• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
jsem sem lezla jako těhule, teď už moc času nezbývá tak koukám kam bych vyrazila na prochajdu :sunglasses: škodaže do Říčan jezdí jen třistovkovej bus :unamused:
25. čer 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že jste měly srazík...........moc hezká restauračka :dizzy_face:
25. čer 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak stále celá. Natejkají nohy bolí na puse se mi udělál opar přes celý horní ret. No krasavice k pohledání :angry:
Už je to děs připadám si jak časovaná bomba. Zítra jsem obj. na kontrolu to jsem zvědavá co nového se dozvím.
25. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..ty vedra jsou fakt šílený...ale slyšela jsem, že by mělo léto nějak brzy skončit, tak nevim co je na tom pravdy...Jinak na srazík se s Amálkou už moooooc těšíme :slight_smile:
Terri...hned jak budete s holčičkou moct, tak vyrazíme zas :slight_smile:
Janana---Ahojky, tak jsem koukala, že už tam u vás má někdo základovou desku..neni to vaše???Já totiž zapoměla, kterou jsi mi psala, že to máte parcelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že mám spálená záda a to jsem šla jen dopo na malinkatou procházku :sunglasses: Ta vedra jsou fakt hrůza. No, ale v zimě budeme zase nadávat na zimu,co? :wink:
Terri, tak už se ti hezké datum blíží, tak se na zítřek holky obě připravte :grinning: :wink:
Jinak jen pro info, ode dneška mají v Tescu slevy na všechno oblečení /i pro mimča/ :slight_smile:
25. čer 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se tam na ty hadříky chystáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
také jsem koukala na reklamu až 70% slevy tak to asi ještě zaskočím.
Desk tak to bych měla dnes jet abych ten zítřek stihla.Tak třeba v noci pojedem na výlet.
Začínám se trochu bát. :confounded:
25. čer 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, teď byla tady nad Říčanama taková buřina. že jestli byla taková i v Praze, tak už jsi v porodce :grinning: :wink:
Holky, v pátek jedu do Kolína a tam je taky Tesco, tak pokud byste něco chtěly a nesehnaly tady, tak písněte a já se vám juknu tam :slight_smile:
25. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - ne ne , my ještě nestavíme, ale už mám konečně po dvou letech to stavební povolení, takže doufám, že příští tejden začneme u nás na parcele - je to ta rohová blíž k lesu
25. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak kontrola na gynde dopadla OK :wink: dokonce to ani nebolelo. Tak jsem zvedava dnes na Terri :confused: Jee tak to ja se taky pujdu juknout do Tesca, libi se mi jedna takova pruhovana mikinka.

Kom. nebo muzes jet vlakem :slight_smile:
26. čer 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...lucy tk to je fain, že ti to dobře dopadlo...mě to taky čeká :confounded: Včera jsem taky jela na hadříky v té největší bouřce.. a že pojedeme do letňan, že tam toho budou mít víc...a úúúplně naopak, neměli tam nic moc hezkého. Tady v tescu v říčanech mám vybrané růžové šatičky :wink: :wink: :wink: tak jenom doufám, že je tam ještě maj :fearful:
NOOO jinak Terri psala naposled včera, tak už to vypadá nadějně...třeba šťastnej datum vyšel :grinning:
26. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vid :slight_smile: tak jsem zvedava. My vyrazime do Tesca asi dnes. Vcera to bylo fakt fajn, zajela jsem i za kolegynema do prace a tak jsme pokecaly. Malej byl zase zlaticko, on proste rad cestuje, doma se se mnou asi nudi :grinning:
26. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana..tak to už máte za chviličku..to je fain..tak až tu někdy budete..tak se můžeme někde potkat... :slight_smile:
Lucy....tak to bude nejspíš velkej cestovatel :slight_smile: Amálka taky ráda cestuje....a to je dobře...Jinak ten srazík tedy vychází na úterý, je to tak??
26. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, v Praze nebyla bourka,ale snad uragan a stale nic.Ted jsem dorazila z Motola a vubec nejsem stastna na porod to nevypada a podle UTZ ma mala 3900g takze spis velka.na monitor jdu v so rano a na kontrolu v po rano.petrus jak dlouho jsi Amalku prenasela
26. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Terri, přenášet nechají snad jen max. 10 dní :wink:
26. čer 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Terri, ty jsi odolná :wink: Kamarádka v noci psala, že se jí narodil chlapeček Tobias a v porodce bylo narváno :grinning:
Jinak Adámek má pěkný kašel. Byli jsme i u Dr., protože prokašlal celou noc :frowning2: Na průduškách to na štěstí nemá, ale v dýchání Dr. něco slyšela, tak jdem zítra na kontrolu. Snad budeme do srazíku ok :confounded:
26. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Terri, ty ses tu porad :grinning: holky, byla jsem dnes v tom Tescu a jsem zklamana - maji slevy jen na par veci, vetsinou vetsi velikosti, takze jsme nic nekoupili. :frowning2:
26. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - já rodila v Podolí a tam nechávají přenášet 14 dní. Jinak když já sem byla na ko. před porodem, tak mi doktor řek, že to na porod nevypadá a druhej den sem rodila....
26. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri--já jsem přená šela 10 dní a ten desátý den, kdy mi to měli vyvolávat se narodila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: může to být každou chvilku, ikdyž ti řikaj, že to ještě nevypadá.....mě taky pořád řikali..nic nic...a pak to bylo tak rychle, že tomu nikdo nevěřil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy---taky jsem dneska navštívila Tesco...a koupila jsem Amálce šatičky a 2 body...samozřejmě ve slevě nebylo ani jedno...ale bude mít za chvilku kočička svátek, tak to dostane jako dáreček :wink: :wink: :wink:
26. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusko, ono na to vyvolávání nakonec nedošlo? Já myslela, že jo :fearful: :slight_smile:
26. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..nene...šla jsem tam ten den na příjem a řekli mi, že mi to udělaj až ráno....no a na to se Amálce už čekat nechtělo a v noci se narodila sama bez pomoci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je fajn :grinning:. Je vidět, že chce těm prckům trošku povyhrožovat a nakonec to jde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Začínám si tak nějak dávat do kupy věci, které si s sebou vezmu do porodky. Přijde mi, že toho mám strašně moc. Jenom ten župan mi zabere půlku tašky :grinning:.
26. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo..už se ti to pekně blíží..já jsem měla taky pořádný zavazadlo sebou....ale je lepší toho mít víc než míň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si právě říkám. Takový pohodlíčko :wink:. A hlavně když si s sebou má člověk brát toaleťák a celý balení plen... A brala jsi si nějakou kosmetiku na Amálku? Já jak to teď sumíruju, tak mi sice přijde, že toho mám hodně, ale tím spíš bych nerada něco zapomněla. Co dávají v Benešově erárního?
26. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mám zprávu dne :grinning: Ráno mi přišla tato SMS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj všem, jmenuji se Anička, vážím 3710g, měřím 51 cm, narodila jsem se v 1:15h. Maminka i já jsme v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Terri už to má za sebou a musel to být opravdu fofr, protože před šestou byla ještě na koníkovi :slight_smile: To se Anička asi lekla toho přenášení a chtěla rychle ven :slight_smile:
27. čer 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, velikánská gratulace a těšíme se, až tebe i Aničku uvidíme :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je skvělá zpráva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Já jsem říkala, že stačí těm prckům zavyhrožovat :grinning:.
Tak další holčička na světě :dizzy_face:. To je fakt bezva :slight_smile:
27. čer 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak Aňa je opravdu na svete.lezim ted na pooperacnim neni misto na sestinedeli,ale odpo by me tam meli prevezd.jinak porod byl ukazkovi trval 6h.odpoledne mi rekl doktor ze to nevidi a za 4h to na me prislo tak jsem doma cekala zda to prejde a ono to bylo castejsi tak po 2h doma s kontrakcema jsme vyrazili a 4h na to byla venku. :grinning:
27. čer 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri, velké gratulace :slight_smile:. Jste šikulky. Takový porod, to je sen snad každé ženy :zipper_mouth:. Tak se holčičky držte a do života oběma hlavně zdraví!
27. čer 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek