• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky, ja zitra cvicit nejdu - nemam hlidani :wink: A jinak do toho Studia pro zeny chodime na cviceni miminek 4-10 mesicu - ted jdeme teprve po druhe - ale minule se to male libilo, tak snad ji to vydrzi :slight_smile:
6. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
del - a jak tam cvičite?kolim za to chtěji?
6. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, jak chodis na to plavani oblecena...je mi jasne, ze ja ve vode nalozena nebudu, ale jestli je treba nejake prevleceni :wink: diiiiky Zitra jdem na to, no uz se psychicky pripravuju :grinning:
7. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Luci co plavčo jak se to Lukáškovi líbilo?
Desk chodím v Praze do Pohádky je to sranda. :slight_smile: Škoda že v Říčanech není něco obdobného. :unamused:
pa pozdravujem
8. říj 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no s plavanim jsem moooc spokojena. Je tam prijemne prostredi, pani byla velice mila. Pustila relaxacni hudbu a zacala maleho svlekat - zezacatku byl trochu vyplasenej, ale ani nezaplakal :slight_smile: a pak uz se zacinal usmivat. Zacali jsme na vanicky trochu pozdeji (normalne se chodi od 6-ti tydnu), takze ze zacatku byl s Lukaskem ve vode trochu boj, protoze se snazil zvedat hlavicku a nozicky a uplne se neuvolnil - ale pak se to zlepsilo. Joo a taky daval ruce za hlavu, takze to vypadalo opravdu komicky. :grinning: Pani mi ukazala co a jak a pak jsem si to s nim zkusila ja. Vzhledem k tomu, ze je to takovej chlapak, tak pani nabidla, ze misto 8h se to pokusime zvladnout v 6-ti hodinach - je to zakoncene potopenim pod vodu - protoze uz by se pak nemusel vejit do vanicky :sweat_smile: No plavali jsme takhle asi 15 minut, pak byla masaz a pak vetsinou mimca usnou...no nemusim rikat, ze nas bobes opravdu ne, takze nejdriv vypravel na cele kolo (Terri - znas ho :slight_smile:) a pak jsme mu daly hrazdicku, tak prozmenu triskal do hracek, ze jsme se skoro neslysely - pani mi pak jeste chvili povidala co a jak. Takze u me zatim spokojenost :slight_smile: nevyhoda je, ze do pristi hodiny musime natrenovat co jsme se naucili, ale my nemame vanu :frowning2: takze budeme muset asi dojizdet ke tchanovcum.....
9. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, pridala jsem fotky z plavani :wink:
9. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a mimča, jak se máte? My jsme dneska byli taky plavat jsem zmožená víc, než Adámek :slight_smile:
Lucy, moc hezké fotečky, je vidět, že si to Lukášek fakt užíval :sunglasses:
Holky, příští týden má být hezky, neuděláme srazíks procházkou? :wink: Navrhuji úterý... Kdo se přidá?
9. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze je tu docela mrtvo :slight_smile: no my s Lukaskem se na srazik hlasime, v podstate nam je jedno ktery den :wink:
9. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, bezva, tak to už jsme dvě :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v podstate 4 :grinning:
9. říj 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda :grinning: Nějak jsem na té mateřské zapomněla počítat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moc vás zdravím.
V ut dopo bych také mohla.
Luci to je paráda že se mu to tak líbí aspoň se vyblbnete.Pěkné foto také jsem nějaké přihodila.
mějste se budu se na vás těšit.
11. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no parada, tak je nas vic :slight_smile: Pekne fotecky Terri - covece ted se mi Ani podoba na tebe - rysy, az na tu barvu pleti teda :grinning:
11. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
lucy-uplně ti zavidím že byll malej v klidu , my jdeme zase ted ve středu plavat po 14 dnech a tak jsem zvědava jestli mlada bude zase plakat a nebo už si to konečně užiju ja i ona
12. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, kdy a kde se zítra sejdeme? Nám je to jedno, tak to nechávám na vás :slight_smile: :wink:
13. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj nám vcelku také, ale v 16h musím být doma.Tak navrhuji 14h a asi klasika.
13. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my se pridavame...14h a klasika Jurecek? :grinning: Snad nebude mlha a konecne bude take pekne :rolling_eyes:
13. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok uz se tešíme :wink:
13. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je 14 hod taky v poho :slight_smile: Vezmu foťák, abych mohla mimča i nás porovnat s létem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se take tesime :wink:
13. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukám, že je další srazík. Tentokrát se nezúčastníme - malá je ted na prázdninách u babičky, takže nic. Ale až se vrátí, tak určitě přijdeme.
13. říj 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..my bysme bývaly taky dorazily, ale včera jsme byly na třetím očkování a nějak Amálka není ve své kůži..tak si to hezky užijte :slight_smile:
14. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,jak se máte?Teda koukám kolik vás tady s okolí Říčan,to jsem ani nečekala..Chodíte cvičit di studia v Říčanech?Jaké to je?A co penízky?
14. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tady poprvé,zobrazí se mi nějak,že mi někdo píše nebo musím číst vše?Děkuji moc moc :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..no pokud nepíšeš přímo někomu do interní pošty, tak se to zobrazuje tady :slight_smile: tak vítej :slight_smile: ty jsi z Říčan??
14. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem ze Světic a ty?
14. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Tehovce..to je vedle Říčan :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ...vitam nove :slight_smile: jak se mate?my chodime s malou plavat do studia , ale nějak mi plače a chteli tam za to 4000kč
14. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na vcerejsim sraziku jsem byla jen ja s Terri :slight_smile:

lavalleto, take chodime do Studia pro zeny plavat, byla jsem tam i jednou na predporodnim kurzu - bylo to fajn, ale mezi nama, u porodu stejne budes dychat jak se bude dat :grinning: ale aspon budes mit trochu predstavu.

Irco, a plaves s malou take sama na te hodine? My jsme se dnes vratili z druhe hodiny. Nejdrive jsem ukazala s Lukaskem ja tu sestavu z minula a pak pani ukazala nove prvky - drzeni jen za hlavicku a delani osmicek :wink: Lukasek to teda kupodivu zvlada stale bezvadne - na to jak mi prijde takovej ostrazitejsi v cizim prostredi, je fakt OK..Ted mame zacit nacvicovat reflexy na potapeni....no z toho mam trochu teda strach jak to bude probihat....Vy byste mely dnes take jit plavat, ze? Tak dej vedet zda uz je Janicka klidnejsi....
15. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky -lucy jojo taky plavu s ni sama a to je hodna, ale jakmile ji vezme ta pani co plavala i s vami tak je zle a place a placemame tam byt ve 13:45 h a pak až skončime tak mi zbyde asi pul hodky tak se projdu na naměsti ....drž palce at zase neplače jinak se na to asi vykašlu uplně...,
15. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek