• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
to jsi hodná jani..ale zase kvůli mě jezdit sem a tam..to je zbytečný...a navíc jestli bysme tam zas dostaly ten kočárek :grinning:
27. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nové auto - do toho se kocarky vejdou i tri, takze to neni problem. A ty dva kilometry mne taky nezabijou. No jak chces. Tak si to rozmysli a dej este vedet.
27. srp 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak když bys mohla a nevadilo by ti to......tak budeme rádi :slight_smile:

A půjde ještě někdo???nebo ne??? :slight_smile:
27. srp 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, zatím nikdo nepsal
27. srp 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo pokud už nikdo nejde, tak můžu přijet do tehovce a můžem se projít tam
27. srp 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida..tak to by taky šlo....tak uvidíme, jestli se ještě někdo ozve...a kdyžtak to můžeme udělat takhle :slight_smile:
27. srp 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok. Tak pokud se do těch tří nikdo neozve, přijedu do Tehovce. A kde se kdyžtak sejdeme?
27. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde chceš...buď můžeš přijet ke mě...a nebo já přijdu tam k Vám...mě je o úúúplně jedno :slight_smile:
27. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se sejdem u nás na parcele. Tak ve čtvrt na čtyři?
27. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak joooooo :grinning:
27. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak nestíhám a tak jsem se sem dostala až teď :slight_smile: Chystáme se na dovču a tak peru, žehlím, peru a zase žehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra zabalím a pak tradáááááá :sunglasses:
Dneska jsem byla na Jurečku, říkala jsem si, jak to rychle letí, kdy jsme tam měli srazík naposledy a teď jsem si přečetla, že jste ho plánovaly....
Tak příště :slight_smile: Taky jsem si uvědomila, že tu na MK nebyla strašně dlouho kabatko (má 3 děti), nevíte o ní něco?
27. srp 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..Právě dneska jsme to s Jančou řešily, že už tu hrooooozně dlouho nebyla...já o ní taky nic neví....Hezky si užijte dovču :slight_smile:
27. srp 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jedu zitra s malou v pul 1 zase na kalmetizaci a pak bych měla mit chvilku čas , nechtěla by jste některa zajit třeba na kafčo do cukrarny na naměsti?
27. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - tak si to hezky užijte. kam vlastně jedete?

iira - kdyby to bylo dýl, tak klidně, ale v tuhle dobu mi malá spí.
27. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva , taky by mi měla mala spat ale co mi zbyva , ona by měla zase kolem 3h papat a tak nevim jestli bych později mohla, musim použivat kloboučky a tak se mi venku moc dobře nekoji , ale tak snad jindy :frowning2:
27. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janana jedeme na týden do Itálie :sunglasses: Těším se, jedeme 4 rodiny s dětmi, tak bude veselo :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jakpak se máte a co děláte??? :grinning:
29. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
My sme dneska doma a balíme. Jedeme na víkend k našim na Šumavu. A hlavně se tam konečně dostanu k holiči - už to potřebuju jako sůl. Tady mi nikdo malou nepohlídá a ke kadeřnici s ní - to by asi nešlo.
29. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no náhodou jsi to měla pěkný..kam se hrabu já....hlavně mi teď hrooooozně padaj vlasy :unamused: no a taky jdu zítra ke kadeřnici...aby mi to nějak obarvila na tu svatbu :slight_smile:
29. srp 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata , tak jsme byli na te kalmetizaci a nakonec to male řízla a jdeme tam zase v patek , no a abych se nenudila tak ve středu jedem na sono a zitra do Prahy neb mě strašně bolí zub.....jak jste se měli?
1. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! My se meli fajn - celej vikend sme se valeli u bazenu u nasich. a zitra nam konecne po dvou letech zacnou stavet barak, tak sem na to zvedava. to budou nervy!
1. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda budou to se máš na co těšit, ale pak to bude fajn uvidíš :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz se tesim, az vypadnu z toho panelaku. Hlavne i mala si bude moct jit ven, jak se ji bude chtit. Ty bydlis kde?
1. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bydlím v Nupakach , mame u bytu i zahradku tak vim jak se těšíš.Taky jsem natěšena že až mala vyroste tak bude moci litat venku na zahradě-bude mit malej bazenek a pískoviště....
1. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, byla jsem s malou u kamosky na chate, tak jsem tu delsi dobu nebyla a ted tvrdnem v Praze, ale ono pocasi dnes nic moc tak mi to ani neva.
Cviceni je od 18 30 v ut zrovna cas kdy jdu krmit tak to budu muset driv. Prvni hodina je 9.9. pujdete nektera? Nevim kolik se plati, trva to 90min.
Peto nevis kolik se platilo?
Včera mi Aňa nechtela vubec spat zato dnes mi prospi snad cely den.Jsou 3pryc a jestli byla vzhuru 3h od rana tak je to moc.
Koukal jsem ze vedle Lidovky stavi nejay baby clup.Nevte nekera o tom vic?
Mej te se pa
1. zář 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.vim, že sřív jsme platily 60 a ona pak nakoupila nové pomůcky, tak se to zdražilo..mam poci, že 80 ale víc to určitě není :slight_smile: Jinak já určitě půjdu :slight_smile:

No a teď v pátek mě čeká svatba, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:
2. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem z Rican, ale jenom tri roky - jinak jsem bydlela v Praze. Mohla bych se k vam pridat?
2. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Del..no jasně, že můžeš...tak vítej mezi námi :slight_smile:
2. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Říčandy, příští čtvrtek nás čeká kontrola kyčlí v Říčanech, jaká třístovka jede na náměstí???
manža bude pryč na cvičení, naši jsou na dovče,tak budem muset MHD :unamused:
2. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..do říčan na náměstí nejede z Uhříněvse nic...můsíš vystoupit třeba u železniční stanice a sejít dolu k náměstí...a nebo tam přesednout na jiný bus, který jede na náměstí...
2. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek