• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
lucky - tak to ale byla betynka dobře naladěna na to, jaké má trápení...jak jí jela brebentilka :grinning: je moc šikovná, myslela jsem, že je jí víc :slight_smile: tak ať bacila rychle vyženete...no ATB jsou děs...my zas včera vyfásli mast s kortikoidy na atopičák :unamused: taky jsem to obrečela, ale nelze jinak, moc se to kuboušovi rozjelo a je třeba to na chvili zklidnit...

jinak přeji rychlý a bezproblémový porod..na benešov jsem slyšela zatím jen chválu :wink:
22. črc 2008 ve 13:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
No proto jsme u té doktorky byly tak dlouho :grinning:. Se setřičkou se Bětky pořád na něco ptaly a potom jí daly samolepku a obrázky a pořád říkaly jak je šikovná :grinning: :dizzy_face:. No jsem prostě pyšná mamina :slight_smile:.
No a zaplať pán Bůh, že je veselá. Ona už je nemocná rok, tak si zvykla... Ale ona byla už od narození pohodový dítě.
No a na Benešov jsem zvědavá, ale už se tam těším :wink:. A odkud jsi se přistěhovala? Já taky nejsem původem říčaňačka. Žiju tu teprve nějakých 5 let, původně jsem pražanda :grinning:
22. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jsem si pěkně schrupla při tý buřině :grinning:

já byla 5 let pražanda, ale rodnou hroudu mám na moravě (jako každý správný pražák :grinning: )
22. črc 2008 v 15:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra se vdala za moraváka. A jak on, tak celé jeho moravské příbuzenstvo jsou skvělí :grinning:. Ségra taky čeká mimčo, tak jsou naši snad nejšťastnější babička s dědou :grinning:
22. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vitam te Zuhav mam svou kadernici ja ji delam nehty ona me hlavu v Ricanech zadnou neznam.s tim destem nekdo navrhoval restauracku pokud by byl slejvak jako dnes tak bych nesla.kouknu sem v 15h jestli to plati.tak pa
22. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - OK. Tak se tady zítra sejdem v 15:00 a domluvíme se.
22. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jooo.v 15:00 si tu dáme sraz a domluvíme se :slight_smile: papa a dobrou
22. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - máš ode mě zprávu v IP
23. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak jak to holky vidíte????? :slight_smile:
23. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz jsem na Jurecku a pockam tu na vas.pa
23. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dnešní srazík byl moc fajn :slight_smile: V autě jsem si uvědomila, že se sešla všechna Áčka - Amálka, Adélka, Anička a Adámek :grinning:
My jdem teď koupat. Papa
23. črc 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, tak jsem koukala na ten internet. Jednorázově jsme platili 621,- a pak měsíčně 292,- Ale nevím, jestli nemáme nějakou lepší smlouvu, protože si ten internet nachalo udělat víc bytů v baráku. Když budeš chtít, můžu ti poslat kontakt a můžeš se zeptat :wink:
23. črc 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - když ste odešli, tak sem to zrovna Péťe taky říkala, že máme všechny děti od A :slight_smile:
Bylo to fajn, tak to zas doufám brzy zopakujeme.
23. črc 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukam, ze jste se meli fajn :slight_smile: My jsme to s Lukaskem bohuzel nestihli, z Prahy jsme se vratili kolem 17h :unamused: I kdyz bychom vam stejne pokazili tu Ackovou serii :grinning: No doufam, ze pristi srazik se uz konecne uvidime!! Mate nejake fotky????
24. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy..ahojky..jojo srazík byl fan, tak doufejmě, že příště se sejdeme všichni :slight_smile: hlavně, že jsem s sebou měla foťák..úúúplně se mi to vykouřilo z hlavy :frowning2: tak příště noooo..
24. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj take jsem mela fotak a tasku neopustil skoda.Desk kdyztak mi to posli za zeptani nic nedam.tesime se na dalsi prochajdu.pa
24. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar maminy, tak máme za sebou první vážnější zážitek v nemocnici

v pátek jsme odjížděli na chatu ke kamarádům a už měl červenou bradičku a v sobotu se mu tam objevil hnis, který sám praskl a tekl, pak jsme mu z toho vymačkali ještě plno hnisu tak jsme jeli včera na pohotovost a pak nás poslali do krčský nemocnice na chirurgii, kde mu to rozřízli a museli ještě vymačkat............takový řev jsem ještě neslyšela, Roman mu musel držet nožičky a držel se aby z toho nezačal taky brečet, já se rozbrečela když jsme šli od doktora chudáček malinkej dostal antibiotika, který mu vůbec nejedou, tak je teď dostává do mlíčka, když stejně nemůže pít z prsu, měl teplotu a byl tak zničený, že v noci spal v obýváku.....usnul v deset a a probudil se až v pět a Roman spal vedle něj na sedačce zkroucený dneska jsme byli na kontrole a teplotu už nemá po podání Nurofenu a má to lepší, napatlali mu to višňákem, takže smrdí a zítra jdeme do Vinohradský na převaz

příště jedeme hned jakmile něco takovýho bude a nebudem to odkládat, když to pan doktor viděl, říkal, že jsme nepřijeli hned a že jsme tam taky mohli zůstat na kapačkách

nebýt tý bradičky byla by chata fajn, nakonec bylo i bezva počasí

a jsme zpět z kontroly, už to nemá zalepený jen opatlaný zelenou vodičkou a už nemusíme do nemocnice na kontrolu juchůůůů, jen tři dny nemáchat, takže ho skoro po týdnu umejeme aspoň po bradičku už je taky zatuchlý a to se dneska ráno pokadil dvakrát, že to měl až na zádech

foceno před chvílí: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1654649&vReferer=

tak snad nám taky vyjde někdy výelt s vámi :sunglasses:
24. črc 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já se chystám na dovču. Balím věci a jde mi to jako když nejde :frowning2: Ještě jsem ráno prala a moc mi to neschne, tak mě čeká ještě zítra žehlení :confounded: Podle předpovědi má být hezky, ale když vidím ten dnešek, tak balím i svetry a nepromokavé bundy :angry: :sunglasses:
Dneska tady byla kamarádka s rok a půl starým klučíkem a koukala jsem, jak si Adámek s Jiříkem vyhráli. Byla to sranda. Příští rok v létě budou naše srazíky taky fajn, až se budou děti prohánět po Jurečku a občas budem některé lovit z vody :grinning:
Zítra se tu ještě ukážu. Dobrou :slight_smile:
24. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Aničce všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
26. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dekujem, vcera jsme to oslavili cela rodina s tatkou jsme vzrazili na prochajdu do Cila bylo to fajn a veces slavnostni vece s pripitkem.dnes mame take vyroci a to 1mesic.Desk hezkou dovolenou preji hezke pocasi.
27. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak jak se všichni máte??? :slight_smile: my fain, akorát ty vedra jsou hroznýýýý...dnes to vypadá lépe..tak trochu pod mrakem..tak se dá alespoň dýchat :wink:
30. črc 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! My se máme taky dobře, ale manžel moc ne. Ze stavby si přivez úžeh - je mu strašně zle, takže teď mám doma děti dvě.
30. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda...tak to je fuška :slight_smile: to nezávidim.....jo a že jste jeli okolo ???teď už nevim, co to bylo za den....
30. črc 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - jj jeli. Seděli ste akorát na terase. jen sme chtěli omrknout ty okna. Ale máte světlejší, než chceme my. Vůbec nevím, kde je mám teda omrknout.
30. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj my se mame take dobre pres den se nam nechce spat breci a chce nosit,ale pres noc chrupni je 5rano a naposledy jedla v 10h coz je super aspon se trochu vyspim.mejte se
31. črc 2008 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to vedro je sila....bydlime pod strechou, takze tu mame prumerne 29C :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lukasek moc nemuze spinkat, takze kolem nej cely den skacu...i kdyz dnes je teda zlatej a i celkem spinka :slight_smile: Kazde rano s nim chodim posnidat (snidani z domova :slight_smile:) na Jurecek. Vyrazime tak kolem 8h a to je jeste hrozne prijemne a skoro nikdo tam neni :slight_smile: Vcera jsme tam zasli s manzou taky vecer kolem 18h a malej byl spokojenej na vzduchu, lidi tam bylo ale docela hodne. Jinak rano ma Luky vetsinou dobrou naladu a hned z postylky se na me smeje, je to hrozne roztomily :slight_smile: Prisit tyden jdeme na 3. mesicni kontrolu, silene to leti. Ocekavam, ze bude mit neco kolem 6,5kg :grinning:
31. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci najednu stranu me tesi ze je tak krasne,ale koupat se nemuzu a Anusce se pres den spatne spinka,takze place a musim ji chovat takze nemuzu delat nic jineho je to pro obe vycerpavajici.Tak zatim pa a pozdravuj Lukaska
31. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..no Amálka ty vedra taky moc dobře nesnáší..vůbec přes den nespinká a pořád je spocená..je to fakt hrůza..tak doufejme, že se trošku ochladí...těšíme se na další srazík..ale až to nějak půjde, kvůli tomu počasí..zatim papa mějte se krásně :slight_smile:
1. srp 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dnes je konecne snesitelneji.Vcera jsem Anu koupala ve vlastnim bazenku az budu mit moznost dam sem foto.Jak travite vikend?vsechny vas pozdravujem
2. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy!
Tak mi trávíme nakonec víkend doma :frowning2: :frowning2: Měli sme jet na chalupu, ale musíme něco dodělat na baráku, takže sme jet nemohli. Ale v úterý snad vyrazíme na 14 dní opět do jižních Čech, tak snad nám aspoň vyjde počasí. Všechny pozdravujem :slight_smile:
2. srp 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek