• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany a okolí Prahy, najde se tu kamarádka?

5. května 2015 
Ahoj,najde se tu kamaradka na kocarkovani? Je mi 31 let a mam trimesicni holcicku.
13. črc 2014 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já bydlím v Nupakách. Miminko ještě nemám, ale narodí se tenhle pátek (plánovaným císařem), tak jestli ti to nebuide vadit, že to bude trochu později ráda se přidám. Aspoň mi můžeš dát nějaké rady když už jste pár měsíců doma :slight_smile:
14. črc 2014 v 08:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja sa rada pridam na kocikovanie, dceru mam starsiu ale este mi vonku spi v kociku :slight_smile:
@gibo31
15. črc 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc ráda bych se k vám připojila. Od července bydlím v Kolovratech, jsem z Moravy a nikoho tu neznám :frowning2: Mám 8 měsíčního chlapečka a uvítali bychom společnost, na kafčo, kočárkování, pokec...Závidím všem maminkám, co mají party! :wink:
5. zář 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curtie V kolovartech je mateřské centrum kolovrátek, tak zkus zajít tam a určitě někoho najdeš, jinak se to zlepší, až začne dítě chodit na hřiště.
5. zář 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj vsichni,moc rada bych se s kymkoliv z vas seznamila. Mimco se nam narodi kolem poloviny rijna, prochazky se rada zucastnim uz ted. Bydlim v Ricanech,mohu prijet do Nupak i Kolovrat. Budu se tesit
7. zář 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ráda se přidám. Bydlim v Ricanech 3 měsíce. A tak jednou týdne bych vyrazila. Spíš procházku :slight_smile: s kafem v cíli.
7. zář 2014 v 18:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky paráda, tak kdy vyrazíme? Dokud nám ještě přeje počasí :wink: Včera jsem byla odpoledne na Jurečku, je to tam moc hezké... Klidně za váma přijedu i do Říčan, není problém, aspoň poznám trochu víc okolí :slight_smile: Jinak Hojda děkuji za typ, v úterý se jdeme s malým podívat do herny k Boudům, už se těším :dizzy_face:
8. zář 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucabohm @whitelilith @curtie baby tiez sa j vam pridam ak nevadi :sunglasses:
9. zář 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím všechny, pokouším se obnovit tuto diskusi, najde s etu nějaká mamina z Řáčan a okolí????? :wink:
22. bře 2015 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravim...:slight_smile:.
Jsem od Kostelce n.Č.l... Zrovna dneska jedu s prckem na kycle do Říčan...:slight_smile:
26. bře 2015 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaaaa ahooooj, v Říčanech dělají taky už kyčle? to je fajn :slight_smile: my chodíme v Řáčanech na plavčo a taky na cvičení na Fialku, oboje se mě i malému moooc líbí
8. dub 2015 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Myslím, že je tam dělali vždy, jen bylo plno, tak občas dětská posílala do Uhříněvsi.
8. dub 2015 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jo jo v Říčanech jednou týdně dělá kyčle mladý sympatický doktor... Jsem ráda že to mám tak blízko,s prvním jsem jezdila až do Vinohrad.
Vy už jste velcí, věřím že koupání i cvičení se líbí,s prvním jsem chodila do Kouřimi, v Říčanech Fialku neznám, ale až prcek povyroste, určitě někam chodit zase budeme...:slight_smile:.
Je teď koukám, že mi v profilu vykupuje že jsem v 46. týdnu těhotenství..:slight_smile:, To musím nějak opravit..:slight_smile:
8. dub 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myskaaaa tak 46.týden je fajn :grinning: :grinning: :grinning: centrum Na Fialce je pod nádražím, s bazénem, kinem, saunou atd...je to tam moc fajn, chodíme na cvíčo od 6 měsíců :slight_smile:
teeedy, tři dětičky, to je paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už jste něco podnikly? Ráda bych se přidala, bydlím hned u Říčan a hodně tam jezdím. Škoda, že jsem si diskuze všimla až teď. Jsem na RD s 11 měsíčním chlapečkem :slight_smile:.
8. dub 2015 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka
Ne ne, jen dvě děti... Ten 46. týden a ten dvouměsíční kluk je jeden a ten samý...:slight_smile:))))
Určitě od 6 měsíců budeme taky chodit na plavání už se těším!

@verena
Zatím jsme nic nepodnikly, ale určitě se můžeme domluvit...:slight_smile:
9. dub 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo kdo by šel příští týden v okolí Říčan nebo Kostelce s detma na kafe nebo procházku?
16. dub 2015 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaaaa Ahojky, já bych vyrazila spíš v těch Říčanech, klidně na tu procházku. Hodí se mi to spíš dopoledne, odpo potom vyzvedávám syna ve škole. Určitě něco ráda podniknu...
17. dub 2015 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verena ahojda, kde bydlíte??? okolí znám dost, bydlím tu odmalička, Říčany mám ráda, jen teď je tu už poněkud "přeplněno", škoda :wink: ale zase díky tomu vyrostlo spousta možností a tak....já jsem pro prochajdu kdykoli, máme klučíka, osm a půl měsíce, zrovna mu vyrostl první zub :grinning:

@myskaaaa já bych šla ráda, ale až ten další týden, příští jsme pryč a máme nějaké doktory.....máš nějakou oblíbenou trasu nebo kavárnu??? co Jureček, znáš???
17. dub 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verena.. Tak co třeba teď ve středu kolem půl 10? Dopoledne mě také vyhovuje, odpoledne jezdím pro staršího do školky... A kde, třeba na tom Jurecku? Neznám to tam, dá se tam i na procházku s kočárkama?

@sedmitecka
Já bydlím v Brniku... Takže do Rican 15 minut.. Až budeš moct tak výlet rádi zopakujeme... Říčany znám spíš jen náměstí, polikliniku kam jezdíme, nemocnici... Tu hlavní třídu kterou se projíždí .. Nevím kde se dá v klidu jezdit s kočárkem a tak...:slight_smile:, alespoň mi to ukázes..:slight_smile:... Těším se
17. dub 2015 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, která znáte 'Ríčany...hledám ortopeda. který bere děti. Syn nosí vložky do bot a přestěhovali jsme se a máme to do staré ordinace daleko. Děkuju za odpoved.
5. kvě 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek