• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahoj holky. Muzu vam vtrhnout do diskuse? Mam prosbu. Kam a ke komu chodite s prckama k detskemu lekari? Existuje vubec tady v nasem okoli nekdo kdo ma o ty deti zajem a nebere je jak na bezicim pasu? Neocekavam nejakou prehnanou peci v rukavickach, ale jen zajem a duslednost........ze kdyz myslim, ze s malou neco je, tak mi ji vysetri nebo doporuci k odbornemu vysetreni..... Diky
30. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jeste dam ohledne sraziku vedet. Ale asi budu muset jet pro segru na letiste na 11h :frowning2:

Aschin: ja s Lukym chodim k MUDr. Sommerove a prijde mi fajn. Mam tatku pediatra (v jinem meste) a zatim je moc mila, muzu to porovnavat :slight_smile:
30. čer 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, diky za tip. Hodne vazne uvazuju o zmene.......
30. čer 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy - tak se můžem srazit třeba až odpoledne - mně je to tak nějak jedno
30. čer 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jenze ja prave presne nevim kdy se vratim, doufam, ze nebudou mit spozdeni, pak je vezu na Barrandov. Byli ted 3 tydny na svatebni ceste v Portoriku :sunglasses: tak asi budou vypravet. No a taky nevim jak Luky pak bude chtit bastit, takze bych nerada, aby se kvuli me srazik soupal a pak bych to stejne nestihla... To ja bych mohla urcite ve stredu, ctvrtek a patek :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zítra můžu kdykoliv, akorát ve 3 jdu na prohlídku na gyndu..
30. čer 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aschin--já chodím taky k pani doktorce Sommerové a jsem spokojená :slight_smile:
30. čer 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja nas k ty Dr. Sommerovy asi taky prehlasim :wink: Pockam, jak dopadne ta nase kauza, a pak budu konat :sunglasses: Moc rada bych s vami nekdy vyrazila na srazik, vezmete nas nekdy do party?
30. čer 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
aschin, a ke které mudr chodíte teď?
30. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aschin...no to víš, že jooo..měly bysme se sejít zítra, ale bude nás málo, tak kdybys mohla?? :slight_smile:
Lucky.lady--ty zítra můžeš????
30. čer 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli se to hodí víc ve středu, můžme se teda sejít ve středu, aby nás bylo víc

aschin - taky by ti to vyhovovalo?
30. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zase ve středu nejspíš do říčan nedostanu, protože se tam nebudu mít jak dostat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co čtvrtek?
30. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu, ale Bětka má v nose pořád toho hemofila :frowning2:. Musíme to léčit dalšími antibiotiky, ale až tak 2 týdny před TP.
Naštěstí se ta potvůrka neprojevuje, takže Bětka působí úplně zdravě, ale přeci jen by mohla prsknou na ty Vaše mrňousy a neodpustila bych si, kdyby to chytly...
Ten hemofilus je fakt sviňka a je hodně těžké jí vypudit. Musí se to antibiotiky a taky jsem slyšela, že jak už to jednou měla, tak se to pořád vrací :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtvrtek je to samý..to je jedno, zkusim se někoho zeptat, jestli by nás tam hodil....no takže s tim teda na zítra nemam počítat???
30. čer 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, diky moc za pozvani na sraz, ale musim dneska s malou do spitalu do Brandejsa a odpo ocekavame navstevni delegaci z Prahy. No a ve ctvrtek pro zmenu jedeme s mrnavkou do nemocnice do Motola. Rada se pripojim priste (pokud teda nebudeme zase nekde po doktorech :frowning2: )
1. črc 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - tak jak chces. Já bych dneska teda mohla ale až tak kolem půl čtvrtý. Tek řekni, jestli dorazíš nebo ne.
1. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to necháme na ten čtvrtek, jestli se to bude hodit joooo??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, necháme to na čtvrtek
1. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky dnes budu volat pediatricce tak uvidim na kdy nas objedna a myslim ze ve ct bych mohla na prochajdu.Sesly by jsme se na Jurecku videla bych to bud na dopo nebo pak odpo po 16h no proste aby nebyli vedra tento tyden maji byt tropy.pa vsechny vas pozdravujem. :slight_smile:
1. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by to teda víc vyhovovalo odpoledne, ale klidně se přizpůsobím a půjdeme dopoledne - teda pokud to bude nejdřív v 10
1. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, tak to jste šikulky, že jste to takhle krásně zvládly...už se na tebe i Aničku těšíme :slight_smile:
Nooo možná to bude lepší odpoledne..protože přeci jen přes to poledne to bude asi největší pařák..
1. črc 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme si zjistila co všechno mi jede do Říčan za třístovky a taky bysme někdy mohli vyrazit :sunglasses:
možná dneska udělám zkušební jízdu...............
1. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hočiny, tak čtu, že se srazík přesunul na čtvrtek? My jdeme zítra na kontrolu, tak pokud bychom byli zdraví, tak bychom šli taky :slight_smile: Ale myslím si, že nám antibiotika nechá ještě do pátku, nezdá se mi to dýchání ještě 100% :frowning2: Dám vědět.
Terri, tak to jste opravdu rychlíci a vítejte doma :slight_smile: :sunglasses:
Ahojky Aschin, co máš za Dr.? My chodíme k Dr. Brdičkové a připadá mi dost pečlivá.
1. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na to prdím..........půjdeme jen někam tady v okolí, nechce se mi do toho rozpálenýho busu :confounded:
1. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask, my taky chodíme k Brdičkový :grinning:
1. črc 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak segru se svagrikem jsme s Lukaskem zdarne dopravili z letiste domu :slight_smile: Zitra mam volno, akorat si rikam, ze bude desnej hic, ma byt az 32C :astonished:
2. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře :slight_smile: ale hlásili, že se má k večeru ochlazovat....tak když bysme se sešli třeba kolem tý 4...tak už by to mohlo být o něco lepší..snad :slight_smile:
2. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Nevíte, kde je kabatko? Radila mi masáž bradavek, abych připravila prsa na kojení. Už bych s tím pomalu ráda nějak začala, ale moc nevím jak :unamused:
2. črc 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, říkala, že jedou na 14 dní na dovču..myslim, že jela nějak po to prvnim srazíku...takže někdy 22 nebo tak... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek