• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
autor
Sejdem se dole na parkovišti mě poznáte snadno ta stím pupíčkem, nejde mě přehlédnout :grinning:
18. čer 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja take dorazim. Takze v patek v 10h :grinning:
18. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak joooo...v 10 na parkovišti...doufám, že myslim to správné, ale jiné tam asi snad ani neni :wink: Tak terri poznáme podle bříška.....a ostatní podle kočárku :slight_smile: no a co holky když bude pršet?????jako že to hlásej :unamused:
18. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kdyz bude prset, tak se nekde schovame, ne :grinning:
Holky, zacinam mit cestovni horecku a to jedem jen po Cechach. Vubec nevim, jak se zabalim. asi bych potrebovala kamion :frowning2:
18. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj jdu se balit a vyrážím z Prahy do Říčan a se zítřkem počítám.pa :wink:
19. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak jsme moc rádi, že jsme se konečně poznaly.... :slight_smile: doufám, že to zase brzy zopakujeme....A Terri..tobě držíme palečky :slight_smile:
21. čer 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj i ja jsem moc rada ze jsem Vas mohla poznat.Budu se tesit na dalsi setkani to uz dorazim s Annyskem.Petrus Amalka je nadherne miminko.
21. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: taky se mi srazik libil. Klidne bych sla pristi tyden zas, jsem pres tyden porad od 7-16h sama doma (teda s Lukaskem) :wink: Dnes jsme byli dopoledne v Tescu, tak jsme "malemu" zase koupili par vetsich vecicek, aby mel co nosit :slight_smile: Tak se Terri tesime na tvojeho mrnouska..vsak vidis, jak to desne roste
21. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, Lukasek bude chlapak roste jako z vody zachvili mu bude kocarek tesny. Rada se s tebou pujdu projit jsme kousek od sebe.Tak se domluvime a vyrazime.Tento tyden budu radeji v Praze at to mam kousek do Motola,ale z porodnice jedu rovnou sem.Budu se tesit.pa
21. čer 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak koukám, že jste si to jaksepatří užily :slight_smile: Kolik se Vás sešlo? Nakonec bylo docela hezké počasí,co?
21. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, srazík byl opravdu moooc fajn. Když jsem tak viděla Amálku a Lukáška, tak jsem večer prohlídla album, když byl Adámek malý a hned bych ještě jedno malé mimi brala :slight_smile: Ale radši ještě chvilku počkám :wink: Příště nás bude určitě víc, alespoň o jedno mimi určitě, viď terri :grinning: Dneska jsme jezdili po návštěvách, ale zítra sem dám fotky :wink: Dobrou a hezkou neděli :sunglasses:
21. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, srazik byl fajn, tedy, ja jsem neustale hulakala na deti a stale jsem je lovila na pisku a tak, takze clovek obcas straci nit v hovoru. Koukam, ze uz je zase hodne hodin. Pred chvilkou jsem dobalila, tak jeste umejt a spat. A zitra razime do Hradku na Kristynu. Tak pa
22. čer 2008 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....terri Amálka děkuje za pochvalu :wink: Už se moc těšíme na tvoje mimi :slight_smile: Jinak holky, až se Vám bude chtít, tak sem zase nadhoďte nějaký termínek....já jsem taky celý den sama s Amálkou, takže zase moc rádi vyrazíme :slight_smile:
22. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak koukám, že srazík se Vám povedl. To je fajn. Doufám, že ten další se uskouteční, až budu s adelkou v Říčanech a budeme moci vyrazit s Vámi. Pokud byste mohli třeba v úterý 1.7., tak to bych mohla. To už budem mít okna hotový a bordel uklizenej.
22. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak sedim v plavkach ve stinu a premlouvam Aňu at uz jde ven ze je krasne a mohly by jsme na prochazku.Asi se ji v brisku libi. V tydnu se ma ochladit tak to v tom Motole nejak zvladnem.Jakmile me pustej tak s vama rada zas vyrazim. :wink: pa krasny den
22. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je pařák, co? :sunglasses: Jedeme ke tchánovcům a Adámek se tam bude cachtat v bazénu, no a my taky :slight_smile:
Dala jsem do alba fotky ze srazíku :wink: Je vidět, že jsme na tom stejně a máme zaměstnaný chlapy. ... Někdo korunky vydělávat musí, když my se ulejváme na té dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Toho 1.7. my můžem :slight_smile:
Terri, mají být bouřky z toho tepla, tak se třeba Anička nechá přemluvit :grinning:
Papa
22. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se tesim,uz mam odedneska racka,tak uz muze vem.Dask je dobre zes mela fotak ja ho normalne mam stale pri sobe,ale nebrala jsem si zadnou kabelku.Budem muset naplanova prochazku lesem jestli budou takova vedra se zastavkou na zmrzku.pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo..bouřka je prý na přivolání porodu dobrá :slight_smile: Jinak fotečky jsou super...to byl bezva nápad :slight_smile: My bysme 1.7. taky mohly...no vlastně i kdykoli jindy :slight_smile: takže když to vyjde..bude to supeeeeer...
22. čer 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak, už jsem v Praze dorazila jsem teď z Motola.
Dnes mám termín, ale jak je vidět tak budu přenášet, jsem obj. na další kontrolu ve čt.26.6. (hezké datum) to mám jít i na UTZ. Prý bych měla do konce týdne porodit. Tak v to doufám, kdyby to bylo ten čt. tak bych se nezlobila :wink:
Přeji všem hezký den!Pa Pa
23. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri, tak držíme palečky..ten čtvrtek, to by byl hezkej datum :slight_smile: měj se moc hezky a dej zase vědět..papa :wink:
23. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, tak já budu ve čtvrtek čekat SMS, že je holčička na světě :slight_smile:
23. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Desk doufám, že ti jí budu moc poslat.
Mám přístup přes mob. na net takže dám Vám vědět všem.
To čekání je opravdu únavné. Závidím že můžete vzít kočár a vyrazit do ulic já už jsem raději doma tomu slunku se vyhíbám.
měj te se bájo a pozdravujte prcky :wink:
24. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Terri, te male se u tebe libi :wink: kdyz uz ani bourka nepomaha... :angry: No tak at to ve ctvrtek vyjde...Ja jedu zitra na kontrolu po sestinedeli..bojim bojim :confused:
24. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, proč pak se bojíš? Neboj, na srazíku vypadal jako spokojené mimčo, je to pěkný klučina, tak bude určitě v pořádku :slight_smile: Zítra dej vědět jak jste dopadli :slight_smile:
24. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jedu na kontrolu se sebou = gynda :wink: Luky teda jede se mnou, tak snad to zvladnem v tom vedru v poklidu (nastesti mame v aute klimatizaci). Jinak toho 1.7. se tesim :wink:
24. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to bude vpohodě!
Ráda bych řekla že bych šla s Vámi 1.7., ale vím že to asi nebude možné. :confounded: Tak doufám že na prochajdu pujdete pak někerá semnou až budem moc. :wink:
24. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, aha :slight_smile: Já mám v tom vedru nějaké delší vedení :frowning2: Omlouvám se :sweat_smile: Neboj, bude to v poho.
Terri, až budeš doma z porodnice a budeš chtít jít na prochajdu, tak dej vědět a rádi s vámi ven vyrazíme :sunglasses:
24. čer 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy! tak jak zvládáte ty vedra? Já tady u našich docela v pohodě. Adelce sme nafoukli bazenek, tak v něm řádí jak černá ruka. V Říčanech bych ale asi v tom paneláku zdechla.¨

Terri - tak co? Už se něco dějě? Nebo budeš přenášet do Vánoc :grinning: :grinning: :grinning: taky mi to tenkrát před poroden přišlo nekonečný - a to sem přenášela jen 5 dní. I to stačilo.

Jinak na toho 1.7. se těším, že Vás konečně všechny poznám :wink: :wink:
25. čer 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme Říčandy z Uhříněvsi
25. čer 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
komteska - vítej
25. čer 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek