• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
autor
Holky tak napište kdo může a dáme si příští týden vědět.
Včera jsem byla na monitoru, už mi zjistili malé kontrakce, žádné necítím jen mě to trochu zaskočilo.
Včera jsem měla náročnej den: ráno doktor pak objíždění úřadů jsem živnostník a můžu říci to je v tomto směru neštěstí na každém úřadě vám řeknou něco jiného na Měscký Uř. jsem včera jela 3x pak do Interšpáru na nákup doma poklidit na příchod kamarádek měly jsme předváděčku Tappewere pak poklidit a ještě na matonku do baru. Do postele jsem s dostala po 24h. Tak jsem říkala pokud jsem neporodila včera, tak snad do toho 20.6. vydržím.
10. čer 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se hlásííím, že bych mohla :slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
20 muzeme.
lucky jj, rika se to. No, nasi do skolky nevzali. Tak to zkusim priste. A pri tom ji v kvetnu byly 3 roky. Pry mam doma jeste dalsi dve, tak proc pry davat jednu do skolky. Tak drzim palce, at jste fit. A byli jste jiz na imunologii? A co treba nejake otuzovani, lazne a pod? Myslim, ze na caste infekty HCD by mohly projit lazne, ne?
TAk pa, jdu veset pradlo. Venku je hezky, tak at se to susi.
Nevite o nekom, kdo prodava detske kolo? Shanim proholky. cca 12 -14? Nevim presne velikost. Ale nechci s plastovym vypletem(rafek) cena kolem 600Kc. Diky
10. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja take na srazik 20.6. muzu :slight_smile:
10. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kabatko, dětská mudr. nám nechala dělat testy imunity z krve kvůli luivacu. Říkala, že imunolog by zjistil důkladněji, jak to s imunitou má, ale toho máme vyhledat až jestli luivac nepomůže... A jak to myslíš s těma lázněma? Jako že by jela sama? Nebo jezdí rodiče s dětmi?
10. čer 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já 20.6. taky můžu :slight_smile:
Lucky, držím palce, ať jste brzy fit :slight_smile:
10. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky rodice jezdi s detma. Ale musis si to zjistit.
11. čer 2008 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Tak jak se máte? Petruško jak to zvládáte? Už si se rozkojila? A co maminy? Stále 2v1? My už konečně máme ty blbý neštovice za námi. Akorát malá mi přestala od tý doby jíst :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj u mě nic nového já jsem ještě 2v1 zrovna se balím a vyrážím do Říčan nechcete se někerá zítra sejít.
telefon napíši k do alba už se nedostanu na net tak písněte sms.pa
12. čer 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, to se mám to ochladilo, co? :unamused:
Jani, to je dobře, že už máte po neštovicích.
My jdeme dneska na vítání občánků. Bydlíme v Říčanech, ale trvalé bydliště máme v Kostelci, tak nás přivítají tam :wink:
Lucky, nešla jsi včera kolem 8:15 na prochajdu s malou a pejskem kolem Olivy? Vyjížděla jsem autem od garáže a podle fotky bych řekla, že jsi to byla ty :slight_smile:
Mějte se hezky a snad nám víkend neproprší :sunglasses:
13. čer 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...no počasí teda nic moc...je to otrava :frowning2: doufejme, že bude příští týden lépe, aby vyšel ten srazík :slight_smile:
13. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana---zvládáme to docela dobře...i to kojení je už lepší :slight_smile: to je dobře,že už jsou neštovice fuč.....a jakpak to vypadá s baráčkem??
13. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - je to na dobrý cestě. Na obci nám dali konečně souhlas, takže už čekáme na vydání územního souhlasu. Tak doufejme, že do konce měsíce to bude a začneme stavět. Pak už nás čekají společný prochazky.... :wink: :grinning:
13. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask: no jasně že jsme to byly my :grinning:
Šly jsme do lesa. Našly jsme i nějaké houby :grinning:. Já když takhle jdu na procházku, nebo když věším prádlo na balkoně a vidím nějakou maminu, tak si říkám, jestli to třeba není některá z Vás :grinning:. Ale nejsem si jistá, že bych Vás právě poznala podle fotek, tak je mi tak trapně, co když jste to Vy a já jen tak koukám, ani nepozdravím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucky: téda, to už fakt rostou :slight_smile:
Kdybych šla pěšky,tak bych se přihlásila, ale že jsem jela v autě, tak mi přišlo hloupý troubit nebo mávat :wink: Třeba se příště potkáme :slight_smile:
Hezký víkend všem
13. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě taky netušila, že už rostou. Ale den před tím u mně byli naši a mamča říkala, že jsou nějak dřív. Tak jsme ráno nelenily a vyrazily jsme. Na kraji lesa jsme našly asi 10 krásných babek :grinning:. A pak dvě hodiny nic :angry:.
Potvůrky se nám prostě někam schovaly... No, tak jsem usušila alespoň těch 10 kousků :slight_smile:. Bude do bramboračky :grinning:.
13. čer 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy, já jsem ráda že se ochladilo lépe se mi ty poslední dny snášejí. Zítra jdu do Motola tak jsem zvědavá co se dozvím. Snad ten týden ještě vydržím. přeji hezký večer :slight_smile:
15. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,tak jsme dneska vyrazili poprvé s malým na kolo. V sedačce se mu líbilo a helma na hlavě mu nevadila.Tak jsem moc ráda :slight_smile: Pokud bude hezky, tak budem vyrážet častěji. Kdybyste některá chtěla, můžete se přidat, budeme moc rádi :wink: :sunglasses:
Terri, dej hned info, jak jsi pochodila, myslíš, že ještě v pátek budeš 2v1? :grinning:
15. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj desk ráda bych, ale nejsem si jistá, zítra jdu na monitor tak se dozvím jak jsme na tom. :unamused:
15. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri, tak Ty už to máš vážně za pár :wink:. To je fajn :dizzy_face:.
Už máme další výsledky z ORL. I přes antibiotika má Betynka v nose nějaký bacily. S doktorem jsme se shodli, že když teď jedny antb dobrala, tak další dávat nebudeme. Asi je začneme dávat tak 14 dní před mým TP, aby potom nenakazila i miminko. Doufám, že ty příští antb ty potvory už pozabíjejí :angry:.
Tím pádem na srazík asi nepůjdeme :frowning2:. Nechci, abychom někoho nakazily. Mělo by se to sice přenášet jen oňuňáváním a mazlením, ale stejně... člověk nikdy neví.

Tak jestli se holčiny sejdete, tak si to pěkně užijte :wink: ...i za nás :wink:
16. čer 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak to je škoda lucky, že nemůžete...tak potom uspořádáme další, až se uzdravíte :slight_smile:
16. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo a jinak jak že to v ten pátek vidíte???v kolik asi hodin??? :wink:
16. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Tak si srazík užijte. My nepůjdeme - dělají nám doma plastový okna, takže sem u rodičů na Šumavě. V tom bordelu bych těžko mohla s Adelkou fungovat.
16. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my v pátek můžem a čas je nám vcelku jedno, můžem během dne kdykoliv :slight_smile:
Kde se sejdeme a kolik nás vlastně bude?
16. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sejdem se na Jurečku dole na parkovišti.Kolik nás pujde to je asi ve hvězdách já s tím počítám,ale může si Aňa usmyslet jinak a místo na Jureček pujdu do Motola.Hoďku navrhněte někdo tu měl požadavek dopoledne, mě osobně je to jedno ráda se Vám přispůsobím.Budu se těšit pa hezký večer
16. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri, jak jsi dopadla na monitoru?
Pokud by byl srazík dopo, tak navrhuji tak 10 hod. Nám to trochu trvá, než se vyhrabeme, ale jinak můžem i dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
supr tak 10h, napište holky zda vyhovuje.
monitor ukázal že se miminku daří dobře děloha pracuje na plné obrátky už se připravuje.
Jak se vede Adámkovi? Koukám na jména máme vymysliné Anna chci jí říkat Ený teď jsem zjistila ze se dá napsat Anita a je to stále Anna jen po španělsku, ale zustanu asi u klasiky.
16. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak to je dobře Terri, že je vše v pořádku...držim moc palečky...no a jinak ta desátá by šla..jen nevim...hlásej deštíček :frowning2:
17. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak v deset na jurecku. Pujdem nekam daleko? Ja jestli mam vzit dvojcatovej kocar, nebo jedno golfky. No, asi vezmu jednogolfky. Napadlo mne, ze tu nebudu mit velke auto a do maleho dvojak stejne nenalozim. TAk budu mit pro jistotu satek.
TAk dobrou noc.
17. čer 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já také moc neujdu. :unamused: Počítám že tam jsou nějaké lavičky, že pokecáme.
18. čer 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek