• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
já bych se taky přikláněla ke všednímu dni
3. čer 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, me je v podstate jedno, ktery den by mohl byt sraz (krome teda tech vikendu). Bydlim v Radosovicich a na Jurecek to mam chvilicku. Tak poslete navrhy jak kdo muzete - koukam, ze nejste vsichni primo z Rican. :wink:
4. čer 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kabatko, kam chodíš cvičit? Já jsem do Studia pro ženy chodila taky. Koupila jsem si permanentku, ale je to tam dost drahé, takže jsem si pak další už nekoupila. Teď občas zajdu do Harmonie a nebo na spinning :slight_smile:
Srazík bude opravdu fajn. Já kromě čvtrtka (to jezdíme plavat) můžu kdykoliv. Jo a příští pátek máme vítání občánků, takže taky nemůžu. Ale ostatní dny jsou v poho :sunglasses:
4. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - kde presne v ty Bezručovce bydlíš? nejsou to ty bytovky naproti panelákum?

ad sraz - já teda ted kvuli nestovicim nemuzu, pristi tejden tady nesjem, ale pak už bych mohla.
4. čer 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsou to nízké bytovky a za naší bytovkou je hospoda Oliva :wink:
4. čer 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
My to máme teď s časem nějak náročné... Antibiotika bere, protože jí v krku a v nose našli hemofila a pneumokoka. Dneska je sice dobere, ale kontrolní stěry jí budou dělat až v pondělí. Radši bysme šly, až budeme mít výsledky a budeme vědět, že už je opravdu fit, abysme Vám nenakazily drobečky. A kdyby něco, tak hold přijdeme až na další srazík :wink:
4. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - jeeee!!!! Tak to sme od sebe opravdu kousíček. Já bydlím v tom paneláku na kraji, jako by za tou trafikou.Ale dle fotek sem tě ještě asi nepotkala.
4. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tam mam nějaké fotky, ale jsou to zatim jen ty první z porodnice....musim nějaké pořídit..už je zase jiná :slight_smile: Já bych taky chtěla jít s Vámi někdy ven...ale nemam auto, tak bych musela dojet busem...
4. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je bezva, tak až se zbavíte neštovic, tak se můžem domluvit na prochajdě. Zatím žádné fotečky nemáš, tak nemůžu posoudit, jestli se potkáváme :slight_smile:
4. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, Petruš to je dobře že se ti povedlo dodat foto :wink:
Už se těším na srazjen doufám, že to stihnu ještě v celku. Navrhuji 19,20.6. to už bude Lucky.Lady určitě zdravá.
23.6. už mám termín tak snad se nerosipu.
4. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: Amálka je nádherná :grinning: a Ty po tom porodu jen svítíš :grinning:.
Terri: Já myslím, že už budeme příští týden v pohodě. Přijde mi,že se už to začíná být lepší :wink:. Snad s námi na srazík půjde i kabatko. Je to sestřička z porodnice,ne? Kdybys náhodou při cestě začala rodit :grinning: :grinning: :grinning:. A jak se Ti v těchhle vedrech existuje?
5. čer 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - tak to se urcite domluvime :grinning: :grinning:

ad sraz - taky bych se priklanela k terminu 19., 20.6.
5. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to vidíte časově ten srazík???Já bych se tam třeba nechala ráno dovést a šla bych k babičce, ta bydlí u kina..a pak bych za váma někam dorazila...jestli mě taky vezmete????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasne že vememe, budu se na Vás všechny moc těšit!
Lucky. no musím říci že už mě zmáhají, už mi trochu natekli nohy tak jsem raději v chladu i se mi špatně spí.
Zítra jdu do Motola známá porodila chlapečka jdu se na něj kouknout.
5. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
terri, to Ti úplně věřím. Já jsem teprve 31tt, ale jsou dny, kdy jsem úplně k ničemu. Totálně bez energie, bez nálady.
Já nevím, jak by to vyhovovalo ostatním holkám (třeba petruska, když to má dál...) ale mohly bysme se sejít třeba už v 9h? Jestli se sejdeme za týden,dva (jestli nám do té doby neporodíš :wink:) tak už budou pro nás těhule hnusný vedra...
6. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus- hezké fotečky. Amálka je roztomilá a těch vlásků :slight_smile:
srazík-přikláním se taky k dopoledním hodinám a spíše k pátku 20.6. Ve čtvrtek jezdíme na plavčo :sunglasses:
6. čer 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro :grinning:. 20.6. už budeme určitě jako rybky :grinning:.
6. čer 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych byla taky pro toho 20.6. no nějak dopoledne by to bylo nejlepší i pro mě..i kvůli těm vedrům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask jojo, Studio pro zeny je horor. Ted chodim cvicit s detma do Radosovic - sokol. Sama momentalne nechodim, jelikoz jsem 14 dne po operaci. Tak bych mela dodrzovat klid. Ale vcera jsem to valila na kole a za sebou vozejk s detma. Na srazik 20 bach dorazila. 22 jedem na dovcu. Jsem na to zvedava. Bude to prvni dovolena s detma. Trochu se bojim, jak jim zabalit, abych na neco nezapomnela a tak.
Jo, kdo budete chtit, tak ve STREDU dopoledne je akce poradana RAdosovickym sokolem. Je to takova prochazka po Ricanech. Sraz je v 9.30 Aspon doufam od stareho koupaliste. Sice nevim kde to je (zjistim to), ale jdu se vsema detma, tak se nekdo muzete pridat a muzem se poznat treba i driv.
6. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pokud nekdo budete mit zajem, tak 7.6. je orientacni beh - pro zdatne s mapou a buzolou a pro nas ostatni prochazka po vyznacene trase. cestou budou zabavne ukoly. Ceny pro vsechny, obcerstveni
Sraz 14.30, zacatek je 15h u noveho detskeho hriste v Srbine (Tresnovka u Kravina)
Tak muzete prijit. My jdem :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja jsme take pro srazik 20.6. :slight_smile: Kabatko - neni to stare koupaliste tam za Jureckem za kurtama? :wink: Jinak jsem si koupila na kocarek moskytieru, protoze mam porad desnej strach, ze malyho neco stipne...
6. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska mas nadhernou Amalku. Bych si dala dalsiho mimoska :sweat_smile: Kdyz to vidim. Uz se mi zase styska po chundelate hlavicce, vrnicim a vonavem miminku. Ja uz je mam vsechny velky. A ted jezte lezou do faze vztekaci a vzdorovaci. A nekdy mam z nich hlavu jek balon.A kort ty vedra, deti je spatne snasi, jsou hned unaveny a pak jsou protivny.
TAk marodove, brzske uzdraveni a tehulkam nohy nahoru a studene sprchy na otoky. Kdyz byla vedra a ja tehu, travila jsem vetsinu casu ve sprchaci, nebo jsem si rachala nohy v chladivem bazenu. A deti kolem mne lezly a behaly. Ted momentalne vsichni spi. a uz nespi :confounded: TAk mazu. ZAtim ahoj
6. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kabatko, koukám, že máme stejně staré holčičky, jestli se sejdeme na srazíku, tak se alespoň vyblbnou :grinning:
6. čer 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aho jaký jste měly víkenk. Já pracovní snažíme se dodělat bydlení než ze mě budou dvě :wink:
Příští vík.se chystáme do Popovic na pivnečko. Neplánujete někerá také výlet?
8. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Obdivuji Tvojí čilost Terri :wink:, doufám, že budu mít tolik energie jako Ty :slight_smile:.
Dneska jsme byly s malou na kontrolních stěrech na ORL. Výsledky budou v pondělí za týden. Bohužel díky oslabené imunitě Betynka zase něco chytla a má zánět nosohltanu :frowning2:. Takže my zase nic moc plánovat nemůžeme :pensive:
9. čer 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy! Tak co se týče srazu 20.6. tak taky nemůžu. Zjistila sem totiž, že nám budou dělat doma plastový okna, takže odjíždím k našim, protože bejt v tom bordelu s malou - to by asi nešlo.
9. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže z toho srazíku nakonec asi nic nebude co???nebo dáme jiný termínek???co myslíte??? :slight_smile:
9. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám, že bych toho 20. mohla, ale v tuhle chvíli fakt nevím :frowning2:. Betynka se vyléčí z jedné nemoci a při kontrole jí zjistí další a nerada bych, aby Vám nakazila mimísky, takže bysme šly, kdyby byla 100% zdravá a to teď bohužel nemůžu zaručit :frowning2:.
9. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, TAk muzeme jit na srazik nekdy jindy, treba driv. nebo pozdeji. JAk rikam, tuto stredu je od 9.30 vychazka od stareho koupaliste. Poradana Sokolem RAdosovice - Ricany. TAk se muzem sejit treba i tam. MYslim, ze to je pro kazdeho. Akorat odjizdime 22.6. na dovolenou a vracim se 6.7. TAkze to bych v pripade sraziku neprisla. Ale jinak nemam problem. Vezmu auto, naskladam tam caparty a razim. Jen rici kdy. Myslim, ze pristi tyden jedu do Rican do poradny a na ockovani. Tedy, pokud budou deticky OK. Vcera se asi nastydly a maji rymu.K tomu rostou Jozanovi zuby. Moc jsem se v noci nevyspala.

lucky LAdy jojo, mame holky stejne stary. Prosim, te, jak to ze ti mala tak stune? Musim to zaklepat, my moc nemarodime. Az na rymy a exemy. Ale to je spise tim, ze je spatne obleknu, nebo ted jak sou vedra, tak holky radi na zahrade, neustale v bazenu a pak litaji do chladneho baraku. A to se myslim nastydnou.
no, ja zase mazu. TAk se nam holky opatrujte, pecujte pilne o detatka(i v brisku) a sraziku zdar :wink: Snad se nekdy sejdem
9. čer 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kabatko: ona byla ještě minulé léto OK. V půlce září jsme ji dali do školky a tehdy to začalo :frowning2:. V prosinci jsme šli na vyndání mandle, ale vůbec nic se nezměnilo. Byla nemocná tři týdny v měsíci. Ve školce mě ujišťovali, že se musí "promořit" takže jakmile se vyléčila, tak jsem jí tam dala znovu. No a teď už je chudinka asi tak oslabená, že chytne úplně všechno. Začala brát nějaké tablety na posílení imunity a do školky už jsem jí taky nedala, tak uvidíme...
Zatím to ale vypadá bledě... I když se nehneme na krok z bytu, tak něco chytí :frowning2:
9. čer 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek