• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
sakryš :unamused: a je to daleko na náměstí od železniční stanice?
protože od náměstí je to ještě kousek na to sono
2. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk je bez toho auta jak bezrukej takhle :unamused:
2. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že budu nejspíš muset přestoupit na nějakou čtyřstovku............tou jsem ještě nejela, dá se tam s kočárkem??? a nebo když bude hezky dát pěší pochod :grinning:
2. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pěšky by to bylo tak půl hoďka s kočárkem..ale na tu čtyřstovku přestoupit je dobrý..normálka s kočárkem to jde.. :slight_smile:
2. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díkes :wink:
2. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
del vitam te!
Peto v kolik das mali jist a kdo ti ji pohlida?
2. zář 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri..Amálka papá ve 4 a potom až v 8 hodin...jinak bude hlídat přítel.....v té době vlastně už manžel :slight_smile:
2. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak je?
2. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
del - vítej :slight_smile:

iira - koukám, že se tady vždycky nějak scházíme :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala mi už chrni , tatka něco děla na netu a ja mam konečně vše hotovo ....tak si mužu na chvilku pokecat..ještě že mužu psat a nemusim mluvit-byla jsem dnes u zubaře a bolí mě cela tlama :frowning2:
2. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
del -vítej :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam chodite cvičit...ja chci taky...a nebyla jste některa plavat tam v tom studiu pro ženy?
2. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira - tak to ti moc neporadim, ja nechodim cvicit. Ale kdyz tak pozoruju tu svoji postavu, tak bych asi mela zacit
2. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli mluvite o tom cviceni v ZS Bezrucova 9.9. od 18,30 tak ja bych sla rada s vami, jestli tedy nekdo pujdete.
3. zář 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no nějak bych asi měla začit chodit cvičit , ale zatim mam pořad lítaní po DR.kvuli porodu....nejak mi hapruje krev a musim na hysteroskopii , tak ani nevim jak nudu mit čas, asi to budu muset nechat na později .Ale pak bych chtěla chodit cvičit tak doufam že se někde připojí a nebo se připojim ja

A jak se mate při dnešku? :slight_smile:
3. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus - tak jak pokračují přípravy na svatbu? jsi nervozni? Jeste sem se taky chtela zeptat, jak je to s tim cvicenim - to platis vse dohromady na celej rok, nebo si platis kazdou hodinu zvlast? A az budes mit źas chut zajit si tam u nas do lesa, tak dej vedet, ja zas dorazi¨m

iira - my se mame dobre, koukam ze je hezky pocasi, tak asi odpoleden vyrazime na nejakou prochazku

del - 9.9 tady asi nebudu ale ten dalsi tejden bych klidne sla
3. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..toho 9,9, určitě na to cvíčo půjdu..jinak jedna hodina stojí 80kč a platí se to vždycky na místě a nebo se tam dá koupit pernamentka, nevim přesně na jak dlouho, ale vim, že se to o dost vyplatí...ovšem v případě, že člověk bude chodit fakt pravidelně :slight_smile:

Jinak přípravy na svatbu vrcholí a už jsem docela nervní, hlavně když vim, co všechno je ještě potřeba zařídit....ale nějak se to snad zvládne...
Jani na procházku půjdu ráda, ale nejspíš až příští týden..třeba nějak hned z kraje..nebo, jak by se ti to hodilo...
3. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska: a mohla bych jit toho 9.9. s tebou? Ja totiz nikdy necvicila a jsem hrozny lenoch a takhle, kdyz pujdu s nekym, tak uz nebudu moct couvnout :slight_smile: A kdy se budes vdavat? Jinak jak jsem pochopila tak asi s Jananou nejste primo z Rican, co?
3. zář 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
del..ahojky..já jsem z tehovce...to je vedle říčan...určitě můžeš jít se mnou, sešli bychom se před tělocvičnou :slight_smile:
no a vdávám se teď v pátek :grinning:
3. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak jo, sejdeme se pred telocvicnou - budu se tesit a gratulace ke svatbe - at se mate porad radi a jste spolu stastni :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jooo..platí :slight_smile: jinak moc děkuju za gratulaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , ja bych potom taky s vami chodila cvičit jsem takovy cvalík....ale nevim kdy protože mě cěkaji ty doktoři , ale šla bych moc rada ....
3. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
del - já ze říčan jsem, ale ted v Tehovci začínáme stavět, tak proto jsem psala "u nás". Jinak s cvičením jsem na tom uplne stejne, taky jsem nikdy cvicit nechodila. Tak dalsi tejden se k vam pridam. Pokud tady budu toho 9.9. tak pujdu s vami.
3. zář 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska:tak ať se svatba vydaří :sunglasses: a vydržíte spolu až do smrti................ :grinning:

jinak na ty kyčle jsem nás přeobjednalana 2. října, to už tu budou naši :sunglasses: takhle by to bylo fakt nanic ta doprava

já chodila na kalanetiku asi pět let, před porodem na těhu cvíčo a teď si musím dát voraz než bude malej větší a někdo mi ho pohlídá
4. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak je při patku?
tak jsme včera byly na kyčlich a jdeme zase v listopadu , male se ještě nevylouply jadra
dneska jdeme zase na kalmetizaci , tak nam držte palce at je to dobre , chtěla bych s malou jit už plavat do studia
5. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira - tak jestli nemá malá už na ručičce žádnou bulku, tak snad by to mělo být ok. A z kyčlí si nic nedělej, Adelka je měla až v 5ti měsicích.
5. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruška - tak co svatba? Určitě pak hoď nějaký fotky.
5. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Petrus gratuluji ke svatbe,budes vypravet.
To ut pocitam ze pujdu poku se neco nezmeni Desk mozna pujde take. Tak se pred skolou sejdem vsechny. V kolik? Tak ve 18 20 nebo je to pozde?
6. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se hlásím zpátky z dovči :sunglasses: Byla to nádhera, ale rychle nám to uteklo :cry:
Petruska, posílám velikou svatební gratulaci a těším se na fotky. Strašně ráda se kochám :dizzy_face:
V úterý se na cvíčo ráda přidám. Manžel slíbil hlídání, ale uvidím jak to dopadne, týden nebyl v práci... šal bych ráda, tak snad se před tělocvičnou uvidíme :slight_smile:
Jdu ještě žehlit a pak do hajan.
7. zář 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek