• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahoj holky, my jedeme v sobotu s Lukaskem na tyden na prvni velkou dovolenou na Slovensko :grinning: Takze my pristi tyden nemuzeme, ale rada bych vas videla, tak doufam, ze na me pockate, nebo se naplanuje dalsi sraziiik.
14. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Petruš tak se hlásím ráda s tebou půjdu.Na srazu se domluvíme. :wink:
Desk no vy máte tredy trápení chudáček Adámek, přeji brzké uzdravení.Anuška posílá pusinku.
Vítám nově příchozí.
Ráda příštíntýden vyrazím já navrhuji st. zlatý střed, uvidíme podle předpovědi :slight_smile:
napište jak se vám to hodí.
Luci a tobě písnu sms.
Dnes jsem přijela z Prahy byly jsme u doktorky na šestinedělí.
Mohla by jste zítra někerá na prochajdu odpoledne, tak nějak po obídku.
přeji všem hezký večer.
14. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, a kolik Anička váží a měří? To jsem zvědavá, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych na prochajdu šla, ale odpo mi přijede návštěva. Ale příští týden klidně můžem vyrazit....
Mě středa vyhovuje.
14. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , jak je to s tim srazikem ?Ja bych treba mohla s Janičkou taky když by jsme se dohodli.Jedu s ni ve čtvrtek do Říčan na kontrolu TBC
14. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já nevím, jestli jsem něco neprošvihla, ale všimly jste si, že lucky lady už má miminko, holčičku Natálku? :grinning: :slight_smile:
14. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tedy né tak tedy Gratuluji.Doufám že se nám co nejdříve pochlubíš.
Iiro můžes zítra odpo.?
14. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé no tak to taky Lucky lady gratulujeme..holčička je krásná :wink: :wink: :wink:

Jinak příští týden taky klíďo můžeme....
15. srp 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask: Jo jo,vím :slight_smile: :slight_smile: !! od té doby jsem nikde cvičit nebyla....ostuda. Ale také bych do té tělocvičny občas zašla. Také se připojuji ke gratulaci .
15. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak se hlásím po 14-ti denní odmlce. Dneska sme se akorát vrátili z jižních Čech - zase sem si to tam pěkně užila. Lepší dovolená než někde u moře.

Jinak vítám nově příchozí mamči a Lucky lady - GRATULACE!!!!!

Na srazík bych taky ráda dorazila.
16. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
která používáte pleny Tesko tak mají teď akci za 3 balíky necelé 500,- mají všechny velikosti.
Tak jsem si hned vzala 6 balíků. Normálně jedny stojí 249?
Srazík domluvíme, navrhněte den který se Vám hodí?pa hezkou neděli
17. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co říkáte straz ve st?
18. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče mě, tak já bych mohla. Zase tak kolem půl čtvrtý?
18. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jen Vás sem jdu pozdravit. Už tedy víte, že máme Natálku :dizzy_face:. Je to zlatíčko. Jen už chrchlá :frowning2:. Bojím se, že stihla něco chytit od Betynky. Ta už ma zase měsíc rýmu :frowning2:. A ani druhá antibiotika toho hemofila nezničila :angry:. Doktor navrhl nějakou autovakcínu, která se vyrobí přímo z toho stěru, co jí berou z nosu :unamused:. Je to zoufalství...
18. srp 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já vám účast na srazíku potvrdím až zítra podle toho co nám řekne Dr. Budeme mít výsledky výtěrů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucky lady., ségra ty autovakcíny měla taky a pomohlo to. Neboj, tvoje holky jsou bojovnice :wink:
Až budeš mít čas a chuť, písni jaký byl konec těhu a porod. To víš, jsem zvědavá :sweat_smile:
18. srp 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..my bychom zítra mohly, ale vypadá to, že nebudeme mít, jak se tam dostat....tak to ještě upřesníme :slight_smile:
19. srp 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusky :slight_smile:
Babička si odvedla Betynku, tak mám o trošku víc času :grinning:. No konec těhu... skoro už si to nepamatuju :sweat_smile:. Připadala jsem si už děsně tlustě. Posledních 5 dnů jsem měla totální zácpu a takové šílené křeče v břiše :rolling_eyes:. Asi to byly nervy. Věděla jsem totiž, že půjdu na císaře. Ve čtvrtek jsem jela na kontrolu. Už se mi na monitoru ukazovaly kontrakce (ale já to nějak mezi těmi křečemi nevnímala). Primář řekl, že mě za dva dny (v sobotu) říznou. Hned den po té jsem se důkladně vyprázdnila :grinning:.
Císaře jsem se bála. Hlavně spinálu. Že to nezvládnu psychicky... Ale doktor, anestezioložka i zbytek operačního týmu byli bezvadní! Bylo to krásný. A nejkrásnější překvapení na světě. Jestli ještě budu mít dítko, tak se zase nechám překvapit :dizzy_face:. Na šití mě uspali, ale jen tak na těch 20-30 minut. Ze sálu jsem odjížděla dojatá a plná sil. Manžel pak se mnou zůstal ještě docela dlouho na pooperačním a měli jsme se krásně.
Času mám teď hodně málo, ale je nám všem fajn. Kojení je zaplať Pán Bůh taky bezva. Z toho jsem měla hodně strach. U Bětky jsem trpěla poporodníma depresema, tak jsem měla málo mlíka. Teď bych uživila ještě další dvě děti :grinning:
19. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucky, tak ještě jednou moc gratulujeme, jak jsi to krásně zvládla :slight_smile: hlavně, že je vše v pořádku... a co jsi vlastně říkala na benešovskou porodnici???Líbilo se ti tam jako mě????tak přejeme hodne zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
19. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruško, moc se mi tam líbilo. Dokonce jsem měla i nadstandart :grinning:. Všichni byli bezvadní. Operoval mě dr. Kroužek. Byl bezva! Fakt mám krásné vzpomínky...
19. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry večer děvčata tak jak se tady mate?ve čtvrtek jedu s malou na kalmetizační odděleni k DR.Nykodymove-nebyla jste tam některa?jaka je doktorka?
19. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jak to vypadá s tím dnešním srazem?
Petrusko - pokud bys chtěla, mohla bych tě vyzvednout, jestli nemáš odvoz.

iira - Dr. Nykodymova je prijemna, ale pokud by ti doporučila Betadinu, tak v žádným případě nepoužívat!!!
20. srp 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za radu a co to je ta Betadina?a kde mate tenn sraz a v kolik?možna bych s malou taky zajela , aspon tady nebudu tak tvrdnout sama
20. srp 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my dneska na srazík nedorazíme :frowning2: Máme v reklamaci kočárek, takže nemáme možnost vozítka.
Jinak Adámkovi výsledky dopadly dobře, průjem nás už opustil a zadeček se taky lepší, tak snad budeme mít zase chvilku pokoj :slight_smile:
20. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - tak to je blbý. A kdy ho zas budete mít?

Ale je fajn, že už je Adámek v pohodě. Taky sme jeden čas měli neustálůe průjem, měli podezření na salmonelu ale naštěstí v pohodě.
20. srp 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
iiri - Betadina je nějaká vodička na potírání - s iodem - a kožařka mě před tím varovala, že na takhle malý dítě je to nebezpečný dávat, tak nevím

jinak srazík by měl bejt na Jurečku v říčanech,ale nevím, jak to dopadne - počasí vypadá blbě
20. srp 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..Jani to jsi hodná, akorát budu to vědět asi až tak ve 2, jestli budeme moct....No a co říkáte na počasí??????abychom nezmokly :slight_smile:
20. srp 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to počasí se mi taky moc nezdá. Co to přehodit na jindy? Kdy byste mohli?
20. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi necháme na jindy..hlavně je i docela zima... :unamused: tak já nevim...na pátek snad hlásej lepší...
20. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak děkuju za sms k svátku....já jsem neměla kredit, abych odepsala.... :grinning:
20. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda v pátek? To bych mohla taky.
20. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jooo...ale pro jistotu to ještě zítra upřesním...tak se těšíííííme :slight_smile:
20. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek