• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
jedeme na týden do Alp i s Amálkou..tak to bude dobrodrůžo :grinning:
10. zář 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že citím po včerejšku celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude asi tím, že jsem cvičila poctivě, co? :grinning: Cvíčo bylo fajn, jen mi asi bude chvíli trvat, než si zvyknu na verbální projev cvičitelky :wink: :sweat_smile: Jinak já budu chodit jen v úterý, ty čtvrtky mi zatím nevycházejí.
10. zář 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petruska, tak si hezky uzijte svatebni cestu.
Dask, gratulace Adamkovi k 1. roku.
11. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - tak jak jse vypravujete na svatební cestu? Jinak co se týče toho zítřku, tak nevm jak na tom budu. Tchánovci jednou na dovolenou, takže jim budeme hlídat barák a psa a zítra už se tam budeme nějak stěhovat.
11. zář 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
del-děkuju, snad se to vydaří :slight_smile:

No Jani uvidíš...nic se neděje..tak když to nebudeš stíhat, tak to necháme, až se vrátim..tak kdyžtak dej vědět, jak na tom budeš :slight_smile:
11. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , tak jaky bylo cvíčo?
11. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del - Adámek děkuje za gratulaci :slight_smile:
Petrusko - užijte si rodinnou dovolenou. Určitě to bude fajn :slight_smile:
11. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
cvíčo dobré, byla jsem tak ,,ŠŤASTNÁ´´ zůčstněné pochopí :sweat_smile: jako dlouho ne.
Já bohužel chodit nebudu moc, zkusila jsem to a malá plakala chlapi hlídání nezvládaj tak dlouho. Anuška je na to holt ještě mala a je zvyklá v tu dobu se jít koupat a spinkat.
Del ráda jsem tě poznala.Ten večer jsme si na tebe vzpoměla, když jsem ráno v 5h krmila pak jsme ve spánku pokračovaly do 8:15.
Adámkovi přejem všechno nejlepší a posíláme velikanánskou pusu.
Peťo přejem krásnou svat. cestu chtělo by to se na srazu pochlubit fotkama. :wink:
pa hezký večer
11. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..My taky přejeme dodatečně Adámkovi všechno nejlepší a Amálka posílá pusinku :slight_smile:

Jinak až se vrátim, tak už budu mít fotky ze svatby.takže pak můžeme uspořádat srazík a pár jich můžu vzít na ukázání :slight_smile:
12. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - tak denska to bohužel nezvládnu, vůbec nevím co dřív.

terii - ted to budu mit k tobe kousek, tak muzem vyrazit na prochajdu
12. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to neva já jsem stejně trochu nastydlá a jelikož v neděli jedeme, tak to musim ze sebe nějak dostat...tak až se vrátíme...tak se domluvíme :slight_smile:
12. zář 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jani to klidně můžem akorád já v po. odjíždím, tak tu jsem jen přes víkend.kdy by se ti to hodilo?
na jak dlouho jedou?
12. zář 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri jedou jen na tejden, takže tam budeme ode dneška do příští soboty
12. zář 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jakpak se mate?
12. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..já už začínám mít cestovní horečku...jedem až v neděli, ale už to všechno připravuju, hlavně abych Amálce nic nezapoměla :slight_smile:
12. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šťastnou cest a vpořádku se vraťte :wink:
13. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem, jsme trochu nastydlé..já i Amísek..tak snad to bude o.k. :slight_smile: Těšíme se zase na srazík :slight_smile: papa
13. zář 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus, hezky si svabení cestu užijte a těšíme se na fotky :slight_smile: :wink:
My byli včera na oslavě 80. a bylo to moc fajn. Oslavenec je takový živel, že by mu osmdesátku nikdo nehádal. Měl tam dokonce i striptérku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc jsme se nasmáli. Adámek byl docela hodný a to musel většinu času sedět u nás na klíně :frowning2:
Venku pěkně přituhlo, tak jsem si na dnešek naplánovala generální úklid bytu a třídění Adámkových věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak ze všeho vyrostl :slight_smile:
Hezký víkend všem :sunglasses:
14. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to pocasi je teda hnus :angry:
Chtela jsem se zeptat, jestli nejdete nektera zitra cvicit. Ja pujdu - tedy pokud do toho manzelovi neco neprijde.
15. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jakpak se mate pri tom ohavnem pocasi?
16. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, delsi dobu jsem tu nebyla..kupodivu nejak nestiham :grinning: venku je teda fakt priserne...vcera jsme byli cely den doma, ale je narocne mimco zabavit , kdyz spinka maximalne 2h pres den :confounded: Dnes asi chte-nechte budeme muset na chvili ven, aspon ze neprsi. Petrus, krasne si uzijte svatebni cestu a tesim se na fotecky I TY SVATEBNI samozrejme :slight_smile:
16. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucy to mas pravdu , my vcera taky byly doma ,ale dnes musime na chvilku ven neda se nic delat .Mala je nejak protivna a taky se ji nechce moc spinkat
16. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky poradte mi -nevite nektera o nejakem materskem centru tady u nas pobliž?a nebo nekde v Praze?
16. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, jukla jsem ti do alba a máš tam nádherné fotečky :dizzy_face: Kde jste se nechali fotit?
Del, já dneska na cvíčo jdu tak na 80%, nevím, jestli manžel dorazí včas domů :frowning2:
Jinak já už jsem definitivně uklidila letní věci a vyndala fleesový fusak. Včera jsem musela s Adámkem ven a tak se šikl. V předpovědi ale slibovali, že babí léto ještě příjde, tak jsem zvědavá :sunglasses:
16. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja fusak zatim nemam, tak to malou budu muset navlict...
16. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy - hezke fotky, moc vam to tam slusi a koukam, ze Lukasek ma vic nez Kacka na kontrole v 5 mesicich (6,44 kg a 66 cm) :grinning:
dask - ja pujdu asi urcite (manzel pry stiha), tak kdyz ti to vyjde, tak se tam uvidime :wink:
iira - to centrum nevim - tady je to Studio pro zeny (nevim, jestli je tam neco pro deti) a to nove centrum u Lidlu (a tam je plavani, cviceni a masaze pro deti). Jinak ja fusak mam, ale zatim nedavam - nevim, co bych davala az budou mrazy :grinning: Tak zatim davam podzimni kombinezu a teplou deku a rucicky i nos ma teply, tak snad je to ok.
16. zář 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, dekuju za pochvalu fotecek. Byli jsme u holciny v Uhřiněvsi co nam fotila i svatbu. Ma toho ale strašne moc, takze tyhle fotecky jsou kdyz mel 2. mesice. No Lukasek je malej obrik :slight_smile: asi bude hodne velikej. Pry vypada jak pul rocni mimi. Ted mel na 4. mesicni kontrole 7,4kg a 66cm :grinning: Jinak my jsme dnes byli venku, malyho jsem nabalila - fusak zatim nemame, ale asi ho priste dam do kombinezky protoze je tam fakt kosa. Ja byla teda uplne zmrzla, asi zacnu nosit rukavice :sweat_smile:
16. zář 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
del ..to studo znam , chodila jsem tam jako tehu a ted tam budeme chodit plavat s malou, ono tady aso nikde žadne mateřske centrum neni ...ale i tak dik
16. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del: já na cvíču včera byla a viděla jsem tě, ale všimla jsem si tě až při cvičení a když jsem odcházela, tak už jsem tě neviděla :frowning2:
Holky: Já mám v kočárku jen slaboučký fusak :slight_smile: Vyznělo to tak, jo když už jsem se vybavila na zimu :grinning: Je stále ještě nad 0, tak kombinézu ještě ani nemám :wink:
17. zář 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask: no, vidis a ja jsem te vubec nezahlidla - je fakt, ze blbe vidim na dalku a nemela jsem bryle, tak to me omlouva :wink: Sla jsem schvalne do toho rohu, co jsme byly minule. Tak priste si musime domluvit nejake misto v telocvicne. :grinning: Tentokrat mi to neprislo tak narocne - asi to bylo tou cvicitelkou - tahle byla mnohem sympatictejsi. :grinning:
17. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek