• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Tak co holky? :slight_smile: jdete dneska nekdo na prochajdu? :wink: my urcite jdeme, byli jsme i vcera a bylo nakonec fajn - super vzduch
25. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kde to vázne holky,??????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jakto, že jste nikdo nebyl na cvíču???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, já byla cvičit v pondělí, protože manža šel v úterý na fotbal, ale příští týden dorazím :slight_smile:
Kde jsou ty fotky :angry: :slight_smile: :frowning2:
25. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
petru, ja budu chodit jenom v utery, protoze ty ctvrtky nestiham :wink: Ale v utery urcite dorazim. :grinning: Tak nas ceka pry krasny vikend - tak si ho hezky uzijte.
26. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! Jak se máte? Ted sem nebyla dlouho na netu, tak sem nemohla psát.

Petruš - psala sem ti, že nepůjdu, že se stěhujeme. Ale v úterý jdu na sto procent - teda pokud se jo něco závažnýho nestane.
26. zář 2008 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani...jojo sms mi došla, jen jsem měla hroznej fofr a pak už jsem nenapsala.....já jdu v úterý určitě..tak se tam zase sejdeme :slight_smile:
26. zář 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky
dask-zkus to studio pro ženy v říčanech tam je cvíčo pro mrnousky taky , maji stranky tak tam koukni a jsou www.studioprozeny.cz a přehod si to tam na Říčany a uvidíš
26. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky dnes jsme byli na 3mesicnim ockovani mame to zdarne zasebou jeste 2x. pristi po mame jit na pichnuti nausnicek :frowning2: to budem plakat.
Jak se mate o vik. bylo krasne byla jsem na prochajde :wink: skoda ze to byl posledni hezky vik.pa
29. zář 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo my jdeme na další dobnuti 17.To prvni mala zvladle dobře ani neměla teplotu nic tak jsem zvědava jak to zvladne příště
30. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..Amálka taky po prvnim očkování nic...a po druhém měla pěknou teplotu :frowning2:

dask: jakto, že jsi nebyla na cvíču :sunglasses:
30. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrus: mě od víkendu bolí záda a tak to nechci pokoušet a tak si tento týden dám klídek. Adámek má teď dost chovací, má 10kg a ještě jsem umyla okna a záda to nějak nevydržela :frowning2:

Jinak my očkování zvládáme v poho. Teď řeším, jestli nechat Adámka oočkovat na žloutenku. Od roka se to už dá. Ale někdo říká, že je to dobrý a někdo zase že je lepší očkovat až dýl. Tak nevím... Nemáte někdo nějaké info?
30. zář 2008 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy! tak jak se máte? Co Vaši drobečkové? My už začali chodit, takže už si moc neodpočinu - pořád musím za Adelkou chodit a hlídat jí.
Ted sem zase u nasich az do konce pristiho tejdne, tak mi s malou alespon trochu pomuzou.

dask - nic o tom nevím, ale ted az pujdeme na rocni kontrolu, tak uz Adelku na zloutenku naockovat necham. Co to cviceni? sehnala jsi neco? A nechces treba s nami chodit na plavani?
2. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak Adámek dneska udělal sám několikrát pár krůčků sám :slight_smile: Tak asi brzy začne chodit, to bude hoňka :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, my už na plavání chodíme a Adámkovi se to moc líbí. Na to cvíčo se chci podívat ve Studiu pro ženy, ale ještě chvíli počkám, jestli se rozejde :slight_smile:
2. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem jukla na net na cvíčo. Ve Studiu pro ženy je až od 1,5 roku, 3 měs. stojí 800,- (1x týdně). V centru u Lidlu cvičí i s malýma dětma a 30min. stojí 120,- To mi připadá docela dost :unamused: Zítra tam zavolám a chtěla bych se tam jít příští týden podívat :wink:
2. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,ja budu s Lukaskem chodit plavcit od pristi stredy - zitra uz ma 5. mesicu :wink: Zatim jdeme do vanicek, tak snad nebude rev celou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to plavani spojene i s masazi, ten chlap se teda bude mit :slight_smile:
3. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dask, lucy - a kam chodíte plavat? A jak dlouho jste se předem museli zapsat?
3. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
budeme chodit do Studia pro zeny, volala jsem tam tento tyden a pristi uz jdeme plavcit :slight_smile: Muzes si vybrat jak se ti hodi hodina-ale to plati asi jen u vanicek, coz jsem opravdu uvitala :slight_smile:
3. říj 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
My jezdíme plavat do Kolína. Chodíme už na pokračovací kurzy. Plavat jsem začali v půl roce. Adámkovi se to moc líbí. Teď 18. se budeme i fotit pod vodou, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
Dneska se chystám zajet pro info ke cvíču k Lidlu, ale asi počkám, až bude Adámek pořádně chodit a budeme chodit do Studia pro ženy :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jak je?to je ale ohavne počasí co, tak ta moje ještěrka na tom plavání zase plakala-nelíbí se ji ta pani co s ni plave, protože když s ni plavu ja tak je to v pohodě a směje se
3. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
iira, a proč s ní plave někdo jiný? :frowning2: Co tam pak děláš ty?
3. říj 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no musi mi ukazat jak s malou doma plavat a ja jen koukam , plaveme ve vaně -už tam bude chodit i Lucy
jako je to fajn , pak ji uděla masaž a pak si ještě povidame, ale male se prostě ta pani nelibi a place, řikala že to přejde že jen si na ni musi zvyknout -je hodna
3. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha :slight_smile: Já chodila s malým až od půl roku a přímo do bazénu. O těch vanách jsem slyšela a prý je to pro mimča fajn. Tu masáž jim závidím :slight_smile: :wink:
Neboj, Janča si určitě zvykne :slight_smile:
3. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ja vim taky jsme chtěli do bazenu , ale mě se libilo v tech vanach že tam se věnuje jen memu ditku a ne jeste dalsim 10 :slight_smile:
no dalsi plavčo jsme odložili za 14 dni a budu s ni řadit doma ve vaně...už nam to jde super....jsem nadšena ta pani je fakt skvěla a hezky se s ni povída
3. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já do Studia pro ženy chodila na cvíčo pro těhu a pak s Adámkem k laktační poradkyni a bylo to tam vždycky fajn :slight_smile: Budu tam chodit s malým na cvíčo.
3. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda Irco, tak to ten nas bude taky hulakat, on je zvykly prevazne na me a cizi moc nemusi :confounded: Asi na nej budu muset delat porad opicky nebo tak neco, uvidime noooo. Jinak s tim trenovanim doma, my mame jen sprchovy kout a malou vanicku, tak to bude asi problem :frowning2:
4. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Holky jakpak se máte?My dobře každý pátek chodíme cvičit, plavat bych také ráda, ale zdá se mi to drahé.
Dnes jsme byli na výstavě hraček bylo tam hafo lidi a nic moc jsme nekoupili.
Luci ještě jednou díky za pujčení.
4. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Terri, kam chodíte na cvíčo a co tam děláte? :slight_smile:
Na výstavu jsme chtěli jet taky, ale nevyšlo nám to a známí taky nic nekoupili a dokonce říkali, že ceny byli občas i vyšší než na netu :frowning2:
4. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lucy-vubec si s toho nic nedělej jestli bude Lukášek brečet , Jana ted zase řvala jako tur taky a tak jdemem až za 14dní.Jinak ja s ni doma plavu , ale taky to v normalní vaně nějak extra nejde, ale je to super, dej vědět jak jste dopadli
5. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hoky..noo my bysme to taky chtěli jít vyzkoušet do té vaničky..Amálce se koupání doma už začalo líbit, tak už by to snad šlo :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky , no Janě se to libi , ale asi se ji nelíbí za pani tak snad se to zlepší a vam by to šlo určitě taky
6. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek