis 2012 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci,

ano, ano Vavřenova ulice, teď jsem se zrovna vrátila z Billy, mají pár věcí v akci :grinning: takže sousedky???!!!! Prosímtě v pátem, jdeme k zubaři, no a pak nakupovat vánoční dárky , prozíravě :confused: snad.....
28. lis 2012 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoss86 no tak já bydlím v ulici Klánova :wink: ta navazuje na Vavřenovu takže fakt skoro sousedky :sunglasses:
tak to teda necháme na ten příští týden - zatím ten čtvrtek?
28. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tedka vrátila z Tesca - potřebovala jsem perníkové koření, které jsem v bille nenašla a v tescu samozřejmě taky ne....ale mají tam před tescem takový ten stánek s kořením..tam to mají..ale zrovna doplnovala zboží a říkala že se k tomu tedka nedostane :rolling_eyes: takže mám fakt smůlu a to pečení asi nechám na někom jiném :sunglasses:
28. lis 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda!!! Jako že v tom vánočním blázinci, do kterého se nás snaží vtáhnout pomalu už od Září, nemají perníkové koření??!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je blázinec....No k tomu příštímu týdnu, hele nemusí to být čtvrtek, můžem se domluvit i na dřív, já nic moc nemám myslím, určo se pujdem projít s tou mou sousedkou z baráku, tak se musíš přidat!!!! :grinning: a pak se domluvíme na to knihkupectví???
28. lis 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo - ráda se přidám :wink: stačí pak napsat kdy a kde :wink:
28. lis 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci,
s kamarádkou nejsme domluvené ještě, ale myslím, že když zítra nebude nějak extrémně zima nebo déšť , tak bychom mohly jít ven, tak na 2 hodinky, uvidíme podle počasí, obvykle vycházíme kolem 13 hod.... :slight_smile: Mohla by jsi?
3. pro 2012 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:wink: no já bych mohla po té 1 - do 1 mi většinou Emmča spí :wink:
3. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní údaje”
4. pro 2012 v 09:27 • nicoss86
no Emmča má právě už svůj pravidelný režim... mezi 6:30-7 vstává, v 11 oběd a hned jde spát..a spí ty cca 2 hodiny..takže do 13 h.. a pak zase v 17h večeře, 18 koupání a do postele :grinning:

a k jakýmu rybníčku půjdete? jak jsou tam ty kachny(Nad Zátiším/U Vodotoku)? kdyžtak bysme se mohli sejít tam :wink: a pak chodíte kam do lesa? jako směrem k Pronatalu?
4. pro 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě Emmča v kočáru už dávno nespí - jedině v postýlce, takže já si na její spánek nemůžu naplánovat procházku :angry:
4. pro 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně tak chodíme :slight_smile: pak po louce nahoru a Jiráskovou čtvrtí nebo rovnou do zadu k Bille , podle počasí a podle Hanky , je těhule, ty jsi taky co?!!! :slight_smile:
4. pro 2012 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám kde je Jiráskova čtvrt - a to chodíte dobrou štreku!! tam jsem ještě nebyla :sweat_smile: bydlím tu rok a dělám jentakové miniokruhy :slight_smile:tak super!!! já se budu snažit být lehce po jedné u těch kačen :wink:

jojo já už se taky valím... budu mít holky 1,5 roku od sebe :sunglasses:
4. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já bych to bez Hanky taky asi zjistila později :slight_smile: když tak počkáme , číslo jsem si uložila, asi ho tady odsud tedy smažu, jestli máš uložené ty mé, tak jo musím kmitat trošku :slight_smile: tak zatím pa a těšíme se :slight_smile:
4. pro 2012 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek