• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky maminy a mimča, hlasím návrat z dovolené :sunglasses: Bylo to moc fajn. Počasí na 1 s hvězdičkou, Adámek byl strašně moc hodný a celý týden jsme byli celá rodinka pohromadě :sunglasses: :grinning: Škoda, že to tak rychle uteklo :frowning2:
Jdu ještě dovyklidit zbytek věcí.
Mějte se hezky a těšíme se s Adámkem na další srazík :slight_smile:
2. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dask tak to opravku uteklo jako voda tak te vitam zas doma.co to je tyden to utece jako voda.Anatku uz je pres mesic a me to prijde jako vcera.preji dobrou noc.
2. srp 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme byli dneska poprvé s Adámkem u zubařky. Šla jsem já na prevenčku a tak Dr. vzala i Adámka, protože za měsíc bychom tam šli stejně. Byla to sranda :slight_smile: Povozila ho na křesle,blikala na něj světlem. Adámek byl děsně zvědavej a dokonce se i smál, tak se jukla na ty dva zuby. Dásně nahoře i dole má dost nateklé, tak se asi bude tlačit víc zubů najednou :frowning2: Snad to bude snášet dobře.
Jak se jinak máte? Já jsem konečně doprala všechny věci z dovči a čeká mě žehlení :unamused:
Hezký večer všem.
4. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dask: tak to je fajn, ze sí Adamek prohlidku u zubare uzival :grinning:
My se mame s Lukaskem take dobre...dnes jsme byli na 3. mesicni kontrole, tak uz ma 6,7kg a 63cm :slight_smile: Dostal první očkování hexy, tak snad nebude žádná reakce. Koněčně je venku trochu příjemněji, ale zase ten vitr....včera jsme šli na prochazku a nedělala jsem nic jiného, než otáčela kočár proti větru a clonou zakrývala Lukyho před sluníčkem, takže opravdu příjemné...
O víkendu jsme byli na návštěve u mé kamarádky ve Vrbětíně (vesnička za Prahou), bylo to bezva zase trochu v přírodě a zavzpomínali jsme na staré časy (naposledy jsem tam byla ve 14-ti letech).
Tak se mějte také všichni fajn a brala bych srazík..ale to záleží na počásí nooo :frowning2:
5. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj na srazík navrhuji pátek co říkáte?
5. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak zrovna patek ja bohuzel nemuzu :frowning2: prijedou nasi na obidek....Jinak pristi tyden muzu dopoledne vzdy, a odpoledne snad take, krome pondeli...
6. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: tak to je Lukášek kus chlapa :grinning: nás čeká tříměsíční kontrola a očkování v úterý

my byli na Jurečku v pátek odpoledne a dokonce jsem si i zaplavala :sunglasses:
6. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zes nic nerekla :slight_smile: :rolling_eyes: Lukasek je po ockovani OK, ani teplotku nema a neplakal..sice v noci se budil co 2h na jidlo a asi i trochu prdiky, ale to ted je uz asi tyden...nic moc noci..tak doufam, ze to neni nejaky novy trend :confounded: Tak at Danika hexa take neboli :wink:
6. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

lucy..tak to je dobře, že to lukášek tak bezvadně zvládl...my jdeme tak nějak za týden, tak doufám, že to bude taky v pohodě... :slight_smile:

Jinak my v pátek taky nemůžeme, protože se chystáme na chalupu..ale příští týden bychom mohly taky kdykoli..zatim papa :slight_smile:
6. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my v pátek taky nemůžeme, přijede nám návštěva.......Příští týden jsme na tom časově líp :slight_smile:
Jinak zítra musíme k Dr., Adámek má opruzený zadeček až do krvava a žádné mastičky nepomáhají a chudáčka to dost bolí, takže každé přebalování strašně brečí :frowning2: Asi mu rostou zoubky, minule to měl taky tak, dost často kakal :confounded: a tak doufám, že se brzy poklubou ven a bude zase klid.
Mějte se moc hezky a papa
6. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: Daník te´d měl taky nějakou probouzecí krizi, v noci se budil snad každou hodinu a kroutil se, dnes už to bylo lepší :slight_smile:

dnes slaví tři měsíce už :grinning:

my zítra vyrážíme na víkend na Šumavu ještě s dalšími třemi dětmi a jejich rodiči

no a příští týden krom úterka dopoledne taky nic nemáme :wink:
7. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak už mám internet, nakonec jsem zvolila vodafon, budu mít připojení po celé ČR.
Anuška, už mi spinká, už přes týden se budí jednou za noc v 9 nebo v 10 usne a probudí se, tak kolem 4h a pak až 7 nebo 8h. Je to zlatíčko byly jsme na kyčličkách a musím dávat plíny, ale nic vážného jen je jak bouchačka. :unamused: chuděrka.
Zítra slavím narozky, tak jako rodinka vyrazíme na výlet.Ještě nevíme kam,ale mě je to jedno hlavně, že budem spolu.
Příští týden, tady budu asi až ve čt. jden na kontrolu v 6nedělí. Tak jsem zvědavá kolik jsme vyrostly. :wink:
Jinak všechny vás pozdravujem a přejem hezký víkend. :grinning:
8. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám do drbárny přidat :slight_smile: ? Jmenuji se Šárka, mám roční holčičku Marušku a jsme také ze Říčan :dizzy_face:
10. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sis to je jasny.jak dloho tu bydlis?
11. srp 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtela jsem se mrknout na malou a ty tam nemas zadou fotku
11. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky......jakpak se máte???? :slight_smile: my dobře a už se těšíme, až se zase sejdeme :slight_smile:
Jinak Terri dodatečně všechno nejlepší k narozkám :slight_smile: a ať je na kontrole všechno v pořádku..my jdeme zase teď v týdnu na tříměsíční :slight_smile:
11. srp 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj :slight_smile: Terri, take vse nejlepsi :wink: No konecne tam mame fotecky male Anušky :slight_smile: Dnes jsme byli s Lukaskem na kontrole vpichu po ockovani TBC na plicnim a vse v poradku a dalsi kontrola v 11-ti letech. To mi prislo jako strasna predstava, jak uz bude kluk velky a ja "stara" :grinning: Jinak v sobotu jedeme na tyden na Slovensko za moji babickou, tak doufam, ze vse probehne bez problemu :astonished:
11. srp 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri, já jsem rozená Říčaňačka, takže tu bydlím odjakživa :dizzy_face: . Možná jste se tu už o tom bavily, ale chtěla jsem se zeptat, zda se někdo chystáte s dětičkama chodit na plavčo do toho nového centra Svět dětí na dlani??
11. srp 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc Vám děkuji, už jsem zase starší, strašně to letí a na těch dětech to člověk pozná nejvíc Anuška mi nejak rychle roste z dupaček některé jsem musela už dát na stranu.
Já bych sice ráda chodla plavat,ale prý je to strašně drahé. Holky cvičíte některá, ráda bych někam šla ať má Anuška hezky hubenou maminu.
12. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri, no ja bych rada chodila cvicit, sice mi zbyvaji uz jen 2kg :slight_smile: , ale chtelo by to zpevnit bricho...ale si neumim predstavit, ze nekde budu hodinu cvicit a malyho necham stat v kocarku...to by mi neproslo :confounded: Takze to zatim resim doma po vecerech cvikama na bricho....
13. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..já bude od září určitě chodit do říčan do tělocvičny..je tam super cvíčo na který jsem chodila dřív a byla to paráda..tak pak můžete někdo jít se mnou..je to prověřený :slight_smile: teď to právě přes prázdniny neni, ale od září to začíná...cvičí se tam zůzné posilovací cviky...pilates, balantes, p- class a podobně. A je na tom fain, že tam má hodně pomůcek..některý docela i vychytávky..takže se už na to těšííííím :slight_smile:
13. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Petruš to je super a od kolika hodin jsi tam chodla? A kolik jsi platila. Já kylově už jsem na tom stejně jen je to příško takové povadlé.
Dne jsem byla u doktorky, tak vše ok už vážíme 4 800g také se už pronese. :confounded:
Byla jste někerá v sekáčku Anička na Černokostelecké? Stojí zato se tam podívat?
Zítra jedu odpo. zase do Říčan už se těším.Jinak Vás všechny moc pozdravuju a těším se na další prochajdu.
13. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tady dnes nova a jsem kousek od říčan-nupaky neni tady nejaka maminka taky od nas?
13. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petruš a kam do tělocvičny?mě se pořad po porordu nedaří zhubnout a tak cvičím doma ale nějak to nezabira, ted akorat chci s malou chodit plavat do studia pro ženy co je v říčanech.byla jsem tam jako tehule na masáži a bylo to tam super :slight_smile:
13. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím se po delší odmlce. Nějak nestíháme. Adámkovi rostou zoubky a dost špatně to snáší, takže se nenudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci se moc nevyspíme a přes den posloucháme kňučení a bojujeme s jídlem, do toho má průjem a dost opruzený zadeče :frowning2: Už aby byly zuby venku...
Já jsem před těhu chodila na spinning a do Harmonie. Teď jsem byla po dlouhé době na spinningu a bylo to moc fajn. Chtěla bych chodit častěji, ale s hlídáním je to horší. Třeba se někde všichni sejdeme :slight_smile:
Terri, dodatečně vše nej :slight_smile:
Siisa a iira ahojky mezi námi :slight_smile: Siisa, my se známe z cvíčo po porodu a viděly jsme se na Jurečku, když jsme měly první sraz s holkama z Koníka :slight_smile: :grinning:
13. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kdyby jste se zase nějak chtěli sejit myslete na mě, jsem tady jako kul v plotě sama
13. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se pekne rozrustame, zdravim nově příchozí :slight_smile: Holky, mohly byste mi doporucit nejake dobre masaze zad v Ricanech? Malej uz ma 7kg a me zacinaji bolet zada a nechci se uplne znicit u prvniho ditete..prece jen musim jeste nejakou desitku let vydrzet :grinning:
14. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky děkuji za pěkne přivítáni :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..no to cvíčo je normálně v tělocvičně na černokostelecký, jak je škola..tak přímo v ní..tak můžete pak se mnou někdo vyrazit :slight_smile: Jinak už se taky moc těšíme na další procházku :slight_smile:
14. srp 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruško, ráda s tebou na cvíčo zajdu :slight_smile: V září se určitě domluvíme.
Jinak já jdu zítra s Adámkem k Dr., protože už 14 dní léčíme průjem a opruzený zadeček a vůbec se mu to nelepší. Ba naopak :frowning2: Každé přebalování je s brekotem, protože ho to chudáčka dost bolí.
Co takhle srazík někdy příští týden? Kdo a kdy byste mohly? :wink:
14. srp 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek