• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
tak na vas budu myslet :slight_smile: jee zrovna se chystame ven, tak jsme si mohli dat srazik, ale uz jsi asi pryc :cry:
15. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je to je škoda ja hned odešla , no byl to zase děs.Jen co se na ni ta pani podívala tak brečela.Dneska plakala i když jsem ji koupala ja a nakonec jsem ji zkusila dat prso , trochu se napila a aspon chvilku plavala.Ja nevim co s ni, je mi tak lito že plače a nejradši bych se na to už vykašlala, ale už jsem zapaltila a přece to jen tak nezahodim ...4000kč je dost
v patek jdeme na další očkování tak doufam že nebude nemocna, minule to bylo ok
aco jinak jak se daří?
15. říj 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irco, no to je mi lito :frowning2: To mi rekni co ji na te pani vadi, pritom mi prijde takova klidna a mila....Ja mam zase problem s vanou..takze asi budem chodit za 200Kc do studia mimo kurs....Vubec si totiz ani neumim predstavit, jak bych s Lukaskem delala ty osmicky, kdy se drzi za hlavu v normalni vane..on se totiz i v te rohove odrazi nohama od sten :sweat_smile: Jak vam jde trenovani reflexu? Ja zacnu asi zitra, toho potopeni se docela bojim, zvlast po tom, co mi rikala tu prvni pomoc.... My jdeme zitra trochu opozdene na posledni hexu a 5-ti mesicni prohlidku....
15. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti nevim , dneska jsem se o tom s ni bavili , je to fajn ženska a byla s toho taky docela neštastna, ale aspon že pak se to povedlo.My budeme teprve ten reflex doma zkoušet byla to ted 3 hodina.Ja sice doma vanu mam ale ty 8 jdou blbě, ale jdou .Musiš maleho vic nadzvednout , dneska mi radila pani.My mame teprve v patek 2 hexa, měly jsme to trochu pozdě kvuli TBC a jdeme až v patek
jinak ja ti prvni pomoc už doma malem aplikovala, minule jsem s malou dělala 8 a trochu si dechla vody, ale neboj se toho oni to berou dobře, jen nesmiš zazmatkovat
15. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vám docela s tím plaváním začínám závidět příde mi to tedy drahé, ale musí to bát super.
16. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,děkuji za přivítání..Já právě přemýšlím jestli tam mám chodit cvičit..A vy už máte skoro všechny děti?Neprodáváte nějaké věci?Potřeby?
16. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..nooo tady už jsme myslim všichni maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a co by se ti třeba hodilo??? :slight_smile:
16. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak jak jste se měli?
terri - to plavčo je jinak super a ty prachy-nojo je to děs , všechno na ty prtata tak drahy....
lavalleta-vitej i ty se dočkáš mimíska...už viš jestli beruška / brouček?
16. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ještě nevíme..Má pořád nožičky u sebe..Tak snad další návštěva..Mě by se hodil přebalovací pult,nějaké ty odsávačky a tak?Já nevím co vlastně všechno potřebuji:slight_smile:Jsem prvorodička tak na vše koukám,jako z jaro:slight_smile:
16. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je neboj ja taky mam prvni mimi , malou přebaluji na nizke skřini , a odsavačku jsem si kupovala až po porodu asi 14dni a koupila jsem si jen tu strašnou pístovou, ale na tu chvili co jsem ji potřebovala tak mi stačila....odkud jsi ?
16. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ze Světic a ty?
16. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem z Nupak , zjištuji že jsem tady zřejmně jedina
16. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já asi taky...Ale opustím tě jdu sledovat zahradu,měj se a třeba zítra...
16. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny měj se pa
16. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, tak mame za sebou posledni hexu...tentokrat docela plakal :fearful: zatim je bez teplotky, tak snad to tak i zustane :slight_smile:
16. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zachvilku vyrážím s En cvičit, tak jsem ještě zaskočila podívat jak se máte.
přeji vám všem hezký víkend
17. říj 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi jdeme dneska na 2 hexa a jsem teda zvědava
terri užije si to a napiš jak bylo?
17. říj 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my chodíme s Adámkem plavat od 6ti měsíců a moc se mu to líbí :slight_smile: Zítra se jdeme fotit pod vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tedy já asi ne, jen Adámek, nemumím mít pod vodou otevřené oči a tvářit se přirozeně :sweat_smile: :rolling_eyes:
Přejeme taky hezký víkend a doufám, že brzy uděláme větší srazík :slight_smile: My měli rýmu jen dva dny, byla to docela síla, ale naštěstí se z toho nic dalšího nevyklubalo :wink:
Mějte hezký víkend :sunglasses:
17. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musi byt fajn , ja bych taky nemohla n´mit otevřene oči a tvářit se přirozeně...kam chodit?
17. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask: jak se Adamek tvaril na potopeni?
Tak dnes byla hrozna noc, Luky spinkal od 19-23h (ja sla spat v 22:30h) a pak uz se budil snad po pul hodine - nechtel bastit, jen knucel. Teplotka - 37,5C, takze asi reakce na ockovani. Ve 3h jsem to uz nevydrzela a vzala ho k sobe do postele - i kdyz to delam nerada...no a pak spinkal az do 7h...snad si na to nezvykne...Irco drzim pesti na ockovani, at jste bez reakce. My mame zitra prvni oslavu Lukaskovo svatku, tak prijedou babicky a dedeckove :grinning: Dokonce dostal uz prvni pranicko od pra-stare mamy ze Slovenska :wink:
17. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy: Adámkovi se voda líbí od narození :slight_smile: V porodnici mě chodili kontrolovat, jestli opravdu koupu, prootže z pokoje nebyl slyšet žádný brekot :grinning: Co se týče potápění, tak ze začátku byl problém se mnou. Hodně jsem se bála ho pod tu vodu strčit :unamused: Vždycky se zakuckal atd. Když se potápěl s lektorkou tak v poho a měl z toho srandu :slight_smile: Pak jsem se přestala bát a dneska už ze sedu hupsne do bazínu sám a já čekám až vyplave :slight_smile:
17. říj 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame malou teplotku a jsme doct protivny , ale snad to rano bude dobry
17. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
zas se tu po dlouhé době objevuji (byla jsem tu kdysi o prazdninach - ptala jsem se na tu kadeřnici, pamatujete? :sweat_smile: )
chci se vás zeptat, jestli byste neměli zájem chodit do solné jeskyně na černokostelecký - solná jeskyně je vhodná už pro mimi od 7 týdnů a ted je to dobrá prevence proti rýmě, kašli, prostě všem bacilům horních cest dýchacích. navic je vhodna pro potenciální astmatiky či alergiky (náš kubouš splnuje obojí :sweat_smile: ). byla jsem se tam dnes ptát na cenu - 164,-/45 minut. Pokud se ale sejde skupina s min. 10 dětmi, tak je to 78Kč na osobu (což je rozdíl s normoš vstupným, že....). Mají tam spešl "jeskynku" pro děti - je to jak dětský koutek, dítka tam můžou ležet, kdo lozí, tak lozit, hrát si...

no je to i další z možností, jak aktivně trávit tyto hrůzné podzimní dny (nevím jak u vás, ale pro mě je to děs, být zavřená doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )

moc maminek ale v říčanech neznám, tak mě napadla tato cesta, jak dát dohromady větší skupinu...
tak kdyby někoho tato myšlenka zaujala, dejte mi vědět do IP či klidně to proberte tady, já sem nakukuji :wink:
17. říj 2008 ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a web www.solnelazne.cz (a je to na cernokostelecke vedle lidlu..jak je to nove materske centrum)
17. říj 2008 ve 21:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak se vede?Něco nového?
18. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
zuhav-mě by to docela zajimalo , ale nejsem přímo z Říčan jsem z nupak takže bych musela busem jezdit
20. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata...kde pak jste všichni?
22. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to se nám to počasí pěkně pokazilo, co :frowning2: Lepší už to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak se všichni máte?
My jedem za chvíli na plavčo, pokud budou fotky pod vodou, tak se pochlubím :grinning: A chci i přidat fotky do albíčka, abyste viděli, jak už je Adámek veliký :sunglasses:
Mějte hezký den a papa
23. říj 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..no počasí nestojí opravdu za nic...zima by ani tak nevadila, ale ten deštík... :confounded: Jinak my se máme s Amálkou dobře..taky pěkně vyrostla, tak musim doplnit album..mějte se moooc hezky :slight_smile:
23. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já se doma hrozně nudim a už nevím co dělat..Pořád uklízím,vařím,peču..aby mi ty dny utíkali..
23. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek