• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
:grinning: dobracek teda :slight_smile: No hlavne, ze je mu dobre :grinning:
9. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já si vyměnila košili a přijde mi, že to pozná, že je máma jiná :slight_smile:

teĎ ho mám na klíně a dudá si a upřeně kouká na displej :grinning: jak kdyby chtěl taky něco napsat.........to datlování jednou rukou je děsný
9. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znam :slight_smile: muj ted spinka, zvykl si takhle po obidku dat 3-4h :slight_smile: Ale jinak je vzhuru cca od 6h....spinka uz dobre i v noci vzdy tak od 20h - 2h a pak po basteni az do 6h. Ale posledni dobou neni moc spokojenej v kocarku, vetsinou se vracime odevsad s revem :grinning:
9. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde bydlite v Uhrinevsi? Nekde na tom Novem namesti? Jinak ta doprava je fakt des....hele a nechces nekdy prijet treba vlakem?
9. črc 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojooo vypadá to jak kdybychom ho ukradli v tom kočárku :grinning: jak vřeští

tak to je Luky šikula jak baští v noci..............malý většinou papká v devět a do desíti usne, pak se probudí ve 2-ve 3 a pak v půl pátý nebo v šest a pak už moc nespí :unamused: a kroutí se nebo brečí a čumákuje

teda jak to vyplivl, tak by chtěl znova, ale to nejde to by byl otesánek, tak dostal dudlase, jsem zvědavá jak dlouho to vydrží :sunglasses:
9. črc 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlíme kousek od toho kruháku na Říčany, vlakem jsme to ještě nezkoušela, to bych musela na náměstí :wink: zastávku busu mám blíž, ale zas vykoumat který kam jede, když Říčany moc neznám je fuška
9. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to mlíčko Lukáškovi teče nosem???

Daník většinou po baštění škytá to je votrava pro něj- chudák :unamused:
9. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tam mělo být v půl šestý né v půl pátý :wink:
9. črc 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se zvážili a malý váží už 5,5 kg :grinning:
9. črc 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz ho mam taky vzhuru a bastime :slight_smile: nosem mu mlicko netece, ale casto taky skyta...Ted mel asi rymu nebo co, protoze se mi zakuckaval u kojeni...ted to uz nastesti prestalo, bylo to fakt neprijemny.

To bydlite v tech novejch domkach co tam stavi?
9. črc 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, to nas dohanite :slight_smile: Me vazi +- 6kg, v patek jedu k nasim (tatka je pediatr), tak to budu vedet presne :grinning:
9. črc 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím, ale doktorka říkala, že je to normální že mu to teče nosem i třeba hodinu dvě po kojení :unamused: je to nepříjemný i pro něj, kucká se pak

ty myslíš Romanci 2 přímo u kruháku? ta ještě není.......my bydlíme v tý Romanci 1 :wink: jak je hřbitov tak přes pole je to vidět z hlavní

no na to, že 23.6. měl 4,5 kg je to hustý :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tim kocarkem je to fakt presny... nejlepsi je, kdyz se vypravim k nam na Jurecek...hrde prijedu se spicim mimcem, postavim ho pod strom, natahnu moskytieru.....sednu si nas lavicku, vytahnu casak...behem peti minut se ozve knourani..za chvili rev..tak se zase zvednu, uklidim casak, sundam moskytieru a pelasime domu
9. črc 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, ty kluci jsou nejaky rozerany :slight_smile: :grinning: Se mu to mlicko asi vraci a tece az do nosanku vid....asi ji mooc.Vsak ono se to podle me upravi. Nas ma porad prdiky, takze se zase furt krouti, tlaci, nekdy je to docela sranda s nim jet v kocarku, kdyz vydava tyhle zvuku, nebo v obchode, kdyz je rudej jak racek...to na me pak lidi koukaj jak.... :grinning:
9. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
my když tam byli, tak musel buď ležet na dece venku nebo jsem ho nosila jinak řval
9. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kroucení a hekání umí taky dobře a jak se nadzvedává u toho.....dělá most :grinning:

no podle mě mu to do pusinky teče samo rychle a on nestačí polykat a zůstane mu to až v nose
9. črc 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je taky mozny..tak jedine predtim trochu odstrikat nooo. Jo tak to taky jinak rve, furt mu musim delat program..treba v lehatku taky nevydrzi sam, kdyz se potrebuju namalovat nebo neco udelat v kuchyni..musim ho prenaset v te sedacce a pak kouka a je spokojenej..beda, ze si treba sednu k pocitaci a nevenuju se mu..uz hned breci :slight_smile:
9. črc 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ono mu to teče z nosu i když nemám prsa tak nalitý, tak fakt nevím :unamused: odstříkat většinou nestíhám, by mi pukla u toho hlava jak se hlásí o kus žvance :grinning:
9. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte s Lukynem hezky, já to balím má dorazit brácha.....malýho viděl naposled v porodnici, tak bude čumět :sunglasses: a třeba se někdy sťuknem
9. črc 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tak rve, kdyz chce jist? To ja k nemu skoro vzdy bezim, za behu odhazuju tricko :slight_smile:
9. črc 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím do ošklivě upršeného dne :angry: To už jako léto nebude? Na zítra hlásí 31, to jsou skoky :rolling_eyes:
Amálko, všechno nej k dnešnímu svátku, Adámek posílá pusinku :slight_smile:
10. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..no počasí teda nic mooc...včera jsme si koupili bazén, tak jako napotvoru se nebude dát ani koupat :confounded: AMÁLKA DĚKUJE ZA PŘÁNÍČKO A TAKY POSÍLÁ ADÁMKOVI PUSINKU :slight_smile:
10. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak Ana v kocarku pod stromem maminka s melounem no naprosta pohoda.mam tu kamaradku s dvojcatkama tak si uzivame tu materkou DOVOLENOU.Amalko chceme ti take poprat vsechno nej nej a at te maminka nezlobi. :wink:
11. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri, tak to máš pohodičku..to je super.tak si to pořádně užívej :slight_smile: děkujeme za přáníčko :grinning:
11. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: za běhu odhazuješ tričko :grinning: :grinning: :grinning:

no jooo máme kočičku Amálku tak ta včera taky slavila :sunglasses: Amí dodatečně vše nej a od Daníka taky hubana

Terri: kde máš fotky Aničky????
11. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
komtesko děkujeme....tak kočičce taky přejeme a Daníkovi taky pusinku od Amálky :grinning:
11. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my se s Lukym take pridavame s blahopranim k svatku :wink: Dnes frcime k nasim do Krusnejch Hor - pry tam uz prsi a bouri..tak snad to dorazi i sem a ochladi nas to :slight_smile:
11. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z Řican a okoli neznate nahodou Karolinu Emanuelovou?
11. črc 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj fotecky nejsou protoze nemam pristup z PC na net.jen z mob. a to uz jsem zkousela a nejde mi to.to by jste mi mohly poradit jaky internet mate na co se da v Ricanech napojit pripadne cenu.diky.v Praze mam UPC za 570,- a potrebuji neco sem abych si mohla s vami psat.pa
12. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..já mam intetnet přes wifinu, ale je to tady z mukařova a vyloženě jen pro tento okruh..takže to ti asi nepomůže..předtim jsme měli O2 ale bylo to dost drahý a nic moc rychlý..já bych doporučovala zjistit, jaký jsou v říčanech soukromí poskytovatelé, protože je to o moc lepší než tihle operátoři :slight_smile: sestřenice mi řikala, že něco dobrýho má, tak se ti pozeptám a napíšu :slight_smile: a jakpak se jinak máte???
14. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek