• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
tak to my měli vybráno a asi měsíc před porodem jsme se rozhodli jinak, takže nakonec máme Adélku
2. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy, jak jsi dopadla s těmi souhrnnými kurzy, fakt jsou v Říčanech? V pátek od 11.00 to bývá právě i ve Vodičkově. Já zrovna včera byla na jednom. A kdo to v Říčanech přednášel?
8. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky jak se daří?
Ty co už jste maminkama jak zvládáte i ty co to čeká jak je?
U mě vše vpořádku už jsem v půlce 6měsíce a přibrala jsem 3,5kg to mě těší.Bříško statečne roste, už se akorád špatně ohybám. Jinak je vše v nejlepším pořádku.pa :wink:
12. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaooo nejsem přímo z Říčan, ale Uhříněves je coby kamenem dohodil :wink:
12. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já si zvolila cvíčo ve Vodičkový(neb ještě makám v centru), ale pak bych nejspíš chodila do Říčan až bude Pupík na světě
12. bře 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, já jsem taky odsud.............. :slight_smile: , jsi z vrchu nebo ze spoda Říčan? A co máš? Holku, kluka, jak starý?Pa
12. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, já taky jsem z Říčan, ale už mám 2 dítka....... :slight_smile:
12. bře 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kacka :slight_smile: no nakonec to bylo opravdu v Praze :slight_smile: ale na strankach to maji teda dost zmatecne napsane. Jinak to bylo fajn, naucili jsme se dychat :grinning:, hrozne mila porodni asistentka. Urcite muzu doporucit.
14. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy! my se máme dobře, akorát poslední dobou už nechceme tolik spát, takže už máme budíček tak kolem šestý ráno. Teď řeším plavání kojenců Nemáte o nich někdo nějaký reference? Rozhoduju se, jestli chodit přímo do říčen nebo do Prahy či do Průhonic. Neporadíte někdo?
14. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj komtesko vítám tě mezi námi.
Také uvažuji o nějakém tom nácviku na porod. Luci kde jsi byla?
Jani také budem chodit plavat, tak si nakonec nechám poradit od tebe jak jsi byla spokojená.
pa :sweat_smile:
16. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: na ten kurz praktického porodu jdu příští pátek, zatím jsem byla jen na tom teoretickém. Přednášela vám Simona?
16. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na kursu www.studioprozeny.cz , ale ty kursy dychani maji jen ve Vodickove, Praha 2. Kacka, nepamatuju si jak se jmenovala ta holcina :frowning2: , ale podle me to vede stale ta jedna stejna - mela kudrnate vlasy. No ty uz to mas teda za par :grinning:
21. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se objednala do Podolí na kurz jsou to 2x dvě hodiny :sunglasses: i s manžou a jdem 17. a 23. dubna, tak snad bude tou dobou ještě Pupík uvnitř :dizzy_face:
jojoo ve Studiu pro ženy to vede jedna a tatáž osůbka....kudrnatá
21. bře 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám na cvíka Simonu a na obou těch souhrnných jsem ji měla taky a ta teda kudrnatá moc není :slight_smile:
21. bře 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj já bych také šla na to cvičení příprava na porod. Jen nejsem schopná se rozhoupat. Byla jste některá s mužíkem?
27. bře 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla bez, záleží, co je to za kurz, někde chodí jen maminy. Ale Studio pro ženy má vyloženě jeden kurz i s tatínkama.
31. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už jsem se nahlasila ve st. jdu poprvé cvičit je to i v Motole kam docházím na gyndu tak to tam půjdu prubnout. :slight_smile:
3. dub 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde budete rodit? Ja chci Apolinare, ale vzhledem k dopravni situaci na D1 (Chodov) z toho zacinam mit docela strach :cry: . Nevite jak to je kdybych volala sanitku (na cislo 112), jaka pro me prijede? Abych nakonec nejela do Rican.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy: Apolinář. ono kamkoli do prahy se dostat je problém, takže je úplně jedno z hlediska dopravy, jestli to bude Apolinář, Krč, motol, Bulovka. Jinak přímo na kurzu první pomoci nám říkali, že na 112 ať zapomeneme. Že mají hrozný prodlevy, než se spojí s jednotlivými záchrannými systému, i když u těhotných asi zase tak nehoří, jako kdyby šlo o záchranu života. V Říčanech porodnice není, ne?
8. dub 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacka, no ja ti ani vlastne nevim jestli je v Ricanech porodnice :slight_smile: zkousela jsem to zadat do vyhledavace a nic, tak asi neni :grinning: . No a co radili na kursu, ze se ma volat? Treba primo do porodnice (Apolinar)? Stejne bude asi lepsi jet autem ci taxikem,vid. No a co ty? Uz se tesis ne :sunglasses:
8. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
porodnice by ti asi moc nepomohla, kdybys jim tam zavolala :wink: ? Buď se odvezete sami a nebo normální záchranka a nebo jsou u Apolináře vyvěšený na nástěnce čísla na sanitky, které převážejí těhotné, ale to je většinou po Praze a nebo se za to platí. I když jedna firma to pak má nějak proplacené pojišťovnou, pokud opravdu žena rodí a není to jen planý poplach.
9. dub 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc dekuju za rady :slight_smile: podivam se tam. Samozrejme se radeji odvezem sami, ale chci mit i neco jineho kdyby bylo nejhur :slight_smile:
9. dub 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, mohu take juknout? Sice nejsem z Rican, ale z Mukarova, coz je kousek. Ale v Ricanech jsem cca 3 mesice pracovala v nemocnici. Tedy, cca v roce 2003. Jinak porodnice tam opravdu neni :grinning: Co se tyka odvozu do porodnice, doporucuji bud odvoz vlastni, nebo sanitku specialne pro tehule. KAzda porodnice ma vypsana cisla. Co jsem se ptala kamarada - dela na zachrance, tak voti odsud i do Prahy, kde je maminka registrovana - pokud nehrozi nejake nebezpeci mamince ci miminku. PAk se jede do nejblizsi porodnice. Jinak cvico v tehu je super, hlavne v bazenu. Studio pro zeny je ale drahy. Chodila jsem treba do POMADU v Praze 2. Je to tam fajn. A pak jsem chodila na predorodni kurzy. Kvuli manzelovi. BYl u vsech tri porodu a super. Hodne mu kurzy pomohly, nebyl tak vyjukanej a fakt pomahal. Nekdy dejchal za mne :grinning: , hlavne kdyz ten porod dlouho trval a byly 3 v noci, tak mne drzel, abych neusnula na balonu a nezuchla z nej. Teda, pokud se dvou minutovemu spanku da rikat spanek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, kam chodite plavat s detma? ja chodila do Jukliku, je to tam super, ale na tri deti je to dost drahy a daleko.
TAk diky a dobrou. Preji super miminka, koukam, ze hodne maminek je v terminu, tak tem prijemny zbytek tehu a krasna miminka :slight_smile:
9. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kabatko,moc dekuji za informace :slight_smile: pristi tyden jedu k Apolinari na informacni schuzku, tak se tam po cislech podivam :slight_smile:
10. dub 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemate typ na dobreho pediatra v Říčanech? Díkyyy
16. dub 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky jsem ráda že sem píšete. Vítám mezi námi Kabatko.
Jak je to sesanytkama to teda netuším já bych volala na 155, ale doufám že to s manželem zvládnem.
Já bubu v Motole i když to člověk nikdy neví na 100%.
16. dub 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty čísla od Apolináře vám sem můžu hodit. Medical Assistance 605242816 - chtějí tuším 18 Kč/km, ale mají napsáno, že to některé pojišťovny pak proplácejí. Sejida Trans 724155000, nebo dispečink 271770318
17. dub 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, super Kacka, moooc diky. Zitra jdu k Apolinari na informační schůzku, tak už mam nažhavenou propisku a zápisník :grinning:
17. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a Kacka, mas uz vybraneho pediatra?
17. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek