Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
petruska23
10. zář 2008
jedeme na týden do Alp i s Amálkou..tak to bude dobrodrůžo 😃
dask
10. zář 2008
Ahojky holky, tak hlásím, že citím po včerejšku celé tělo :-p To bude asi tím, že jsem cvičila poctivě, co? 😃 Cvíčo bylo fajn, jen mi asi bude chvíli trvat, než si zvyknu na verbální projev cvičitelky 😉 :-N Jinak já budu chodit jen v úterý, ty čtvrtky mi zatím nevycházejí.
del
11. zář 2008
Ahoj holky,
Petruska, tak si hezky uzijte svatebni cestu.
Dask, gratulace Adamkovi k 1. roku.
janana
11. zář 2008
petruska - tak jak jse vypravujete na svatební cestu? Jinak co se týče toho zítřku, tak nevm jak na tom budu. Tchánovci jednou na dovolenou, takže jim budeme hlídat barák a psa a zítra už se tam budeme nějak stěhovat.
petruska23
11. zář 2008
del-děkuju, snad se to vydaří 🙂

No Jani uvidíš...nic se neděje..tak když to nebudeš stíhat, tak to necháme, až se vrátim..tak kdyžtak dej vědět, jak na tom budeš 🙂
iira
11. zář 2008
Ahojky holky , tak jaky bylo cvíčo?
dask
11. zář 2008
Del - Adámek děkuje za gratulaci 🙂
Petrusko - užijte si rodinnou dovolenou. Určitě to bude fajn 🙂
terriautor
11. zář 2008
Ahoj holky,
cvíčo dobré, byla jsem tak ,,ŠŤASTNÁ´´ zůčstněné pochopí :-N jako dlouho ne.
Já bohužel chodit nebudu moc, zkusila jsem to a malá plakala chlapi hlídání nezvládaj tak dlouho. Anuška je na to holt ještě mala a je zvyklá v tu dobu se jít koupat a spinkat.
Del ráda jsem tě poznala.Ten večer jsme si na tebe vzpoměla, když jsem ráno v 5h krmila pak jsme ve spánku pokračovaly do 8:15.
Adámkovi přejem všechno nejlepší a posíláme velikanánskou pusu.
Peťo přejem krásnou svat. cestu chtělo by to se na srazu pochlubit fotkama. 😉
pa hezký večer
petruska23
12. zář 2008
Ahojky..My taky přejeme dodatečně Adámkovi všechno nejlepší a Amálka posílá pusinku 🙂

Jinak až se vrátim, tak už budu mít fotky ze svatby.takže pak můžeme uspořádat srazík a pár jich můžu vzít na ukázání 🙂
janana
12. zář 2008
petruska - tak denska to bohužel nezvládnu, vůbec nevím co dřív.

terii - ted to budu mit k tobe kousek, tak muzem vyrazit na prochajdu
petruska23
12. zář 2008
Jani, to neva já jsem stejně trochu nastydlá a jelikož v neděli jedeme, tak to musim ze sebe nějak dostat...tak až se vrátíme...tak se domluvíme 🙂
terriautor
12. zář 2008
ahoj Jani to klidně můžem akorád já v po. odjíždím, tak tu jsem jen přes víkend.kdy by se ti to hodilo?
na jak dlouho jedou?
janana
12. zář 2008
teri jedou jen na tejden, takže tam budeme ode dneška do příští soboty
iira
12. zář 2008
ahojky holky tak jakpak se mate?
petruska23
12. zář 2008
ahojky..já už začínám mít cestovní horečku...jedem až v neděli, ale už to všechno připravuju, hlavně abych Amálce nic nezapoměla 🙂
terriautor
13. zář 2008
Šťastnou cest a vpořádku se vraťte 😉
petruska23
13. zář 2008
Děkujem, jsme trochu nastydlé..já i Amísek..tak snad to bude o.k. 🙂 Těšíme se zase na srazík 🙂 papa
dask
14. zář 2008
Petrus, hezky si svabení cestu užijte a těšíme se na fotky 🙂 😉
My byli včera na oslavě 80. a bylo to moc fajn. Oslavenec je takový živel, že by mu osmdesátku nikdo nehádal. Měl tam dokonce i striptérku 😃 :-p Moc jsme se nasmáli. Adámek byl docela hodný a to musel většinu času sedět u nás na klíně 😞
Venku pěkně přituhlo, tak jsem si na dnešek naplánovala generální úklid bytu a třídění Adámkových věcí :-p Nějak ze všeho vyrostl 🙂
Hezký víkend všem 😎
del
15. zář 2008
Ahojky, to pocasi je teda hnus ]-(
Chtela jsem se zeptat, jestli nejdete nektera zitra cvicit. Ja pujdu - tedy pokud do toho manzelovi neco neprijde.
iira
16. zář 2008
ahojky holky jakpak se mate pri tom ohavnem pocasi?
lucy..
16. zář 2008
Ahoj holky, delsi dobu jsem tu nebyla..kupodivu nejak nestiham 😃 venku je teda fakt priserne...vcera jsme byli cely den doma, ale je narocne mimco zabavit , kdyz spinka maximalne 2h pres den :-S Dnes asi chte-nechte budeme muset na chvili ven, aspon ze neprsi. Petrus, krasne si uzijte svatebni cestu a tesim se na fotecky I TY SVATEBNI samozrejme 🙂
iira
16. zář 2008
ahoj Lucy to mas pravdu , my vcera taky byly doma ,ale dnes musime na chvilku ven neda se nic delat .Mala je nejak protivna a taky se ji nechce moc spinkat
iira
16. zář 2008
hele holky poradte mi -nevite nektera o nejakem materskem centru tady u nas pobliž?a nebo nekde v Praze?
dask
16. zář 2008
Lucy, jukla jsem ti do alba a máš tam nádherné fotečky x-) Kde jste se nechali fotit?
Del, já dneska na cvíčo jdu tak na 80%, nevím, jestli manžel dorazí včas domů 😞
Jinak já už jsem definitivně uklidila letní věci a vyndala fleesový fusak. Včera jsem musela s Adámkem ven a tak se šikl. V předpovědi ale slibovali, že babí léto ještě příjde, tak jsem zvědavá 😎
iira
16. zář 2008
no a ja fusak zatim nemam, tak to malou budu muset navlict...
del
16. zář 2008
lucy - hezke fotky, moc vam to tam slusi a koukam, ze Lukasek ma vic nez Kacka na kontrole v 5 mesicich (6,44 kg a 66 cm) 😃
dask - ja pujdu asi urcite (manzel pry stiha), tak kdyz ti to vyjde, tak se tam uvidime 😉
iira - to centrum nevim - tady je to Studio pro zeny (nevim, jestli je tam neco pro deti) a to nove centrum u Lidlu (a tam je plavani, cviceni a masaze pro deti). Jinak ja fusak mam, ale zatim nedavam - nevim, co bych davala az budou mrazy 😃 Tak zatim davam podzimni kombinezu a teplou deku a rucicky i nos ma teply, tak snad je to ok.
lucy..
16. zář 2008
jee, dekuju za pochvalu fotecek. Byli jsme u holciny v Uhřiněvsi co nam fotila i svatbu. Ma toho ale strašne moc, takze tyhle fotecky jsou kdyz mel 2. mesice. No Lukasek je malej obrik 🙂 asi bude hodne velikej. Pry vypada jak pul rocni mimi. Ted mel na 4. mesicni kontrole 7,4kg a 66cm 😃 Jinak my jsme dnes byli venku, malyho jsem nabalila - fusak zatim nemame, ale asi ho priste dam do kombinezky protoze je tam fakt kosa. Ja byla teda uplne zmrzla, asi zacnu nosit rukavice :-N
iira
16. zář 2008
del ..to studo znam , chodila jsem tam jako tehu a ted tam budeme chodit plavat s malou, ono tady aso nikde žadne mateřske centrum neni ...ale i tak dik
dask
17. zář 2008
Del: já na cvíču včera byla a viděla jsem tě, ale všimla jsem si tě až při cvičení a když jsem odcházela, tak už jsem tě neviděla 😞
Holky: Já mám v kočárku jen slaboučký fusak 🙂 Vyznělo to tak, jo když už jsem se vybavila na zimu 😃 Je stále ještě nad 0, tak kombinézu ještě ani nemám 😉
del
17. zář 2008
dask: no, vidis a ja jsem te vubec nezahlidla - je fakt, ze blbe vidim na dalku a nemela jsem bryle, tak to me omlouva 😉 Sla jsem schvalne do toho rohu, co jsme byly minule. Tak priste si musime domluvit nejake misto v telocvicne. 😃 Tentokrat mi to neprislo tak narocne - asi to bylo tou cvicitelkou - tahle byla mnohem sympatictejsi. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli