• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Del, já jsem z toho rohu na cvičitelku špatně viděla,tak jsem šla víc naproti ní :slight_smile: Jinak mě byla taky víc sympatická a mám trochu namožené nohy :slight_smile: Uvidíme, jaké to bude příště, až tam bude ta z první hodiny, jestli to bude stejně náročné a nebo jestli se jen chtěla na první hodině předvézt :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky chci se zeptat ktera pujdete tu sobotu k Jurecku? :wink:
18. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já bohužel zítra nemůžu :frowning2: Jdeme na oslavu narozenin. Snad příště a nebo na nějakém srazíku. Kde se budeme scházet, když je venku taková zima? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj to je škoda Desk. Víte někerá o nějakém tepllém místečku na sraz? Hodilo by se Vám prochajda třeba v po. nebo v ut.? pa
20. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni , tak jdeme konečně zitra plavat do toho studia pro ženy tam nam držte palce
22. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj iir tak pak nám dej vědět jak jsi byla spokojená
22. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny určitě dam moc se těším
22. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se terri máš?
22. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, byl jste někdo v sobotu na Jurečku?
Já jdu za chvíli ke kadeřnici, tak se těším.
22. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj máme se ok dnes jsme byly s Lucou na prochajdě po krámkách. Jani mi na sebe máme štěstí. Opět jsem koukala na autíko, vypadá to že by jsme ho v nejbližší době měli také mít.
Přeji hezký večer.
22. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak se hlásím ze svatební cesty...byla to nádhera :slight_smile: Jdete někdo zítra na cvíčo???kdyžtak budu nějak okolo čtvrt zase u té zastávky :slight_smile:
22. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petrus, vítej zpátky :slight_smile: Už se těšíme na fotky :slight_smile:
Terri a Luci, dejte nějakého tipa, kde co mají. Zjistila jsem, že Adámek toho na podzim.zimu moc nemá :frowning2: Tak budu muset taky vyrazit.
Pokud bude zítra hezky, nešli byste na prochajdu?
23. zář 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Petrus, tak doufam, ze budou brzy fotecky :wink: Jak psala Terri, vyrazime ted obcas po nakupech zimniho obleceni. No uz ale musím přestat, Lukáškovi se nějak plní skříň :slight_smile: Ja na to cvico holt nemůžu, protože máme tuhle dobu koupání a krmení a uspávání :frowning2:
23. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja dneska na cviceni urcite pujdu, tak se tam potkame :slight_smile:
Dask - zitra bych sla na prochazku, ale hodilo by se mi to nejak po obede, tak nevim, jak tobe a ostatnim, jestli by nekdo jeste sel.
23. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co třeba zítra ve 14h na Jurečku?
23. zář 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my s Lukaskem bychom na prochajdu urcite sli :slight_smile: chodime stejne kazdy den, dnes jsme byli zase v lese :wink:
Dask: ja vetsinou nakupuju v Tescu-Cherokee, ted jsme byli v CaA - myslim, ze se tam da vybrat, pak HaM - tam maji pekne vecicky,ale neprijdou mi moc pohodlne pro deti-jsou takove dospelacke :slight_smile: no a vcera jsme s Terri mrkli do sekacu - ten na Cernokostelecke-britsky je OK a jeste se chci zajit mrknout do Koaly u Lidlu :sweat_smile:
23. zář 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neslo by to treba v jednu nebo pul druhy? Me mala totiz ve tri ji presnidavku a jak zaciname, tak je to na dlouho a pak na umyti - coz v tomhle pocasi nejde, tak abych to s ni potom stihla domu. Ale kdyz se vam to nebude hodit, tak nevadi - tak nekdy priste.
23. zář 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se moc omlouvám, ale ohlásila se mi na dopo teta na návštěvu a nevím, kdy odjede a tak nevím, jestli prochajdu stihnu :frowning2:
Terri, když tak ti písnu, jak jste se domluvily a přidala bych se k vám.
Příští týden bych šla ale určitě :slight_smile:
Jinak sekáč Koala mě vůbec nenadchl, chodím taky do toho na Černokost., s tím se ten u Lidlu nedá vůbec srovnat. Připadá mi to tam jako vetešárna :confounded:
23. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se nam to zase nejak rozpada :cry: jastale muzu-jestli teda nebude lejt.My prave muzeme bohuzel a spis az tak na tu 14h nejdriv, protoze Lukasek po obidku spinka v postylce, tak furt premyslim, jak by se to dalo vse zkloubit.
24. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata , tak sem byla na tom plavání s malou a bylo to super.Trochu sice plakala, ale pani říkala že je to normalni a je to tim že je v cizim prostředí, ale jinak fakt vyborny.Jdeme zase ve středu a tak se moc těším .
Jinak mame problemy s kojením , Janička prostě už nechce tahat a tak ji budu muset dokrmovat-děsně mě to trapí ....šlo nam to tak dobře ..
24. zář 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iira: to zni dobre :slight_smile: ja planuju s malym tak po 6. mesici - az bude mit za sebou hexa ockovani. A to chodis do toho noveho centra pro deti? - mozna uz to tu zaznelo, ale jsem nestihala vse cist a nechce se mi docitat :sweat_smile:

Moc jsme Vas s Lukaskem chteli poprosit o hlasy :dizzy_face: Dekujemeeeee
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=2&id=13463&from=gallery
24. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme ve studiu pro ženy u vas v Říčanech , chodila jsem tam už jako těhu ...mi jsme teprve po 1očkovamni
24. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa, a oni tam maji asi jen plavani vid...ne treba zadne rozvijeci hry pro mimca...??
24. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes to na prochajdu nevidím
24. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam opravdu cim dal hur..hmm tak to asi pada nooo
24. zář 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..no opravdu to počasí neni nic moc, tady u nás pořád prší :frowning2:
24. zář 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes je tam fakt hnusne - mala ted vytuhla na terase, tak jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrzi :slight_smile: Byly jsme dopoledne v Hypernove a maji tam akci na pleny, detske prikrmy, nejake obleceni, kosmetika, ubrousky. Tak jsem udelala zasoby. :slight_smile: Jinak z toho vcerejsiho cviceni me pekne boli nohy.
24. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Del...díky za tip...asi se taky vyravíme :slight_smile: no jinak nohy mě taky pěkně bolej :grinning:
24. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy oni tam toho maji pravě víc a jsou tam dost ochotny a příjemní , rada tam chodím a až doplavem tak tam určitě budeme chodit i na cvičeni s malou
24. zář 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky bych chtěla chodit s Adámkem třeba na nějaké "cvíčo" a nebo aktivity pro děti. Musím se po něčen podívat :slight_smile: Chodíme na plavání a to je ve svém živlu a moc se mu tam líbí :wink:
24. zář 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek