• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Jeee Terri, obrovska gratulace :slight_smile: pak ver doktorum...pry to na porod nevypada :grinning: Sice nevysel ten datum 26.6, ale 27.6. je taky dobre :slight_smile: At vam jde kojeni a tesim se az vas uvidim :slight_smile:
27. čer 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri gratulace veliká k princezně :wink: takyjsme měla nečekaný a docela rychlý porod...................najdu ten můj popis a hodím vám ho sem :wink:
27. čer 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
V úterý 6.5. ráno jsme byla ještě v poradně na monitoru a doktor si dělal srandu, že ještě tak dvakrát budu muset do poradny do Podolí, že si užiju to čekání. Potom jsme se stavila v práci jakoby se nechumelilo, všem jsme říkala, že to bude ještě trvat. Pak následoval oběd s mamkou, ta taky říkala, že vypadám úplně v pohodě. Přijela jsme odpoledne domů a byla hrozně unavená, tak jsme si schrupla a pak dala hodinovou vanu......no a ve vaně mě zastihly první bolesti)bylo 18:50), který jsme neznala, ale furt jsme si říkala co to je .o) Pak dorazil Roman z práce a viděl, že se nějak necítím, ale já mu říkala jen, že Pupíček nějak tlačí a lítala jsme furt na záchod, ale nic ze mě nešlo. Koukali jsme na zprávy a na kriminálku a já to vůbec nevnímala ale sledovala pravidelnost....po 10ti minutách. K tomu ještě Roman říkal jak je po práci utahaný a těší se do postele, tak jsem ho v tom nechala :o))) Po kriminálce jsme si šli lehnout, ale pravidelnost byla už dlouhá, tak jsme se zvedla a šla si sednout k netu, ale sedět jsem dlouho nevydržela, vystřelovala mi bolest do zad hodně. Lehla jsme v obýváku a psala si časy.........od půlnoci to bylo po 6ti minutách, když to trvalo hodinu a půl po 6ti minutách, tak říkám Romanovi a jedem :o)Ten teda skoro oko nezamhouřil chudák. Málem jsme zapomněli klíče od bytu a vodu(která byla pak pro mě hodně důležitá). Roman jel docela v klidu, já si prodýchávala v autě už po 4 minutách. Dorazili jsme do Podolí, natočili monitor, byla jsme otevřená na 1 cm, ale bylo mi sděleno, že mají plno, že to bude u mě nadlouho a že si mám vybrat mezi Vinohradskou nebo Motolem, že tam místo mají, Tak jmse zvolili Vinohradyi když jsme k tomu neměla moc důvěru, ale bylo to blíž. na Vinohradech jsme se skoro nemohli ani dozvonit a když jsme se dostali dovnitř, tak tam stála nepříjemná sestřička, že mají plno, že kdyžtak můžu být na chodbě, tak to ani náhodou!!!!!!!!! Donutili jsme jí teda aby nám zavolala do Motola a tam taky plno, takže obvolávala ostatní porodnice a v Krči bylo určitě místo. takže přesun do Krče, tam mě přijala velice milá sestřička, sepsaly jsme papíry, natočila monitor a prohlídla mě doktorka a byla jsme otevřená na 3 cm a honem do přípravny. Klistýr byl docela příjemný, pak jsem si hopsala asi hodinku ve sprše na míči. Roman u mě skoro usínal a divil se kolik mám elánu i přes ty bolesti :o)))))
No pak na sál, tam jsme chvíli ležela a pak už na 7 cm, Roman mě držel za ruku, otíral pusu a moc mi pomáhal s dýcháním. Mohla jsme začít tlačit, už viděly i hlavičku, ale vůbec mi to nešlo, tlačila jsme do hlavy a sotva dýchala. Musela přijít statná sestřička aby mi zatlačila na břicho :o) Trvalo to asi 5 kontrakcí a pak během vteřinky malý vykoukl, měl obmotanou šňůru okolo krku, tak ani Roman nestihl odstříhnout pupečník, spíš ho k tomu nepustily.Stihl aspoň fotku:o) Vůbec mi neřekli co to je, tak jsme se musela zeptat. Romanovi tekly slzy...........a já byla ráda že už můžu dýchat klidně. Nastříhly mě a potrhal mě i vevnitř, takže mě zašívala doktorka asi hodinu. Mezitím Roman popsal malýho a vyfotil. Pak mi ho přinesli zabalenýho a lehce omytýho a přiložily k prsu. Byl to ale zvláštní pocit to první přisátí :o) takže všehovšudy jsme strávili na přípravě a na sále asi 2 hodinky. Pak mě odvezli na pokoj a malýho přivezli až když jsme si trošku dáchla. Asi po hodince jsem vstala do sprchy. No a od večera už jsem ho měla nonstop u sebe :o)))
Když to beru takhle zpětně, bylo to nepříjemný, ale dalo se to přežít, jen s jemným oblbovákem kvůli těm bolestem do zad. No prostě těším se jestli se pak rozhodnem pro druhý
27. čer 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůů, Terri tak strašně moooc s Amálkou gratulujeme :slight_smile: Jste šikovný holky...taky už se na vás moc těšíme, tak ať jste brzy v pořádku doma :slight_smile:
27. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky lady...Na Amálku jsem měla opravdu jenom pleny,kosmetiku jako mastičky, krémy nebo šampon na mimčo je tam k dispozici.Oblečení na mimčo taky a dokonce tam půjčujou i docela pěkný :slight_smile: Noo a pro maminky tam dávaj ty poporodní vložky, takovej obrovskej balík...což vystačí na celý pobyt a ještě kus i na doma :slight_smile: Ale i jinak když je něco potřeba, tak jsou tam dost vstřícný...
27. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my na srazík bohužel nedorazíme :frowning2: Vrátili jsme se od Dr. s antibiotiky. Dýchání se Adámkovi zhoršilo a spadlo mu to na průdušky :frowning2: SNažíme se ho udržet v postýlce, aby měl alespoň ktrochu klid, ale moc se mu tam nelíbí.
Terri, to jsi měla opravdu pohodový porod a s Aničkou jste velké šikulky :slight_smile:
27. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask tak to je škoda :frowning2: tak se hlavně rychle uzdravte a pak hned uspořádáme další už i s Terri a Aničkou :slight_smile:
27. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děkuju petrusko za info :wink:. Já myslela, že i ty vložky tam dávají jen malé balení. Počítám i s variantou, že bych tam byla 7 dní, tak jsem si právě říkala, že by mi to nestačilo. Už se těším, až to budu mít za sebou. Od rána mě tak píchá v břiše, že se ani nemůžu pořádně nadechnout :angry:.
Dask, je to pech s těma nemocema :frowning2:. Tak držíme palce, ať jste brzy fit :wink:
27. čer 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak uz mam Aničku u sebe zda se mi cim dal hezci.dokonce se i prisala sikulka,ted spinuska je to slunicko.tesim se az se vam ukazem.pa
27. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je šikulka :slight_smile: taky se moc těšíme , až nám jí ukážeš....tak hlavně ať jste holky brzy doma :slight_smile:
27. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, šikulky jste obě. Hezky a pořádně si užívejte první společnou noc :slight_smile: Nebyl by pro nás zvědavé tetky nějaká fotka Aničky? :wink:
27. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla ale jsem prihlasena z mobilu a nejsem si jista zda to pujde. Noc plna vasni ona by papala,ale chuderka nema zatim co tak plakala. :frowning2:
28. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, jsme tetky zvědavky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak zatim má zásoby z bříška a pak se pořádně nadlábne :wink: :wink: :wink:
28. čer 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme pod stetlem mame nabeh na zloutenku.dnes se budem poprve koupat.dostala odeme prezdivku vysavac,ta saje tak vehementne ze mi takrka odrovnava bradavky,ty me pekne bolej vubec nevim jak to zvladnu dal.jinak je vse vnejlepsim poradku uz pribirame me uz doktor navrhl na propusteni,tak jeste Anusku a hura do Rican. :grinning:
29. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri,neboj ta bolest bradavek se zlepsi - hlavne vydrzet. Nemuzu rict, ze by to ted uz nebolelo vubec, ale je to pohoda. Jinak jste sikulky, ze uz pribirate. Vyhoda, ze ma nabeh na zloutenku uz ted, Lukymu zacala az skoro 4-ty den, takze jsme zustali o dva dny dele. Tak Ricany se tesiiiiiii :grinning:
29. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, tak to jste fakt holky šikovný :slight_smile: Anička je šikulka (určitě po manince, viď? :grinning: ), že pěkně baští a hezky přibírá. Pokud by to hodně bolelo, tak se zeptej sestřičky, ona ti určitě poradí :wink:
Ať jste brzy doma a snad budeme do dalšího srazíku zdravý a uvidíme vás :slight_smile:
29. čer 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Tak jak se všechny máte? Já teď neměla možnost počítače a koukám, že už máme další kamrádku do party. Tak Aničko vítej a Terri - obrovská gratulace!!!!!!!!

Ad srazík - jak to teda vypadá? kdo půjde? V kolika kde se srazíme? Přeci jen už se to blíží... :wink: :grinning:
29. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak my se s Amálkou hlásíme na srazík....no asi se sejdeme zase na tom jurečku jako minule????a v kolik by se vám to tak hodilo????My můžeme kdykoliv :slight_smile:
29. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, srazík si hezky užijte, my se přidáme až bude Adámek zdravý :wink: Jinak Adámek už je od sobotního rána bez teplot a dneska má být pod mrakem, tak půjdem odpo chvíli ven. Nevím, jestli se to smí, když má antibiotika, ale vůbec na nemocného nevypadá (lumpačí snad ještě víc :grinning: ) a venku se mu budu líp dýchat.
Lucky lady, jak jste to dělali vy, když měla malá antibiotika? Je mi hloupé volat k Dr. a ptát se na to :sweat_smile:
Terri, kdy vás pustí domů?
30. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
dask, já myslím, že dneska klíďo ven jít můžete. S antibiotiky se nesmí na sluníčko, ale když je pod mrakem a malý nemá teplotu, tak by to mělo být v pohodě. Malá kolikrát jela i na víkend k našim s antibiotiky. Zrovna když jsem byla v prvním trimestru a bývalo mi fakt špatně. Bětka v tu dobu byla nemocná každou chvilku. Ale je fakt, že i když byla u našich, tak měla klidový režim. Ale na krátké procházky s ní myslím taky chodili :wink:
30. čer 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucky, díky za info a radu :slight_smile:
Jo holky, včera mě manžel přesvědčil o tom, že je moc rád, že máme Adámka, protože může nakupovat věci, které by si normálně nekoupil. Navečer jel do Kika, podívat se na stolek pod TV a hádejte co přivezl :wink: Velkou tatru, tedy náklaďák sklápěčku Mercedes a velký pirátský stan. Vše údajně pro Adámka :grinning: Bylo úžasný je pozorovat, jak si večer spolu hráli :dizzy_face:
30. čer 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů..to je hezký :slight_smile: tak si alespoň manžel plní svoje dětské sny :slight_smile: tak hlavně, ať je Adámek brzy fit..
30. čer 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme včerajeli do Říčan, že se projdeme ke koupališti a čuměli jsme jako blázen jak to tam krásně udělali :dizzy_face: no a strávili jsme tam celý odpoledne..........tak už vím kde jste srazíkovaly :sunglasses: bylo tam plno miminek i těhulek

malýmu s ena vzdoušku moc líbilo :sunglasses:
30. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..noo je to tam fakt moc pěkný, já jsem taky docela koukala, nebyla jsem tam před tim několik let..
30. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - tak to vypadá, že nikdo kromě nás dvou se zítra nedostaví. Tak se srazíme samy dvě nebo počkáme na ostatní?
30. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky tak si predstavte dnes jdeme domu.to je rychlost v patek porodime a v pondeli jdeme domu. :grinning:
30. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teii - tak to je super, že jste takhle rychle doma. Ta nemocnice je strašně stresující - teda alespon pro mě. A co kojení?
30. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1567646#navigator :grinning:

terri to je normálka když jste v pořádku, tak proč bys vás nepustily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri..tak to jste šikulky..my jsme to měly přesně taky tak :slight_smile: tak se těšíme :slight_smile:
30. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janana..jak se ti chce..ale já můžu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek