• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky holčiny, dneska je zase moc hezky, tak třeba se potkáme někde na procházce :slight_smile: :wink:
Hezký den vám i mimískům (i těm v bříšku) :grinning:
25. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - kam chodíš na procházky s kočárem tady v Říčanech?
26. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jsem ráda že se nám počasí umoudřilo jen v mém stavu mě to trochu zmáhá a jsem rychle unavená.
Dnej sem byla na gyndě vše je u mě vpořádku, už budu chodit po týdnu.
Mněly jste u porodu taťky? Kolik jste plaťili? Já tam toho svého chci, ať ví očem to je.
pa užíte si sluníčko :slight_smile:
26. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!
janana: já nevím, kde bydlíš, ale já bydlím na Kavčí skále a tady je kousíček do lesa a je to moc hezká procházka :wink:.
terri: ber to tak, že už to máš za chvilku za sebou. Ta největší vedra už bude mimísek venku a Ty už ta vedra nebudeš vnímat tak hrozně jako v těhu :wink:. Já jsem manžílka u porodu měla. Porod byl docela složitý, tak na mně chudák jenom lítostivě koukal a bylo mu do pláče :frowning2:. Ale o to víc si mě potom oňuňával :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Byla jsem strašně ráda, že tam byl se mnou. A když pročítám, jak holky vyprávějí o porodech, tak to píšou všechny do jedné, jak byly šťastné, že tam toho partnera měly. Je to v tu chvíli obrovská podpora. A jak jsi psala, tak já si myslím, že dokud to Tvoje utrpení neuvidí,tak si to jen těžko představí. A s těmi poplatky záleží, kde budeš rodit. Já jsem rodila u Apolináře. A nakonec jsme to ani neplatili, protože to ukončili císařem, a tam manžel stejně nemohl být. Tuším, že se tam platila 1.000,--? Ale to vážně nechci kecat.
Teď budu rodit v Benešově. Tam se platí 500,--
Ale hlavně je to vážně k nezaplacení :grinning:
26. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janana, jojo, na procházky chodím po Říčanech :sunglasses:
Terri, tak kontroly po týdnu, to už to máš za pár :wink: Mě ten konce strašně rychle utekl. Já u porodu manžela měla. Rozhodování jsem nechala na něm, na sál nemusel, jen jsem chtěla, aby mi slíbil, že bude v nemocnici. Sám chtěl být na hekárně a za to jsem byla moc ráda, protože jsme si povídali a chodil pro PA (v tu noc jsme rodily 3 a PA mezi námi běhala:slight_smile: Na sál šel nakonec taky a nejhezčí bylo to, když mi donesl Adámka ukázat po měření a vážení a uvázal mi stejné číslo, jako mělo naše mimčo :slight_smile: Byla jsem moc ráda, že tam se mnou byl :slight_smile:
Rodila jsem v Kolíně a platila jsem 300,-
26. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucky.lady, já bydlím v Bezručovce, to jsme skoro sousedi :wink:
26. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky.lady, dask - tak to já bydlím v Olivově, teda ted U Vodoejmu tady pod ozdravovnou tak to máme k sobě blízko :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky. Já bydlím v Čapkovce, to jsme vážně kousek :grinning:. A to jsem si psala na koníkovi ještě s jednou holčinou a ta je taky ze sídliště u Olivovny :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to je dobrý, třeba se potkáváme a ani o tom nevíme :grinning: :wink:
26. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je možný :grinning:. I když jak píšu holky, Bětka je pořád nemocná, tak se snažím aby byla doma v klidu. Ale už přestala chodit do školky, tak doufám, že vyléčíme tuhle nemoc a už bude fit. To bych pak moc chtěla chodit pořád ven. Třeba právě do toho lesa. V těch vedrech je to asi tak jediné příjemné místo na procházky. I když mě dneska tak bolí záda :frowning2:, že vůbec nevím jak budu existovat za měsíc, jestli to nepřejde.
Ale dneska v noci se mi zdálo, že budeme mít holčičku :grinning:. I když jsem pořád tak vnitřně přesvědčená, že to bude kluk. Už se nemůžu dočkat...
27. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri: my neplatili za taťku nic, protože jsme byli v porodce na tom předporodním kurzu a pokud se na něj jde, tak už je taťka pak zadara. :wink:. Jinak když nejdeš na kurz, tak se platí 500,-
27. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jakpak se máte????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petruško :grinning:
Bolí mě záda, Bětka má antibiotika, ale jinak je mi krásně :grinning:. Co Ty? A co naše malá víla :wink:? Krásný počasí na procházky,co?
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem se Tě chtěla zeptat, jak to bylo v Benešově s těma dudlíkama? Ta PA to popisovala, že jsou tam na to dost přísní. Dávala jsi malé dudlík?
27. kvě 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - ahoj, tak jak to zvládáš? Co kojení? Už je to lepší? Naše Adélka teď prodělala nějakou střevní chřipku a k tomu zánět průdušek, tak sme měli veselo.
27. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky.lady---jejda..tak ať je brzy zdravá holčička...Jinak u nás zatím vše v pořádku..Amálka je mooooc hodná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A jsem ráda, že už můžeme konečně ven...Hrozně se jí v kočárku líbí :wink: Jinak s tím dudlíkem..ptala jsem se na to extra doktorky, protože mě to taky zajímalo a bylo mi řečeno, že to striktně nedoporučují, protože to má prý jiný tvar než bradavka a že je potom dítě z toho zmatené a taky, že ti potom víc ničí bradavky při kojení..tak tohle mi řekla..Já osobně ho ale používám, protože Amálka je pěkná piraňa a než aby mě úúúplně snědla, tak jí občas ten dudlík šoupnu...ale snažim se jen občas....
27. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana---ahojky, kojení už je o trošku lepší, ale vyhráno ještě nemám :slight_smile: tak to je hrůza..hlavně jestli už je jí dobře :dizzy_face: Dneska jsem brousila s kočárkem okolo Vaší nové zahrady :slight_smile: ikdyž přesně nevím, která je vaše... :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska: a v porodnici jsi jí dudlík dala, nebo nebyl zapotřebí? Jsme s Betynkou vzhůru od tří :angry:... kašel nám nedal spát.
28. kvě 2008 v 05:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Terri já jsem taťku u porodu měla a bylo to fakt super, nedovedu si to představit bez něj viz můj popis porodu zde na koňovi, platili jsme pětikilo, sejdem se zítra? :wink: krásný den!
28. kvě 2008 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, vy jste tedy ranní ptáčata :slight_smile: :wink:
Lucky, ať je malé Betynce brzy líp...
Přeji hezký sluníčkový den :sunglasses:
28. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukam, ze se rozrustame :slight_smile: Porad si nejak nemuzeme navyknout na pravidelnejsi rezim papani a spinkani..stale co 2h. Nekdy je treba i 4h vzhuru a chce stridave po pulhodinach bastit. Bydlime v Radosovicich, takze na prochazky chodime k Jurecku. Byly jste tam ted nekdy? Docela pekne to davaji dokupy :wink:

Terri: manzu u porodu jsem mela a mohu doporucit (u Apolinare to stoji 500Kc).Myslim, ze to byl pro nej zazitek :grinning:
28. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - když jdeš směrem od návsi k lesu, tak ta poslední rohová po pravý straně. No doufám, že už se nám to nějak pohne, pořád to zdržují na obci. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A kde přesně bydlíš ty? my sme původně chtěli koupit rozestavěný domek kousek nad Sedmikráskou, jak sou tam ty novostavby, ale pak se ta paní najednou rozhodla a prodala to nám za zády někomu jinýmu.

ad. dudlík - taky sem ho dávala, malá byla klidnější. Ale dávala sem ho jen do autosedačky a do kočáru. je to asi měsíc a půl, najdenou už ho malá nechtěla, tak sem ho přesatla dávat a bylo. Bradavky mi teda vůbec neničila, spíš mi přijde, že mi je ničí až teď když už sme dudlík odbourali. Už má 4 zuby a je to fakt peklo, když se mi do prsa zakousne - a že to dělá s oblibou. Kloboučky nepomáhají, takže fakt nevím co s tím.
28. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky.lady---v porodnici jsem jí dudlík vůbec nedávala a hlavně mi tam holky řikaly, že to strašně neradi vidí, když ho tam už někdo používá, ale doma jsem to hned vyzkoušela :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana---nooo vida..tak já právě kousek nad sedmikráskou bydlím :slight_smile: :slight_smile: v tom satelitu..a je to ale už dýl, co jste chtěli koupit ten barák od té pani, jak píšeš?????Protože jestli jo, tak já bydlim právě naproti tomu baráku...Ten naproti je stejnej jako ten náš..a prodávala ho doktorka Koutská..neni to náhodou on?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to doufám, že to bez dudlíku v porodnici v pohodě vydržíme. Stejně je to zajímavý, jak je v tom každá porodnice jiná. Ale už si ani nepamatuju, jak to bylo s Betynkou. Ona pořád brečela, že má hlad... už ale ani nevím, jestli ten dudlík pomohl... no asi si budu muset počkat, až se mi realitou osvěží paměť :grinning:
28. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo mě právě když mi tam jeden večer brečela, tak jsem si říkala, kdybych měla ten dudlík, že by to určitě pomohlo..protože nepapala, ale jen tak si požužlávala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale samozřejmě, jde to i bez toho :slight_smile:
28. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si ho tam vezmu. A když z budu mít ze sestřiček velký strach, tak ho nevyndám :grinning:
28. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo..to je nejlepší volba :dizzy_face: ale jak mi tam ta doktorka řekla, je to každého věc, jak si to udělá..a je to pravda....
28. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to vážně nemám moc ráda, když Ti někdo něco diktuje. Já jsem poprvé v porodnici dala na každé jejich slovo a že byly fakt protivné. Ale postupem času člověk zjistí, že si to měl vážně udělat podle svého. Je to Tvoje dítě a pokud neděláš něco co by mu škodilo, nebo tak, tak je to jenom Tvoje věc.
28. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak..v těhle věcech se člověk musí řídit podle sebe..Takže si to prostě udělej tak, jak uznáš za vhodné :slight_smile: a co záda???už je to lepší???? :wink:
28. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolí pořád, ale přišla jsem na to, jak se v posteli prazvláštně podložit polštářkama, takže se alespoň vyspím. Úplně cítím, jak bych si potřebovala zaplavat, nebo zacvičit, ale s malou to prostě nejde. Je to zlatíčko, ale na cvičení jí s sebou těžko vezmu.No a v bazénu za ní člověk pořád lítá, aby se neutopila, že si těžko pořádně zaplavu. A navíc je nemocná, takže se stejně nemůžeme hnout z domu :frowning2:
28. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek