Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
dask
17. zář 2008
Del, já jsem z toho rohu na cvičitelku špatně viděla,tak jsem šla víc naproti ní 🙂 Jinak mě byla taky víc sympatická a mám trochu namožené nohy 🙂 Uvidíme, jaké to bude příště, až tam bude ta z první hodiny, jestli to bude stejně náročné a nebo jestli se jen chtěla na první hodině předvézt 😉 😃 :-p
terriautor
18. zář 2008
Ahoj holky chci se zeptat ktera pujdete tu sobotu k Jurecku? 😉
dask
19. zář 2008
Ahojky holky, já bohužel zítra nemůžu 😞 Jdeme na oslavu narozenin. Snad příště a nebo na nějakém srazíku. Kde se budeme scházet, když je venku taková zima? :-p
terriautor
20. zář 2008
Ahoj to je škoda Desk. Víte někerá o nějakém tepllém místečku na sraz? Hodilo by se Vám prochajda třeba v po. nebo v ut.? pa
iira
22. zář 2008
ahojky všichni , tak jdeme konečně zitra plavat do toho studia pro ženy tam nam držte palce
terriautor
22. zář 2008
ahoj iir tak pak nám dej vědět jak jsi byla spokojená
iira
22. zář 2008
jasny určitě dam moc se těším
iira
22. zář 2008
a jak se terri máš?
dask
22. zář 2008
Ahojky holky, byl jste někdo v sobotu na Jurečku?
Já jdu za chvíli ke kadeřnici, tak se těším.
terriautor
22. zář 2008
ahoj máme se ok dnes jsme byly s Lucou na prochajdě po krámkách. Jani mi na sebe máme štěstí. Opět jsem koukala na autíko, vypadá to že by jsme ho v nejbližší době měli také mít.
Přeji hezký večer.
petruska23
22. zář 2008
Ahoj holky..tak se hlásím ze svatební cesty...byla to nádhera 🙂 Jdete někdo zítra na cvíčo???kdyžtak budu nějak okolo čtvrt zase u té zastávky 🙂
dask
23. zář 2008
Ahojky Petrus, vítej zpátky 🙂 Už se těšíme na fotky 🙂
Terri a Luci, dejte nějakého tipa, kde co mají. Zjistila jsem, že Adámek toho na podzim.zimu moc nemá 😞 Tak budu muset taky vyrazit.
Pokud bude zítra hezky, nešli byste na prochajdu?
lucy..
23. zář 2008
Ahoj holky 🙂 Petrus, tak doufam, ze budou brzy fotecky 😉 Jak psala Terri, vyrazime ted obcas po nakupech zimniho obleceni. No uz ale musím přestat, Lukáškovi se nějak plní skříň 🙂 Ja na to cvico holt nemůžu, protože máme tuhle dobu koupání a krmení a uspávání 😞
del
23. zář 2008
Ahoj holky,
ja dneska na cviceni urcite pujdu, tak se tam potkame 🙂
Dask - zitra bych sla na prochazku, ale hodilo by se mi to nejak po obede, tak nevim, jak tobe a ostatnim, jestli by nekdo jeste sel.
terriautor
23. zář 2008
Tak co třeba zítra ve 14h na Jurečku?
lucy..
23. zář 2008
no my s Lukaskem bychom na prochajdu urcite sli 🙂 chodime stejne kazdy den, dnes jsme byli zase v lese 😉
Dask: ja vetsinou nakupuju v Tescu-Cherokee, ted jsme byli v CaA - myslim, ze se tam da vybrat, pak HaM - tam maji pekne vecicky,ale neprijdou mi moc pohodlne pro deti-jsou takove dospelacke 🙂 no a vcera jsme s Terri mrkli do sekacu - ten na Cernokostelecke-britsky je OK a jeste se chci zajit mrknout do Koaly u Lidlu :-N
del
23. zář 2008
A neslo by to treba v jednu nebo pul druhy? Me mala totiz ve tri ji presnidavku a jak zaciname, tak je to na dlouho a pak na umyti - coz v tomhle pocasi nejde, tak abych to s ni potom stihla domu. Ale kdyz se vam to nebude hodit, tak nevadi - tak nekdy priste.
dask
23. zář 2008
Holky, já se moc omlouvám, ale ohlásila se mi na dopo teta na návštěvu a nevím, kdy odjede a tak nevím, jestli prochajdu stihnu 😞
Terri, když tak ti písnu, jak jste se domluvily a přidala bych se k vám.
Příští týden bych šla ale určitě 🙂
Jinak sekáč Koala mě vůbec nenadchl, chodím taky do toho na Černokost., s tím se ten u Lidlu nedá vůbec srovnat. Připadá mi to tam jako vetešárna :-S
lucy..
24. zář 2008
tak se nam to zase nejak rozpada 😢 jastale muzu-jestli teda nebude lejt.My prave muzeme bohuzel a spis az tak na tu 14h nejdriv, protoze Lukasek po obidku spinka v postylce, tak furt premyslim, jak by se to dalo vse zkloubit.
iira
24. zář 2008
ahojky děvčata , tak sem byla na tom plavání s malou a bylo to super.Trochu sice plakala, ale pani říkala že je to normalni a je to tim že je v cizim prostředí, ale jinak fakt vyborny.Jdeme zase ve středu a tak se moc těším .
Jinak mame problemy s kojením , Janička prostě už nechce tahat a tak ji budu muset dokrmovat-děsně mě to trapí ....šlo nam to tak dobře ..
lucy..
24. zář 2008
Iira: to zni dobre 🙂 ja planuju s malym tak po 6. mesici - az bude mit za sebou hexa ockovani. A to chodis do toho noveho centra pro deti? - mozna uz to tu zaznelo, ale jsem nestihala vse cist a nechce se mi docitat :-N

Moc jsme Vas s Lukaskem chteli poprosit o hlasy x-) Dekujemeeeee
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...
iira
24. zář 2008
byli jsme ve studiu pro ženy u vas v Říčanech , chodila jsem tam už jako těhu ...mi jsme teprve po 1očkovamni
lucy..
24. zář 2008
ahaa, a oni tam maji asi jen plavani vid...ne treba zadne rozvijeci hry pro mimca...??
terriautor
24. zář 2008
tak dnes to na prochajdu nevidím
lucy..
24. zář 2008
je tam opravdu cim dal hur..hmm tak to asi pada nooo
petruska23
24. zář 2008
ahojky..no opravdu to počasí neni nic moc, tady u nás pořád prší 😞
del
24. zář 2008
Ahoj, dnes je tam fakt hnusne - mala ted vytuhla na terase, tak jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrzi 🙂 Byly jsme dopoledne v Hypernove a maji tam akci na pleny, detske prikrmy, nejake obleceni, kosmetika, ubrousky. Tak jsem udelala zasoby. 🙂 Jinak z toho vcerejsiho cviceni me pekne boli nohy.
petruska23
24. zář 2008
Ahojky Del...díky za tip...asi se taky vyravíme 🙂 no jinak nohy mě taky pěkně bolej 😃
iira
24. zář 2008
Lucy oni tam toho maji pravě víc a jsou tam dost ochotny a příjemní , rada tam chodím a až doplavem tak tam určitě budeme chodit i na cvičeni s malou
dask
24. zář 2008
Ahojky holky, taky bych chtěla chodit s Adámkem třeba na nějaké "cvíčo" a nebo aktivity pro děti. Musím se po něčen podívat 🙂 Chodíme na plavání a to je ve svém živlu a moc se mu tam líbí 😉

Začni psát odpověď...

Odešli