Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
iira
20. srp 2008
dik za tip ,jinak ja v patek nemužu 😞 tak snad se mi podaří jindy za vami přijet a pokecat
janana
21. srp 2008
ahoj holky! Tak nakonec v pátek taky nemůžu - manža slaví narozeniny, takže mě čekají přípravy. Sraz už bych asi časově nezvládla. Tak snad jindy.
petruska23
21. srp 2008
ahojky...tak to se nedá nic dělat...tak to vymyslíme třeba na příští týden 🙂
terriautor
21. srp 2008
Ahoj holky ja tam ve st dorazla a bylo nahodou pekne lidi se tam i koupali.
Nemela jsem ten den pristup ma internet, tak jsem nevedela ze jste to zrusily. Volala jsem Pete, ale ta nereagovala, tak jsem se po chvili sebrala a odjela.
Tak snad jindy 😉
dask
21. srp 2008
Ahojky holky, tak už máme kočárek a můžeme na srazík 🙂 Šel by někdo zítra na prochajdu?
petruska23
22. srp 2008
Ahoj Terri, moc se omlouvám, ale byla jsem jako vždycky bez kreditu, takže jsem se pak nemohla ozvat 😞

Jinak dneska to asi zase kvůli odvozu nezvládneme...přítel jede na chatu autem a našich auto nějak neni v pořádku 😞 tak snad jindy 🙂
iira
22. srp 2008
Ahoj holky tak jsem byla s malou na te kalmetizaci včera a ta DR.nebo co to bylo nam zakázala očkování ted ve 3 měsících a dala nam na to framikoin a musim to male mazat ....
petruska23
22. srp 2008
ahojky..tak to se nedá nic dělat.....hlavně, že jenom mazat, že nic horšího....My jsme byly minulý týden..a máme očkování úspěšně za sebou 🙂
janana
22. srp 2008
iira - to je v pohodě. Adelka to měla taky tak. 14 dní sme dávali Framykoin a pak to vypíchli. Pořád se jí tvořili protilátky, tak znova na 14 dní Framykoin a znovu vypichování. Očkovali nás až v 6ti měsících.
janana
24. srp 2008
terri - byla jsi to včera ty v Pacově? Zdravila sem tě z auta. Pak mě zmátlo, že máš jinej kočár. Nebo si to nebyla ty? To by byl docela trapas.
terriautor
24. srp 2008
Ahoj Jani byla jsem to já.Koukala jsem na auto, protože o něm uvažujem a nejednou jsem si všimla, že mě někdo zdraví, až později jsem si uvědomila že jsi to ty. Já tady bylím a odkud jste jeli?
iira
24. srp 2008
ahoj holky...
janana-to mě docela děsíš, Janička to ma jen červene a nic , vždy když se ji to sebralo a udělalo se tam to bile tak ji to krasně prasklo a nic z toho nebylo.Ve čtvrtek mame jit znova na kontrolu tak uvidím co mi poví...

terri kdyžtak se mi ozvy ja rada vyrazim do Řičan na prochajdu s malou...
janana
25. srp 2008
A kde tam bydlis? Manžel tam má rodiče. Vlastně jak sme se potkali, tak když se pak pokračuje nahoru do toho kopečka, tak tam si ted po pravý straně postavili - velikej zelenej bungalov s černou střechou.
terriautor
25. srp 2008
jak jsi me potkala tak ten barak vedle.jezdite kolem nas mame zelene vrata
janana
25. srp 2008
tak to už vím kde. až zas pojedu kolem tak ho pořádně omrknu.
terriautor
25. srp 2008
😉
iira
25. srp 2008
ahojky holky nebyla dneska některa z vas s holčičkou na píchani naušnic?
terriautor
25. srp 2008
iir ty uz jsi nechala pichnout nausnicky?Ptala jsem se na to doktorky ta mi reklai ze az po 3mesicich.
petruska23
25. srp 2008
ahojky..my jsme je nechávaly píchnout na kontrole po šestinedělí 🙂 ale všude to dělaj jinak 🙂
lucy..
26. srp 2008
Ahoj holky, tak jsme zpet z dovci. Bylo fajn 🙂 , trochu jsem si odpocinula. Jinak uz zase s Lukaskem brazdime Ricanske cesty sami, tak kdyby se chtel nekdo pripojit 😉
janana
26. srp 2008
my nechavali pichnout nausnicky ve trech mesicich - stejne sme oockovaný nebyli - podle mne je to uplne jedno.

Jinak nejakej srazik by sme mohli naplanovat. Co treba zitra?
petruska23
26. srp 2008
nooo..zítra bychom mohly....a jak myslíš jani časově??? 🙂
komteska
26. srp 2008
čau říčandy,
tak máme dneska zdárně za sebou očkování 😎 jen trošičku kníkl, ale byl statečnej, tak snad nebude nějaká reakce

poslední dobou nějak víc brázdíme cesty na Zahraďáku a malýho si užívá moje mamka, ale to přestane neb bude tři týdny na dovče
lucy..
26. srp 2008
no my zitra muzeme....klido i dopoledne 🙂
petruska23
26. srp 2008
no tak my taky..ale nějak podle toho, jak nám pojede autobus..ještě kouknu, jak to jezdí a dám vědět 🙂
janana
26. srp 2008
Mně by se to hodilo tak zase kolem půl čtvrtý. Zítra dopoledne nemůžu. Ale kdyžtak půjdu jindy, pokud se to všem hodí dopoledne.
iira
26. srp 2008
ahoj holky
janana- nam taky už byli 3měsíce a tak ji je DR.píchla ale očkovani nemame kvuli te kalmetizaci...to obrečela jsem ty naušnice s malou

petruska23-nam je píchnout po 6nedelich nechtela DR.ale řekla mi že jestli chci tak at si dojdu jinam
lucy..
27. srp 2008
holky tak ja nemuzu, manzelovi zemrela v noci babicka 😢
petruska23
27. srp 2008
Ahojky...Lucy, tak to je nám líto...tak se uvidíme jindy...

no jinak Jani..já můžu taky spíš odpoledne.. autobus nám jede 14:39 a potom 15:59 a cesta trvá asi 10 minut...no a než se dohrabeme na jureček, tak 15 minut...takže asi tak by to s náma vypadalo 🙂
janana
27. srp 2008
petrus . jestli chces, muzu te po treti vyzvednout autem