• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Tak alespoň, že jsi přišla na způsob, jak je to trošku lepší :slight_smile: Je to starost s dětičkama..ale zase to za to stojí :slight_smile: Já se teď chystám na procházku.... :wink:
28. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - jo doktorka Koutská, to je ona. Takže ty bydlíš v tom domku se zelenou fasádou? Jestli jo, tak to sme u Vás tenkrát byli omrknout interier, aby sme vedeli, jak to vevnitř vypadá, když je to hotový. :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana--no vidíš...tak přesně v tom zelenym domku bydlim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je docela náhodička :slight_smile: A budete mít na klíč domeček???nebo budete sami dodělávat??
29. kvě 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak to tady tak čtu, tak vám domečky tiše závidím :frowning2: :wink: My bydlíme v bytovce a přes léto si vždycky po baráčku zastesknu. Teď by se mi hodila zahrada nebo dvorek, mohla bych tam dát malého spát v kočárku. Včera mi píchali ucho-zánět středního ucha (to jsem si myslela, že je dětská záležitost), mám horečku a tak jsme zalezlý doma :frowning2:
Do soboty chci být fit, v Kostelci jsou keramické trhy a chci se tam jet podívat....
29. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask...ahojky, tak to je hezký...já si taky myslela, že to je spíš dětská záležitost :slight_smile: tak hlavně ať jsi brzy v pořádku..Na keramické trhy se taky chystám..už na nějakou dobu šetřim, abych se mohla pořádně rozšoupnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - tak to je teda fakt nahodicka. Ale vubec si te teda nevybavuju. Jen matne manzela, kterej nas provazel. Ale nejak sem si myslela, ze uz deti mate... Jinak domek budeme mit na klic - stavet ho sami, tak nebydlime este ani za deset let :slight_smile: :slight_smile: .

dask - tak to preju brzke uzdraveni a o zahrade taky v tomhle pocasi snim. Dat malou ven a neco i doma udelat. takhle kdyz porad jezdim s tim kocarem venku, tak doma vubec nic nestiham
29. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruska: o tom mi povídej, já tam utratím vždycky hodně korunek (hrnečky, květináče,... :grinning:
Janana: tak takhle si to taky představuji :wink: Domácí práce doháním pak až večer :unamused: Zase si ale na druhou stranu říkám, že se alespoň dostanu ven :sunglasses:
Holky, kdy budete mít nějaké fotečky, ať se můžem pokochat? :slight_smile: :grinning:
29. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana---já si taky moc nevybavuju....jen vim, že se tu někdo podívat byl...no a jen tak mimochodem...to nebyl manžel , ale TÁTA :slight_smile: mě je teprve 23...teda bude mi v říjnu :slight_smile:
29. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechtela sem se ptat, kdyby to nahodou byl manzel.... Prisel mi nejakej starsi... a kdo nakonec ten barak naproti koupil? uz to maji hotový? 23? tak to si mladoucka...
29. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana---noo..koupili ho kluk s holkou asi okolo třiceti, teď dodělávaj zateplení, ale už tu asi půl roku bydlej....no jinak v porodnici jsem byla jasně nejmladší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, jak zvládáte ta vedra? :sunglasses:
Petru, byla jsi dneska v Kostelci na trhách? Já ano a utratila jsem tam moooooc korunek :wink:
31. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jaky byl vikend? Na trhy jsem radeji nesla, setrime na domecek. Uz ho dodelavame :slight_smile: Ale byli jsme na detskem dnu v Mukarove. Nechodite nekdo cvicit ve stredu dopol. do RAdosovic - Sokol?
Jinak tatku jsem u porodu mela - u vsech tri a pohoda. Moc mi pomohl. Neplatila jsem nic(predporodni kurzy a zamestnanec), ale normalne se plati myslim 500Kc. Pokud se to nezvedlo. Ted jsem koukala, ze se predelava jeden sal, tak to bude asi pekne.
No, jdu spat. Dobrou noc a zdrave deticky.
1. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask---ahojky na trhách jsem byla s mamkou a taky jsme tam nechaly pár korun :slight_smile: je to všechno tak hezký, že se člověk neubrání :slight_smile:
2. čer 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem byal naprocházce s cechtek a bylo to super. Jsem ráda že jsme se osobně potkaly.
Děkuji Kabatce za radu s čajíkem, už jsem si ho koupila.
Luci ty chodíš k Jurečku já to mám od něj kousek co se tam jednou srazit a jit se projít do lesa?
Dnes jsem byla v poradně a vše ok prý ještě rodit nebudu, také mám ještě 3 týdny tak snad je dodržím.
Příští po. jdu poprvé na monitor. :wink:
Tak v Motole otec u porodu stojí 700,- Ale každopádně tam manžílka chci.
pa :grinning:
2. čer 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petruš nedodáš nějaké fotečky prcka?
2. čer 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to bychom někdy mohly udělat nějakou společnou prochajdu :sunglasses:
Petruš, na fotky Amálky se taky těším :slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - to by sme mohli. My teda teď máme planý neštovice, ale až se uzdravime, tak by sme se mohli sejit. A kam ty chodis s kocarem? taky tady do lesa? Treba se potkavame ani o tom nevime :slight_smile:
2. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, na prochajdy chodím tak různě :wink: Včera jsem se šla navečer projít do lesa a bylo tam fakt nádherně :sunglasses:
Hezký sluníčkový den všem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - tak to já chodím pravidleně po obědě - kolem půl jedný. Většinou tady do lesa. tak můžem někdy zajít spolu :slight_smile: :wink: Teda až nás přejdou ty pitomý neštovice :angry: :angry:
3. čer 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš - tak jak to zvládáte, holky? co kojení? Dneska se nám to na obci rozštípne. Pokud nebudou dělat problémy, tak snad do 3 týdnů začneme kopat základy
3. čer 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Terri, no jasne, muzeme si tam dat spicha. Uz otevreli ten maly bufik, chodim tam skoro kazdy den na prochazku do lesa s kocarkem...tam jedine je totiz snesitelne :grinning: Tak abysme to jeste stihli pred tim, nez budes mit malou u sebe..i kdyz potom muzeme samozrejme take s kocarkama :wink:
3. čer 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky :grinning:
My bysme s Betynkou taky určitě vyrazily, kdybyste nás vzaly s sebou. Právě sice dobírá antibiotika, ale on se ten srazík stejně asi hned tak neuskuteční,co? Akorát mě napadlo (s ohledem na nás těhule :sweat_smile:) jestli by to nešlo dopoledne. Třeba 9-10h? Když ještě není to největší vedro...
3. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci a Luciky.l.!
Každopádně Vás ráda poznámtak co říkáte sobotě? To je super že už je bufet aspoň se osvěžíme.
Tak zatím pa a hezký večer.
3. čer 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak se pokusim ty fotky...ale nějak nevim jak :sweat_smile:
3. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana--ahojky zvládáme to spolu dobře, akorát dnes v poradně doktorka řikala, že málo přibrala..prý třeba jinému dítěti by to kojení stačilo , ale já mam piraňu...takže musim malinko přikrmovat :frowning2: ale hlavně když bude spokojená :slight_smile: tak držim palce, ať to na obci dopadne co nejlépe :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus, už se moc těšíme :slight_smile:
Je to jednoduchý, najeď si na úvodní stranu MK a klikni na MOJE ALBUM, pak se ti objeví stánka Přidej album, pak vepíšeš název a můžeš napsat i nějaký komentář, pak potvrdíš, VYTVOŘ ALBUM a můžeš začít vkládat fotky. Tady záleží jak je máš velké, můžou být 700kB, popř. je zmenšíš. A to je celé :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri a Lucky L., no jasan, cim vic tim lip :slight_smile: Ja ted v sobotu nemuzu - segra se vdava :wink: Ja bych asi uprednostnila treba vsedni den, kdy jsem s malym sama doma - dopoledne je idealni. Tak se budu tesit na sraziiik :grinning:
3. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, rádi bychom se ke srazíku přidali taky :wink: :slight_smile: Já se taky přikláním spíš ke všednímu dni.
Lucy, hezky si užij svatbu :sunglasses:
3. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, taky by jsme sli na srazik. V ricanech jsem zitra. Jdem cvicit do sokola od 9 dopol. A pak musim dolu. JAk je ta pohotovost. A taky jsem si chtela koupit nejake spodni pradlo. Uz mne kojici podprsenky nebavi. Nosim je uz 3 roky a mam z nich depku. A ted uz pres den nekojim, tak bych si koupila neco poradnyho. Nevite, kde maji dobre pradlo na vetsi rozmery? Trochu (vic) jsem pribrala. Diky. A budu mit vsechny tri deti, tak ne moc daleko.(jako treba praha a pod :grinning: )
Holky drzim palce, at donosite miminka, vedra s briskama jsou narocna.
Vsem marodum uzdraveni.
Jo a pokud nekdo budete chtit v sobotu se porada v Srbine orientacni beh (pro zdatne i s buzolou a mapou), prochazka se stanovistema vhodne pro deti.
Tak dobrou noc.
3. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky.lady doporucuji hlidani. Je to tezke byt tehotna a mit deti dalsi. Ale da se.(vlastni praxe) Sice jsem na hlidani nikoho nemela, ale taky jsem si chodila zaplavat a zacvicit. ZAplavat vecer - hlidal manzel a zacvicit i s ni. Mala "cvicila" se mnou. Ve trech letech je to dide docela sobestacny. Ted taky chodim. Sice nejsem uz tehu, ale kdyz jdu cvicit tak si cvici se mnou, nebo si maluje a tak. Horsi jsou ty ostatni. MAdla si cete a taky se uz zabavi, ale Joza je horor. TAk ten je chudak v autosedacce. Neustale by tam lezl a neda se s nim cvicit. Ale nemam hlidani. Ale myslim, ze to studio pro zeny ma cviceni vcetne hlidani. BYla jsem tam jednou a kdyz jsem tam za hodinu nechala 300Kc (hlidali pri tom deti, tak jsem mela klid na cvico), tak jsem tam priste nesla. a od te doby pribirama pribiram a ... horor. Uz mam zpatky vahu jako pred porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak uz vazne jdu
3. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek