Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
komteska
2. zář 2008
sakryš :-| a je to daleko na náměstí od železniční stanice?
protože od náměstí je to ještě kousek na to sono
komteska
2. zář 2008
člověk je bez toho auta jak bezrukej takhle :-|
komteska
2. zář 2008
koukám, že budu nejspíš muset přestoupit na nějakou čtyřstovku............tou jsem ještě nejela, dá se tam s kočárkem??? a nebo když bude hezky dát pěší pochod 😃
petruska23
2. zář 2008
no pěšky by to bylo tak půl hoďka s kočárkem..ale na tu čtyřstovku přestoupit je dobrý..normálka s kočárkem to jde.. 🙂
komteska
2. zář 2008
díkes 😉
terriautor
2. zář 2008
del vitam te!
Peto v kolik das mali jist a kdo ti ji pohlida?
petruska23
2. zář 2008
Ahoj Terri..Amálka papá ve 4 a potom až v 8 hodin...jinak bude hlídat přítel.....v té době vlastně už manžel 🙂
iira
2. zář 2008
ahojky holky jak je?
janana
2. zář 2008
del - vítej 🙂

iira - koukám, že se tady vždycky nějak scházíme 🙂 🙂
iira
2. zář 2008
tak mala mi už chrni , tatka něco děla na netu a ja mam konečně vše hotovo ....tak si mužu na chvilku pokecat..ještě že mužu psat a nemusim mluvit-byla jsem dnes u zubaře a bolí mě cela tlama 😞
iira
2. zář 2008
del -vítej 🙂
iira
2. zář 2008
holky kam chodite cvičit...ja chci taky...a nebyla jste některa plavat tam v tom studiu pro ženy?
janana
2. zář 2008
iira - tak to ti moc neporadim, ja nechodim cvicit. Ale kdyz tak pozoruju tu svoji postavu, tak bych asi mela zacit
del
3. zář 2008
Ahoj holky, jestli mluvite o tom cviceni v ZS Bezrucova 9.9. od 18,30 tak ja bych sla rada s vami, jestli tedy nekdo pujdete.
iira
3. zář 2008
ahojky no nějak bych asi měla začit chodit cvičit , ale zatim mam pořad lítaní po DR.kvuli porodu....nejak mi hapruje krev a musim na hysteroskopii , tak ani nevim jak nudu mit čas, asi to budu muset nechat na později .Ale pak bych chtěla chodit cvičit tak doufam že se někde připojí a nebo se připojim ja

A jak se mate při dnešku? 🙂
janana
3. zář 2008
petrus - tak jak pokračují přípravy na svatbu? jsi nervozni? Jeste sem se taky chtela zeptat, jak je to s tim cvicenim - to platis vse dohromady na celej rok, nebo si platis kazdou hodinu zvlast? A az budes mit źas chut zajit si tam u nas do lesa, tak dej vedet, ja zas dorazi¨m

iira - my se mame dobre, koukam ze je hezky pocasi, tak asi odpoleden vyrazime na nejakou prochazku

del - 9.9 tady asi nebudu ale ten dalsi tejden bych klidne sla
petruska23
3. zář 2008
ahoj holky..toho 9,9, určitě na to cvíčo půjdu..jinak jedna hodina stojí 80kč a platí se to vždycky na místě a nebo se tam dá koupit pernamentka, nevim přesně na jak dlouho, ale vim, že se to o dost vyplatí...ovšem v případě, že člověk bude chodit fakt pravidelně 🙂

Jinak přípravy na svatbu vrcholí a už jsem docela nervní, hlavně když vim, co všechno je ještě potřeba zařídit....ale nějak se to snad zvládne...
Jani na procházku půjdu ráda, ale nejspíš až příští týden..třeba nějak hned z kraje..nebo, jak by se ti to hodilo...
del
3. zář 2008
petruska: a mohla bych jit toho 9.9. s tebou? Ja totiz nikdy necvicila a jsem hrozny lenoch a takhle, kdyz pujdu s nekym, tak uz nebudu moct couvnout 🙂 A kdy se budes vdavat? Jinak jak jsem pochopila tak asi s Jananou nejste primo z Rican, co?
petruska23
3. zář 2008
del..ahojky..já jsem z tehovce...to je vedle říčan...určitě můžeš jít se mnou, sešli bychom se před tělocvičnou 🙂
no a vdávám se teď v pátek 😃
del
3. zář 2008
petru: tak jo, sejdeme se pred telocvicnou - budu se tesit a gratulace ke svatbe - at se mate porad radi a jste spolu stastni 🙂
petruska23
3. zář 2008
tak jooo..platí 🙂 jinak moc děkuju za gratulaci 🙂 🙂 🙂
iira
3. zář 2008
ahojky holky , ja bych potom taky s vami chodila cvičit jsem takovy cvalík....ale nevim kdy protože mě cěkaji ty doktoři , ale šla bych moc rada ....
janana
3. zář 2008
del - já ze říčan jsem, ale ted v Tehovci začínáme stavět, tak proto jsem psala "u nás". Jinak s cvičením jsem na tom uplne stejne, taky jsem nikdy cvicit nechodila. Tak dalsi tejden se k vam pridam. Pokud tady budu toho 9.9. tak pujdu s vami.
komteska
4. zář 2008
petruska:tak ať se svatba vydaří 😎 a vydržíte spolu až do smrti................ 😃

jinak na ty kyčle jsem nás přeobjednalana 2. října, to už tu budou naši 😎 takhle by to bylo fakt nanic ta doprava

já chodila na kalanetiku asi pět let, před porodem na těhu cvíčo a teď si musím dát voraz než bude malej větší a někdo mi ho pohlídá
iira
5. zář 2008
ahojky holky tak jak je při patku?
tak jsme včera byly na kyčlich a jdeme zase v listopadu , male se ještě nevylouply jadra
dneska jdeme zase na kalmetizaci , tak nam držte palce at je to dobre , chtěla bych s malou jit už plavat do studia
janana
5. zář 2008
iira - tak jestli nemá malá už na ručičce žádnou bulku, tak snad by to mělo být ok. A z kyčlí si nic nedělej, Adelka je měla až v 5ti měsicích.
janana
5. zář 2008
petruška - tak co svatba? Určitě pak hoď nějaký fotky.
terriautor
6. zář 2008
Ahoj
Petrus gratuluji ke svatbe,budes vypravet.
To ut pocitam ze pujdu poku se neco nezmeni Desk mozna pujde take. Tak se pred skolou sejdem vsechny. V kolik? Tak ve 18 20 nebo je to pozde?
dask
7. zář 2008
Ahojky holky, tak se hlásím zpátky z dovči 😎 Byla to nádhera, ale rychle nám to uteklo 😢
Petruska, posílám velikou svatební gratulaci a těším se na fotky. Strašně ráda se kochám x-)
V úterý se na cvíčo ráda přidám. Manžel slíbil hlídání, ale uvidím jak to dopadne, týden nebyl v práci... šal bych ráda, tak snad se před tělocvičnou uvidíme 🙂
Jdu ještě žehlit a pak do hajan.