• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
tak to joooo...začalo pěkně pršet, tak jsme se pak šly schovat k rytířovi na zahrádku :slight_smile:
4. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je kde? Nemeli jste srazik na Jurecku? A kolik vas vlastne bylo? Co jinak Amalka? Nemas taky nove fotecky? Luky uz docela pekne zveda hlavicku, ale jinak porad vyzaduje nosit a houpat na mici, takze uz me pekne boli zada..odhaduju ze uz ma k 6 kg.
4. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vedle harmonie...byla jsem tam já a Janana :slight_smile: bylo to moc fain..Amálka už taky pěkně zvedá hlavičku...o zádech mi ani nemluv :wink: to je hrůza..jinak fotek mam spoustu, byli jsme s Amálkou v Zoo :slight_smile: tak to šoupnu do alba..koukala jsem na tvoje a máš teda nádherný ty svatební fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za pochvalu, meli jsme super fotografku z Uhŕinevse - takova mlada holcina.....fakt jsem byla z tech fotek nadsena. No taky si rikam, jak jsem tam byla hubenoucka...furt se tech kil ne a ne zbavit. Ale uz se zacinam vejit do svejch ryfli..sice to chce jeste delsi trico pres to - ne takove kratsi upnute jak jsem byla zvykla...ale snad se to casem upravi.
4. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim tě..ty hubeňoure :grinning: co chceš schazovat......co mam pak řikat já :confounded: :wink: ale už jsem začla trochu cvičit...tak alespoň ten pocit, že něco dělám :wink:
4. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy! Včerejší srazík byl fajn, i když sme se v moc hojném počtu nesešli. tak snad příště...

Jinak co se týče hubnutí, tak když sem včera viděla Péťu, tak sem dostala docela mindrák. Nemá vůbec žádný břicho na to, že je 7 týdnů po porodu. To já mám mnohem větší a to už je Adélce 9 měsíců. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Teď tady 14 dní nebudu, jedu s našima do jižních Čech na chalupu. tak se tady mějte hezky...
4. črc 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak dnes uz se citim lepe dnes jsem jela do Motola zacinajici zanet jednoho prsa musim prikladat obklady.Anuska je vpohode je strasne hladova ta by me nejradeji vysala.
4. črc 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - tak to ti nezávidím - taky jsem to měla. K tomu ještě 40ky horečky, ale já už měla antibiotika. Pak sem měla další začínající a rozehnala sem to obkladama ze studenýho měkkýho tvarohu. Fakt to pomáhá. Tak to taky kdyžtak zkus.
4. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem rada, ze se me tohle zatim vyhyba.....No Terri, tak to se priprav ve 2. mesicich 6kg to jisti :grinning:

Jooo a Petrus, ty ses taky pekna hubenka!!!!!
4. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo tak my už se zdárně blížíme k 5 Kg :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsme byli poprve na prochajde .Nemuzem jeste na dlouho, ale i tak to bylo fajn.Sesly jsme se s Pavlou a Adamkem. :wink:
5. črc 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře...že jste se holky provětraly :slight_smile:
5. črc 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak se hlasim z dovci, dnes jsme dorazili a dala bych si jeste tyden ale bez deti. Jsem vystavena.
Zbezne jsem vas preletla, koukam ze byl i srazik, tak je to super
a taky jsem si precetla uzasnou novinu, ze mame mezi nami perfektni holcicku Anusku. TAk Terri obrovske gratulace Ti vsichni prejeme ( vcetne Marenky a MAdlenky s Jozika)
Bradavky lehce obkruzovat mekkym kartackem na zuby
Vedra byly priserna, ale nikdo jsme se nespalil.
Co rikate na vznikajici Baby centrum v Ricanech? Super, ne? Otazka je, kolik to tam buide stat. Otviraji 4.9. TAk se nahlasim na plavani.
TAk dobrou noc, jsem utahana jak stene
7. črc 2008 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kabatko, vítej po dovče :sunglasses:
Baby centrum bude super, ale ceny jsou příšerný :frowning2: Jukni na jejich net stránky. Já se už dotazovala asi před měsícem a když mi přišla odpověď, že lekce plavání, tzn. 30 min. bude stát 340,-, tak jsem zalapala po dechu. Např. herna stojí 600,- na měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,, no je to sice fakt supr, ale ty peníze za to????to mi připadá docela přehnaný :confounded:
Jinak taky vítáme kabatko po dovče...doufám, že sis to užila :::??? :slight_smile:
7. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!Kabatko vitej a diky za gratulaci.Rychle to uteklo co?Ta cena mi prijde prehnana ja osobne ji radeji napustim vanu.byla jsem v Tesku a Enyskovi jsem koupila oblecek za 175,- takove krasne teple kalhotky +tricko.Petrus as pojedes tak se tam stav verim ze by se ti to take libilo pro Amalku.
7. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teri a tady v říčanech????
7. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem dneska Adámkovi v Tescu v Říčanech koupila hezkou mikču s kapucí za 120,- :slight_smile: Oni to zboží zlevňují asi nějak postupně, protože jsem na ni koukala před 14 dny a zlevněná nebyla. Holčičí věci tam mají taky moc hezký :dizzy_face:
7. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechcete jit s nama dnes nebo zitra nekdo na prochajdu? Jinak chci jit taky do Tesca :slight_smile: libi se mi na Lukyho takove bodycko s katatama :slight_smile:
8. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucy...zítra bych mohla odpoledne, ale ještě nevim, jestli bych se tam měla jak dostat :confounded: Ještě napíšu...
8. črc 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucy, my jdeme taky dneska do tesca, ale uz dopoledne :frowning2: odpo nas totiz ceka hexa.... ale kdyby prece, tak pisni, budu doma jeste hodinu minimalne, ale spis vic........
9. črc 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tak ja taky vyrazim klidne dopoledne :slight_smile:
9. črc 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsme zpet z Tesca, stihli jsme prochazku tak tak, ze jsme nezmokli :slight_smile: Koupila jsem Lukymu plateny kathotky s bodyckem. Zitra se jdeme fotit k profesionalce, tak bude fesaaak :slight_smile:
9. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
taky jsme na vás myslela jak jste měly srazík na Jurečku jak začlo lejt, ještěže jsme se tam nevydali, jet pak v tom busem by bylo pocuc :sunglasses:

od kdy chcete chodit na plavání s prckama?
kamarádka chodí s malým někam k Hostivaškému nádraží a tam to stojí prý 210 Kč na lekci a je to taková větší vana, vejde se tam tak 5 dětí s maminkama, tak doufám, že mi to s tou lektorkou domluví :dizzy_face:

my koupili v outletu ve Štěrboholích dva prďácký komplety s kraťáskama, taky tam mají dobrý slevy
9. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kom :slight_smile: no vidis, tam bych taky mohla zajet :grinning: Jinak o plavani jsem zatim neuvazovala..ale holky tu psaly, ze tady v Ricanech bude plavani hrozne drahe v Baby Centru :confounded: Jinak koukam, ze mame kluciky skoro stejne stare :slight_smile:
9. črc 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojoo taky už jsme koukala to je šílený ta cena za plavčo :angry:

no to máme :dizzy_face: je sranda jaký dělají pokroky v komunikaci co :grinning: minulý týden se smál ale ještě né cíleně, ale teď už pozná mě i bábu
9. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak náš s úsměvama trochu šetří..zatím se směje jen na mě :grinning: hlavně když ho hladím po hlavičče, ani nemusím dělat blbosti :slight_smile: Je to sladky, ten bezzubej usměv. Jinak když honosím, jde si hlavičku ukroutit :slight_smile: Už má 6kg otesánek náš. Kolik je v tom Outlet Centru obchudku pro mrnousky? Premyslim, ze tam zajedu..
9. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím ale jeden je tam určitě :grinning: :wink:
9. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš teď mě malý poblil a přijde mu to hrozně směšný :grinning: pusu od ucha k uchu

no Daník bude mít tak 5 kg :sunglasses:
9. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek