Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
zuhav
22. črc 2008
lucky - tak to ale byla betynka dobře naladěna na to, jaké má trápení...jak jí jela brebentilka 😃 je moc šikovná, myslela jsem, že je jí víc 🙂 tak ať bacila rychle vyženete...no ATB jsou děs...my zas včera vyfásli mast s kortikoidy na atopičák :-| taky jsem to obrečela, ale nelze jinak, moc se to kuboušovi rozjelo a je třeba to na chvili zklidnit...

jinak přeji rychlý a bezproblémový porod..na benešov jsem slyšela zatím jen chválu 😉
lucky.lady
22. črc 2008
No proto jsme u té doktorky byly tak dlouho 😃. Se setřičkou se Bětky pořád na něco ptaly a potom jí daly samolepku a obrázky a pořád říkaly jak je šikovná 😃 x-). No jsem prostě pyšná mamina 🙂.
No a zaplať pán Bůh, že je veselá. Ona už je nemocná rok, tak si zvykla... Ale ona byla už od narození pohodový dítě.
No a na Benešov jsem zvědavá, ale už se tam těším 😉. A odkud jsi se přistěhovala? Já taky nejsem původem říčaňačka. Žiju tu teprve nějakých 5 let, původně jsem pražanda 😃
zuhav
22. črc 2008
...jsem si pěkně schrupla při tý buřině 😃

já byla 5 let pražanda, ale rodnou hroudu mám na moravě (jako každý správný pražák 😃 )
lucky.lady
22. črc 2008
Ségra se vdala za moraváka. A jak on, tak celé jeho moravské příbuzenstvo jsou skvělí 😃. Ségra taky čeká mimčo, tak jsou naši snad nejšťastnější babička s dědou 😃
terriautor
22. črc 2008
Ahoj vitam te Zuhav mam svou kadernici ja ji delam nehty ona me hlavu v Ricanech zadnou neznam.s tim destem nekdo navrhoval restauracku pokud by byl slejvak jako dnes tak bych nesla.kouknu sem v 15h jestli to plati.tak pa
janana
22. črc 2008
terri - OK. Tak se tady zítra sejdem v 15:00 a domluvíme se.
petruska23
22. črc 2008
tak jooo.v 15:00 si tu dáme sraz a domluvíme se 🙂 papa a dobrou
janana
23. črc 2008
petruska - máš ode mě zprávu v IP
petruska23
23. črc 2008
Ahojky..tak jak to holky vidíte????? 🙂
terriautor
23. črc 2008
Ja uz jsem na Jurecku a pockam tu na vas.pa
dask
23. črc 2008
Ahojky holky, dnešní srazík byl moc fajn 🙂 V autě jsem si uvědomila, že se sešla všechna Áčka - Amálka, Adélka, Anička a Adámek 😃
My jdem teď koupat. Papa
dask
23. črc 2008
Terri, tak jsem koukala na ten internet. Jednorázově jsme platili 621,- a pak měsíčně 292,- Ale nevím, jestli nemáme nějakou lepší smlouvu, protože si ten internet nachalo udělat víc bytů v baráku. Když budeš chtít, můžu ti poslat kontakt a můžeš se zeptat 😉
janana
23. črc 2008
dask - když ste odešli, tak sem to zrovna Péťe taky říkala, že máme všechny děti od A 🙂
Bylo to fajn, tak to zas doufám brzy zopakujeme.
lucy..
24. črc 2008
ahoj holky, tak koukam, ze jste se meli fajn 🙂 My jsme to s Lukaskem bohuzel nestihli, z Prahy jsme se vratili kolem 17h :-| I kdyz bychom vam stejne pokazili tu Ackovou serii 😃 No doufam, ze pristi srazik se uz konecne uvidime!! Mate nejake fotky????
petruska23
24. črc 2008
lucy..ahojky..jojo srazík byl fan, tak doufejmě, že příště se sejdeme všichni 🙂 hlavně, že jsem s sebou měla foťák..úúúplně se mi to vykouřilo z hlavy 😞 tak příště noooo..
terriautor
24. črc 2008
Ahoj take jsem mela fotak a tasku neopustil skoda.Desk kdyztak mi to posli za zeptani nic nedam.tesime se na dalsi prochajdu.pa
komteska
24. črc 2008
zdar maminy, tak máme za sebou první vážnější zážitek v nemocnici

v pátek jsme odjížděli na chatu ke kamarádům a už měl červenou bradičku a v sobotu se mu tam objevil hnis, který sám praskl a tekl, pak jsme mu z toho vymačkali ještě plno hnisu tak jsme jeli včera na pohotovost a pak nás poslali do krčský nemocnice na chirurgii, kde mu to rozřízli a museli ještě vymačkat............takový řev jsem ještě neslyšela, Roman mu musel držet nožičky a držel se aby z toho nezačal taky brečet, já se rozbrečela když jsme šli od doktora chudáček malinkej dostal antibiotika, který mu vůbec nejedou, tak je teď dostává do mlíčka, když stejně nemůže pít z prsu, měl teplotu a byl tak zničený, že v noci spal v obýváku.....usnul v deset a a probudil se až v pět a Roman spal vedle něj na sedačce zkroucený dneska jsme byli na kontrole a teplotu už nemá po podání Nurofenu a má to lepší, napatlali mu to višňákem, takže smrdí a zítra jdeme do Vinohradský na převaz

příště jedeme hned jakmile něco takovýho bude a nebudem to odkládat, když to pan doktor viděl, říkal, že jsme nepřijeli hned a že jsme tam taky mohli zůstat na kapačkách

nebýt tý bradičky byla by chata fajn, nakonec bylo i bezva počasí

a jsme zpět z kontroly, už to nemá zalepený jen opatlaný zelenou vodičkou a už nemusíme do nemocnice na kontrolu juchůůůů, jen tři dny nemáchat, takže ho skoro po týdnu umejeme aspoň po bradičku už je taky zatuchlý a to se dneska ráno pokadil dvakrát, že to měl až na zádech

foceno před chvílí: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

tak snad nám taky vyjde někdy výelt s vámi 😎
dask
24. črc 2008
Ahojky holky, tak já se chystám na dovču. Balím věci a jde mi to jako když nejde 😞 Ještě jsem ráno prala a moc mi to neschne, tak mě čeká ještě zítra žehlení :-S Podle předpovědi má být hezky, ale když vidím ten dnešek, tak balím i svetry a nepromokavé bundy ]-( 😎
Dneska tady byla kamarádka s rok a půl starým klučíkem a koukala jsem, jak si Adámek s Jiříkem vyhráli. Byla to sranda. Příští rok v létě budou naše srazíky taky fajn, až se budou děti prohánět po Jurečku a občas budem některé lovit z vody 😃
Zítra se tu ještě ukážu. Dobrou 🙂
petruska23
26. črc 2008
Přejeme Aničce všechno nejlepší k svátku 🙂
terriautor
27. črc 2008
Holky dekujem, vcera jsme to oslavili cela rodina s tatkou jsme vzrazili na prochajdu do Cila bylo to fajn a veces slavnostni vece s pripitkem.dnes mame take vyroci a to 1mesic.Desk hezkou dovolenou preji hezke pocasi.
petruska23
30. črc 2008
ahoj holky...tak jak se všichni máte??? 🙂 my fain, akorát ty vedra jsou hroznýýýý...dnes to vypadá lépe..tak trochu pod mrakem..tak se dá alespoň dýchat 😉
janana
30. črc 2008
Ahojky! My se máme taky dobře, ale manžel moc ne. Ze stavby si přivez úžeh - je mu strašně zle, takže teď mám doma děti dvě.
petruska23
30. črc 2008
jejda...tak to je fuška 🙂 to nezávidim.....jo a že jste jeli okolo ???teď už nevim, co to bylo za den....
janana
30. črc 2008
petruska - jj jeli. Seděli ste akorát na terase. jen sme chtěli omrknout ty okna. Ale máte světlejší, než chceme my. Vůbec nevím, kde je mám teda omrknout.
terriautor
31. črc 2008
Ahoj my se mame take dobre pres den se nam nechce spat breci a chce nosit,ale pres noc chrupni je 5rano a naposledy jedla v 10h coz je super aspon se trochu vyspim.mejte se
lucy..
31. črc 2008
Ahoj holky, to vedro je sila....bydlime pod strechou, takze tu mame prumerne 29C :-p Lukasek moc nemuze spinkat, takze kolem nej cely den skacu...i kdyz dnes je teda zlatej a i celkem spinka 🙂 Kazde rano s nim chodim posnidat (snidani z domova 🙂) na Jurecek. Vyrazime tak kolem 8h a to je jeste hrozne prijemne a skoro nikdo tam neni 🙂 Vcera jsme tam zasli s manzou taky vecer kolem 18h a malej byl spokojenej na vzduchu, lidi tam bylo ale docela hodne. Jinak rano ma Luky vetsinou dobrou naladu a hned z postylky se na me smeje, je to hrozne roztomily 🙂 Prisit tyden jdeme na 3. mesicni kontrolu, silene to leti. Ocekavam, ze bude mit neco kolem 6,5kg 😃
terriautor
31. črc 2008
Ahoj Luci najednu stranu me tesi ze je tak krasne,ale koupat se nemuzu a Anusce se pres den spatne spinka,takze place a musim ji chovat takze nemuzu delat nic jineho je to pro obe vycerpavajici.Tak zatim pa a pozdravuj Lukaska
petruska23
1. srp 2008
Ahojky..no Amálka ty vedra taky moc dobře nesnáší..vůbec přes den nespinká a pořád je spocená..je to fakt hrůza..tak doufejme, že se trošku ochladí...těšíme se na další srazík..ale až to nějak půjde, kvůli tomu počasí..zatim papa mějte se krásně 🙂
terriautor
2. srp 2008
Ahoj dnes je konecne snesitelneji.Vcera jsem Anu koupala ve vlastnim bazenku az budu mit moznost dam sem foto.Jak travite vikend?vsechny vas pozdravujem
janana
2. srp 2008
Ahoj maminy!
Tak mi trávíme nakonec víkend doma 😞 😞 Měli sme jet na chalupu, ale musíme něco dodělat na baráku, takže sme jet nemohli. Ale v úterý snad vyrazíme na 14 dní opět do jižních Čech, tak snad nám aspoň vyjde počasí. Všechny pozdravujem 🙂