• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
my jsme matraci kupovali včera a postýlku máme po mně, je v hodně dobrém stavu, tak jsem jí akorát umyla
Výbavička u nás ještě není, pár věciček mám, ale budu muset někdy na pořádný nákup. Já stejně plno věcí kupovat nebudu, protože mi přijdou zbytečný :slight_smile:
4. únor 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
návrhy v tuhle chvíli žádné :grinning: jsou to boje, takže jsme si dali pauzu s vybíráním jména :slight_smile:
4. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co kočárek já mám zatím vybráno jen na netu, pojedem se na něj podívat, ale zatím je brzo
4. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek už máme někdy od listopadu, měli ho dodat až letos, ale kamion jim nějak přijel dřív :grinning: připadala jsem si jak blbec, že máme kočár tak brzo :slight_smile:
4. únor 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z jakého důvodu ti brali plodovku? Po mě nic nechtěj.
4. únor 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám vyšly blbě tripple testy, měli jsme podezření na downův syndrom
4. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, dnes jsem se dozvěděla, že mě dopadl dopře. Tak jsem ráda. Jdu na gyndu ve čt. a zároveň na ultrazvuk na ten se těším. Bude můj teprve druhý.
4. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já už mám za sebou asi 4 :slight_smile:, na další jdu příští týden.
4. únor 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mi raději neříkej já jsem na to tak naštvaná.
Člověk má radost že čeká mímo ten ultrazvuk je něco úžasného a já ho mám tak málo podle mého gyn. bych ho měla 4x za celé tehotenství.
Mám jen jednu fotečku.
4. únor 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 3, ale zrovna tu jednu, kdy byla krásně celá vidět, tu se nám nedaří od doktora dostat, protože měl akorát rozbitý UTZ, tak mu to pořád přehrávali do těch náhradních a teď to nejde vytisknout :frowning2:
4. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se máš. Kolik jsi už přibrala?
4. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale všechno teď od Vánoc, předtím jsem neměla ani pupík, taky mi začal růst až mezi svátkama
4. únor 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty?
4. únor 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já pupík mám přibrala jsem 1,5
4. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neumím si představit jak budu vypadat v 9měsíci už teď jsem jak koulička zatím malá ale jsem
4. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já začala mít trochu břicho až ve 23, 24. týdnu :slight_smile:
4. únor 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já dneh od začátku
4. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se asi pro dnešek rozloučím a půjdu do hajan :wink:, tak zatím ahojky
4. únor 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou noc půdu také do hajan pa
4. únor 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to ja uz pribrala 8kg, ale zatim to jde zdá se jen do břicha..tak uvidíme co dál. Uvažuju v Říčanech jen o těch souhrnných předporodních kursech. Na to cviceni budu chodit k Apolináři - chci tam i rodit. Jinak vybavicku nemam jeste vubec zadnou, nejak se porad neodvazuju :confused:
5. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já pořád něco kupuji pomalu ale jiste ,nechci to pak schánět na poslední chvíli. Hlavně mi to dělá vekou radost, teď se prodávají tak krásné věci.
8. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: mně bylo řečeno, že ty souhrnné kurzy jsou v Praze ne v Říčanech.
8. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacak: no to je divne, uz jsem tam objednana (do Rican) na pristi patek od 11h. Muzes si vybrat jen tu dvouhodinovku o kterou mas zajem :wink: Tak urcite pak pisnu jake to bylo.
9. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím všechny říčanské maminy. Akorát koukám sem jediná, která už to má za sebou :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jani, tak to ti gratuluji nás to teprve čeká.
Jak jsi to snášela a kde jsi rodila?pa :wink:
15. únor 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - rodila sem v Podolí a musím říct, že absolutní spokojenost. Jinak těhotenství sem měla pohodový - žádný nevolnosti, nic. Takže sem si to užívala. Rodila sem v říjńu, takže ty vedra v srpnu s tím pupkem už byly krušnější, ale dobrý. Porod je holt porod- Výhoda prvního je ta, že nevíš do čeho jdeš. Do drzhýho se mi už moc nechce, ale dvě děti bych chtěla, tak to budu muset taky nějak zvládnout. A jak to snášíš ty?
20. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj já vůbec nevím že jsme těhotná užívám si akorád tu lepší stránku.Špatně mi není jen večer cítím jak tam kope což je něco tak krásného obzvlášť, když se mohu o to podělit s manželem.
Byly jsem na ultrazvuku a prý čekám holčičku tak mám radost pořád jsme čekali kluka. Tatínek trozku všoku, ale už si na tu myšlenku zvik že bude mít dcerku. :slight_smile:
Já pujdu rodit do Motola tak doufám že budu také spokojená.
21. únor 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že i když snem každýho chlapa je mít syna, když má dcerku, je to prostě jeho princeznička. Vidím to u nás. Manža taky pořád prahnul po synovi a teď je z Adélky úplně unešenej.
27. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím že má také radost jen na 100% počítal s chlapákem, tak to byla čára přes rozpočet. Už vymýšlíme jméno. :grinning:
27. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek