• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky Terri, my máme internet pro celou bytovku, internet za babku a je to v pohodě :wink:
Jinak my se nemáme nic moc, od včerejška jsem dost nastydlá a tak jsem dneska nevylezla z postele :frowning2: Adámek byl dopo s taťkou v práci a odpo přijela hlídat teta.Od porodu mám pocit, že chytnu každého bacila a pořád mi něco je :unamused:
Doufám, že se máte líp :wink:
14. črc 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...noo my se taky nemáme moc dobře..Amálka má nějakej zarudlej flek v podpaží, tak jsme byli u doktorky a prý je to ješště reakce na očkování proti tuberkuloze..takže jí to strašně bolí a pořád pláče..a pláče a já už chvílema i s ní :confounded: tak Dask, ať jsi brzy fit :slight_smile:
14. črc 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste primo z RIcan?
14. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Tehovce :slight_smile:
14. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z přímo z Říčan :slight_smile:
14. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dik za radu mam v planu ten net v Praze zrusit a dat ho jen sem budu tu vetsinu casu.U nas nastesti vse ok jen maminka si nemuze zvyknout na to vecerni vstavani.Holky tak se rychle uzdravte at naplanujem prochajdu.pa
15. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri nám to tady v Uhříněvsi jede přes wifinu :wink: a docela v poho, platíme necelou tisícovku měsíčně, máme zapučeý top box na příjem

petruska: taky děkujem
15. črc 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslim, že už budeme příští týden zdraví, tak bysme mohly vyrazit, kdyby se vám to někomu hodilo :slight_smile:
15. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak př. týden vyvedezem ty naše zlatíčka.
16. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, my jsme zdravi a v pohode. Akorat nekdy mame vztekaci den a to vsichni tri najednou a ja pak jsem na prasky, a to je pak nejlepe vyrazit ven a mit klid. ATkze pokud nekam pujdete, pridam se. Od 2.8. budeme mit i psa, takze bych asi razila i s nim. Bude to takovej malej medved. Uz ma holka 8 kg. jozka ma 8,7kg a az si Gwendinu privezem bude mit cca o kílo vic nez Jozik. no, ale snad si na sebe zvyknou,. detatka.
Jinak preji vsem brzske uzdraveni a doufam, ze bude hezci pocasi.
17. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak mám ještě tři týdny do porodu. Je tu možnost, že půjdu zase císařem :unamused:. Nemáte některá zkušenost s císařským řezem v Benešově? Prý to tam dělají jen v pátek.
18. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj s cisarem zkusenost nemam,ale je to nejaky nesmysl ze jen v patek.3 tydny to uz ti utece a proc ti hrozi cisar?Holky bylo by dobre naplanovat sraz,ale copak to v tomhle pocasi jde?Jedine mit 2plany na hezke a osklive poc.,jasne je slunicko=Jurecek a co dest=? Navrhnete neco.dnes jsou nam 3 tydny uz jsme veliky holky. :grinning:
18. črc 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničce všechno nejlepší k výročí :grinning:

Betynka byla taky císařem. A teď je podezření, že mám na té jizvě zevnitř srůsty :frowning2: a do toho bude i mimčo velké. Když mám poslíčky, tak mě ta jizva bolí, takže asi taky nic moc :frowning2:.

Betynka má zase antibiotika a přeléčujeme znovu toho hemofila. A jak byl minulý týden ten slejvák, tak s manželem pěkně promokli na procházce a domů se vrátili mokrý na kost, takže teď má do toho ještě kašel :frowning2:
18. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak už jsem doma z dovolené v jižních Čechcách - i když počasí nebylo nic moc, tak jsem si to skvěle užila. Mamka mi hodně s Adelkou pomahala, takže sem si docela odpočinula.

Koukám že chystáte další srazík příští tejden - tak to by sme se taky přidali. Pokud bude pršet -není to špatný U Rytíře v Radošovicích, ale tam se nás asi moc s kočárama nevejde.
18. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HALOOOOOO!!!! Kde jste všichni? Co ten srazík? Na jakej den se domluvíme?
20. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak tě vítáme po dovče... :slight_smile: mě je to tak nějak jedno na jaký den..akorát si musim domluvit odvoz :wink:
20. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co úterý nebo středa?
20. črc 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak jsem take zpet z navstevy u rodicu :slight_smile: Tento tyden musim do Prahy vyridit nejake papiry ke grantu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co srazik ve ctvrtek? Ma byt lepsi pocasi...i kdyz dle predpovedi se clovek posledni dobou moc ridit nemuze...
20. črc 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ctvrtek nemůžu - odjíždím pryč :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak se kdyžtak zúčastním až dalšího...
20. črc 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to neeee :grinning: tak klidne ve stredu :slight_smile: ja myslela jen kvuli tomu pocasi :wink:
20. črc 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ta středa třeba???a jak to vidíte časově?? :slight_smile:
20. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, ok středa pokud neodjedu tak nám to také vyhovuje navrhuji bud po obídku nebo odpo. tak 15 30h.rozhodující bych brala popdle počasí pa
21. črc 2008 ve 02:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně by vyhovovalo těch 15:30. Ale kdyžtak se podřídím.
21. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
klíďo klíďo...akorát ještě nevim jestli nás tam někdo hodí...tak ještě napíšu, jestli dorazíme..
21. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ok tak uz se na vas tesim.Streda v 15 30 a sejdem se asi klasika Jurecek.pa
21. črc 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se mi to se srazikem komplikuje :frowning2: Puvodne jsem mela jet do Prahy dnes, ale prijede mi kolega z Madarska, takze to musim soupnout na zitra a nevim zda se stihnu vratit. :unamused: Kazdopadne se podivam, kam pujdete a pripadne bych prisla za vama treba pozdeji.
22. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK. Tak Jureček. A co když bude pršet? No snad dorazim, mám nějaký problémy s prsem - zas to vypadá na mastitidu, ale snad to rozeženu tvarohem.
22. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
zdravi vás čerstvá říčaňačka...přistěhovali jsme se před pár týdny a od včerejška jsme ofiko říčanští...
jdu k vám s prosbou o radu..takovou tipickou maminkovskou :grinning: : plís, můžete mi hodit sem či do IP tip na nějakou kadeřnici v říčanech?...byla jsem naposled u kadeřnice snad po šestinedělí, tak ať nedělám rodině ostudu v novém hnízdě :grinning: moc moc díky!!!!

jinak se mi zdá, že jsme se včera viděli s lucky.lady a její betinkou u dr. (šla jsem k ní přihlásit našeho kubouše) :slight_smile:
22. črc 2008 ve 12:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuhav - tak vítej v Říčanech :slight_smile: :grinning: Já ti osobně asi moc neporadím,já chodím ke kadeřnici jinam, ale kamarádka chodí do Uhříněvsi a je moc spokojená.
22. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuhav: jé. No jo. Ty jsi tam byla s tím kočárkem :grinning:. No jo. Říčany jsou fakt malý :grinning:. Sommerová zastupuje naší Brdičkovou, která má teď tři týdny dovolenou. Ta je tak ukecaná :grinning:. Ale sympatická.
Bětka má totiž zase už snad dva týdny ošklivý kašel a to i přes to, že bere antibiotika na tu bakterii v nose :unamused:
Mudra se nejdřív zhrozila, co nám to na tom ORL předepsali za silná antibiotika a nakonec nám je prodloužila ještě o pět dní :angry:.
Chvilkama, když k malé v noci vstávám, tak si říkám, že z toho snad už vážně porodím :angry:

Holky, tak se ke mně příště hlaste! :grinning:
22. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek