• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ráda bych se seznámila s maminkami, Brno Lesná

30. ledna 2015 
Ahoj, ráda bych se seznámila s maminkami, které bydlí v Brně na Lesné. Přestěhovali jsme se sem nedávno a je nám tu trochu smutno s malým
4 měsíčním Vašíkem bez kamarádek a jinýh dětí. Rádi šátkujeme a chodíme do přírody, taky zkoušíme kakat do nočníčku, což je někdy docela sranda :dizzy_face: Těšíme se na setkání nebo pokec na netu
31. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja :slight_smile:

Jsem budoucí mamča,v 6tém měsíci a zatim ještě chodím do práce,ale kdyby si měla potom zájem,až budu na mateřské,budu mít nejspíš dost času....budu bydlet za par tydnu v centru Brna...

měj se moc hezky i malej :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Ahojkyyy....koukám, že jsi dala příspěvěk už dávno, ale třeba se někdy potkáme tady někde na Lesné na vychajdě :slight_smile: My tady bydlíme od února 2011 a někdy jsou ty vycházky docela nuuuuda, když malá usne :slight_smile:)
19. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaeeela Ahoj Míšo, tak jsem po dlouhé době zabrousila na Modrýho koníka a přečetla si tvůj vzkaz :grinning: Proto ta pozdní odpověď. Bydlíme nahoře u Billy, kde vy? Potkat se můžem kdykoli, napiš nějaké termíny adomluvíme to! Ztím čus Zuza
1. lis 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přečetla jsem si vaše příspěvky,ráda bych se k vám přidala.Mám 10týdenního chlapce a stále kočarkujem sami dva.Času máme plno tak kdyby jste ho chtěli s námi vyplnit budeme rádi.
Měj te se hezky Paty
8. lis 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
také sháním nějakou "sparing maminku" na vycházky s kočárkem. Malé budou 4 měsíce, bydlíme na Majdalenkách, kousek od Billy. :slight_smile: Těším se :slight_smile:
4. bře 2014 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaz Ahojky Katy :slight_smile: to jsme podobně staří . Mám holčičku ted ji je rok a pul:slight_smile: právě se sthujeme taky na majdalenky ( na bilu přímo vidím). Tak jestli jeste hledáš nějakou maminku na procházky a nebo i kafíčko a popovídání napiš. Zatím krásný den tobě i malé. M+S
28. led 2015 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patypaty
Ahojky mám dvouměsíční holčičku, ráda se přidám na vycházky,jsem zČerných polí,ale lesnou máme kousek.
30. led 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek