• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ahoj holky! Tak pokud to manža stihne v úterý z práce brzy, tak se na cvíčo přidám. Ještě sem se chtěla zeptat, jestli se převlíká tam nebo už mám přijet ve spotovním? Nikdy sem cvičit nechodila, takže to vážně netuším.
8. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za gratulace hokly.. fotky by měly být co nevidět... :slight_smile: :slight_smile:
Jinak na to cvíčo my vždycky s mámou jezdíme už převlečený..protože je tam docela malá šatna..takže docela stačí, když se tam přezuješ :slight_smile: ale někdo se převlíká až tam..takže záleží, jak se komu chce :slight_smile:

Jsem na to zvědavá, jak mi to půjde, co si pamatuju byla to docela fuška :grinning:
8. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak v kolik se teda sejdeme pred tou telocvicnou - v tech 18,20? Teda doufam, ze vas nejak poznam, kdyz jsme se jeste nevideli :wink: No, proste pujdu k nejvetsi skupince, co bude stat pred telocvicnou. :grinning: No, ja nikdy cvicit nechodila, tak se obavam, ze to bude zahul a jeste ke vsemu nejsem uplne sportovne zalozena - takze ani moc ohebna. :wink:
8. zář 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata , mam takovou hloupou otazku...to cvičeni je pro mamky a nebo i s prtatama?ja bych tak šla s vami ale nemam hlidani ...asi budu muset počkat až mi mala povyroste a nebo chodit na cvičeni s ni ..je to někde vRíčanech nevite některa?
8. zář 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to v říčanech ve školní tělocvičně...no ale právě s mimčama to moc nevidim...Je tam plná tělocvična ženskejch a jede se pořád v kuse..takže si nemyslim, že je to úplně vhodný..ale nakonec zkloubit se dá všechno :wink:
8. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tedy zitra, me malou snad pohlida deda dam ji najist v 18h snad mu vydrzi.
Bohuzel uz vim ze dalsi ut mi to nevyjde budu muset do Prahy ve st rano jdeme na kyclicky.
Desk vitam te doma!
8. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - a co si mám všechno vzít s sebou?
8. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..no jenom převlečení a tenisky a peníze :slight_smile:

Já nakonec ani nevim, jestli dneska půjdu..včera jsem měla teplotu a pořád to neni nejlepší...ještě napíšu, jak to se mnou bude..
9. zář 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus - tak doufam, ze se z toho brzy dostanes

holky jak to teda dneska vidite? sejdeme se v 18:20 před školou?
9. zář 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata tak jak jste si zacvičili?si s vami asi jentak zacvičit nepujdu nebot takhle vecer malou akorat kouou a krmim a tim že nemam auto tak se asi špatně dostanu do Ríčan.No budu muset počkat až mi mala povyroste .....
9. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
petruska, tak at se brzy uzdravis
no, ja pravdepodobne pujdu - to by se muselo jedine stat, ze by manzel nestihal z prace a nemel malou, kdo hlidat. Tak v tech 18,20 pred vchodem do telocvicny - koukala jsem, ze je to hned u te zastavky autobusu. Jen teda doufam, ze vas poznam - jake je poznavaci znameni? :slight_smile:
9. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela, že se do tý školy leze druhou stranou - ne z Černokostelecký. Taky půjdu jen pod podmínkou, že to manžel stihne z Prahy domů do čtvrt na sedm. Pokud bude nějaká zácpa, tak to asi nevyjde.

petruska - odkud se teda chodí dovnitř?
9. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovnitř se nechodí z černokostelecký, ale z té boční uličky..to je poznat..stojí tam vždycky davy lidí..každopádně já půjdu...už je mi líp :slight_smile:

budeme tam nějak okolo 18:15 a pro někoho teda poznávací znamení..jaké si určíme?????? :grinning:
9. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja jsem nemyslela z Cernokostelecky, ta zastavka autobusu je v te bocni ulici :slight_smile:
petrus, tak to jsi me uklidnila, ze tam jsou davy lidi - to se alespon ztratim s tou svoji neobratnosti :slight_smile: a to poznavaci znameni teda asi bude potreba, kdyz je tam tolik lidi - uz vidim, jak se pozenu k nekomu jinemu :grinning:
9. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - budes mit u sebe mobil? Ze kdyby to nahodou manža nestihl, abych mohla dat vede ze nedorazim
9. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jani..mobil budu mít určitě...takže dej klíďo vědět :slight_smile:
9. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bohužel dneska nemůžu. Právě mi volal manža, že musí po práci ještě někam zajet a že to do půl sedmý určitě nestihne. Takže nemám hlídání. :frowning2: :frowning2: Tak se přidám příští tejden.
9. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to je skoda -tak pristi tyden :wink:
petruska, mohla by jsi mi poslat na sebe mobil (do IP), az tam budu, tak bych te prozvonila, at vas slozite nehledam :grinning: myslim, ze je to lepsi nez nejake znameni (muj jsem ti poslala do IP), diky
9. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ja zatim mam v planu jit.Petrus da se tam nekde zaparkovat?Budu tam v 18 20.pa
9. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri zaparkovat se dá všude kde je místo, vždycky po stranách i v další ulici... :slight_smile: takže před vchodem..papa
9. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super budu se tesit pa
9. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to hezky užijte :slight_smile:
9. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Tak jak jste si včera zacvičili? kolik se Vás tam nakonec sešlo? Manža se vrátil asi kolem sedmý, takže bych to nestihla ani omylem. Ale už sem ho informovala, že příští tejden žádný zařizování, prostě jdu cvičit. A budete chodit i čtvrtky?
10. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jani..Byly jsme tam odsud čtyři...Terri, Dask, Del a moje maličkost...Já jsem si teda zacvičila dobře..byla jsem mokrá jako myš :grinning: Jinak se určitě chystám i teď ve čtvrtek..pokud teda bude hlídání, ale tak na 99 procent jooooo!!!

Půjdete někdo???? :slight_smile:
10. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ja jsem toho cviceni mela docela dost - byla jsem z toho nejaka urvana :slight_smile: Myslim si, ze to je fakt k necemu - tak snad to bude mit i nejaky efekt :wink:
Ja ve ctvrtek nemuzu, budu tady mit kamaradku a hlavne v pondeli a stredu mam anglictinu, takze taky musim dat manzelovi odpocinek od hlidani. :wink:
Jinak Petrus rada jsem te poznala a Dask a Terri samozrejme taky.
10. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted ve čctrtek nemůžu - jsem pryč. Počítám s tím příštím tejdnem.

petrus - jak si na tom v pátek? Kdyby bylo hezky pocasi, co si zas skocit tam k nam do lesa?
10. zář 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se Vás zeptat, zda by někdo z Vás nechtěl roční fenečku pejska,
je to kříženec pinče. Hnědé barvičky, s bílou náprsenkou.
Darujeme jí do dobrých rukou.
Je očkovaná a odčervená.
Hodila by se spíše na zahrádku nebo k baráčku, dobrý i hlídač to je.
Máme ji v paneláku a není to moc pro ní.
Inzerát mám i na bazaru tady na koníku, tam jsou fotečky.
10. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del- taky jsem tě ráda poznala a doufám, že s námi vyrazíš někdy i na procházku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo a vlastně odkud znáš Irenu???bydlíte někde u sebe????

Jani--klíďo můžeme vyrazit...já budu určitě doma..tak se domluvíme :slight_smile:

Jinak nemo--děkuji za nabídku, ale máme retrievera a ten tu booooohatě stačí :slight_smile: :wink: tak držim palce, ať najdete :slight_smile:
10. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jani vlastně příští týden zase nemůžu já na cvíčo :frowning2: Jedeme totiž na svatební cestu :slight_smile:
10. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam vyrážíte? a na jak dlouho? To jedete i s Amalkou?
10. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek