• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
dik za tip ,jinak ja v patek nemužu :frowning2: tak snad se mi podaří jindy za vami přijet a pokecat
20. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Tak nakonec v pátek taky nemůžu - manža slaví narozeniny, takže mě čekají přípravy. Sraz už bych asi časově nezvládla. Tak snad jindy.
21. srp 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak to se nedá nic dělat...tak to vymyslíme třeba na příští týden :slight_smile:
21. srp 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ja tam ve st dorazla a bylo nahodou pekne lidi se tam i koupali.
Nemela jsem ten den pristup ma internet, tak jsem nevedela ze jste to zrusily. Volala jsem Pete, ale ta nereagovala, tak jsem se po chvili sebrala a odjela.
Tak snad jindy :wink:
21. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už máme kočárek a můžeme na srazík :slight_smile: Šel by někdo zítra na prochajdu?
21. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri, moc se omlouvám, ale byla jsem jako vždycky bez kreditu, takže jsem se pak nemohla ozvat :frowning2:

Jinak dneska to asi zase kvůli odvozu nezvládneme...přítel jede na chatu autem a našich auto nějak neni v pořádku :frowning2: tak snad jindy :slight_smile:
22. srp 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem byla s malou na te kalmetizaci včera a ta DR.nebo co to bylo nam zakázala očkování ted ve 3 měsících a dala nam na to framikoin a musim to male mazat ....
22. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..tak to se nedá nic dělat.....hlavně, že jenom mazat, že nic horšího....My jsme byly minulý týden..a máme očkování úspěšně za sebou :slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira - to je v pohodě. Adelka to měla taky tak. 14 dní sme dávali Framykoin a pak to vypíchli. Pořád se jí tvořili protilátky, tak znova na 14 dní Framykoin a znovu vypichování. Očkovali nás až v 6ti měsících.
22. srp 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - byla jsi to včera ty v Pacově? Zdravila sem tě z auta. Pak mě zmátlo, že máš jinej kočár. Nebo si to nebyla ty? To by byl docela trapas.
24. srp 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jani byla jsem to já.Koukala jsem na auto, protože o něm uvažujem a nejednou jsem si všimla, že mě někdo zdraví, až později jsem si uvědomila že jsi to ty. Já tady bylím a odkud jste jeli?
24. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
janana-to mě docela děsíš, Janička to ma jen červene a nic , vždy když se ji to sebralo a udělalo se tam to bile tak ji to krasně prasklo a nic z toho nebylo.Ve čtvrtek mame jit znova na kontrolu tak uvidím co mi poví...

terri kdyžtak se mi ozvy ja rada vyrazim do Řičan na prochajdu s malou...
24. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde tam bydlis? Manžel tam má rodiče. Vlastně jak sme se potkali, tak když se pak pokračuje nahoru do toho kopečka, tak tam si ted po pravý straně postavili - velikej zelenej bungalov s černou střechou.
25. srp 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak jsi me potkala tak ten barak vedle.jezdite kolem nas mame zelene vrata
25. srp 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už vím kde. až zas pojedu kolem tak ho pořádně omrknu.
25. srp 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:
25. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nebyla dneska některa z vas s holčičkou na píchani naušnic?
25. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iir ty uz jsi nechala pichnout nausnicky?Ptala jsem se na to doktorky ta mi reklai ze az po 3mesicich.
25. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..my jsme je nechávaly píchnout na kontrole po šestinedělí :slight_smile: ale všude to dělaj jinak :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpet z dovci. Bylo fajn :slight_smile: , trochu jsem si odpocinula. Jinak uz zase s Lukaskem brazdime Ricanske cesty sami, tak kdyby se chtel nekdo pripojit :wink:
26. srp 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nechavali pichnout nausnicky ve trech mesicich - stejne sme oockovaný nebyli - podle mne je to uplne jedno.

Jinak nejakej srazik by sme mohli naplanovat. Co treba zitra?
26. srp 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo..zítra bychom mohly....a jak myslíš jani časově??? :slight_smile:
26. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau říčandy,
tak máme dneska zdárně za sebou očkování :sunglasses: jen trošičku kníkl, ale byl statečnej, tak snad nebude nějaká reakce

poslední dobou nějak víc brázdíme cesty na Zahraďáku a malýho si užívá moje mamka, ale to přestane neb bude tři týdny na dovče
26. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my zitra muzeme....klido i dopoledne :slight_smile:
26. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my taky..ale nějak podle toho, jak nám pojede autobus..ještě kouknu, jak to jezdí a dám vědět :slight_smile:
26. srp 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně by se to hodilo tak zase kolem půl čtvrtý. Zítra dopoledne nemůžu. Ale kdyžtak půjdu jindy, pokud se to všem hodí dopoledne.
26. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
janana- nam taky už byli 3měsíce a tak ji je DR.píchla ale očkovani nemame kvuli te kalmetizaci...to obrečela jsem ty naušnice s malou

petruska23-nam je píchnout po 6nedelich nechtela DR.ale řekla mi že jestli chci tak at si dojdu jinam
26. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja nemuzu, manzelovi zemrela v noci babicka :cry:
27. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Lucy, tak to je nám líto...tak se uvidíme jindy...

no jinak Jani..já můžu taky spíš odpoledne.. autobus nám jede 14:39 a potom 15:59 a cesta trvá asi 10 minut...no a než se dohrabeme na jureček, tak 15 minut...takže asi tak by to s náma vypadalo :slight_smile:
27. srp 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus . jestli chces, muzu te po treti vyzvednout autem
27. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek